Jump to content
GIGN Forum

Problema Ar /top15 /rank


Recommended Posts

nju ba izpalidziet cool2.gif

paliidzeesim tad kad tu netaisiisi dubultpostus!!!

Paskaties vai tev amxx cfg ir

// Rank mode

// 0 - by nick

// 1 - by authid

// 2 - by ip

csstats_rank 0

PS. Sitaadus pidinjus kaa tevi vajadzeetu banot (vai tiesaam ir gruuti pamekleet forumaa?, ar atsleeg vaardiem "neiet rank" nahuj jataisa jauni posti!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
paliidzeesim tad kad tu netaisiisi dubultpostus!!!

Paskaties vai tev amxx cfg ir

// Rank mode

// 0 - by nick

// 1 - by authid

// 2 - by ip

csstats_rank 0

PS. Sitaadus pidinjus kaa tevi vajadzeetu banot (vai tiesaam ir gruuti pamekleet forumaa?, ar atsleeg vaardiem "neiet rank" nahuj jataisa jauni posti!

un ja man piem tas csstats_rank 0 ir csstats_rank 1 tad janomaina ja

Link to comment
Share on other sites

Man taa pati problema kas vinnam Bet es te esu visu izdarijis vienalga ienaaku serveri sava UN rank ir 1no1 vispar nejiet uzraxtu csstats_reset 1 un restart map aiziet bet kad izsleedz serveri un velreiz iesleedz tad man Figu atkal 1no1 sad.gif kas ta pa *****

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

a bet kad es uzrakstu /top15 vai kaut kādu /rankman vispār nekas neparādās! biggrin.gif vispār kādus vajag pluginus ieslēgt (vai novlikt) lai ietu tie stati??? Man ir saslēgti i statsx i csstats i psyholisten, psyhorank, utt... āāā un vēl kad man atvērās top15 tad tur bij tikai kādi 4 cilvēki kuri nemaz nav spēlējuši manā serverī kkādi player ar 100 kills un 20 death, un ja es spēlēju tad tie pointi iet kādam piem player biggrin.gif

aj da ko es te muldu bl smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

:D vispār kādus vajag pluginus ieslēgt (vai novlikt) lai ietu tie stati??? Man ir saslēgti i statsx i csstats i psyholisten, psyhorank, utt... āāā un vēl kad man atvērās top15 tad tur bij tikai kādi 4 cilvēki kuri nemaz nav spēlējuši manā serverī kkādi player ar 100 kills un 20 death, un ja es spēlēju tad tie pointi iet kādam piem player :D

aj da ko es te muldu bl :lolza:

http://amxmodx.org

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...