Jump to content
GIGN Forum

Mani Pameta Draudzene


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Vina man vel vakar teica, ka mil mani, bet sodien vina man teica, ka mil Andri vairak un bucojas ar vinu.... Starpbridi mes runajamies un vina nobucoja ari mani!

Ko man tagad dariit? Es vinu LOTI LOTI MIIILU!

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taa kaa biifijs man apskaidroja shii topika lielo jeegu, tad atveru valjaa! gaidam paskaidrojumus no biifija, kaa paardziivot draudzenes aizieshanu

p.s. otraa biifija topika doma - ja tev kaut kas nav kaartiibaa ar kraanu, apmeklee valsts STS centru Peernavas ielaa

Link to comment
Share on other sites

Es tur nu nekadi neredzu nekadu sakaru ar STS kaitem un ku r nu vel par kaut kadam pameshanam XD.gif

Mans izdomas auglis ir tads, ka damite grib pavilkt reali chaljus uz grupen ficken smile.gif

vai arii....

lai kads no chaliem uz taisa masu slaktinju skolas teritorijaa un, tad tik butu lv popularitate smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Mēģini mīlēt vēlkādu veceni un pabuchojies ar viņu, dad piedāvā otrai vecenei grupņiku, bet centies izdarīt tā lai Andris uz viņu netiek un būs vis OK.

Link to comment
Share on other sites

Mēģini mīlēt vēlkādu veceni un pabuchojies ar viņu, dad piedāvā otrai vecenei grupņiku, bet centies izdarīt tā lai Andris uz viņu netiek un būs vis OK.

Ja tu mīlētu kādu veceni, tu viņu tā viegli pamestu? mad.gif Viņš taču pateica ka viņu ļoti mīl.

Link to comment
Share on other sites

Jaa! Paldies - bet Andris iet 12padsmitaja klase, bet es tikai 10mitaja! Vins man starpbridi draudeja, ka ja lidisu pie Sandras, tas dabushu pa purnu.

Sandras mamma gan ir smuka, bet tagad laikam es pie Sandras vairs ciemos nevaresu iet, jo Sandra teica, ka negrib, lai es pie vinas eju, bet mes tacu bijam labakie draugi ari. Ko man dariiit sad.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

neliecies par Sandru ne zinis. kad viņa ar Andri aizies uz kino vai brauks pie Andra paseksot, tad tu fiksi šauj pie Sandras mammas. uztaisi horizontālās vingrošanas nodarbību ar viņu un tiekat pie sīkā, tad tev būs sandras mamma jāprec. apprecot viņu tu tiksi gan pie mammas, gan varēsi aizliegt Sandrai tikties ar Andri un arī ar Sandru varēsi šad tad pavingrot

+ tev būs grupņiks bez Andra un ar 2 čiksām

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

es domajau pec šitā murga salasies ar čomiem un bišk patusē padzer..ja kada balle disene ideali!!!

balles ir tikai Liepājā, a bīfijs ir normāls čalis no pilsētas

Piedzeries un rauj kulakaa!!

te dažiem ir arī cerība iepazīties ar meitenēm, ne tikai atvērt xxx.com un pulēt kamēr roka stīva

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

paarguli ar Andri, varu dereet tu vinam tik ljoti iepatiksies, ka vinsh zaudees jebkaadu interesi par Sandru, paaris nedeelas padraudzeejies ar Andri un tad pamet vinu, vinsh to tik loti paardziivos, ka izdariis pashnaaviibu. Sandra tevi sagaidiis ar atplestaam kaajaam, es gribeeju teikt - rokaam smile.gif vai es neesmu geenijs?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...