Jump to content
GIGN Forum

Jauns Sūds


worm
 Share

Recommended Posts

Labs :) Tikai es atceros, ka tu labu laiku atpakaļ solīji, ka bookings būšot par brīvu, bet anyway tie 0.36 sant. nav nekas daudz.

Ieteikums - varbūt to cenu var uzlikt lielāku un ieviest tādu fišku, ka kad spēlētājam to serveri nevajag viņš var izslēgt viņu un laiks neskaitās. Kad savajagās serveri, tad ieslēdz. Un teiksim, ka tās 24h jāiztērē nedēļas laikā.

Link to comment
Share on other sites

Mazliet nokaveejies! Buutu pirms kaada laicinja, kad vieniigie freebuukojamie serveri bija 2po, tad buutu arshana. Jo tad tie 2po suukaaja un labaak bija samaksaat naudu, lai dabuutu normaalu serveri. Tagad uzradushies gan enemy, gan eva serveri taa ka buus gruuti, bet nu lai izdodaas. :)

btw, kri ideja ir neslikta.

p.s. uz cw servera ir tie pashi reiti, kas piemeeram uz csdma?

Link to comment
Share on other sites

Neko daudzi neizteikšos, bet domāju ka 0,36Ls ir bik pa maz priekš 24h

Varētu labāk sataisīt kā savādāk: piemēram kā citos komūnos ir kad sms serveri maksā 0,15Ls uz 2h u.t.t :)

Edited by aM`
Link to comment
Share on other sites

Varētu labāk sataisīt kā savādāk: piemēram kā citos komūnos ir kad sms serveri maksā 0,15Ls uz 2h u.t.t :)

Nu gign`s vismaz varēs pamērīties ar krānu, ka piedāvā ūber lētu un, cerams, ka kvalitatīvus, cw serverus :P

Arī laba ideja. Piem. es PUB`us neesmu spēlējis jau gadu vismaz tikai tapēc, ka tas ir pubs. Aber DD2 serverus apmeklēju ļoti bieži, jo mape stāv visu laiku, zināmas visādas mapes nianses, etc. faktori, kas tikai pastiprina spēles gameplay`u, vismaz manā uztverē, un man pohuj, par ko citi domā :P

Link to comment
Share on other sites

Varēji jau uztaisīt tā, ka test useriem ir iespēja paņemt serveri uz teiksim divām stundām vai stundu, lai tiešām ir iespēja iztestēt, citādāk Tev tagad stāvēs vairākas diennaktis tukši `testa` serveri.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...