Jump to content
GIGN Forum

Hl2 Engine


Recommended Posts

Nu tā. Es nolēmu uztaisīt tutu par to kā izveidot spēļu servers uz Half Life 2 dzinēja ! Jo ir daudzi cilvēki kuri prasa kā lai uztaisa CS:S serveri utt. Un es pats personīgi vēlētos lai sāktu pazust HL 1 engine spēles un parādītos vairāk serveri ar pienācīgu grafiku un tā tālāk !

Priekš windows

1. Tātad sāksim ar to ka tev ir jānovelk hldsupdatetool un tad ieinstalē to kādā noteiktā mapē ! Es rādīšu piemēru ja jūs būsiet ieinstalējuši mapē "C:\serveris".

2. Kad esat ieinstalējuši hldsupdatetool, tad mums būtu jāsāk vilkt uzticīgie serveri (dedicated servers) un to dara šādi: spiežam pogu "start" tad "run" (jeb latviskajām windows versijām spied "sākt" tad spied "izpildīt"), tad vajadzētu ieeraxtīt "cmd" tajā lodziņā kurš atverās nospiežot pogu "run". Tagad vajadzētu parādīties konsolei, ja tā ir tad tu līdz šim visu dari pareizi :) .

3. konsolē jāieraksta "cd C:\serveris" spiežam enter tad rakstam tālāk "hldsupdatetool -command update -game (spēle) -dir C:\serveris", vietā kur es esmu ierakstījis (spēle) ir jāraksta spēle kuras serveri tev vajag ! Ja tev vajag serveri spēlei counter strike source, tad tev ir jāraksta "Counter-Strike Source", ja tev vajag half life 2 deathmatch, tad tev būs jāraxta "hl2mp" , ja vajag garry's mod, tad raxti "garrysmod", ja vajag Team Fortress 2, tad raxti "tf", ja vajag Day of Defeat: Source, tad raxti "dods". Piemēram: hldsupdatetool -command update -game "Counter-Strike Source" -dir C:\serveris !!! un kad esi saraxtījis visu, spied enter un gaidi līdz beigs lejuplādēties !

4. Tālāk kad viss ir ielādējies, ejam ārā no konsoles un ejam uz C:\serveris\cstrike\cfg un izveidojam tur failu "server.cfg", tur iekšā raxtām

hostname "Tava servera nosaukums"

sv_lan 0

sv_password "servera pieejas parole"

rcon_password "rcon parole"

sv_region 3 // 3=eiropa

mp_autoteambalance 0 //automātiskā komandu izlīdzināšana

mp_allowspectators 1 // cik skatītāji drīkst būt

mp_autokick 0 //0=izslēgts, 1=ieslēgts (automātiska spēlētāju izmešana)

mp_footsteps 1 //vai ir dzirdami soļi

mp_friendlyfire 1 //var šaut savējiem

mp_flashlight 1 //gaismas granātas atļautas

sv_allowdownload 1 //vai atļaut ielādēt falus no servera (jābūt "1")

sv_allowupload 1 //vai atļaut ielādēt failus serverī (jābūt "1")

sv_cheats 0 //vai ir atļauti čīti

mp_timelimit 25 //kartes laiks 25 min

mp_falldamage 1 //krītot noņemas dzīvība

sv_maxspeed 320 //maximālais ātrums

sv_gravity 800 //gravitācija

sv_pausable 0 //spēle nav apstāināma

mp_freezetime 2 //apstādināts laiks rauda sākumā

mp_maxrounds 0 //cik daudz raudi jāspēlē lai mainītos karte

mp_startmoney 800 //naudas summa ar kādu uzsāk spēli

mp_buytime .25 //iepirkšanās laiks

mp_c4timer 35 //pēc cik ilga laika bumba sprāgs

5. Kad server.cfg ir tad ejam uz C:\serveris un uztaisam shortcut failam "srcds.exe".

6. Izveidotajam shortcut atveram properties un tur kur ir "target" (jeb latviskai versijai "mērķis") un nodzēšam visu kas tur ir rakstīts un uzraksti " "C:\serveris\srcds.exe" -console -game (spēle) -exec server.cfg -nomaster -autoupdate -insecure -port 27015 +map de_dust2 -maxplayers 21 " vietā (spēle) ir jāraksta sava ielādētās spēles servera (foldera) nosaukums! ja tev ir Counter-Strike source serveris tad raxti vietā (spēle) "cstrike", jo mums ir mape C:\serveris\cstrike utt !

7. Kad shortcut ir pabeigts tad spied "aply" un tad "ok" (jeb latviskai weindows versijai "lietot" un tad "labi").

Serveris ir gatavs lietošanai ! Bet ja gribat Team Fortress 2 serveri jums būs vēl jānopačo engine.dll fails (proga ar kuru nopačot). kad esi novilcis, tad izņem to exe ārā no rar faila un ieliec iekš C:\serveris. Tātad atveram "start" tad "run" ieraxtām "cmd". Tad konsolē raxtām "cd c:\serveris" spiežam enter un tad raxtām "rev_patch.exe c:\serveris\bin\engine.dll", tad gaidām līdz beidz pačot un arī TF2 serveris ir gatavs lietošanai ! hmm Tas laikam arī ir viss ! :)

Ja jums vajag manis modu tad ejiet šeit. Ja nemākiet uzinstalēt tad sakiet lei uztaisu arī tutu par mani mod !

Edited by mex
Link to comment
Share on other sites

Tātad izskatās ka ir vajadzīga pamācība kā uzstādīt Mani Admin Plugin.

Priekš Counter Strike: Source

1. Ejam uz šeijieni un novelkam mani admin plugin v1.2!

2. Ejam uz C:\serveris\cstrike\cfg atveram failu server.cfg un iemetam tur iekšā rindiņu exec "mani_server.cfg"

3. Tad atveram mani_admin_plugin_v1_2_beta_r.zip , tad ejam uz C:\serveris\cstrike un pārkopējam visu mani_admin_plugin_v1_2_beta_r.zip faila saturu iekš C:\serveris\cstrike !

4. Ejam uz C:\serveris\cstrike\cfg\mani_admin_plugin un iemet tur failu clients.txt !

5. Iekš clients.txt saraxti lietotājus kurus tu gribi redzēt savā serverī kā adminus !

6. Ejam uz C:\serveris\cstrike\addons un atveram failu CreateVDF.exe unz iveidojam to failu mani_admin_plugin.vdf iekš C:\serveris\cstrike\addons !

7. Palaidiet serveri ! Man izmeta konsolē pāris errorus, bet darbojās !

Es neko īsti nezinu par šī "mani admin plugin" lietošanu ! Bet ir šitais. Ja kāds nemāk uzstādīt, tad droši sakiet ! Vnk šitais ir tik nežēlīgi līdzīgs metamod'am es domāju, ka tie kuri ir turējuši (uztaisīšujī) CS 1.6 serveri, varēs palaist arī Sourcemod. Bet ja ne tad sakiet !

Edited by mex
Link to comment
Share on other sites

Nu pamēģini pie server.cfg pieraxtīt šitās rindiņas

sv_maxrate 25000

sv_minrate 12000

sv_maxspeed 320

sv_maxupdaterate 70

sv_minupdaterate 30

sys_ticrate 300

fps_max 500

Pie shortcut'a pieraxti -pingboost 1 jeb -pingboost 2 jeb -pingboost 3 (patestē ar kuru tev ir mazāks pings un to lieto)

Cik es sapratu šitais serv ir CS:S zombie mod un tev vēl stāv viens CS 1.6 pub serveris !?!?

Un par teleportiem neko daudz nezinu bet varu tev iedot linku kurā ir teleport plugins un tas ir šeit !

Nu ir arī anti-stuck plugins !

+Tas ka man tur stāv raxtīc mex nenozīmē ka mani tā ir jāsauc ! Plz sauciet mani par wormy(tas mex ir saīsinājums no mana pilnā vārda+uzvārda)

Edited by mex
Link to comment
Share on other sites

Lūdzu ! Bet es gribētu nopelnīt naudu priekš servera un pārzinu html un php un dedicated serveru lietiņas, bet es nezinu kā lai es nopelnu naudiņu ar šīm lietiņām ko es pārzinu ! Mo6 kāds var man kko ieteikt ? ja negribat publiski teikt, tad skype: marcitisybzb

aa es vēl varu veikt video, audio un bilžu apstrādi.

Edited by mex
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...