Jump to content
GIGN Forum

Totaals Chau


macho
 Share

Recommended Posts

njemts no www.avenes.lv no 13gadiigas siikaas profila

Es esmu:

Just vnk TeRkA...:))) Kurai dažreiz uznāk kautkas galīgi traxx...:))))) njus bet par sevi stāstīt njeko njemāku..:((( tas ljabāk jāprasa manām sawljītēm maniem draugiem!! Vinji ir bessttt... bučj vinjiem...:****** tjā kā ja kas visu jautājiet just vinjieemm.. abouutt mee!!:DDDD Varu tikai pateik ka me lowe The Rasmus & Him & Eminem & DMX & Pinku;) & Slipknot & Korn & Red hot chilli pepers..;) un visus šitos..:))))

Nodarbošanās:

Njus ljaikam jau ka njaw man īsti tādas..:(( es tikai vēl māocs...:( par nelaimi..:((( tas laikam nozīmē skolniece, bet man tik ljoti njepatīk šis apzīmējummmsss!!!!:))

Mācību iestāde, kurā mācījos vai mācos:

Njusss gāju vienā baiigi ljabā bērnudārzā... ;)) "Laiminja", tad es gāju skoljā kuru sauc;) par "Blāzminju".. veselus 6 gadinjus tas njozīmē ka nju to skolinju pabeidzzuu!!!! Un tagad es es eju baigi ljabā šuncē 31 vsk!!! Njusss supaaa!!! Skolinja vnk msjaa..:) mācīties man jau protams ka besiii..:( bet visi draugi tur... mmm!!!:DDDD Un 7 d rulzzz 4ever.. the besstt!!!!

Manas iecienītīkās nodarbes:

Ex... njuusss ... hmmmmsss... grūti man tā vinajss pateikt!!!! Bet pati galvenā nodarbe būtu ietusēt whit my best friends... kā me vinjus mīlll!!!:)))) Draugi tas tač i the bets of all in this f****** world..:))))

-----

KAUTKAADS LOL. Da blje kaa taa var rakstiit. Kaa pilniiga daune. "ljabaa shuncee" "ex njuusss" - da pilniigs CHAU! Latvieshu valodaa vinjai vairaak par 1 diezvai liek.

dapsc ja man maasa taada paliks O_O

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zviedzu, zviedzu un tad vienā brīdī skumji palika. apraudājos teju. sērīgi ap sirdi, nudien. un jūtu līdzi macho un sev, man arī maza māsa... damn, viņai vēl pokemoni patika...

Link to comment
Share on other sites

te ir dalja vinja draugu profila

~*eliina*~ ..weipa.. (eliiniite..tongue.gif~~), plJaWnieKkalns..

..riiiGa...

Par mani:

..eemm...tongue.gif~ esmu kkas

diiwaijnc..saku uzreijz..=DD

hehe...=P~*~ patiik jawtriiba

& miiLji ciuweecinj`..=DD

Skola(~as), kur mācās vai mācījās:

...agraak bij` saakumskola

"riidze" ...BET

tagad...ziemeljvalstu

gjimnaazija..=)**

Strādā:

..kkas kas tur njemaas pa

skolinj`..=DD, hvz....biggrin.gif~*~

Intereses:

...uu..inetresiiic...to man ir

diiikti dawc..=DD hehe...kaa

uznaak..wink.gif)** njuu...bet taa

patiik wisaad` tusinji...&

puijsiishi protamz..=DD

njuuu...war teijkt wiss..kaz

ir smux & jawx...;dDD

Link to comment
Share on other sites

njuss.. exx.. mrrr...uhmzz.. ko ljai saku pa sho jaukuminju da best.. ummm..mrr..

blje es taa nemaaku.. ranting.gif

saveejaa juutu liidz, bet baac e sveel neesu dzirdeejis ka to veel izrunaa, man liekas ka taas ir tiiraas shausmas..

shitas arii labs...

*M@Rt!N` .. * *r0mAn0v5K!S* (*M@rCo -3moT!on_b0y-*), (15) gadi,

*LiePa`Ja[town] tongue.gif

an

Ri`Ga[ciTy] sorcerer.gif

Edited by Reno
Link to comment
Share on other sites

ko lai padara,taa tagad raxta paarsvaraa visas meitenes kuraam ir 14 un uz leju dry.gif

un mees neko nespeejam padariit pret to,ja nu vieniigais aiziet pie vinjas uz maajaam un izraut laukaa vinjai fakinos caps-lockus un w burtus,tas jau buut labs saakums!

vismaz vairaak neparaaditos shaadi teikumi - Es MiIljU ShO PaSaWlJi *Giggle* ^^

Link to comment
Share on other sites

To es nenoliedzu! Nezinu kaa citas meiteniites un puisiishi, bet mana maasa lielaako dalju sava laika pavada tikai netaa chatojot.

Vismaz tagad esmu saakusi vinju izvilkt reaalaa sabiedriibaa! biggrin.gif

Bet taa laikam arii sanaaks, ka chati ir pie visa vainiigi! smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

mja, man te lidziga situacija... gign ir kaa laasts... atnaacu pirmais, un aizieshu visticamak kaa pedejais (pardodot serveri tongue.gif) , parejie tik te slapstaas apkaart cool2.gif

sad.gif

bet par teemu - tajaas pashaas avenees mana jau mineetaa meitene uzrakstiija postu kauko par skolu taj savaa fowsHaJinjAjaa vawOudinJaa. Bet to ka zubriities vinjai nepatiikot. Teicu: "juutu ka tev latvieshu valoda arii nepatiik" shii: "jaa smile.gif tu uzmineeji!!!"

smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...