Jump to content
GIGN Forum

Yo


MightyZ
 Share

Recommended Posts

LASIIT NO LEJAS(posta)

LASIIT NO LEJAS(šitā posta)

LASIIT NO LEJAS(yo)

Kam: Raimonds(DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) style_emoticons/default/biggrin.gif vecīt

es tev neteiktu neviena no viņiem vārdu pat tad ja man draudētu 2dienas pasēdēt karcerī

un par policiju - :DDDDD

tikai nesmīdini mani, tu iesi ar lapas adresiti pie vinjiem? style_emoticons/default/biggrin.gif style_emoticons/default/biggrin.gif style_emoticons/default/biggrin.gif style_emoticons/default/biggrin.gif

tu mosh feisaa un draugos esi visu mazo meiteishu elks, bet saku nopietni - satikshu uz ielas, dabusi pa degunu style_emoticons/default/smile.gif

turies veci

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) nē, es vnk negribu pēc tam sēdēt tiesā kaut kāda konkursa dēļ. style_emoticons/default/wink.gif

jo es nopietni - par to policiju style_emoticons/default/wink.gif

atsūti man tā raksta autora vārdu.

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) nehuja style_emoticons/default/biggrin.gif

uztraucies par savu vietu?

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) nu tad? kā vienojamies?

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) āāā. yo par to tu bazarē.

jasna :*

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) http://gign.lv/news style_emoticons/default/wink.gif

davaj, taisām godīgu cīņu - kā beigsies - beigsies! :?! style_emoticons/default/wink.gif

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) bļēģ tu esi kautkāds autobots? kā tik ātri vari sataiperot?

laikam jau visām mazajām meitenītēm baigi ātri jāraksta atbildes.

kāds raksts, dod linku.

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) Jums visiem viss būs ok, ja izturēsieties godīgi un izņemsiet to rakstu style_emoticons/default/wink.gif

Aizvadām pēdējās dienas godīgi - nelūdzoties..

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) davaj, sekseri, ja tu vinēsi, mēs ar džekiem savāksim kādus 100 000 parakstus par to, lai tevi diskvalificē.

godīgi ir tas, ka tu visām savām 11gadīgajām "draudzenītēm" raksti lai viņas balso?

Godīgi ir tas, ka tu izmanto draugiem.lv fakeri lai visiem ""draugu" draugiem" lūgtu lai viņi balso par tevi?

un man vel joprojam nav ne jausmas kas par rakstu.

iedod linku.

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) Pats zini style_emoticons/default/wink.gif

Nevajag mani tā aizvainot;)

davaj, godīgos ceļos?!

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) kāds raksts, yo?

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) grib;eju pateikt, ka, ja tas raksts netiks izņemts - vērsīšos jau rīt policijā, pievienojot klāt komentārus. style_emoticons/default/wink.gif

Labāk vienojamies, ka godīgos ceļos aizvadīsim pēdējās divas dienas..

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) apstiprini draudzību

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

update

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) adresi pateiksi? kur piegatat pc?

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) man? sad.gif

jūs jau uzvarēsiet.

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) ļausiet uzvarēt - pateikšu ne tikai to. wink.gif

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) da ne sūda tu neuzvarēsi, yo.

un btw, es neesmu nedz tas smukais skuķis, kas ir otrajā vietā, nedz raksta autors, nedz kāds cits.

es vnk esmu malējais kam tu besī.

un tādu ir daudz.

feisā jau visus esi izboķējis ne?

100 000 lietotāju, nobloķējam 98 000, paliek 2000 useru, kas ir mums draugos un kas liks mums 7/10nieciņus ne?

un tad priecājamies ka ilgi sēžam topā.

ja kāds iemet 4/5 - nobloķējam to maitu, ne?

tāpat, ja kāds pasaka "nav smuka bilde" - dzēšam komentu un bloķējam.

ja es nezinātu ka tā beļska vecāki nebūtu pakārušies dēļ tā, kādu kropli dzemdēja, es domātu ka esi kautkāds beļska brālis.

abi galvā drāzti esat

Link to comment
Share on other sites

update:

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) man ar viņu nav nekāda sakara.. (dunno)

beidz - viņš ir trakāks..

žēl, es cerēju ka padirsīsies, bet nē.

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) kā nu ne - abi ik pēc mēneša liekat "tjipa jaunās" bildes feisā - divas bildes vien jums ir - ar novēlējumu "jauna bilde visiem draugiem :********"

zakjit manu, tāpat abi spamojat ar draugu fakeri, lai tik visi balso par jums - visi kas nebalsos jau sen izblokjeti.

lab man apnika rakstities ar vinju

Link to comment
Share on other sites

Bīstieties admini, bīstieties, un spite, Tu pasties, kādam stresam wormam nāksies iet cauri, ja uzvarēsi, tiesu darbi.

worm, ieteiktu Tev jau sākt pārrakstīt īpašumu uz spiti, lai vēlāk, kad notiks mantas konfiskācija Tev nebūtu, ko zaudēt.

Link to comment
Share on other sites

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) izbeidz - esmu labojies - tu mani vispār nepazīsti, lai šitā runātu.. (nope)

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) yo?

tu savāc 15k draugu un pēc tam vēl draugu draugiem raksti "sveiks, nobalso par mani, es esmu tik seksīgs, jā, es jūs visas mazās meitenītes mīlu,. tikai nobalsojiet, visiem pateikšos privāti, jā, balsojiet, jā mani draudziņi, jā, mani visi labākie draudzinji, visi jūs esat lieliski, jā, balsojiet, balsojiet -jauna diena - balsojiet"

es saprastu ja ta bilde butu kautkas izcils.

davaj - tu atsakies no tā konkursa, yo es palūgšu lai izņem rakstu, un vēl publiski atvainošos ka esmu tevi aizticis?

Link to comment
Share on other sites

lold

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) nu labi - bet tad pasaki, lai izņem rakstu jau tagad un atvainojies wink.gif

nerakstīšu nevienam, lai balso. wink.gif

neko nemainīšu! wink.gif

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) yo, sorry es turu savu vārdu

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) Davaj darām tā - neaģitējat Jūs, lai balso par viņu un neaģitēšu es?! wink.gif

Kā būs - būs smile.gif

Vēl...ja ļausiet man uzvarēt, apsolu, ka noteikti Jums būs kāds labums. wink.gif

Es palīdzēšu Jums citreiz. wink.gif

Man nekad konkursos neveicās, tāpēc ļoti gribu uzvarēt. wink.gif

VOT! Taisām kampaņu pret beļski, bet ne pret mani wink.gif

APSOLU nevienam vairs neko nediedelēt - ne te, ne face.lv, ne citur, bet ļaujiet uzvarēt! wink.gif TIKAI šoreiz! wink.gif Citā konkursā - lai uzvar skaistā Iveta! smile.gif

Palūdziet, labāk, lai par mani balso wink.gif

ķip salīdziniet ar 3sho vietu. biggrin.gif

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) jā tu jau esi vinējis, saspamojis +1000 balsis, tagad tjipa "godīgi" gribas ja?

labi, mosh tas aksts nav tik traks kroplis ka belskis, bet pofig.

kr4 es tinos man zb sedet pie pc un rakstities ar kkadu dzjeku - ja vel butu smuka meitene...

Link to comment
Share on other sites

Ēe, davai edito augšējo postu un raksti klāt Edited, lai baigi nepiekakātu.

p.s uzraksti kā viņš komūnam ar pāris k cilvēku taisās atlīdzināt? pat katram pa 1 satnjikam nespētu atdot.

p.p.s tankeri, ko tur meklēt?

Link to comment
Share on other sites

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) Es gribu, lai viss beidzās godīgi - ļaujiet uzvarēt tikai šoreiz - apsolu Jums kaut kā atlīdzināt! wink.gif

Pasūtīt Tev, pārējajiem un Ivetai - statistiku KATRU mēnesi ? 18.gif

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) Jāni, okey? smile.gif

Izņemsiet rakstu? smile.gif

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) nu varu jau izdzēst wink.gif

nu, tas, ka stāv iesaukā neko nenozīmē - neviens jau nezin, par ko?!

labi, izdzēšu ierakstu, bet jūs izdzēsiet to, lūdzu.. sad.gif kā vienojāmies- godīga cīņa!

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) Es darīšu visu, tikai izdzēšiet wink.gif

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) nav atkarigs no manis, bet taa kaa tev veel ar vien ir "draugi nobalsojiet", ir dienene ieraksts utt - diez vai.

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) godiga ciinja jau bija - tad kad nebija ne muusu raksta, nedz arii tava spama "visi draugi balsojiet ludzu".

tagad kad esi parliecinosha vadiba (kura saruk, ka redzi pats - no rita bija -1600 balsis, tagad tikai 1200), protams ka tu gribi "godigu" ciinju.

es teicu - atsakies no taa konkursa, ljauj Ivetai uzvareet ( jo vinjai ir daudz labaka bilde, un gignaa paraadiisies raksts, ka esi normals chalis, vienkarshi radas parpratumi).

domaa stundentei tas pc nenoderes vairak neka tev?

pasaki lai sencishi noperk.

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) nu es jau vairs neko nedaru wink.gif

vispār - neaģitējam nevienu - ne jūs, ne es wink.gif

lai tagad cilvēki paši ieiet un nobalso (ja patīk), okey? smile.gif

paldies! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

sekserim neapnik rakstities

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) Nē! smile.gif

Ideja - superlaba, domāju, ka Tev-Jums patiks smile.gif

Šodien - nedarām vispār neko... nevienam nerakstām, neaģitējam.. wink.gif

Ja pēc šodienas man vēl būs liels pārsvars - rīt jau pusnaktī sākšu izsūtīt vēstules, ka domāju par padošanos un linku, lai balso par Ivetu, ko saki?!?!? smile.gif

ŠODIEN - tiešām...nedarām neko - lai cilvēki paši izsaka savu vērtējumu. RĪT - rakstu. jebkurā gadījumā, APSOLU!!!

P.S. Izņemiet to rakstu - mēs taču sarunājām.. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Kam: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) tu tur man uzrakstiji kkadu murgu "ja man pec shodienas bus liels parsvars, tad es padoshos".

wtf?

es domaju - nofiksejam cik tagad ir balsis, nevienam nerakstam, nekados forumos utt(dienene tava un raksts paliek) - ja pec 23h Iveta ir pietuvinajusies - tu padodies, ja ne - savac savu kompi.

bet protams, ja tu rakstisi kadam "sveiki - nobalso" utt - mes tevi izkjidasim.

raksts paliek, tapat var palikt tavs ieraksts dienasgramata, reaali cik patiesham draugi un pazinjas izdomas nobalsot

No: Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET) Labi! smile.gif

Raktstu, starpcitu, jau izdzēsu! wink.gif

Izdzēšiet arī jūs no tās lpp. wink.gif

OK, TAGAD SĀKĀS VISS PA GODĪGAM, JA? 18.gif

Raimonds (DRAUGI, LŪDZU NOBALSOJIET)

balsis: 5453

Iveta

balsis: 4314

kr4 lugums nedirst par grantu, man jau pofig, bet labak lai 24h mierigi paiet

un no dienenes vinjsh izvaca savu "draugi nobalsojiet".

mosh to rakstu var mazliet parveidot, kr4 vnk "nobalsojiet"? sparta.gif

Link to comment
Share on other sites

nu... es atšķirībā no viņa piedāvāju izvēlēties vai balsot par spiti vai par viņu... viņš piedāvā balsot tikai par sevi... nejūtu nekādu iemeslu pārveidot savu postu, jo cīņa nav līdzvērtīga...

Link to comment
Share on other sites

kr4 no manis pieskaitiet kadas +200 balsis, es yo vienos domubiedros aicinaju visus balsot (taa seksiigi - esmu tur admins (6k biedri), veel draugiem skaipaa aizrakstiju (kam nepatik grants), yo es gaidiishu talonu "par brivu salabosim jusu zobus" :khehehe::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...