Jump to content
GIGN Forum

Team Fortress 2 Linux Serveris


Recommended Posts

Pēc īpaša lūguma es pastāstīšu kā uzbliezt Team Fortress 2 serveri !

Priekš Linux

1. Tātad būtu jāuztaisa ejošs TF2 serveris (skatīt šeit)

2. Kad tas ir izdarīts tad mums vajadzētu ķerties pie krakošanas un novelkam šo te (tajā pamācībā cik es skatījos nav nekas par krakošanu)

3. Tālāk mums vajag atrast servera mapē tādu failu engine.dll un nokrakot to ar to krakotāju kuru var novilkt punktā 2. (to var nokrakot tad ja tu lasīsi punktu 4. )

4. Tātad tā kā es īsti nezinu par linux konsolēm un tādām lietām tāpēc par krakošanu man ir grūti stāstīt ! Es tālāk neturpināšu ! Vienkārši šajā pamēcībā ir aprakstīts kā nokrakot tf2 serveri, bet ne uz linux.

Edited by mex
Link to comment
Share on other sites

Man kautkas neiet..vsp instalejot speli..klient kjip...instalejot galveno man beigas izmet erroru ka some files are corrupt un par kkaadu fresh copy.. tad es ieinstaleeju visus pachus....laizju speeli un man izmet taadu bildi (kura ir pie atcjed)

tad man viens atsuutiija to failu...palaidu veelreiz..HL2exe..sapriecaajos ka aizgaaja..bet tad tur tas saakums tur taa galva..un tad loading lapa..un tad izmeta no speeles..

post-10195-1193411249_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

man nav steam..un es tur ieliku nepareizo bildi..man tur izlec errors:

Error!

Setup file 'gameingo.txt' doesn't exist in subdirectory 'hl2'.

Check yoour -game parameter or VCONFIG setting.

nu tad man atsuutiiaj to txt failu..es ieliku..un tad atveras spele liidz vietai kur apaksheja labaja sturi radas loading..un tad izmet no speles...

formateet pc iipashi negriba..jo meibi tad ar nemaz neies.. :/

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

uzbliezu serveri.. ieliku crack ir OK... aiziet, eju spele konsole connect.... tad tiek lidz 2 sviitrai un viss apstajas.. tad vnk retry... kur vaina varetu buut?

edit:

skaidrs ir tas ka kļūda laikam ir kaut kur te...

ConVarRef room_type doesn't point to an existing ConVar

exec: couldn't exec skill1.cfg

Executing dedicated server config file

net.cpp (960) : Assertion Failed: 0 == iRet && iValLen == sizeof( iVal ) && cSendBufSize <= iVal

net.cpp (968) : Assertion Failed: 0 == iRet && iValLen == sizeof( iVal ) && cRecvBufSize <= iVal

Edited by DeeMonS
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...