Jump to content
GIGN Forum

Biibele


macho
 Share

Recommended Posts

tas iesaakumam lai var redzeet kas un kaa...

varbuut buus turpinaajums happy.gif

|15:56:40| <ojaars> klau - es domaju ieviest lekciju kursu analogija, apmeklesi ka C dalu

|15:56:55| <ojaars> tipa - zinatne par anusa domasanu

|15:57:17| <ojaars> tipa - pec freida ir virsapzina, zemapzina un dirsapzina

|15:57:19| <centraale> nebruukjee muti deelinj

|15:57:22| <macho> ^___^

|15:57:46| <ojaars> lai ko tu ari izdomatu, tipa, klucis to visu kontroles un spes izdarit korekcijas

|15:58:03| <ojaars> piem., skatijies seksa miseklus vakar

|15:58:23| <ojaars> visi gribeja mileties, bet seksa laika apklucojas - dirsapzina, ka es tev saku

|15:58:28| <centraale> nebruukjee muti deelinj

|15:58:41| <ojaars> centrale ir viens milzigs dirsapzinas paraugs

|15:59:06| <ojaars> tapec ir jaskuj ass, lai dirsas kluca smadzenes varetu elpot smile.gif

|16:00:00| <ojaars> mocka man labak taisit nevis c dalas prieksmetu, bet dirsas apzinas pielugsanas kultu

|16:00:37| <ojaars> kas pamatotos, ka pirms 2000 gadiem lielais anuss sutija holishitu atbildet par cilveka savaritajiem sudiem

|16:01:28| <ojaars> es gramatu gramatu (bibeli) varetu rakstit uz izlietota tualetes papira

|16:01:49| <ojaars> un par priesteriem varetu nakt tikai tie, kas spiez ar pratu (mierigi)

|16:02:41| <ojaars> mes varetu attelot ikonas skatu ka holishitu piesit krusta

|16:03:11| <ojaars> un sis pec naves ielido atpakal svetaja pakala

|16:03:33| <ojaars> un pec tris dienam atgriezas nokritot uz zemes

|16:04:04| <ojaars> apustulis taja iekapj, un ar maigumu seja noslauka kaju pret apkartejam celmallapam

|16:04:10| <ojaars> tagad si zeme ir sveta

|16:04:33| <ojaars> un jaa -nevajag aizmirst ka peteris trisreiz noliedza savu kluci

|16:04:49| <ojaars> kas butiba bija holishita projicejums grecigaja sabiedriba

|16:05:04| <ojaars> vinam prasija - tu siten piedirsi

|16:05:11| <ojaars> peteris: oi nee

|16:05:30| <ojaars> garamgajeejs: ne - es redzeju ka tu nemierigi spied

|16:05:39| <ojaars> peteris: ne tu mani ar kadu sajauci

|16:05:54| <ojaars> garamgajejs: ne tas spiedejs izskatijas pec tevis

|16:06:08| <ojaars> peteris: es nepazistu to kluci, pirmo reizi to redzu

|16:07:06| <ojaars> Judas - ta vieta lai noglabatu savu nospiedumu, to nodevigi noskaloja podaa

|16:07:19| <ojaars> nospiedums=klucis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kauna jums nav, bļe. zaimoshana, paideri!!!

anivej, man arii ne tuvu nekaadi MEGALOLOMFGROTFLOL'i nebij. sad.gif.

edds ir tik forshs. Vinsh ir tik pieaudzis un par shaadiem jokiem nesmejas. Kaapeec? Vienkaarshi! Vinsh tam visam staav paari. Vinsh kaa neievainojams monarhs luukojas no augshas un konstruktiivi kritizee visu apakshaa notiekosho.

cool2.gif <---------- EDD

Link to comment
Share on other sites

pamataa mees te stridamies par to, kas bija tai klipaa un tas nenosaka to, kas es gribu buut. un lai cik tas ari parsteidzoshi, kuce es negribu buut. man sunji vispaar besii. pie tam klipaa jau bundzha nemaz nebija kucei, vinja tikai spaardiija un tas nenoziimee ka taa pieder kucei (kura bija ahuenna vasarsraibumaina).

Link to comment
Share on other sites

vai arii nee. Simba teica ka edd ir taa kaa christian kas spaardiija bundzu. Taatad vinsh identificeeja tevi ar cilveeku kas spaarda bundzu. Tu uzprasiiji vai taa nebija kuce un taadeejaadi iespeejams nejaushi izteici savu sleepto veeleeshanos tikt asocieetam ar kuci. Es par to droshs nebiju taapeec uzprasiiju happy.gif

iespeejams jau ka tas nav tas pats cilveeks par ko simba runaaja (tb tas nebija christian kas spaardiija bundzu) bet nu to es taa uztveeru happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...