Jump to content
GIGN Forum

Cspromod Serveris


Recommended Posts

Tātad, pēc visraksta jau var spriest ka es šeit stāstīšu, kā uztaisīt CSPromod serveri :)

Priekš windows

1. Jānovelk CSPromod beta 1.0 klients (novilt to var šeit)

2. Tad mums ir jāizveido CS:Source serveris (negribu raxtīt visu to vēlreiz, tāpēc kā uztaisīt CSS serveri jūs varat uzzināt šeit)

3. Kad ir izveidots css serveris, tad atveram CSPromod klientu un instalējam to pāri mūsu izveidotajam CSS serverim.

4. Kad tas izdarīrts tad uztaisam klientu ar kuru spēlēsim serverī (jāno velk CS:S full v34) un tad ieinstalējam !

5. Pāri mūsu tiko ieinstaētā CSS, instalē CSPromod klientu !

Tass viss ! Serveris ir gatavs darbam !

Edited by mex
Link to comment
Share on other sites

CJxx - OK ! :thumbsup:

Uz Linux

Pašā sākumā ir jāizveido CS:S serveris To var izdarīt skatoties šeit

1. Tātad kad ir uztaisīts CS:S serveris ir vajadīgs novilkt CSPromod serveri

2. Tad extraktē to pāri tiko uztaisītajam CS:S serverim

3. Kad tas ir darīts, vajag novilkt CSPromod servera paču ! Arī šito pārmet pāri tam pašam serverim !

Bet var gadīties ka kkas neaiziet ! Neesmu testējis !

Tātad spēlētgribētājiem klientu vajadzēs updeitot no beta 1.0 uz beta 1.01 (velkam šeit)

Bet ja nav vēl novilkts beta 1.0 tad var pa taisno vilkt beta 1.01 (šeit)

P.S. CJxx gaidīšu serveri ;)

Bet vislabāk būtu nelādēt dotos pačus utt, bet vnk novilkt šito un uzmaukt pāri tam CS:S serverim :) Tad varēs spēlēt bez steam un nevajadzēs updeitot klientu !

Edited by mex
Link to comment
Share on other sites

:D tā gan sanāk ja tajā download failā ir raxtīts linux server patch :D tur tak nav ko domāt vai testēt un turklāt uz linux šitā ir vienīgā pamācība kuru neesmu testējis, jo pagaidām man nav neviena kaste ar Linux uz kuras testēt ! Edited by mex
Link to comment
Share on other sites

Njā, man ar tā sāk likties ! Nu eM` tikuntā nevilksi CSPromod ? Vnk es gribu paspēlēt, patestēt to modu ar kādu, bet nav ar ko ? eM` negribi ar mani uzraut ? :huh:

P.S. lazda2 šeit vari uzzināt vairāk par CSPromod

Edited by mex
Link to comment
Share on other sites

srry pa offtopic... bet man ir jautaajums pa pašu geimu..... es spēli'uzinstalēju, pat restarēju datoru, un kad spiedu uz cspromod.exe, man spēle itkā sāk lādēties, bet nekas nenotiek, ne met errorus ne aiziet :( kāds var lūdzu palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...