Jump to content
GIGN Forum

Pamaaciiba


Recommended Posts

PAMACIIBA KAA UZSTAADIIT "SSC"

Par to "ssc" tas ir antichiits Screen shooter client kas uznjem screenshotus no teviim...

*1- ka4aajam SSServer Anticheat

*2- SSC KONFIGURESHANA

Mees esam k-kur vinju extraktejushi un veram tagad valjaa .../release

un tur mees redzam "ss.cfg" veram vinju valjaa...

1) Ja ir nepiecieshamiiba tad tur ruupiigi skatoties var redzeet "weba"

direktorijas kur saglabaajas IMG'i un viss parejais

2)Ir iespeeja uplodot arii imigus FTP serverii...

, bet tur visas konfigureeshanas dafiga sad.gif

3) Nobraucam pa vidu tur ir raxtiits

[server My_halflife_server]

// Server name

name=*Mans serveris*

// Server address

ip=*ip adrese*

port=*un ports*

..........................

// Gametype 1=Half-life 2=MOHAA 4=Enemy Territory 5=Call Of duty

Gametype=*speles tips*

// use 1 if adminmod is installed otherwise 0

adminmod=*var izveleties admin mod"

// Server rcon password

rcon_password=*rcon pass*

3) Nu sheit var izmainiit visu info kas ir nepiecieshams

*3 Kaa visu iebaazt Website ?

/release mapee ir taads shots.php

Ienesam vinju savaa web tur "AppServ" "WAMP" utt..

Atveram to shots.php

Tur ir visa info... Saliekam visu kaa vajag un ejam tad

http://localhost/shots.php un tik "rulleejam" smile.gif

*4 SSClient

SSClient

Extrakteejam smile.gif

Uztaisam ssClientWin.exe shortcutu

Piespiezham shortcutam PROPERTIES

Targed jaabuut shaadam : "C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\plugini\ssc\ssClientWin.exe" *Server IP*

SLEDZAM IEKSHAA UN EJAM SERVERII smile.gif

Tas ir arii viss

Ja ir probleemas raxtat Forumaa

P.S - Anti-cheat iesleedz ar ssServer.exe vai run.bat

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Varēji sīkāk apskaidrot, lai te mazāk jautājumi rodās. Bet kā jau vienmēr, katram vilkt antičītu, domāju, ka tā ir milzīga iespēja pakāst tautu...

tur jau ta lieta naziit.

Parasti anti chiti ir normalos PUB serveros, kuros spele pietiekosi normali speletaji, kas zinatu kas jakachaa utt.

bet tagad visi nu liks ssc, parasti tados FUN serveros spele boti (protams, ne jau visi, bet esmu ieverojis ieejot jebkura tada serveri, veinmer esmu 1mais, ja nav chiiteri), un tadi boti jau nu nejeegs, ka janokacha anti chiits!

Link to comment
Share on other sites

tur jau ta lieta naziit.

Parasti anti chiti ir normalos PUB serveros, kuros spele pietiekosi normali speletaji, kas zinatu kas jakachaa utt.

bet tagad visi nu liks ssc, parasti tados FUN serveros spele boti (protams, ne jau visi, bet esmu ieverojis ieejot jebkura tada serveri, veinmer esmu 1mais, ja nav chiiteri), un tadi boti jau nu nejeegs, ka janokacha anti chiits!

Speele, spelee jau boti biggrin.gif Man serverii daudzi naak ar ANTI-CHEAT un ir boti evil6.gif Bet diemzheel taa ir kaa anti-cheat uzreiz ir mazaak cilveeku! Bet , nekas dziivot jau var ! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

tur jau ta lieta naziit.

Parasti anti chiti ir normalos PUB serveros, kuros spele pietiekosi normali speletaji, kas zinatu kas jakachaa utt.

bet tagad visi nu liks ssc, parasti tados FUN serveros spele boti (protams, ne jau visi, bet esmu ieverojis ieejot jebkura tada serveri, veinmer esmu 1mais, ja nav chiiteri), un tadi boti jau nu nejeegs, ka janokacha anti chiits!

Pofig kāds un cik liels ir tas serveris, uz kura stāv antičīts, pasties uz čid'u viņam uzlika to SFA antičītu, un vairākas dienas viņš stāvēja tukšs, arī tagad ir tukš... Vis ir atkarīgs no tautas, kura tur spēlē, bet domāju, ka likt to ssc NAV jēga, ņemot vērā, ka tas ir populārs antičīts - tātad to ātri atkodīs...

Link to comment
Share on other sites

Pamācība jau laba, bet neredzu kur būtu izskaidroti blakuseffekti kuri šai Anticheater programmai ir ļoti daudz.

Piemēram izraisa strauju fps kriššanos, un lagus...

Turpmāk kad sastādi pamācību lūdzu uzraksti ne tikai to ko programma dod ,bet arī to ko tā paņem no spēles un servera, lai cilvēkiem rastos priekšstats par programmatūru pilnā apmērā...

Link to comment
Share on other sites

Pamācība jau laba, bet neredzu kur būtu izskaidroti blakuseffekti kuri šai Anticheater programmai ir ļoti daudz.

Piemēram izraisa strauju fps kriššanos, un lagus...

Turpmāk kad sastādi pamācību lūdzu uzraksti ne tikai to ko programma dod ,bet arī to ko tā paņem no spēles un servera, lai cilvēkiem rastos priekšstats par programmatūru pilnā apmērā...

Jaa taa tas ir kad njem screenshootu taa bik nolago , to es zinu sad.gif

Arii peec tam ir forshi paskatiities kaa citiem izskataas CS ! Un veel labaak ir redzeet scriinos ka kaac chiito smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Pamacima:Zbots+superhero(var ari pub,war3,poke, u.c.)

Saksim: Sakuma mēs nokačājam botus no šejienes! Kad tas ir izdarīt man vinus extrakt. Tad panjemam iemetam extrakteto failu(cstrike) iemetam C://Programm files/valve/ mape(tas butu jusu counter-strike)...

Tagad mes novelkam SO : tas ir musu super hero mods!!!(jus vina vieta varat ari novilkt ari citas lietas piem. kā PUB,war3,POKE, u.c to var izdarīt >>TE<<

3. Super hero mod njemam extraktejam...Paradas atkal fails(cstrike)..To mēs iemetam ieksha C://rogramm files/valve/ mape...

Pats grutakais jau ir garam...

4. Tagad mes panjemam sameklejam savu counter-strike saisni ar kuru ejam ieksh CS...Uzspiezham labo peles pogu un Targer(lat. val. nezinu bet pirmais no aushas) un tur aiz ta texta ierakstam klat(beigas) shadu rindu : +localinfo mm_gamedll "dlls/zbotcz.dll" (bez : )

man tas viss izkatas shadi :

"D:\Endija_lietas\Programmas faili\Spēles\Counter-Strike\hl.exe" -nomaster -game cstrike +localinfo mm_gamedll "dlls/zbotcz.dll"

4. ejam ieksha CS/new game/ izvelamies mapi/ un tas ari ir viss...ja kads nezin ka ar botiem apieties, ka sev acc uzlikt raksta sheit!! tongue.gifnew_silly.gifnew_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...