Jump to content
GIGN Forum

Gign 2007/2008 Moviemaking Konkursa Pirmās Daļas Balsošana.


Oddish
 Share

Recommended Posts

Tātad beidzot ir atrasti pāris nozaudētie mūviji, un varam sākt balsošanu. :)

Pavisam tika iesniegti 12 mūviji dotajā laika periodā, un piedāvāju jums visus nokačāt un sniegt savu vertējumu.

Ruļļi:

1. Balsis netiks pieņemtas no tādiem lietotājiem, kas reģistrēti forumā pēc 3. decembra (vai arī citi nepazīstami dīvaiņi, kam postu skaits mazāk par 5)

2. Balsojot lieciet atzīmi 1-100 (nekādu komatu, ja jūs normāli liktu atzīmi 8.6 tad šeit lieciet 86)

3. Jūs varat balsot par tik mūvikiem, cik gribat (kaut vai tikai vienu).

4. Ļoti vēlams pie katra vērtējuma pierakstīt arī savu komentāru (kas filmā patika, kas nepatika)

5. Filmām tika uzlikts izmēra ierobežojums, tapēc bargi nevērtējiet attēla kvalitāti, bet gan montāžas kvalitāti, skaņu, izdomu, fragu kvalitāti.

6. Balsojiet godīgi! Nekādus "savam draugam 100, pārejiem 1"!! Tādi censoņi, kas liks bezsakarīgas atzīmes tiks nobanoti, un viņu vērtējumi izdzēsti.

7. Jebkāds bezsakars tiks nowārnots un izdzēsts.

Balsojums notiek no šodienas 5. decembra līdz 18. decembrim plkst. 23.00

Rezultāti tiks aprēķināti pēc vidējā aritmētiskā formulas (tiem, kas nezin tā ir balsu summa / balsu skaits katram mūvikam atsevišķi).

Paraugs:

Oddish - Noobs are good these days - 75

Baigi reāls intro, skatījos žokli izkāris! :) Laba montāža, fragi ciešami

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kaza4ok mans čoms, viņam 100, pārējiem 1. :) Nu labi, noskatīšos tos sūdus šovakar un tad arī pateikšu kur vēži ziemo.

kas attiecas uz superorganizētāju samuraju, tad viņš sux. Odiņ, organizē tad tu nākamo kārtu.

AK JĀ, ŠIS NAV SPAMPOSTS, es viņu vakarā editēšu ar visām superīgajām atzīmēm un komentāriem, tāpēc neiedomājieties te spamot. āij!

[60] kaza4ok - kaza4ok on GIGN

bij ok - fragi, mūzika. Likās dīvaini ka vienā brīdī sākās ingame soundi un ja nerunājam ar sarkasmu tad angļu teksti arī nebija pārāk gramatiski pareizi. Bet kopumā jau bij ok

[60] babaac - MAD

fragi ok, intro ideja ok, izpildījums ne visai. Nošauj terora skinus bet rāda ka ct? kamon? Bet nu jā, gandrīz labi kopumā.

[30] no1 - zemene the last movie(never finished)

diezgan garlaicīgs šits ar lētiem efektiem

[50] LeTHaL - Different Path P3

bij jau ok, tikai tiešām garlaicīgs. šitos lēkāšanas sūdus vajag taisīt tādus dinamiskākus un ar jestru muzonu.

[80] mast3r - Lv - arent the last

opā. Šeit jau mūvijmeikeriem ir ko pamācīties. Šitas jau tāds kvalitatīvs sūds. Nesapratu gan tikai nah tā in-game skaņa pazuda uz beigām. Būtu licis 9 ja būtu biš kreatīvāks pats mūvijs. Tik un tā - ļoti labi kopumā.

[80] slowhands - redeemer

patīkamas pārmaiņas angļu valodas gramatikas ziņā. Vispār jau man patika, fragi vākti hvz cik ilgi, šitas viss noteikti ilgu laiku paņēma, enivei... atkal varēju ielikt 9, bet nu... nebija jau nekā grandioza, vienkārši ļoti labs mūviks. Atgādina to, kā man sen sen atpakaļ uz B dust2 caur dūmiem nevienu neredzot sanāca uztaisīt -5 (4hs laikam) tikai demkas nav.

[40] akec - low skilled

bļin šito krapu es vēlreiz negribu skatīties. lai viņam tiek kaut kāds 4 pieņemsim

[70] boyzz^ - the eman

interesants sūds tomēr. Forši ka neatkārtojas fragi 100 reizes no dažādiem skatupunktiem. Var redzēt, ka visādas lietas ir provētas, lai padarītu mūviku interesantāku. Mīnuss manā skatījumā tikai specefekti pa virsu fragiem, a citādi pat diezgan neslikts mūviks. Ā, jā, grūti arī neievērot dažreiz ka tiek spēlēts pret drūmākajiem nūbiem :)

[40] akec - venucide

kaut kāds neizteiksmīgs sviests :)

[20] S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007

nezinu kāpēc vispār 2 liku. Laikam par centību un muzonu :)

[85] fragment - takedown

būtu 9 ar pus, ja nebūtu tas drausmīgais muzons (otrā dziesma laikam). Es viņu tiešām ciest nevaru :) Zinu, ka baigi subjektīvs vērtējums, bet, hei! - visiem te tāds.

Tiešām foršs intro (THEY ARE.................... LOADING - par šito ierēcu :) ) lieliski deagle fragi, rēcīgi mp5 fragi un arī pietiekoši smuks outro. Jauki.

p.s. nez no kura mūvika ir nošpikots tas 3x3 ekrānu sūds :) akecam tāds pats bija.

[75] godiE - new frags sceneII

nekas īpašs, bet nu paskatīties jau var.

edit sākumā biju ielicis 70, bet tad sapratu ka par labāks par to enaM mūviju tomēr ir.

btw nesaprotu kā var dot kaut kādu atzīmi 54 vai 83. Lolisms.

vislabākais jau laikam fragmenta mūviks ņemot gan pēc tā cik interesants gan cik profesionāli uztaisīts. Otrajā vietā sanāk master un trešajā manuprāt sloviks. Visus šos trīs mūvikus ir diezgan vērts noskatīties, lai gan pirmie divi ir nedaudz augstākā līgā nekā trešais.

Link to comment
Share on other sites

Es ar meeginaashu visus noskatiities :P un es arii editeeshu vieniigi man tas pateicoties manam "supernetam" buus vairaaku dienu garumaa jaa

aa un nebaidaties saakumaa likshu komentaarus un veerteejumus beigaas :P

kaza4ok - kaza4ok on GIGN 50

iisti nekas nepiesaistija... dazhbriid arii kkas ielagoja... pparis drukas kljuudas.... nekas labs beigaas neiznaaks, protams ja paareejie nebuus sliktaaki.....

aa un nevienam neintresee kaa tu defjuuzo :P

babaac - MAD 60

fragi patiehaam smuki, muuzika ne paaraak, intro smuks, vieniiga muuviks taads paiiss....

no1 - zemene the last movie(never finished) 45

Kopuma aforsh tikai nedaudz par daudz efekti un nevajadziigs grains, vai ariivnk delj kvalitaates vinsh taa diivaini izskatijaas.... aa un textuuras nebija iipashi smukas... visljaunaaakais bija inferno :D bburbulji uz sienaam :P

LeTHaL - Different Path P3 65

leekaashanas muuvijs :P itkaa jau forshi bet vienaa briidii tomeer apnika... buutu kautko buubmasteriiigu kkur iebaazushi :D tad buutu cita lieta

mast3r - Lv - arent the last 91

patieshaam patiikami paarsteidza, citus tavus muuvikus nebiju redzeejis viss patieshaam izcili- patiiikami skatiities, tikai dazhviet nevajadziigi efekti-tas zilais glumeklis labi izskatijaas tikai tajaa HE fragaa un veel kautkaadas zaljas striipas-wtf :D et nu jaa muuvijs skaists.....

slowhands - redeemer 80

forsh muuviks viss bija kaartiibaa, vieniigi kautkad nezinkapeec kautkaa miegs uznaaca :D laikam tapee ka viss bija POV :/ bet citaadi pagaidaam viens no labaakajiem....

akec - low skilled 70

forsh muuviks, vieniigi kas tie pa spraadziem :D un tie duuumi :D bik smieklinsh sanaaca....

boyzz^ - the eman 78

visaadaa zinjaa forsh.... bet paaraak daudzaas vietaas paaraak daudz efekti, bet daudzi arii orginaali un neredzeeti.... un veel 2 miinusi- visu laiku kartes mainiijaas un briizhiem zeme un sienas bija plekainas :/

akec - venucide 65

arii labs movjks, tik dazhi braakji, visumaa normaali....

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 30

no muuvijmakinga tur nekas nebija... iebaazti fragi un muzons :/ un huds pat nav nonjemts....

fragment - takedown 95

wohohooo 4ista smuka multene :D redzot tos pirms fragus ar deaglu nezkapee shiii speele likaas ljoti vienkaarshi :P vieniigais miinuss (vismaz man) tumshaas vietas bija paaraak tumshas....

godiE - new frags sceneII 85

taa iisti neko pielikt neko atnjemt, bet dazhi citi tomeer bija labaaki....

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

godiE - new frags scene II - lieku 98. Intro super, mūzika laba (vismaz man patika), fragi labi, noformējums visam kopumā ar zajebis. Būtu ielicis 100 ja būtu kkas superdupermega oriģināls.

kaza4ok - kaza4ok on GIGN - 80 rāmis tāds so so , mūzikai nav ne vainas, usp fragi labi, bet kka trūkst...

babaac - MAD - 85, efekti diezgan skatāmi, fragi labi, mūzikai nav ne vainas :)

no1 - zemene the last movie(never finished) - 90, smuks intro, deagle fragi labi, efekti labi, mūzika patika

LeTHaL - Different Path P3 - 99, vienmēr esmu apbrīnojis kz māsterus, pats zinu cik tas ir grūti. Un visi šitie kas te liek tos mazos vērtējumus - pamēģiniet paši tādus izdarīt. Pub māsteru ir daudz, pat ļoti, bet īsti kz speci ir maz, jau dēļ tā vien respect viņam.

Edited by DeteCtiV
Link to comment
Share on other sites

kaza4ok - kaza4ok on GIGN - Diezgan foršs mūviks, bet tiktiešām nevienam neinteresē, kā tu defuse taisi :), visumā bija OK vērtējums: 86

babaac - MAD - Mūzika nepārāk, fragi ciešami, kopumā skatāms vērtējums: 60

no1 - zemene the last movie(never finished) - Patika, grūti pamatot, bet bija OK :) vērtējums: 73

LeTHaL - Different Path P3 - Viss kedā, mūvijs patika - kko līdzīgu cepam uz RB vol.2, mūzika patika, kēp up the good work vērtējums: 97

mast3r - Lv - arent the last

slowhands - redeemer

akec - low skilled - Daudz labāk, par otru (varbūt tapēc, ka nelagoja) :) , tiešām skatāms vērtējums: 87

boyzz^ - the eman

akec - venucide - Nu nezinu, vai esmu vienīgais, bet nu nepanesami lagoja, tas mūvijs man, tapēc tālu netiku un izslēdzu ārā (mēģināju viarākkārt). Piedod, bet tā nu tas ir... vērtējums: 25

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007

fragment - takedown

godiE - new frags sceneII- Intro vnk SUPER! Mūzika laba, patika, kā AWP šāviens iederējās dziesmā, fragi labi, var redzēt, ka esi piestrādājis. Neko, ne pielikt, ne atņemt, vienīgi to blurefektu iekš intro varbūt nevajdzēja tik ilgu :) vērtējums: 100

Gaidiet tālākās edītes...

Edited by RavenHolm
Link to comment
Share on other sites

kaza4ok - kaza4ok on GIGN - lieku 53.Pirma dziesma bija mana kaimina dziesma un tas deva tikai plusu, patika ka fragi bija tikai tavi, ramitim ari nebija ne vainas, bet vajadzeja paatrinat defusi, vel ir tas ka man viena vieta dd2 ielagoja nu, bet tas tads mazins sikums.

babaac - MAD - lieku 59.Nu sry bet ne parak patika.un te ari tadi lieli komentari nebus.

no1 - zemene the last movie(never finished) - lieku 91.grafika vnk piedura sim muvijam nuke -7 vai cik tur bija ar deagl vnk nice ^__*.

LeTHaL - Different Path P3 - lieku 89.Ta ka man nepatiik kz muviju, bet tomer bija labs tapec tik labs vertejums.

mast3r - Lv - arent the last - lieku 97.Sen neredzets tik labs muvijs!efekti, fragi, viss bija labi.

slowhands - redeemer - lieku 91.Nau daudz efektu tas dod plusu, fragi likas labi, viss kopuma labi.

akec - low skilled - lieku 94.Patika gandriz viss, fragi bija nice, muzika pieskanota loti, kopuma labi.

boyzz^ - the eman - lieku 82.sis muvijs atskiras no parejiem vismas man ta skiet un man jau pasa sakuma patika, bet efektu bija par daudz, es ta uskatu.

akec - venucide - 97 lieku.Patika fragi, muzika pieskanota, nu sakums bija tads parsteidzos, bet kopuma labs!Un kuram tagad nepatik preason break.

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007

fragment - takedown

godiE - new frags sceneII godiE - new frags scene II - 90 lieku.Fragi no dazadiem teamiem tas piesaistija, kvalitate ari nebija no tam sliktakajam, muzika ari bija laba.

editesu.Ai paldies vairs tos divus nevertesu, jo mani te nodirs ka es nepareizi daru utt.

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Nu taa, editi pabeigti. It kaa shkjiet, ka esmu visu noveerteejis kaa naakas. :hrmmm:

kaza4ok - kaza4ok on GIGN - interesants garadarbs. Saakumaa ne iipashi patika kraasas, bet leenaa garaa pieradu un bija pat visai smuki. Patika arii raamis, vieniigi mazliet stulbi, ka vinjsh daljeeji aizsedza augshu, kur raadaas fragi. Muuzika pilniigs chau. Njemot veeraa, ka man fragmuuviji nepatiik pashi par sevi peec defaulta, mani var meegjinaat panjemt ar muuziku, bet sheit diemzheel no muuzikas nekaa nebija. Patika moments, kad tu skraidiiji pa inferno spotu mekleedams c4, mazliet pasmeejos. :) Un vispaar forshi tas, ka fragi tikai no tevis pasha, nevis vienkaarshi no uuberpro demkaam salasiiti briinumi. Visaa visumaa skataams gabals, nav ne vainas. :thumbsup:

Veerteejums - 75.

babaac - MAD - outro nekaads. Vieniigaa lieta, kas man nepatika filminjaa bija outro fonts & stuff. Par to arii tev -. Paareejais... Hmm, nezinu kaapeec, bet man shis gabals tieshaam riktiigi pieduura. Izmeeraa mazs, kvalitaate priesh taada izmeera vairaak nekaa cieshama, muuzika bija klausaama, fragi interesanti un izsekojami liidzi, nevis vienkaarshi viens peec otra, ka beigaas nesaproti kas ko un cik daudz shauj, patika nukes shara caur sienu, traina TK bija vnk nepaarspeejams, dabuuju arii pasmieties. Ljoti patika, ka cilveeks centies sataisiit visu kopaa ar muuziku, tas manaa skatiijumaa ir baigi forshi un piedod muuvikam pavisam citu skatu. Nu kopsummaa man ljoti patikaas, jaa.

Veerteejums - 90.

no1 - zemene the last movie(never finished) - hmm. Nu taa, gaidiiju neverending gabalu, kuru skatiishos visu nakti, jo vinjam tachu nav nobeiguma [tipa]. :D Nee nu vispaar bija tiiri okej. Patika tas uuberfrags nukee, bet taapeec vinju nevajadzeeja pa 5 reizeem atkaartot tur... Nu visaa visumaa skataams, bet liidz labam movie tur veel ir kaads gabalinjsh. Tiiri par centiibu:

Veerteejums - 70.

LeTHaL - Different Path P3 - par sho jau, shkjiet, vienreiz veerteejumu jau sniedzu tepat forumaa. Visaa visumaa man patika. Normaals leekaajamais movie, arii leecieni skaisti, nukes 360 tiiri orgjinaals, un prieks, ka ir arii kaads ne-fragmovie. Kaut vai tikai par to:

Veerteejums - 80.

mast3r - Lv - arent the last - nu ko. Varbuut neesmu veel redzeejis visu, bet sho ar lielaako prieku uzslaveeshu. Man te apkaart shobriid ir veel dazhi chalji, un arii vinji bija vienaas domaas ar mani - perfekti. Kvalitaate tik tieshaam laba, kraasas tieshi taadas kaadaam taam jaabuut, fragi skaisti, muuzika piemeerota un tieshaam klausaama, efekti, playeru niki... Bija taada sajuuta it kaa no baltgeimiem buutu novilkts tiiri labs movie, kuram tur liek normaalas atziimes. Tieshaam eleganti uztaisiits, vieniigais ko gribeetu uzzinaat ir dziesmas kaadas tika izmantotas. Gribeetos dabuut. ;)

Veerteejums - 95.

slowhands - redeemer - labs. Tik tieshaam labs. Kvalitaate vienkaarshi owned, nav ne jausmas kaa pie taadiem izmeeriem un garuma var dabuut to briinumu aaraa, buus jaanjem pie tevis privaatstundas. :) Muuzika klausaama, piemeerota CS filmaam. Kraasas taadas, kaadaam taam jaabuut arii shajaa muuvikaa, fragi odzinja. Ljoti patika fragi. Nu tik tieshaam var redzeet, ka cilveeks pamatiigi centies un tas vinjam arii ir izdevies un rezultaats ir tieshaam labs, bet mans favoriits tomeer paliks mast3r'a gabals, taa ka:

Veerteejums - 90.

akec - low skilled - nu taa. Visaa visumaa jau nebija nemaz tik slikti. Outro peles vnk owno, taas man ljoti patika, patika arii apaksheejaa raamiisha noformeejums, ljoti labs sanaacis. Fragiem arii nebija ne vainas, un kvalitaati arii vareeja pieciest. Kas man nepatika - intro burti, taa zilaa kraasa bija tik tieshaam nepanesama un izskatiijaas visai... nekaa. Ar muuziku diemzheel vismaz manaa skatiijumaa arii biji noshaavis taalu garaam no taa kaadai tai vajadzeetu buut. Par particle efektiem arii bija bishkjinj paarshauts paar striipu, bet nu tie visi taadi siikumi, galvenais, ka cilveeks centies.

Veerteejums - 70.

boyzz^ - the eman - piedod, bet vieniigais, kas man te piesaistiija bija dazhi forshi fragi ar nazi. Negribu kritizeet un teikt kaut ko sliktu, jo tomeer te ir ielikts laiks, pacietiiba un darbs, un esi centies prieksh shitaa garadarba, bet nu taa nu ir sanaacis, ka esi paarcenties. Pie tam pamatiigi paarcenties. Saraustiits un efektiem paarbaazts gabals zem ne iipashi saistoshas muuzikas. Bet ir okej, nenokar galvu un meegjini veel, buus labi.

Veerteejums - 60.

akec - venucide - hmm. Videomach.com, kraasas, slowmo... :slap: Saakumaa nesapratu kaapeec tev konkursaa piedalaas divas filmas. Ieteikshu tev mazu padomu - naakamreiz taisi vienu, bet piekjeries taa kaartiigi. Ja pirmajam gabalam nebija ne vainas, tad nu shis bija vienkaarshi... interesants. Kraasas kaut kaadas nekaadas, slowmo sameeraa saraustiits, muuzika... Labi, diemzheel te man tieshaam nav iisti ko teikt. Par centiibu:

Veerteejums - 20.

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 - nja. Piedod, ja vari, bet par tavu darbu man arii nebuus nekaa laba ko teikt. Kvalitaate nekaada, bet mums lika veerteet visu paareejo, taa ka it kaa tam vareetu arii nepiesieties. Intro saakumaa likaas, ka buus tiiri labs [radars & stuff], bet es tomeer kljuudiijos. Tas pats ar muuziku - man nekas nav pret metaalu, beeet nu CS movie tas izklausaas visai... interesanti. ;) Montaazhas vienkaarshi nebija, un visticamaak tas ir tavs pirmais darbs shajaa jomaa, taa ka iisteniibaa jau nav iisti ko paarmest. Nenjem pie sirds, centies, un gan jau kaadu reizi arii sanaaks. :thumbsup:

Veerteejums - 30.

fragment - takedown - shis tad nu arii buus mans shiis kaartas favoriits. Noveelu chalim visu to labaako un pats galvenais - noveelu uzvaru vismaz shajaa konkursa kaartaa. Nu te vienkaarshi nav variantu. Neviens no paareejiem darbiem shim manaas aciis nestaav klaat. Saakshu ar to kas nepatika - nepatika otraa dziesma fragpartam, un nepatika garais outro. Kas patika? Viss paareejais. Kvalitaate super, intro reaals, gan burti caur aztec kolonaam, gan CT un T, efekti, 3D... Ehh... Arii pirmaa dziesma bija forsha, fragi vienkaarshi supaa, izmekleeti un ir skataami ar interesi. Pat nezinu ko teikt un ko piebilst. Noveelu veiksmi uzvareet. :thumbsup:

Veerteejums - 100.

godiE - new frags sceneII - vieniigais movie ar tieshaam labu outro. Arii intro nebija ne vainas. Taapat arii kvalitaate forsha, efekti un arii muuzika bija klausaama. Tomeer tie fragi... :unsure: Es shodien tieshaam seedeeju un piespiedu sevi veel reizi paskatiities fragmuuvijus, kaut gan man vinji visi kaa viens shkjiet bezjeedziigi un neinteresanti. Un sheit tik tieshaam pashi fragi bija taadi... Nu kaa jau fragi. Zheel, ka aarzemju, un zheel, ka parasti fragi. Pati apstraade, montaazha un viss paareejais ir vairaak nekaa labs, un tu zini, ka es runaaju to ko domaaju, bet tev vienkaarshi pietruuka materiaalu no kaa taisiit to filmu. Uz naakamo kaartu man ir viena doma saistiibaa ar tevi, un ja viss izdosies, naakamaa kaarta buus muusu. Veerteejums, protams, labs, bet takedown man tik tieshaam patika labaak.

Veerteejums - 95.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

kaza4ok, esi centies labi, diezgan smuks raamiits :) fragi, taa tiiri neko, nepatika

kvalitaate kaut kaada suudiiga. Esi norm dzheks taapeec lieku tev 100 nu labi nee, just kidding. > 80

godiE, tieshaam labs muuviks kaa jau visi saka. Man patika intro, bet vareeji ielikt vairaak LV :)

Varbuuut ir par daudz tos, specefektu nez man personiigi nekoda aciis . Muuzika vareeja

buut biki labaaka, nu shis tas pietruuka . Padaudz tos Virtus.pro .. nuuu 85

LeenaasRokas :) Shitais muuvijs ir pats labaakais ko jebkad esmu redzeejis... Viss ir bumbaas. Naisegj visp

skaists grafons, man ljoti patiik! :) :) pizdec kko taadu uzcept. Nuu chalis uz goda :) Nu IDEAALS darbs.

Gaidu tavu naakamo movie... So, es lieku 100

LV - arent last - Nuu it kaa viss forshi, muuzika tikai mani kkaa nepievilka, nukee kkaa grafika nepatika bik miglaini trauceeja skatiities. Un un un, pietruuka

kaada Odinja, nu pats saproti kkas asaaks. Aa un veel labi effekti un raamis 92

Fragment - takedown > Man muuvijs patika, gandriiz visi ko esmu skatiijies... Patika debesis, fragi nuu vareeja buut labaaki, muuzika arii normaala, beigu titrus vareeja ne tik garus kkaa apnika... nu ir ok :) 96

Edited by SaS^MAN
Link to comment
Share on other sites

Nevēlos iedziļināties nevienā mūvijā, tikai tā īsumā!

1.slowhands - redeemer

Nu filmiņa man patika, krāsas smukas, intro, outro, arī nebij ne vainas, fragpārts labs.

Fragi likās ļoti labi nav pārspīlēts ar efektiem.

90 balles

2.fragment - takedown

Kvalitāte laba,mūzika normāla, noformējums labs, fragi arī labi, manējie arī bij redzami! :)

85 balles

babaac - MAD

Nezinu kapēc, bet babaac gabals man nepatika un es viņu izslēdzu ātrāk.

Tur bij pat pārāk pārspīlēts ar to ka liek kopā ar mūziku, krāsās ar man likās kaut kādas jocīgas.

Un viņš man bieži ieraustijās tā itkā fps būtu ļoti zems! balles

50 balles

akec - low skilled

boyzz^ - the eman

akec - venucide

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007

Šitie 4 gabaliņi nepatika!!

Nepatika mūzika, daži fragi bija normāli!

Šos filmikus nenoskatijos pat līdz galam!

Sorry čaļi, bet par centību katram pa 25 ballēm :mellow:

P.s - lūdzu visiem komentētājiem nokomentēt arī manu filmiņu!!1

Edited by godiE
Link to comment
Share on other sites

Šis būs mans gala edits:

Godie-New_Frags Scene II (70)

Ko lai saka? Nezz patika, bet kaut kas pietrūka, fragi paaraak redzēti, nedaudz kopets no horai izskatījās. Vismaz vienā stilā bija. Muzochka patika.

LV-arent the last [by mm-mast3r] (55)

Fortūna vai sagadīšanās, bet tiko biju redzējis russian.cfg.

Nesaprotu tos kas saka: man patika. Kas tur var patikt? Pārbāztie efekti? Dolbijošā skaņa?

Tātad sākums bija nereāli kopēts+ piebāzts ar after effects. Insane players arī pāris idejas bija nepilnīgi aizgūtas. Fragi nepārāk piesaistija. Grafika dažviet bija tāda paslikta un krāsa nepatika. Tiešām patika otrā dziesma. Bet intro taka pa īsu. GL

zemene_the_last_movie_project_never_finished (50)

krāsas vienkārši iesūkāja, neko teikt. Izskatijās, ka vispār nav domāts par movie izskatu, bet prosta panjemti kadri un samesti.

Akec-Low Skilled (95)

Vov šis moovie man patika. Labs gabals neko nekvalitatīvāku neesmu redzējis. Skatijos kādas 10 x, bet vel joprojām patika. Muzons un peles vnk owneD.

Var ieņirgt (vismaz visi, kuri to lietu neņem pārāk nopietni un ir laba humora izjūta).

Rekomendēju. Var pasmieties. Gl

Babaac-MAD (65)

Nu man patika, vienkārši un smuki, tikai sākums tāds jancīgs:D:D vismaz centies izskatās.

p.s. ,,Atvainojos par kvalitate, bet muviju vajadzeja ar izmera ierobe?ojumiem... lidz ar to ir, ka ir?? ?šitas bija iekš readme.... saskaitiet cik vienā teikumā kļūdas.+ itkaa ir izmantots videomatch?? Nezinu tādu progu, ja nu vienīgi videomach.

slowhands ? redeemer (50)

Tā, lūk, pat nezinu ar ko lai sāk, 1024x768 un wmv??? Wtf, tas tak nekur neder... Xvid vai mp4 būtu katrā laikā. Fragus teica lai nevērtē jo šis ir moovie contest, tādā gadījumā te vispār nav ko vērtēt un muti dzesēt. Tāds defaults vidējā līmeņa video. P.S laj noskatītos normāli dabuju pārrenderēt, (nez kapēc???) bija šausmīgi lagi. Psps. Man pc nav vājš lūznis ja kas.

kaza4ok_on_GIGN (40)

Kaut kas krimināls.

Bezjēgā iztērēju pus stundu no savas dzīves (ko varētu teikt par pusi no šajā contestā pieteiktajiem movī). Rāmis graujošs. Tava angļu valodas gramatika vnk owned. Doma jav nebija peļama, bet kopējais iespaids sux. Šādus movie taisīja pirms 4 gadiem.

Edited by FraGment
Link to comment
Share on other sites

1. kaza4ok - kaza4ok on GIGN: TBA

TBA

2. babaac - MAD: TBA

TBA

3. no1 - zemene the last movie(never finished): TBA

TBA

4. LeTHaL - Different Path P3: TBA

TBA

5. mast3r - Lv - arent the last: 85

Jēē, bija ok! Izskatās, ka diezgan rūpīgi taisīts darbs. Vienīgi, tās melnās pauzes bija dažviet pārāk lielas. :)

6. slowhands - redeemer: 90

Forša mūzika, forši fragi, viss salikts kopā, kā nākas. Ko vēl vairāk vajag? :) Dažreiz nevietā bija kāds efekts, kā arī intro un outro varēja būt nedaudz interesantāks. Bet šā vai tā, manā uzskatā, top3 noteikti šeit. ;)

7. akec - low skilled: 60

Nekas iespaidīgs :( . Neforšas krāsas, ne parāk labi piemeklēta mūzika, ne pārāk smuks playerbars. Intro un outro arī pārāk aizraujošs nebija. :ermm:

8. boyzz^ - the eman: TBA

TBA

9. akec - venucide: 60

Nekas oriģināls. :ermm: No krāsām man palika bail. Viss tādā ieilgušā slowmotionā notiek. Nu teikšu, ka ne pārāk. :(

10. S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007: 45

Nu teikšu tā - Doma bija laba, bet ar to gala iznākumu īpaši nesanāca. Labi, ka nav izmantoti visi Windows Moviemakerī pieejamie efekti. :) Daudz dodu par centību, jo gandrīz 7 minūtes garu mūviju nav viegli uztaisīt. ;)

11. fragment - takedown: 80

Foršs! :) Man patika. Intro un outro bija diezgan interesanti uztaisīts. Tas ir liels pluss! Varēja būt labāk saskatāma mūzikas saskaņotība ar fragiem. Bet vienalga, man patika! :P

12. godiE - new frags sceneII: 85

Kā jau citā topikā rakstīju, izmērs PĀRĀK liels! Vispār tas ir diezgan paliels mīnus. Pati filmiņa bija diezgan forši sataisīta. Labi, ka nebiji aizrāvies ar after effects stuffiem fragparta laikā. Fragpartu īstenībā galīgi neiebraucu. Virtus.pro, Tedy, coL, u.c fragi, kur tur sakars? :blink: Arī domāju, ka stabils top3. :)

Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

babaac - MAD - mыvijs tоri tв neko. 90

no1 - zemene the last movie(never finished) - Tвs krвsas :o pfз galоgi negвja kopв. mоnuss - de_nuke, cik reizes var atkвrtot to momentu? Varзji tos fragus parвdоt, bet izcili izgreznojot viтus. Un tie n-tie playeri - kвda jзga? Bet tв jau bija ok.! 67

LeTHaL - Different Path P3 - Ais kjыbe maza faka?! Nepatika dziesma tajв movie, varзja bыt kвds efektiтр.

60

mast3r - Lv - arent the last kkas man tur negвja ar tavu movie :( lagoja ta, ka nezvзrs, bet tв teikt "pзc skrоnрotiem" (jo tвdos es skatоjos) varзja spriest, ka ir normвls movie pзc krвsвm. likрu 70 par skaistвm acоm.

slowhands - redeemer - Labs movie, patika. Nebija tвdas vietas, kur varзtu piesieties. Ar vieglu prвtu 100

akec - low skilled - labвks pa to 2 venucide jau nu bija. 65

boyzz^ - the eman - mыvijam vajadzзja piemзrotвku mыziku, daювs vietвs krвsas nebija saskaтotas un dd - kam vajadzзja to durvju textыru, tв arо nesapratu. 62

akec - venucide - mыvijs.. nыы kkв akрns pietrыkst. Mоnuss - Ilgie, garlaicоgie, bezjзdzоgie melnie ekrвni. pfз.

50

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 - sфrrо, bet nu te par kvalitвti nevarзja nepiesieties. Mоnuss - hud_saytext w00t!!!! Visumв tвda vien skraidорana pa mapi tur vietвm bija. 44.

fragment - takedown - nu ko var redzзt, ka ir baigi centies. Mоnuss - krвsas brrппзз visв visumв mcв!! 93

godiE - new frags sceneII - Movie пoti patika, mоnuss ir tas, ka nav tavi fragi, tas nu tв.

Drukas kпыda pie soundtrackiem "Unknow"

Visumв jau tоkams movie - 89

Edited by kaza4ok
Link to comment
Share on other sites

kaza4ok - kaza4ok on GIGN (55) preks tas ramis bija vajadzigs?

babaac - MAD - (70) intro labs,fragi neparak,atbaida gaishums

no1 - zemene the last movie(never finished) - (72) ( ir ok)

LeTHaL - Different Path P3 (70) - shis otrais kz muviks ko esmu redzejis jaatzist ka pirmais bija labaks bet darbs ir ieguldits un lecieni ari labi taka viss ok.

mast3r - Lv - arent the last - (80) ir ok efektu parak daudz bet fragi labi kopuma labs darbs

slowhands - redeemer - (82) (defaults labu fragu moviks) +dazhas labas epizodes

akec - low skilled - (65) sausais muviks( fragi labi, un efekti dazhi labi)-kopuma cieshams

boyzz^ - the eman - (75)(neslikti) labs action

akec - venucide - (60) uz katru fragu efekts.. parak aizravies ar efektiem.

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 - (50) vel pazheloju (grafiks,fragi loti slikti) vienigi intro bija kautcik

fragment - takedown - 85 (saskanots,fragi labi)

godiE - new frags sceneII - 90 (muviks loti skatams -gandriz nebija latvieshu fragu)

Edited by flipsider
Link to comment
Share on other sites

Aizsitu poustu :) - būs dažas edītes

kaza4ok - kaza4ok on GIGN

babaac - MAD - 65 (punkti tīri tā par centību un anfika fragiem)

no1 - zemene the last movie(never finished)

LeTHaL - Different Path P3

mast3r - Lv - arent the last

slowhands - redeemer - 85 (patika mūzika, fragi so so, tāds relaksējošs gabals)

akec - low skilled

boyzz^ - the eman

akec - venucide

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007

fragment - takedown

godiE - new frags sceneII

Link to comment
Share on other sites

slowhands - redeemer - 100 - vai vispaar sheit kaut kas ir piebilstams? vnk skaists movijs, dziesmas + fragi vnk konfekte, par kvalitaati sajuuta taada ka var skatiities kiniitii... tieshi taa kaa gludeklis teica, perfekts movijs... Publisku fuuu pateikshu kedai^ par tekstu ka garlaiciigs movijs, kas izskaneeja mirca. Neesmu arii nekaads slowhands draugs/klanabiedrs utt.. laikam pa visu sho laiku gignaa esmu ar vinju runaajis paaris reizes, kas ir skaitaamas uz vienas rokas pirkstiem..

godiE - new frags sceneII - 95 - kapeec taads veerteejums? tapeec ka cilveeks tieshaam centaas uztaisiit to moviju, nebija 2 dienu darbs un gatavs.. 5 balles atnjeemu par to ka es tur esmu iekshaa, peec pirmaas noskatiishanas teicu lai vinjs njem mani aaraa, jo clanwar movija es neiederos :) bet bija jau par veelu :(

fragment - takedown - 90 - Nav tieshaam slikti, kaut arii fragi ir no puba, bet vismaz pashkjiroti.. var vismaz redzeet ka ir piedomaats pie movija, neteikshu ka muuzika ir izveeleetaa taa labaaka, bet fragi un kvalitaate ir tik tieshaam laba...

zinu ka esmu editojis sho topiku entaas reizes, bet varu pamatot sho 3 moviju veerteejumus.. Tik tieshaam shie 3 cilveeki ir pacentushies izveidot manaam aciim skataamu moviju un uzskatu ka shie ir pelniju visaugstaako veerteejumu kaut vai njemot tikai to veeraa ka ir straadaats ilgaak par 1 dienu, ja nu nav, tad vismaz to redzeet nevar

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

godiE - new frags sceneII - kvalitāte laba, intro & outro labs, fragi gan varēja būt pašmāju, jo tad movikam būtu lielāka vērtība manās acīs. Teddy šariks :muahaha:

atzīme: 78

_________________________________

fragment - takedown - dezerta kili forši. sākumā tā fiška, ka rāda vairākus momentus tipa un izvēlās vienu, bet ar to tu arī mazliet iepisies, jo tad uzreiz prasās, ka tu katru atkāpi taisi tādējādi. fragi kopskatā nekas īpašs nebija. tāds pajēls mūvijs. + vēl ir labā kvalitāte. tizlais kalbasņiks vobše tur nederēja :)

atzīme: 58

_________________________________

slowhands - redeemer - mūviks ar paša fragiem, ar labiem fragiem. 1. dziesma, kas iet jau ekšenā patīkās ļoti. nākas piekrist allworth`am, brīžiem nedaudz vienmuļi palika skatīties, iespējams tāpēc, ka skatos jau kādu 3 reizi. nobeigums labs, bet varēja būt labāks un pats slowiks zin pa ko es runāju :ph34r: .

atzīme : 80

_________________________________

šodien vairāk neskatīšos, pietiks. būs vēl atzīmes.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Slowhands - redeemer. Filmiņu noskatījos pirms kāda mēneša. Pašā nosaukumā jau ir dziļa doma, tā kā redeemer tulkojumā nozīmē pestītājs un filmiņā lielāko tiesu tiek atbrīvoti ne latviešu nacionalitāti pārstāvošie cilvēki, tad domu var uztvert ļoti viegli.

1. Fragi ir viens no galvenajiem movie elementiem. Lai arī cik smukas krāsas tu izvēlētos, ja tev nav smuku, gaļīgu fragu, tad tu vari iespraust savu filmiņu dibentiņā. Un slowhands te ir vienīgais, kam pilnīgi visi fragi ir no clanwariem, kas šo filmiņu padarīja vēl skatāmāku, un apziņa mums vēsta, ka tur slēpjas rūdīta kalnieša skills. Tie nav ņišie puba fragi,bet gan clanwar, kas tiešām ne uz pusi nav tik viegli iegūstami, kā to var izdarīt spēlējot pubā.

2. Priekš amatieru movie making contesta ar specefektiem arī viss bija kārtībā. Nebija kaut kādi nevajadzīgi pārspīlējumi. Intro bija pārdomāts un uztaisīts labi.

Man tāds neobjektīvs viedoklis sanāk, jo negribās skatīties tās pārējās 11 filmiņas, tāpēc sorry džeki, bet fragi paliek fragi.

Par to vērtēšanu, ja jūs atļaujaties likt par citu filmiņām virs 90 ballēm, tad, kāpēc lai es neieliktu slowhandam augstāko vērtējumu. 100 balles no manis.

Cheers.

EDIT Par mūziku runājot, mūzika ir sagremojama un nedolbīja pa smadzenēm.

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

mast3r - Lv - arent the last - Var teikt ka patika viss kas bija saja muvika , varbut vareja bik labak , bet man patika :) Vertejums = 80

boyzz^ - The emaN - Patika loti muviks , prieks pirmo muvika ir loti labi sataisits , it ipasi meginot video kadrus salikt kopa ar skanu :) Vertejums = 100

godiE - new frags sceneII - Nepatika parsvara tikai del ta , ka muviks taisits par Virtus.Pro nevis par sevi , bet ari muzika un pats ka video ipasi nepatika :P Vertejums = 40

kaza4ok - kaza4ok on GIGN - Nu te pec pirmajam 2minutem , pta godigi sakot skatities negribejas , jo ka jau lasiju viens rakstija ka defuse nevienu neinterese , ka ari tas ka viena killa peec var teikt rada visu raundu tikai paatrinajuma :P Vertejums = 10

babaac - MAD - Ipasu saja muvika neko neredzeju , parasti fragi , vnk var teikt taisits tikai tapec lai piedalitos saja konkursa , nebija jutams nekads pasa ieguldijums muvika :( Vertejums = 30

no1 - zemene the last movie(never finished) - Ka jau rakstiju lidzigs kaza4oka muvikam , kura ari pilniba neka ipasa neredzeju , tapec ari vertejums ir tik zems :P Vertejums = 30

akec - venucide -Te vispar bija chau , ne muzika , ne video noformejums nepatika , piniba neko saja muvika ipasu nesaskatiju :lol: Vertejums - 10

akec - low skilled - Muviks tads teiksim tiri ta neko , bet nu vnk smiekligi izskatijas ka parbazts ar ParticleIllusion efektiem... Vertejums = 40

LeTHaL - Different Path P3 - Loti patika :) respect :) Te es domaju ipasi nav ko piebilst , vnk bija prieks skatities so muviku :) Vertejums = 90

slowhands - redeemer - Visa visuma patika, muvikam varbut vajadzetu bik piemerotaku muziku , bet fragi bija ok , vnk patika :) Vertejums = 80

fragment - takedown - Sis lidzigi slowhands muvikam , ari sadas tadas mazas kludinas bet visa visuma patika :) Vertejums = 70

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 - Vnk chau moovie :D skills vnk "PRO" visiem taja muvika , galigi neinteresanti bija skatities :D Vertejums = 20

Edited by c0m3nt
Link to comment
Share on other sites

kaza4ok - kaza4ok on GIGN - 41/100

Tātad. Nepatika rāmis un krāsas[radās tāda juška, ka video būtu filmēts ar fraps]. Fragi labi tik pat kā nebija.[vismaz manā skatījumā]. Mūvijs neaizrāva arī ar to, ka montāžas pie mūzikas vienkārši nebija. btw. c4 meklēšana pwnd.

no1 - zemene the last movie(never finished) - 54/100

Fragi, kā nu kurš - patika elites mīnuss un deagle no muguras - viltīgi un smuki. Tikai zabesija, ka tas tika rādīts no 3 skatiem. Ar 1 jau būtu gana. Nu labi moš ar 2viem, bet tagad jau toč, tāds iespaids, ka tas bija only laika vilcināšanai. Nokrita uz nerviem tie pilnīgi liekie ligth ray's. Kapitāli čakarēja visu. Textūras tože nepatika.

LeTHaL - Different Path P3 - 70/100

:)

Montāžai nebija ne vainas.

akec - low skilled - 56/100

1. Vietām nebija precīzs ingame sound.

2. Krāsas galīgi... nu... nekādas. Tikai nuke patika.

3. Effekti pilnīgi čau. Galīgi nevajadzīgi un bojāja tikai skatu. Visas tās ugunsbumbas un "vulkāni" :thumbsdown:

5. Mūzika - crap, bet nu labi. Tā varbūt vairāk būtu gaumes lieta...

6. Intro un outro neinteresanti.

mast3r - Lv - arent the last - 85/100

Fragi tiešām faking nāājs. Pārspīlēts ar effektiem. Daudzi pilnīgi nevajadzīgi un neiederīgi. Rāmis nepatika. Mūzika tāpat. Patika lodziņš ar spēlētāja nicku. Redzami daudz lietots aae, bet diemžēl lielākā daļa no ae effektiem bija manīti citos mūvijos un bija diezgan līdzīgi tutoriāļos taisītajiem. Tiešām mūvijs pavisam neslikts. p.s. [nav jāņem uzreiz tā, ka esmu tur baigais naciks or smthng, bet...] Neuzskatu, ka filmai izvēlēts pareizs nosaukums, jo lielākā daļa spēlētāju bija Krievvalodīgie un man personīgi nekas labs neasociējas ar to, ka Latvijai kā sava veida reklāma tiek izmantoti fragi kuri pieder spēlētājiem ar nickiem "Tolstij" vai "...<3 Russia", nu bet tas tā. Mans personīgais viedoklis.

fragment - takedown - 94/100

Vot. Šis ir mūvijs, kas man tiešām ļoti patīk un ko gribās skatīties. Effekti tieši tik cik vajag - ne pa daudz, ne pa maz. Fragi visnotaļ draudzīgi un smuki. intro Foršs ar izcilu lidojumu caur dd2. Kvalitāte super - tāpat, kā skaņas ieraksts. Intro man par spīti citiem patīk.

godiE - new frags sceneII - 67/100

Uztaisīts tiešām labi. Patika krāsas un kvalitāte. grrr... nav pat tā īsti ko pateikt... Atzīmi lieku tādu, jo man nebija vēlēšanās atkārtoti to skatīties - nekā aizraujoša. + vēl pilnīga fragu jaukšana.[te -2 no pašmāju med skillariem un te jau pēkšņi virtus.pro brangie mīnusi]

slowhands - redeemer - 92/100

HĒĒĒĒj. Dikti feins mūvijs. Skaistas krāsas un kvalitāte. Fragi tiešām labi un skatāmi. nepatika effektu atkārtošanās un fonti... - arī, ka mūzika jau dzirdēta iekš citiem mūvijiem un tas noņem 10 procentu oriģinalitātes. Citādi - Slowhands - tā tik turēt!

boyzz^ - the eman - 59/100

Diezgan ārprātīgi pārbāzts ar effektiem. Fragi, tīri tā neko, kaut vai no puba. Šausmīgi, manuprāt, prasījās ingeim sounds. Kvalitāte @P@SN@ - čau. Bet varēja redzēt, ka cilvēks ir centies montēt klāt pie mūzikas. Outro kapitāli smirdīgs, vēl trakāk nekā manā filmiņā... btw. Kas tās par idejām, vienai mapei mūvija laikā izmantot 4 dažādas krāsu gammas?

akec - venucide - 12/100

Nežēlīgi lēts "Allout" pakaļdarinājums. Creativity = 0. Izpildījums = 1. Ja nav ideju, tad vienkārši netaisi. Psc. Man īstenībā būtu kauns kko tādu rādīt citiem. >.<

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 - 13/100

Nu jā. Mūvijs izskatās pēc pirmā cilvēka darba... Fragi galīgi čau. Aj nu labi. Nav ko te lieki izpausties.

P.S. Gludekli, ja reiz tu neesi noskatījies citus mūvijus, tad kāpēc vajag teikt ko pats nezini - ka tas ir vienīgais mūvijs kur fragi ņemti only no cs.

btw. Ceru, ka c0m3nt posts tiks dzēsts...

Editz. novijas, izcili, ka paspēj stundas laikā 3x mainīt vērtējumu uz manu mūviju. 89>79>59 bet nu labi. whatever. ^_^

Edited by babaac
Link to comment
Share on other sites

babaac - MAD - 67

POV hudu nenoņemšana nerullē. Riebīgi izskatās mazais fps. Fragi :thumbsup:. Mūzika piemērota. Kopumā tomēr labi!

LeTHaL - Different Path P3 - 90

POV hudus ņemiet tak nost! Tā, kā man nepatīk KZ mūviji, bet noskatīties šo varēja un bija labs, tad arī attiecīgs vērtējums. Neslikti.

mast3r - Lv - arent the last - 74

In-game sound par skaļu, jo tā jau pretigi ausīs džinkst.. Naža skins sucks. fragi labi. pārbāzts ar after effektiem. Neslikts rāmis. Krāsas dažviet ļoti skaistas, dažviet viduvējas. Zilās debesis ceļ spārnos. Mini intro. Kopā diezgan normāli izskatās.

slowhands - redeemer - 92

Mūzika gūd. PCW fragi izskatās ļoti labi. Vispār smuki iznācis!

akec - low skilled - 24

Patika baltais pusrāmītis. Riebīga kvalitāte (domāju, ka uz 40mb/min var uztaisīt labāku), pārbāzts ar effektiem, nepatīkamas krāsas, hudi nav noņemti, acis grauž 30 fps ieraksts. Riebīgi elixa kvadrātfragi. Pilns ar vulkāniem (manuprāt pilnībā nevajadzīgi). Mūzika gāja pie sirds. Outro 0, izņemot smukie peļuki.

fragment - takedown - 95

:thumbsup: - kaut arī pub fragi, viss sanācis patiešām superīgi.

godiE - new frags scene II - 91

Fragu salikums slikts. 30fps ieraksts nesmuks. Bet tā jau fragi forši. In-game sound labs, grafika forša un vispār uz foršas rezolūcijas. Krāsas , intro, autro - naisīgi.

Edited by destiny-child
Link to comment
Share on other sites

kaza4ok - kaza4ok on GIGN - 50/100 Nepatika rāmis, kvalitāte varēja būt labāka.. BET fragi NICE..

babaac - MAD - 80/100 Var manīt ka riktīgi neesi piešāvies salikt SOUND ar VIDEO - teiksim šaujot ar automātu :) , FRAGI NICE, bija dažas nepilnības..

no1 - zemene the last movie(never finished) - 55/100 Nuke redrock jump jau baigi filmēji.. :) Fragi so so, nu nuke -7 laikam ok.. , In game sound 0 .. :(

mast3r - Lv - arent the last - 85/100 - Nepatika vienīgi, ka ļoti daudz atkārtojās viens effekts un

Nobeigumā In game sound 0.. Tā skatāms.. man patika :)

slowhands - redeemer - 95/100 Vienīgais mazais mīnusiņš, atkārtojas effekts (viens un tas pats) uz sony vegas.. - TĀ ĻOTI SKAISTI!

akec - low skilled - 40/100 Švaki.. varēji noteikti labāk..

boyzz^ - the eman - 65/100 Sākumā FPS laikam ir 30, pēc tam jau 90..+ In game sound 0.. tas ir Mīnuss + redzu un dzirdu ka esi centies visus kadrus cik vien iespējams apvienot ar mūziku.. Tas ir LIELS Pluss.. man patika - nākamais noteikti būs labāks.. :)

akec - venucide - 20/100 - Nav komentāru..

S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007 - 10/100 - Nav komentāru 2 ..

fragment - takedown - 100/100 - Tiešām skaisti - Žetons tev ar Nr.1 :)

godiE - new frags sceneII - 80/100 - Vienīgais mīnuss ( NAV LV FRAGMOMENTU ), + jā 90fps būtu labāk.. vairāk nav kur piesieties :)

...

P.S - bija patīkami skatīties un vērtēt LV izstrādātos movijus..

Malači visi !!! :thumbsup:

P.S.S - ŠEIT - ir Pilnais mKZ_-_Different_Path_2007_ movijs + kurš ir pabeigts pilnībā.. ar līdz galam nostrādātu INTRO , OUTRO, un rāmi...

Edited by mKZ.LeTHaL
Link to comment
Share on other sites

kaza4ok - kaza4ok on GIGN - nav jēgas skatīties filmu par publiskā servera fragiem, vairāk vai mazāk daudzi no viņiem ir rendomi, neskatījos - nevērtēju -/100

babaac - MAD - sākumā nogejojies ar "MAD" uzrakstu pirms fragpart, bet tā filma skatāma, mūzika arī interesanta, outro varēja būt kreatīvāks, 83/100

no1 - zemene the last movie(never finished) - vissliktāk izmantotie specefekti. kad gribēji patīt filmu uz priekšu pie katras reizes izmantoju blur vai kā to sū sauca. sapratu arī, ka esi safanojies par -7 vai -8 @ nuke, apnika skatīties pie 2minūtes vidus. 46/100

LeTHaL - Different Path P3 - lēkāt tu proti, bet pirmo vietu ar to te nedabūsi, mūzika vienkārši drausmīga, un man ir vienalga kāda tev ir gaume, pirms taisi filmu padomā vai citiem tas neriebsies + forša reklāma. 30/100

mast3r - Lv - arent the last - kaut kur redzēts filmiņas taisīšanas stils, mūzika varēja būt vēl enerģiskāka, fragi bija ļoti labi. 84/100

slowhands - redeemer - noskatījos pirms kāda laiciņa, fragi, mūzika viss ir labi, bet šur tur specefekti nevietā. 90/100

akec - low skilled - vienīgais par ko te kaut ko var ielikt ir fragi un saldā mūzika, specefekti ir vienkārši nožēlojami. 34/100

fragment - takedown - wow, pacenties gan ar visām fīčām, gan 3D gan paši fragi. 86/100

godiE - new frags scene II - ko lai saka, filma ir ok, domāju, ka būs par latviešiem, bet tomēr..

mūzika bija laba, specefekti arī ciešami, intro/outro aizņēma pusi no filmiņas, thats bad. 80/100

Link to comment
Share on other sites

mast3r - Lv - arent the last - mūvijs labs, varbūt nepatikās, ka tik daudz melnas bildes...

97/100

boyzz^ - The emaN - ļoti patīk... Pēc manām domām viss ko vajag!

100/100

godiE - new frags sceneII - nav ko teikt :)

100/100

kaza4ok - kaza4ok on GIGN - Fragi labi, mūzika pēc manām domām iederējās! Nostrādāts labi... Vienīgais, kas nepatika bija tas, ka mūvijs bija ar rāmīti...

73/100

babaac - MAD - nezinu kapēc, bet mūvijs ļoti patika intro labs, fragi labi, nobeigums ar labs, mūzika un kvalitāte ar daudz, maz ir :)

95/100

no1 - zemene the last movie(never finished) - nu nezinu, nezinu viss it kā patika, bet nobeigums, pēc manām domām nu nebija tik labs, cik vajadzētu un beigās tas TV sūds laikam bija speciāli, bet nu tāpat iesūkāja! Vēl, kas nobeigumā tie playeru niki bija tik garlaicīgi, ka patinu kāmēr beidzās ( būtu vismaz ielicis kādu video <_< )

60/100

akec - venucide - patika, tikai manā skatījumā fragi varēja būt labāki par -1 -2, bet nu ok, tas ir pēc katra spējām un varēšanām... Par pašu mūviju - bija skatāms, nepatika ka gandrīz uz katru fragu bija palēnināts un pievilkts....

70/100

akec - low skilled - Nu ko lai saka? - Mūvijs tāds so so :) Patika tās pelītes, kas staigāja! :D Fragi, mūzika, kvalitāte bija OK, vienīgais, kas ļoti nepatika, ka tas salūts un vulkāni bija pārspīlēts :(

78/100

LeTHaL - Different Path P3 - Mūvijs labs...

90/100

slowhands - redeemer - ai nezinu kāpēc, bet kaut kā nepiesaistīja... It kā fragi ir OK, mūzika ar, grafika ar, bet nezinu kapēc likās garlaicīga... Sorry :unsure:

78/100

fragment - takedown - mūvijs labs... Viss ir ideāli tikai beigās kad spēlētāju niki, bija grūti saprast.. Tas tāds mīnuss, bet pārējais bija OK

90/100

S.R| gaterZ(destroyer) - dēļ Oddish ielikšu sekmīgu centības dēļ, vismaz darīts kaut kas ir <_<

40/100

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

1. kaza4ok - kaza4ok on GIGN

muzika nau laba, nesaskaņota, fragi smuki 59

2. babaac - MAD

Mūzika neciešama, nepiemērota, fragiem ne vainas 67

3. no1 - zemene the last movie(never finished)

Muzika norml, apnika jau taa nuke, fragi normal, beigas tas garais niku penteris galigi nevaidzigs.

57

4. LeTHaL - Different Path P3

nevaidziigie texti beigas, muzika norma, lecieniem ne vainas, bet tā kā man tomēr patīk akshn, tad 39

5. mast3r - Lv - arent the last

muzika+ , specefekti pa daudz- , intro labs, fragi + 79

6. slowhands - redeemer

kvalitaate laba + fragi + mūzika - 78

7. akec - low skilled

muzika speles laikaa nepiemerota, fragi ne ka ipasha, bet par Captain Jack beigās + :)62

uzraxti beigās ar nogrieztām malām -

8. boyzz^ - the eman

specefekti pa daudz 54

9. akec - venucide

intro labs :), fragu pa maz un nekadi labie ar nebija 78

10. S.R| gaterZ(destroyer) - fragmovie 2007

mūzika - (galvā jau sāka dolbīt beigās) Intro - (jāgaida vairāk kā minūte līdz kko sāk rādīt, bezsakarīgi texti

fragi ar nekādi labie 29

11. fragment - takedown

skaisti, ar intresi skatījos :)98

12. godie - new frags sceneII

Ir labi, bet varēja būt labāk :)94

Edited by FuNk1Y
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...