Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Tātad visiem laikam zināms kādi ir ieteicamie dzelžu parametri labam serverim. Bet drošības pēc tos atkārtošu.

Šie parametri doti datoriem uz kuriem tiek turēts tikai un vienīgi serveris...

_________________________________________________________________________

Slotu skaits: 8

CPU: 800mhZ

RAM: 256MB

Slotu skaits: 16

CPU: 1200mhZ

RAM: 384MB

Slotu skaits: 24

CPU: 1600mhZ

RAM: 512MB

Slotu skaits: 32

CPU: 2200mhZ

RAM: 768MB

_________________________________________________________________________

Tātad nu jūs zinat cik jūsu dators varētu pavilkt...

Tālākais jau būs saistīts ar jūsu interneta savienojuma ātrumu. Jums jāuzzin gan Download gan Upload ātrums jūsu interneta līnijas pieslēgumam. To izdarīt var http://www.speedtest.net Uzklikšķinot uz dzeltenās piramīdai līdzīgās ikonas.

Tālāk mums jāiestata Counter-Strike 1.6 vai Half-Life servera galvenie parametri un tie ir:

sv_maxrate

sv_maxupdaterate

sv_minrate

Varbūt kads smiliez.de_2428.gif jums ir mēģinājis ieskaidrot ka jo lielāki cipari šeit būs jo labāk serveris strādās. Tad nu zinat šis cilvēks ir vnk kkads CIRVIS.

Ja jūs iestatat šos parametrus uz neiedomājami lieliem skaitļiem vienīgais ko jūs panāksiet būs tādi lagi kādi pat sapņos nav rādijušies.

Tāpēc tālāko lasat uzmanīgi....

pirmais ko mēs iestatīsim būs sv_maxrate tas norādīs cik daudz interneta resursus drīkstēs izmantot spēlētāji.

Ja turat serveri kas lielāks par 15 slotiem nevajadzētu likt maxrate zemāku par 6144

tūlī arī parādīšu kā veikt aprēķinus...

Apskatamies cik kbps mums uzrāda Upload ja skaitlis nav apaļš tad noapaļojam to...

mans ātrums uzrādās mazliet pāri 2000kbps tāpēc noapaļoju to uz 2000kbps

(kbps = kilobiti sekundē)

tātad 2000kb/s reiz 125 dalīts ar slotu skaitu

PIEMĒRS:

2000 X 125 = 250000 / 24 = 10416

tātad es uzstādu [ sv_maxrate 10416 ]

sv_minrate liekam uz 0 lai spēlētājiem būtu iespēja iestatīt savus minrate uz zemāko (ja viņiem ir slikts inets)

tātad 2 no 3 jau mums ir

pēdējais paliek updaterate:

sv_maxupdaterate ir Pats, pats galvenais servera iestatijums...

Tas jāaprēķina šādi:

sv_maxrate dalīts ar 300

tātad kad esat arēķinājuši savu maxrate izdalat to ar 300 un iegūsiet šo izmēru smile.gif

Piemērs:

mans sv_maxrate ir 10416 un tas jāizdala ar 300

10416 / 300 = 34,7 varam noapaļot uz 35

lūk mums ir iegūti galvenie rates mūsu serverim...

Ja pings nav samazinājies vai ir nestabils samaziniet šos rādītājus...

Vēlāk iepostošu arī kā aprēķināt arī pārējos rādītājus jūsu serverim...

Cerams ka palīdzēja...

P.S

tie jāievieto server.cfg failā smile.gif

Hannibal Lecter

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

tev ir 100mb/s upload ? tev kkada Truba iet uz dzīvokli/māju ? ja tev kkads cityNet tad tev ir maximālais ātrums nevis reālais(garantētais) norādīts visticamāk...

Bet vispār jāizvēlas ātrums kas mazliet zemāks par to ko tev uzrāda ātruma testā, janu gadās interneta ātrumam nelielas problēmas un tas p''ekšņi uz 1min nokrītas,lai nerastos lagi...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Lecter - Mans serveris tādā gadījumā ir fenomens ?

Es izmantoju 10% no Intel Dual Core 2.4Ghz un 128mb Ram

Man velk (reizē):

2 x Shoutcast ( Vidēji 10 Sloti aizņemti )

Apache Webserver ( + PHP5, bez MySQL )

CS 1.6 Serveri ar 21 slotu ( piedzīvojis gan pats serverī esmu tikai max 16 playerus [ jauns serveris ] ar vidējo pingu 20-30 )

....Fenomens, ne :khehehe: ?

Link to comment
Share on other sites

Euuu pidinj mosh arii pateiksi kaads tev nets??Jo nets izsaka ''gandriiz'' visu!

Nevajag jau apsaukāties :D

1Gbit

:D

Bet tur jau nebija rakstīts ka Nets izsaka visu - Tad jau moš ar 128kbps un CPU: 2200mhZ, RAM: 768MB Varēšu pavilkt 32 slotus :khehehe:

Tikpat labi - Ja es lietotu 10% no tā paša dual core uz windows - Skrienot tik daudz serveriem uz windows - Es jau sen būtu pakāris visu serveri - Tākā nu manliekas ka mHz nevar īsti piedēvēt Cik Ir Vajadzīgs serverim. Arī kādreiz kad man bija 512MB SDRam ar Pentium III 600 MHz uz parastu mājas DSL vilkās 13-16 Sloti ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...