• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.

All Activity

This stream auto-updates   

 1. Last week
 2. Summer sale is on and I'm still buying skins! Add me through Steam!
 3. http://steamcommunity.com/profiles/76561198184439553/
 4. Bought bayonet case hardened from http://steamcommunity.com/profiles/76561198054961700/ Bought http://prntscr.com/fkwg3n from http://steamcommunity.com/id/b0xyyCS Bought https://prnt.sc/flbful from http://steamcommunity.com/id/AlchemistLV/
 5. Earlier
 6. Labrīt! Arī RIMI maizīti iepērk optam un lēti, lai tev pārdotu dārgāk.
 7. Sveiki, Pērku CS:GO skinus gan ieročus gan nažus par 60%. Skinu vērtībai jābūt lielākai par 10Eu Protams, pērku arī atslēgas 1key = 1.75 eur Samaksu sniegšu caur Latvijā esošām bankām kā - Swedbank vai Paysera Man ir milzīga reputācija, kura ir iekrātu gadu laikā tāpēc pirmais gan neiešu. Testēšana - pārdodot kādu lēto skinu, protams ir pieejama, lai pārliecinātos par samaksas saņemšanu. Esmu atvērts sniegt jums jebkādus screenshotus un varat droši aicināt mani skype uz sarunu: elvizzz22 Droši pievienojiet mani un atstājiet savas cenas par lietām kuras pārdodiet, lai tālāk varētu veiksmīgi noslēgt darījumu Reputācija un mans steam profils: http://steamcommunity.com/id/elvizzz22 Pierādījums, ka esmu pircis lietas arī no Latviešiem: http://imgur.com/a/eC9IN Kopsummā esmu jau pārdevis preces ~7000 Eur vērtībā. 5500 Swedbankā un 1500 Paysera. Nerunāju Latviski, taču brīvi runāju Angļu valodā Veiksmīgu visiem dienu!
 8. pastāvēs, kas mainīsies
 9. HP Vectra VLI8.PIII-550 Процессор Intel® Celeron™ 466/500 МГц или Intel® Pentium® III 500/550/600/650 МГц 128 Кб или 512 КБ интегрированной в процессор кэш-памяти второго уровня ОЗУ стандартно 32 Мб, 64 Мб, 128 Mb расширяемой до 512 Мб Жесткий диск SMART II Ultra ATA/33 емкостью 4,3 Гб или 8,4 Гб; контроллер PCI Bus Master Ultra ATA с поддержкой PIO Mode 4, DMA Mode 2 и Ultra DMA Mode 2 Привод HP CD-ROM IDE Multiread 32X макс. Интегрированная 18-разрядная полнодуплексная стереоплата CrystalClear PCI Совместимость с WfM (Wired for Management) и DMI 2.0s (Desktop Management Interface); ПО HP TopTools и DiagTools; поддержка технологии PXE 1.0 (предзагрузочная диагностика и настройка предоставляется дополнительно компанией 3Com); поддержка дистанционной многопротокольной загрузки; функции дистанционного включения питания и WOL (Wake on LAN), мониторинг сбоев< Предустановленная операционная система Windows 95, Windows 98 или Windows NT Workstation Спасибо Янушу (RooTC) К сожалению не было блока питания (он мини и у меня такого не нашлось), не было корзины для жёсткого диска и флопика (пришлось что-то конструировать самому), был заблокирован паролем вход в биос, пришлось с этим тоже долго разбираться. У этой материнки нет как обычно джампера сброса биоса, всё управление выведено на блок из 8 переключателей. В общем после подключения наружного блока питания, изготовления корзины для жёсткого диска и флопика, всё удалось и комп запустился.
 10. Te ir atklāšanas sesija, kur spēles veidotāji parāda, ko var iesākt, ja gribi celt salmu būdu: https://www.twitch.tv/videos/149900907 Depresīvā gaidīšana beidzas ap 2:38:00 un pašu māju sāk būvēt 3:38:00. Ja rodas jautājumi sakarā ar random skaņām, tad pie vainas noteikti ir spēles voip opcija. Pamanījos nenomirt visu savu būvnieka karjeru, un kā gāja Tev?
 11. None taken
 12. Kandidēja vēlēšanās
 13. Pasūti no Alibaba bulk pa 0.50$, pārdod pa 5$, nav slikts bizness. To dara topika autors btw.
 14. Pēc izpētes gadu garumā secinu, ka Latvijā nav izdevīgi iegādāties dzīvokli, cerot to izīrēt un uz to pelnīt. Ir lērums labāku alternatīvu investīcijām + Rīgā dzīvokļu cenas ir pārcenotas, daudzos gadījumos izdevīgāk īrēt. Jāni, Robert Kiyosaki grāmatas ir totāls noob tier. Robert Kiyosaki nopelnīja naudu, pārdodot grāmatas. Tādos cilvēkos nav vērts klausīties. Tā vietā būtu rekomendējis Benjamin Graham Intelligent Investor, nevis kaut kādu Kiysaki sūdu. Ja nevar no dzīvokļa īres mēnesī izcelt 1% no pirkuma summas, tad tas ir NO DEAL, nav izdevīgi. Rīgā Tu izcelsi labi, ja 0.33%...PIRMS IZMAKSĀM, AMORTIZĀCIJAS, NODOKĻIEM!!! Absolūts bezsakars. Jaunajā projektā centrā luksus dzīvokļi pa 300'000 EUR. To pašu izīrē pa 800 EUR mēnesī. Kāds bizness ar tādu var sanākt? Nekāds! Heh, nav tik viegli atrast "zem tirgus vērtības". Jā, un pēc 30 gadiem VARBŪT būsi atplenījis to dzīvokli. Un tas jau būs 30 gadu vecs dzīvoklis. Parēķini, ko tā nauda būtu ienesusi ar kumulatīvo efektu, mīnuss inflācija kaut vai visklasiskākajā S&P500. Tā ir spekulācija. Kāpēc lai tirgus augtu? Tā var gaidīt ar maisiem. Lohatrons. Rīgā nekāds tirgus neaugs. Kas te pirks dzīvokļus? Izmirstošā latviešu tauta? Krievi bagātie tagad Kiprā pērk, LV jau palielināja slieksni uzturēšanās atļaujām, pērkot īpašumu. Krievus pat vairs te neinteresē nekustamais.
 15. labi, ka nedzīvoju Rīgā tur tik ušakovs, kaimiņš bondars, un pārējie zagļi (kaimiņš nebija pašvaldību vēlēšanās, bet visi tāpat kaifo), lai jums tai bedrē veicās
 16. Viss diezgan sūkā.
 17. Es mēģināšu TĒT!!!
 18. Par Ericsson WS3111 Display Processor Unit 4173 Kā pateica viena portālā tas ir no Ericsson System 2500 Paldies „uav1606” Varbūt kādam ir vairāk informācijas ------------------------------------------------------------------------------------------- Meklēju ari informāciju par šo kontrolleri
 19. Eu, eu, kas tas? Ar darkfailu ieberzies jau trešo reizi, wows aizvien smird, overwatch aka team fortress 3 jau sēž aknās, bdo apnicis un pārējie sūdi arī? Mortal Online vēl arvien spirinās priekš tevis, manu mazo draudziņ! Pēdējais ielāps liks minecraft būvniecībai nobālēt, jo saldie zviedri mums tagad piedāvā modulāro mājošanu. Kas ir modulārā mājošana, jūs prasat? Kaut kas labāks, kas ir tagad. Lūk, viens no video: Depresīvs gabals, bet diskusijas ir krietni dzīvākās šeit (saite) un šeit (saite). 6.6.2017. datums ir datums, kas pavērs durvis nenormāli ilgam servera izslēgšanas posmam dēļ visa šitā pasākuma un neparedzētajām problēmām, kas, protams, radīsies pašas no sevis. Saprotams, ka būs live stream (saite) un visādi citādi labumi nē. Ko tu vēl domā? Piedalies! P.S. Spēle ir nosacīti F2P (free to play), nekas Tevi neattur izšķiest pusi dienas, lai novilktu un instalētu spēli uz savas kastes un tad 30 minūšu laikā pamest spēli tādēļ, ka vecākie spēlētāji atņem tev visus cītīgi salasītos pikseļus reizi piecās minūtēs.
 20. Skumīga tā sarakste te, tik pat cik mana balss par Bondaru. Lai dieviņš nedod viņam sirmus matus atsēžot ar lielajiem puikām. Kā parasti visi dzīvnieciņi, kalniņi un kārklu vācieši gūst punktus no manis. Īpaši trekns pluss Tālim Biezajam, ja kaut ko neiebazīs sev kabatās no mūsu naudas, būšu nemanāmi satriekts.
 21. Huļi nē? Traffic, toreiz biju galīgi nerunājams Rimītī, no offence.
 22. Liepājā buhā kādu pus gadu jau stabili...
 23. Tom., huļi tavi posti pazuduši?
 24. Vairs te neko nevar saprast ar šito moderno ādiņu. Te noteikti kaut kur mētajas diskusija, par ko Rīgas pašvaldību vēlēšanās jābalso, tāds kā melnais saraksts (kā senās dienās sakarā ar Saeimu).
 25. Jā, var redzēt, ka viņš savus galus knapi nevelk. Kā noēdies, laikam sistēma darbojas.
 26. Ericsson WS3111 Display Processor Unit 4173 Vai kāds strādāja ar tādu, meklēju informāciju par viņu.
 27. Labi, ka ir tāds Jānis Kalnevics, kurš piereģistrējās gaming forumā un gadu vecā topikā ievieš apgaismību visai latvju tautai. Esi kā Jānis! /maxsarcasm/
 1. Load more activity