Jump to content
GIGN Forum

Vai Kartejais Gejs?


ojaars
 Share

Recommended Posts

Pinky avatars

user posted image

Pinky = rozājais.

bilde, niks un avatars - nu viss runa pats par sevi.

ok - mocka es kludos - bet man liekas ka mums ir darisana ar anusa bakstitaju.

es nezinu - rozajais, parstaj stumdit kakas, bet ne par to ir sis topiks.

topiks - vai pinky ir gejs.

ps pec freida - virietis iefano par savu locekli, sieviete grib savu locekli - tatad - vai nu zilajs (piedodiet - rozajais) ir kastrets vai - savtigais - grib divus smile.gif hehe

omg fucking lol ar ausim

sitos sudu sautenes tiritajus nesaprotu

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

post-18-1107038801.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

topiks - vai pinky ir gejs.

ps pec freida - virietis iefano par savu locekli, sieviete grib savu locekli - tatad - vai nu zilajs (piedodiet - rozajais) ir kastrets vai - savtigais - grib divus smile.gif hehe

omg fucking lol ar ausim

sitos sudu sautenes tiritajus nesaprotu

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Nu man jau patiik

starp citu ecstasy tu arii labi izskaties. Vai tev ir draugs? rolleyes.gif

----------------------------------------------------------------

ecstasy |o| <----mans dupsits 4u wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu man jau patiik

starp citu ecstasy tu arii labi izskaties. Vai tev ir draugs? rolleyes.gif

----------------------------------------------------------------

ecstasy |o| <----mans dupsits 4u wink.gif

Igor, I rather go 4 ---> _/\o/\_ but 4 u my friend I can make an exception ...

Anyway fu*k u very much ... =)

A kas attiecas uz tavaam vajadziibaam tad laikam shodienas poll'aa tu izveeleejies 4-to variantu, vai ne ? =(

Link to comment
Share on other sites

Pinky tu esi ljoti miiljsh! Tavi ziimeejumi ir smukinji un arii tavs avatars ir forshinjsh! Es zinu ka tu iisteniibaa esi emocionaals un juutiigs zeens kursh vienkaarshi ir paarprasts. Pinkij galvu augshaa! - mes zinaam ka tev pinkij mazs baloditis no makoniisha malinjas ar enjgjelishiem palidzees smile.gif

ps ja veelies parunaaties - nekautreejies raksti uz [email protected]

Link to comment
Share on other sites

OMFG ... es varu iedomaaties kas te riit dariisies =)

saradiisies veel kaadi 15-20 igori, zhanji, ojaari un citi onkulji ar nepabeigtu bakalauru anatomijas nozaree un neveseliigu sexuaalo orientaaciju, kas savu dziivi veltiijushi fekaaliju izvades orgaanu peetiishanaa ( teorijaa un praxee ), bet visdriizaak, ka zem shiem magjiskajiem segvaardiem sleepjas 15 gadiigi perdelji ( ak dievs, kaads paarsteigums ), kuri maajas pagalmaa tikushi ( izmantoshu anglju terminu - liekas piemeerotaaks ) "abused by" vecaaka gadagaajuma viirieshu dzimtes paarstaavjiem, kas savu ikdienu pavada seezhot uz solinja parkaa un meegjinot nogruust kaadu beerneli ( tieshi taadu kaa tu Igora "kungs" ) no velosipeeda, lai vareetu paostiit seedekli.

Protams ir ljoti jauki lasiit juusu bezjeedziigos postus par teemu "Kursh te ir gejs?", bet varbuut ka atbilde ir rodama juusu tizlajos pauros ?

Lai jums jauka sveetdiena un naakamaa darba nedeelja "kungi", vai piedodiet, laboju - maaciibu nedeelja, jo visticamaak, ka tu veelarvien seedeesi 9. klasee 1-majaa rindaa no loga puses skaitot un pirmspeedeejaa solaa, pie tam - aiz sava stulbuma uzseediisies uz kozhljaajamaas gumijas, kuru pats tur piektdien buusi pielipinaajis.

wink.gif

Edited by ecstasy
Link to comment
Share on other sites

nee nu it kaa jau smiekliigi, bet ja taa padomaa - nav ! ojaar ar taads pagudrs padevies, laikam beerniibaa daudz graamatas lasiijis. pasaki kaut vienu iemeslu, kaapeec tev vaards Pinky saistaas ar kkadu ziloshanos ?(pasties vaardniicaa - vaards pinky noziimee iesaarts, bet tev jau to nesaprastu, tu, kaa liela seene esi iecikleejies uz kko citu) varbuut man nomainiit niku uz "Devil" vai veel krutaa (taa kaa tev vareetu patikt) "EvilDevil" ? ojaar man jaajautaa tev - vai tev nav bijusas probleemas beerniibaa ar kaadu lielu onkuli ? nee nu vnk peec taviem jeelajiem txt spriezu. tu tik neapvainjies ja ? es jau neeesmu rupjsh, riebiigs, atriebes kaars, bet tavaa gadiijumaa vareetu izdariit izneemumu ! tu iisteniibaa mani baigi aizvaino dry.gif ,sitaadu topiku uztaisot...

spamaa atradu topiku, kur tu apliec McZip. skatos tev baigi patiik lekties ar citiem, laikam taapeec, ka beetniibaa tevi lielie puisheli pie skolas durviim iekaustiija un atnjeema pusdienu naudu, taapeec jau esi taac - kaarns un bez smadzeneem(maz olbaltumvielas esi dabuujis savaa dziives laikaa). hmmm... par tavu niku - ojaars, cik originaali. ka tik ojaars nav tavs iistais vaards ? labi, tas ne1 neinteresee ! kaada atskiriiba par avataru ? kas man kkadu tizlu skeletgalvu ielikt ? vai piem kaa dr.pain - tip baigais saapju dakteris. visus slepkavo utt. laikam tu ar esi taac - baigais killers. domaaju, ka taadi prikoli tikai liecina par tavu liimeni...

es vispaar nesaprotu, ko tu ar so topiku gribi pieraadiit ? to ka tev kraaninsh mazs ?(sajaa gadiijumaa iesaku nopirkt lielu bavaarieshu meeslu vaagi un braukaat laimiigam) to, ka tev ir probleemas dzimumdziivee (randins ar roku neizdodaas ?)

to, ka tu esi galvaa sists aamurs ?

labi, dziivo !

p.s. labpraat tev ar slapju dvieli ievilktu pa seju !

ar cienju - ojaara lielaakais fans !

Link to comment
Share on other sites

Un pabaroja Jezus ar DIEVISKO maizi izsalkusos... un padzirdija Jezus ar DIEVISKO vinu izslapusos...

tas nav par tevu, delu, un vinu garu. tas majo musos, kuru milestibu mes iematojam caur lugsanu. Nav jasaprot ka tas ir ka nomesties celos un blaut pret debesim. Pat moderna muzika ir lugsana. Nav vairs stiligi but tadam kas lieto narkotikas, dzer un noliedz sveto garu, kas ziedoja sevi, lai pestitu tavu eksistenci...

ludz caur muziku, mili savu raditaju, nezaimo, mili mili mili MILI un tici

DIEVS TEVI MIL

MILI DIEVU

Link to comment
Share on other sites

pinky smile.gif

pinky = iesarts - tavs dupsits kur pus rajons gajis pari ir iesarts...

protams var strideties par manu smadzenu sastavu un lielumu un izglitibu, bet vismaz manas smadzenes nav izspaidijusi svesi locekli, kas spaidot smadzenes satraume ari visu organu sistemu.

tu tik neapvainojies smile.gif

butiba jau mes esam draugi smile.gif

tu, es un tu gribetu manu locekli... ps ja tev parak brivi krit ara kaks - tad tev palidzes (tu doma forlaks.... nee ) sac lietot vina pudelu korkus (ja vel der un ari tie nekrit laukaa...)

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ojaar, es tevi nesaprotu. Kapeec tev visi jaanjem un jaanodirsh ?

Tu centies visus nomelnot un padariit sevi par karali, gluzhi kaa tie iedomiigie deputaati huh.gif

Verbuut so 2 apdirshanas topicu vietaa tu vareeji uzrakstiit 2 forshus dzejoljus dry.gif

Nu labi, dari kaa zini, tikai sakaties ka beigaas netiec pats nodirsts.

Link to comment
Share on other sites

ojaar, kaapeec tu site meegini izcelties ar galiigi jeeliem tekstiem ? saproti - tu esi taac mudaks, ka pat 2 normaalus vaardus nevari kopaa salikt! vispaar tu raksti ljooti nesakariigi. un nafigu tu visu laiku runaa par kkadiem zilajiem etc ? un meegini man veel te kko piesiet... dry.gif paaudzies un attiisties ! thumbsup.gif

p.s. jau ieprieks atvainojos par neinteresantu tekstu. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

OMG, ojaars tev gadijumaa smadzenju nav? kaa pinky var buut gejs? lai cilveeks ir kaads vinsh ir galvenais ka IR CILVEEKS nevis mutants, kaamis vai kautkas tamliidziigs! tu atnaaci te visus nodirst un apsaukaat? Baac es piekriitu pinkyijam tev ar slapju dvieli iegaast nevis 1 reizi bet 10 reizes lai tu beidzot saac domaat! dry.gif

P.S I HATE YOU! zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

vienigais ko gribaas teikt - visi, kas te saka ka forums iet uz leju vai ko taadu - ejiet dirst. ilgi man te nebija bijis tik jautri. pie tam tie jaunie memberi ir pwnt.

+lai visi, kam smadzenes neatljauj saprast 3 un vairaak zilbju vaardus, ierubii, teikshu vienkaarshi - ojaars rullee.

Link to comment
Share on other sites

es saprastu ja ojaara teiktais buutu pilniigi nepamatots, izdomaats, izfantazeets utt bet nu tak cilveeks savu viedokli arii pamato un viss balstaas tikai un vieniigi uz faktiem bet te tagad vesels barinjsh censhas ignoreet acimredzamos pieradijumus un nosaukt to par pliku apdirshanu. taa taas lietas neies!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...