Jump to content
GIGN Forum

[pamācība] Kā Novērst Svc_bad!


Recommended Posts

Rakos pa amxmodx forumu un uzgāju ļoti foršu lietu!

Atradu totoriāli par modeļu maiņu un servera svc_bad erroru samazināšanu...

Zinu, ka gandrīz visiem krīt uz nerviem šis errors, nu tad beidzot ir atrasts, kā to samazināt līdz 98%

Cerams, ka kādam noderēs...

SPIED ŠEIT LAI APSKATĪTU TUTORIĀLI!

+ Ir vajadzīgs AmxModX v1.80, jo ir iekļauts hamsandwich modulis!

P.S Varat uzlikt šo arī par PINNED, jo tie kuri saprot no šī kaut ko - tiem noderēs! :)

GL

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

noteikti kad vajg sticky, btw, saprotu, kad maybe vel esmu dums, or maybe vnk lasit vairs nemaku, bet nu es neatradu kur butu rakstiits ka tas jataisa, nu maybe bija doamts ****.sma un tad to compile, vai ka to sauca, bet, nuu... es 2x parlasiju visu to garo txt, un ta ar nesapratu + nesapratu iisti kas jaraksta tur ir kaut ar visu sapratu =/ karo4 fiska neiebraucu

p.s

malacis kad atradi

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

Te nekādi plugini nav, te ir nedaudz jāpamaina CSTRIKE modulis :D

Tiem kuri neko no tā nesaprot - varat nemaz neskatīties!

Vajdzēja šo izlasīt rūpīgāk!

And... that's all. I hope this is useful to many of you, as well as to the developers of the cstrike module (if they're still working on it) for future releases!

Kamēr vēl nav izlaists uzlabotais CSTRIKE modulis, protams, ja viņš būs...kamēr nav, pats vari ātri pārkodēt! :)

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

ev nu camon, sito pined, ja tik tiesam pastastiisiet ka editet to failu bus vnk idiali, bet nu sis vajadzigs pilnigi visiem win serveriem (neskaitam tos losus kas uztaisa serveri un pec paris dienam off, vai ari tie kas nava 24/7)

Link to comment
Share on other sites

Paldies tev! Es savu slinkumu nevarēju pārvarēt, lai atrastu kā novērst to erroru. Viņš jau man grauzās cauri visiem nerviem. :)

Sākumā domāju, ka būs bišs grūtāk, bet īstenībā tīri elementāri. Ja, kas nav vajadzīga 1.8 amxmodx versija pietiek tikai vajadzīgos moduļus, kas nav v1.7 versijai pielikt klāt respektīvi tevis jau minēto hamsandwich moduli iemest pie pārējiem moduļiem. :) Un jā es pat rekomendēju neizmantot v1.8 versiju...

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

:)

Sākumā domāju, ka būs bišs grūtāk, bet īstenībā tīri elementāri. Ja, kas nav vajadzīga 1.8 amxmodx versija pietiek tikai vajadzīgos moduļus, kas nav v1.7 versijai pielikt klāt respektīvi tevis jau minēto hamsandwich moduli iemest pie pārējiem moduļiem. :) Un jā es pat rekomendēju neizmantot v1.8 versiju...

nevaru ludzu uplodot to moduli :( man tas svc_bad lido nezmazvai katras kartes sakuma, un parasti del ta tauta no 32 noiet uz 20 :(

+ es nez kur to moduli dabut + taisit es modulus nemaku >( :unsure::unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tu neesi galvu kaut kur iespiedis? TAS IR MODULIS DURAK!

+ pa 50 Ls varu notirgot :)

Piedod man Dievs un visi moderi, bet TU ESI DAUNIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tā ir diagnoze!!!!!!!!!!!!!! Manāma jau ~3 mēnešus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kāpēc Tu gribi pelnīt naudu uz to, no kā ne SŪDA nesajēdz???????!!?!????!?!? Tev ar galvu slikti??!?! Tu jau 101 postā pārdod to, kas ir free software, mud@ks!

Jaunākajās amxx versijās (šeit) var atrast to moduli!

Kefiir piedod, ka izjaucu Tavu biznesu, āksts!!!

EDIT. Bija drukas kļūdas!

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Khm? |_()|_. Editot cstrike moduli? Nebuutu vieglaak editot pluginu un paariet no cstrike neoptimizeetaas modelju mainjas metodes uz fakemeta? Kas vienkarshi nemaina Visus modeljus vienlaicigi, bet vienkarshi uztaisa nelielu intervaalu starp mainjam? Nedomaaju, ka cstrike modulis ir paartaisiits... Tur buutu paliels darbinjsh. Ne nu, ja tu esi gjeenijs uz priekshu.. paraadi mums, neapgaismotajiem, kur ko editeet? m?

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Xa XA XA XA XA kefiir tnx kiwix ka tam nugim izjauci visu tirgosanu varbut kefiir uzscripto sev sms shop un tirgojies vien tlak bot. aa un par to galvu iespiesanu man ir tads jautajums vai tu pats neesi iespiedis savu tukso lumigo galvu starp gitaru stigam :D :D :D u neviens no tada bomza nepirks pa 50 ls jo vini ir gudraki par tevim

Link to comment
Share on other sites

Patiesībā lieta ir tāda, ka Jums derētu iepazīties ar GPL licenzes noteikumiem (ja nemaldos tad amxmodx lieto šo licenzi).

Licenze paredz bezmaksas lietošanu licenzētajiem produktiem, tos drīkst uzlabot pēc sirds patikas, un uzlabojumi ir jāpadara bezmaksas pieejami viesiem to gribētājiem.

Naudu drīkst prasīt par uzstādīšanu.

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D u neviens no tada bomza nepirks pa 50 ls jo vini ir gudraki par tevim

Visi te baigi gudrie atradušies, bet nevienam šis svc_bad novēršanas modulis/plugins nav uzstādīts :superlol:

Paši te diršat, ka esat gudrāki par vienu otru, bet pašiem nekā nav!! :lohs:

Shine - es nerunāju par tevīm, tu vismaz "rubī fišku" :thumbsup:

Kiwix - tu esi tiešam dalbajobs - kurā vietā jaunākajās AMXX versijās tev nāk līdzi? Domā baigais kodētājs tu mums te atradies, ka pārbaudīji un pārskatīji visus moduļus, cfg un skriptus? :D

Shine, tu vismaz pateici, tā kā ir, tieši par to intervālu!

Diezzin vai kāds no šejienes, no šitiem visiem dirsējiem, izņemot pluginu koderus u.t.t zina vispār kāds izskatās šis "intervāls" :D

+ Es pārdodu, jo Jums durakiem viņš nav! :10cm:

Kiwix - tu saki, ka free software, es pats to labi apzinos, bet tirgoju, lai tādi stulbeņi kā tu viņu pirktu :lol:

Gamerxnet - vismaz es esmu savā dzīvē kaut ko iemācījies (spēlēt ģitāru un bungas) + ar to pelnu normālu naudu, spēlējot ar grupu, vismaz neesmu tāds sīks perdelis, kurš mājās kauc naudu no vecākiem un prasa, lai iedod $, jo tu gribi nopirkt 1 čipšu paku or kolu :10cm:

P.S Iemācies rakstīt Latviešu valodā!

P.S.S Parādi man kaut viens savu serveri, kuram ir uzstādīts SVC_BAD :pizdiblee:

Ja parādīsiet kaut vai moduļa/plugina SOURCE, es ticēšu :)

Shine - tu nejaucies, tu esi pietiekami gudrs, es vienkārši girbu tikt galā ar šitiem dirsējiem, kuri muld, a pašiem nekā nav :zhaav:

Gamerxnet - es vismaz nesēžu mājās pie vecāku pirkta datora un nemēģinu uz viņa uztaisīt sūdīgus CS serverus un kādu open-source CMS WEB :rofl:

* Neapsaukā citus par bomžiem, ja pašam naudas nav, jo to tev dod vecāki, pie kuriem tu dzīvo :D

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

2.Stipri saubos ka kads no tevim pirks 98% uzlabotu 1 moduli pa 50 ls

3.Kas tur tik gruts uzstadit visu pec pamacibas ?

1. Vinjam ir 15 gadi, protams, ka viņš vēl dzīvo ar vecākiem! :D UN kaut ko dara uz VIŅU PC (bet šis nav par tēmu)

2. Man arī tā sāk likties...

3. Protams, ja tu saproti pamācību, ok, viss ir tavās rokās, novēlu veiksmi :)

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār, kam man modulis pret svc_bad, ja man tāda nav???? :lohs: Tu man atbildi, lūdzu! :muahaha:

P.S. Tas modulis tiešām tur ir iekļauts!

:D

Nevajag būt kodētājam, lai mācētu lasīt, bet Tu ne kodēt, ne lasīt māki!

EDIT. Citāts no amxx mājaslapas

AMX Mod X 1.8.0 Released! Oct 25, 2007 22:32

I am proud to announce that AMX Mod X 1.8.0 is now released! This is a huge update, adding many features and fixing plenty of bugs.

For starters, admin and map limits are now completely dynamic. Command access flags can be changed without modifying plugin code. Plugin writers can now use dynamic arrays, and have a very powerful new "Ham Sandwich" module for hooking tons of private entity functions.

EDIT.2. Shine, runa jau bija par moduli, nevis svc_bad... Jo no tās tēmas jau sen viss ir novirzijies :D

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

No offense kiwix... but... tas modulis neizlabo probleemu XD. I'm so sorry :S. Vispar tas modulis ir viens no visizmantotaakajiem manos pluginos. Visaadas krutas funkcijas... Taa pamaciiba, kas bija tajaa topikaa @ allied modders bija domaata skripteriem, lai vinji vareetu optimizeet sataisit gljukus savaa pluginaa. Jaunajam Biohazard man liekas jau tas ir izdariits. :). Nenjemiet mani veeraa.. es tikai gribeeju paskaidrot... kaa jau teicu > no offense.

Link to comment
Share on other sites

XD. I'm so sorry :S. Vispar tas modulis ir viens no visizmantotaakajiem manos pluginos. Visaadas krutas funkcijas... Taa pamaciiba, kas bija tajaa topikaa @ allied modders bija domaata skripteriem, lai vinji vareetu optimizeet sataisit gljukus savaa pluginaa. Jaunajam Biohazard man liekas jau tas ir izdariits. :). Nenjemiet mani veeraa.. es tikai gribeeju paskaidrot... kaa jau teicu > no offense.

Pareizi Shine :)

Vot kiwix - tu esi stūlbs, tu domā, ka ar HAMSANDWICH tiks izlabots tas gļuks? :D

OMFG, kas tu esi pa mudaku :superlol:

Pat nezini kurā modulī viņš ir iekļauts un sāc te kaut ko dirst, un izliecies pa baigi kruto :D

Kiwix - tu zini kas ir ENTITY FUNCTIONS?? :lolza:

Tur nav nekāda sakara ar svc_bad, tā kā ja nezini, tad nemuldi :pizdiblee:

+ Gamerxnet neko pats nezina, tikai dirsā lien, uzreiz Kiwix uzrakstīja par HAMSANDWICH, jo Kiwix domā, ka tur ir iekļauts svc_bad novēršanas errors, a uzreiz GAMERXNET saka, ka ir pareizi un lien dirsā :D

Kr4i jūs abi esat dalbajobi un neko nezinat par svc_bad :)

+ Kiwix - tuna ir par svc_bad :) UN tu kā duraks domā, ka tas ir iekļauts HAMSANDWICH modulī :D

Ok jūs vārnas, ejat ēst tālāk uz izgāstuvi :)

P.S Paskaties, kas ir ENTITY FUNCTIONS un DYNAMIC ARRAYS :D

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

:)

Vot kiwix - tu esi stūlbs, tu domā, ka ar HAMSANDWICH tiks izlabots tas gļuks? :D

OMFG, kas tu esi pa mudaku :superlol:

Pat nezini kurā modulī viņš ir iekļauts un sāc te kaut ko dirst, un izliecies pa baigi kruto :D

Kiwix - tu zini kas ir ENTITY FUNCTIONS?? :lolza:

Tur nav nekāda sakara ar svc_bad, tā kā ja nezini, tad nemuldi :pizdiblee:

+ Gamerxnet neko pats nezina, tikai dirsā lien, uzreiz Kiwix uzrakstīja par HAMSANDWICH, jo Kiwix domā, ka tur ir iekļauts svc_bad novēršanas errors, a uzreiz GAMERXNET saka, ka ir pareizi un lien dirsā :D

Kr4i jūs abi esat dalbajobi un neko nezinat par svc_bad :)

+ Kiwix - tuna ir par svc_bad :) UN tu kā duraks domā, ka tas ir iekļauts HAMSANDWICH modulī :D

Ok jūs vārnas, ejat ēst tālāk uz izgāstuvi :)

P.S Paskaties, kas ir ENTITY FUNCTIONS un DYNAMIC ARRAYS :D

HAM SANDWICH modulis ir paredzēts, lai attīstītu amxx pluginus citā līmenī, novērstu bugus utt.. Un tas ir arī vajadzīgs tai pamācībai par svc_bad novēršanu, kuru es biju pieminējis pirms tam, nekā Tu to ieraudzīji un taisijies pārdot jeb cipa pamācība...... Un to visu uzlikt ir elementāri, jo pārsvarā tur viss sastāv no apraksta, bet uzlikšanai ir tikai daži soļi un Tev tos nesaprast!

EDIT. "Pat nezini kurā modulī viņš ir iekļauts un sāc te kaut ko dirst, un izliecies pa baigi kruto :D" < ham sendivičs pats ir modulis LOL, kur ta tas vēl ir iekļauts?

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...