Jump to content
GIGN Forum

Vajag Kādu Pasākumu!


krish
 Share

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cik purniem?

Skatoties no pirts, saku peec pieredzes no katra pa 5 ls un party uz cilvekiem 20 ir gatavas smile.gif

Bet ja grib lielaaku cilveku skaitu vajag lielaaku pirti, tas arii nedaudz vairaak varbuut maksaas, bet zinu paris variantus kur pa 100 ls var mieriigi izbraukt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Skatoties no pirts, saku peec pieredzes no katra pa 5 ls un party uz cilvekiem 20 ir gatavas smile.gif

Bet ja grib lielaaku cilveku skaitu vajag lielaaku pirti, tas arii nedaudz vairaak varbuut maksaas, bet zinu paris variantus kur pa 100 ls var mieriigi izbraukt smile.gif

manā galā pa 40 mierīgi var izbraukt 4.gif un pirts nav no tām mazākajām (telpas), bet neviens jau neies braukt mazo gabaliņu uz Gulbeni. evilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja te ir kas samet naudu, un ir cilveki, kam ir idejas sarikot es varu, thats my job smile.gif

Bet ja aktivitaati neviens neizraadiis, un naudas nebuus tad arii pasakumu gruuti noorganizeet dry.gif

Lai kaut ko pirtij lidziigu sarikotu -

1.Cilveki kuri braukti?

2.Ja brauktu,un butu spejigi ziedot 10ls?

3.Cilveki vecaki par 18 gadiem(ja protams kaads negrib atbildiibu uznemties)

Ja shie 3 kriteriji tev ir pozitivi, un taadi ir vismaz 20 cilveki, no problem smile.gif

Savadaak atkal kaartejais pasaakums - iecere...

Link to comment
Share on other sites

tavos sapņos ar puķītēm un 16gadīgiem džekiem apspīlētos triko kombinezonos varbūt, bet reālajā dzīvē es vienmēr esmu izskatījies pa 2 gadiem vecāks nekā īstenībā smile.gif

čalīt nedzīvo ilūzijās , noņem takš beidzot tās rozā brilles rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...