Jump to content
GIGN Forum

Jeezulinjsh


Dr. Pain
 Share

Recommended Posts

Kaa jau visiem zinaams, tad tuvojas ziemassveetki un, lai gan tas ir skaists laiks, ko var pavadiit ar gjimeni un atpuusties no darbiem, tas ietver sevii arii kauko nepatiikamu. Nu ja... Jeezulinjsh... Juus jau visi zinat, ka shis vecais perverts naak katros ziemassveetkos pie cilveekiem (laikam tikai pie kristieshiem) un saka, lai vinju ielaizh iekshaa jeb preciizaak "ielaid mani sevii"... Man tas liekas diezgan slimi. Nu ok, tu esi dieva deels, bet vai tas tev dod tiesiibas ieiet visos, kas tev tic (es pat teiktu uzticaas)? Pie tam, it kaa bazniica noliedz homoseksuaalismu, bet uz shito jau vinji piever acis, jo jeezulinjsh jau neshkjiro - iet visos peec kaartas.

Nu, ja... Tas bija taads mazs ievadinjsh - atgaadinaajums visiem (jo tas taksh visiem jau sen zinaams), lai vreetu pastaastiit iisto staastu...

Taatad nesen kaadaa pasaakumaa saaku vairaak par sho lietu domaat (nu tuvojas ziemassveetki un mani maac bailes, taadeelj ir gruuti par to nedomaat), tad nu saaku domaat par to, kaads tad iisti ir vinja aatrums.

Taatad savu reekjinaashanu veicu ar shaadiem datiem:

Regjions - Eiropa

Kristieshu daudzums - 150 miljoni

laiks - 12 h (diennakts tumshais periods)

---------------------------------------------

Shie dati nebuut nav preciizi, bet iznaakums tapat buus shokeejosh, bet neuztraucieties, sarunaaju ar ojaaru, ka vinjsh man sagaadaas preciizaakus datus, tad arii ielikshu preciizaakus rezultaatus

----------------------------------------------

Taatad no shiem datiem var ieguut, ka jeezulinja apstaigaashanas aatrums (a.k.a. draashanas aatrums) ir ~3500 cilveeku sekunee (es vareetu ielikt preciizu skaitli, bet nedariishu to, jo dati arii nebija njemti preciizi).

Taatad savaa zinjaa jau bija izreekjinaats aatrums, tachu veeleejos iet taalaak. Tomeer bija probleemas: lai uzzinaatu aatrumu (km/h), vajadzeeja zinaat vinja loceklja garumu. Tachu pie manis vinjsh nav naacis, taadeelj nezinu. Ko gan dariit. Tachu tad iedomaajos, ka jeezulinjsh taksh ir perfektais cilveeks - taatad vinjam ir arii perfektais penis. Nu tad nu veicu mazu aptauju klaatesosho meitenju aprindaas un uzzinaaju - 18 cm (perfektaa penja garums).

Lai aplaimoto vienu kristieti, jeezulinjam vajag ieiet un iziet - tas ir viekt 36 cm garu celja posmu. Pienjeemu, ka vinjsh teleporteejas uzreiz peec shii darba veikshanas pie naakamaa kristiesha, taadeelj paarvietoshanaas vinjam laiku neprasa. Tas noziimee, ka vinja videejais aatrums ir 1,25 km/sec... Un TAS ir AATRI.

Domaaju, ka vareetu buut, ka vakara saakumaa, kad vinjsh veel nav iesildiijies, taa lieta iet leenaak, bet tad aatrums palielinaas, taapeec vareetu buut, ka pret riitu Vinjsh sasniedz aatrumu 7,91 km/s (pirmais kosmiskais aatrums) un uzshaujas (es pat teiktu uzdraazhas) kosmosaa pie sava teeva smile.gif

Tagad rodas jautaajums, vai jums tas shkjiet reaali. Protams, mees sheit runaajam par jeezulinju, kursh ir Dieva deels, bet tomeer, vai vinjsh to speej paveikt, vai arii tas ir tikai miits, ka ziemassveetkos vinjsh visos iet iekshaa? Varbuut vinjsh lieto kaadus paliigliidzekljus?

Link to comment
Share on other sites

Nu tad nu veicu mazu aptauju klaatesosho meitenju aprindaas un uzzinaaju - 18 cm (perfektaa penja garums).

aizmirsi piebilst ka tās meitenes visas bija aplējušās (citas vairāk citas mazāk) un tā 100%īgi ar galvu nedomāja. Bet pat ja tie ir daži centimetri mazāk, ātrums tik un tā ir pasakains.

Un es pat nezinu ko domāt, jo tas tiešām liekas nereāli.

Link to comment
Share on other sites

hmm, dr. pain, interesanti smile.gif

ja tas buutu parasts cilveeks(mirstiigais) atbilde - nē, bet taka tas ir Dieva dels(nemirstiigs, bet ne Kalnietis) arii nav iespeejams, vieniigais ja vinjsh izmanto speed hacku smile.gif

iespaidiigi skaitlji btw. un (paldies "dievam" smile.gif ) mani neapdraud "ielaid mani iekshaa (aka drashana)), jo esmu luteranis. Es, personigi, visiem shitiem shit'iem neticu, neteikshu, ka neticu, bet, ka man ir pajaat happy.gif iistenibaa situacija ir liidziiigi kaa ar "NLO". cits apgalvo, ka vinjaa ir iegaajis Dieva deels(vinju ir izdraazis jeezulinjsh), bet savukaart cits apgalvo, ka vinju ir savaakushi citplanetieshi smile.gif un veikushi ar vinu experimentus happy.gif vai pat veel labaak, ticat Dalailamai? smile.gif tjipa, atdzimshanai?! (Elviss Preslijs is back) rolleyes.gif vai arii peecnaaves dziivei?! smile.gif

eh, man jau atkal aizgaaja pavisam pa citu teemu smile.gif

p.s system of a down - b.y.o.b (iesaku novilkt)

EDIT: lol, cik man daudz smilinju.... 10, iespaidiigi. smile.gif

Edited by macho
Link to comment
Share on other sites

lol, ko pa shito diez domaa J. Pujats (vai kaa to muusu LV bazniicas bosu sauca)? smile.gif interesanti izdomaats, pat vareetu teikt kruta izdomaats. sho rakstu dereetu aizsuutiit uz bez tabu laiku smile.gif Dr.Pain vareetu visas Latvijas priekshaa deklameet savu atklaajumu. lol, jautaajums vai tanii mirklii kristietis sajuut kkaadu gruudienu no mugurpuses? smile.gif

P.S. System Of A Down - Old School Hollywood (iesaku visiem novilkt) smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

taatad, kameer veel neesmu samekleejis datus ko apsoliiju painam, saakshu ar savaam paardomaam, kas ir nedaudz kompliceetaakas nekaa painam:

Pirmos apskatiishu jautaajumus uz kuriem buutu veerts atbildeet:

1) ko iisti aplaimo jeezulinsh ar savu ieieshanu: no vienas puses, jaa visi kristieshi (tb - arii luteraanji); no otras - evangeelijaa ir kas runaats par neticiigo atgrieshanu un sho cilveeku noziimiibu. Attieciigi - vai tie ir tikai kristieshi?

te nu ir vairaakas iespeejas:

1) aktiivie kristieshi

2) pasiivie kristieshi

3) ateisti un agnostikji

4) kaadai citai religijai piederoshi...

Lieki piebilst, ka katrs naakamais tikai palielina jezulinja aatrumu par vairaakiem kilometriem sekundee. Es personiigi domaaju, ka jeezulinsh aplaimo aktiivos un pasiivos kristieshus un arii tos, kas nav piederiigi citaam religijaam. Attieciigi formula 6,5 miljardi miinus citu religiju paarstaavji (daudzreiz lielaaks skaitlis nekaa pains noraadiija)...

2) vai jeezulinsh visiem cilveekiem velta vienaadu aplaimoshanas laiku... Te nu atkal ir jaameklee atbilde evangeelijaa - tie kas tic jeezulinjam, tiem paveras dieva valstiiba... To vareetu interpreteet - tie kas tic - tiem ir lielaaka bauda, aka, uz viniem tiek teereets vairaak laika vai arii tiek palielinaats loceklis, vai arii kaads engelis arii piestraadaa...

varbuut vairaak laika tiek pieveersts sievieteem?

3) jautaajums par jeezus multiplikatiivo efektu... Visiem zinaams, ka jeezus ir uuberkruts un var paraadiities vairaakaas vietas vienlaiciigi. Bet arii jeezum ir savi ierobezhojumi - attieciigi, vai viens dieva deels var vienlaiciigi sevi multipliceet un kniebt visu pasauli? Varbuut tas ir ne tikai jeezus, bet arii sharlataanu armija, ko jeezus algo, kam shajos sveetkos ir jaakniebj? Nedriikst aizmirst arii sveeto balodi, kas arii ir varens kniebeejs un reizi pa reizei kaadu seeku atstaaj uz zemes (vins gan ir augliigs, jo divreiz, kad uz zemes ir kniebies abas reizes ir atstaajis peecnaaceejus, tb, jeezu un jaani kristiitaaju)

4) kaadus izsargaashanaas liidzeklus lieto jeezulinsh... Tas ir muusdienaas ljoti aktuaals jautaajums, jo - ja lieto tad buutiski paildzina procesu, bet ja nelieto, kaa vins garantee, ka mani izvarojot (ja jaa - es nekautreejos no shii vaarda) vins mani neaplipina ar kaada narkomaana slimiibu?

visi cetri punkti manupraat buutiski ietekmee apreekinu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kamēr neesmu iegrimis dziļākās pārdomās, vēlos tik teikt vien to, ka manuprāt, viņš neizmanto aizsargāšanās līdzekļus (varbūt kāds no tiem šarlatāniem izmanto), jo Jēzus ir šķīsts un tīrs no visādām slimībām.

Es neesmu kristiits. Iepuutiet man smile.gif

Link to comment
Share on other sites

kamēr neesmu iegrimis dziļākās pārdomās, vēlos tik teikt vien to, ka manuprāt, viņš neizmanto aizsargāšanās līdzekļus (varbūt kāds no tiem šarlatāniem izmanto), jo Jēzus ir šķīsts un tīrs no visādām slimībām.

skiists ta skiists - bet no balozha tachu rodas beerni - tad kaadeel lai no jeezulinja nerastos? attieciigi - kaut kaada izsargaashanas ir nepiecieshama

Link to comment
Share on other sites

Vispār interesanta teorija. Nezsuskatu sevi par kautkādu krutu kristieti. Okej atejists es nēsmu, jo tomēr atzīmēju ziemassvētkus. Bet par to ātrumu - domāju, ka nevar ar katru nākamo palikt ātrāks šis kneibiens, jo galu galā jēzus arī nogurst. Lai gan... Viņš ir dieva dēls, bet ja jau viņš 1 reiz nomira, tad viņam spēki arī beidzas.

Link to comment
Share on other sites

Vispār interesanta teorija. Nezsuskatu sevi par kautkādu krutu kristieti. Okej atejists es nēsmu, jo tomēr atzīmēju ziemassvētkus. Bet par to ātrumu - domāju, ka nevar ar katru nākamo palikt ātrāks šis kneibiens, jo galu galā jēzus arī nogurst. Lai gan... Viņš ir dieva dēls, bet ja jau viņš 1 reiz nomira, tad viņam spēki arī beidzas.

Nu c'moon, reti kursh ateists nesvin ziemassveetkus. Kam tad nepatiik sanjemt daavanas? smile.gif Un vispaar tie ateisti ir visai nosaciiti, man shkjiet, ka lielaakaa dalja vienkaarshi nav nokristiiti, taadi kaa es, bet tas nenoziimee, ka vinji netic Dievam vai kautkam tamliidziigam. Kautgan es iipashi arii ar to ticeeshanu Dievam neaizraujos. Bet nu labi, ne par to ir staasts.

Link to comment
Share on other sites

un vēl, kas. Kā jēziņš saglabā visu laiku savau peni erekcijas stadijā ? Un nevar būt, ka viņam nekad nenoiet, tātad pasaulē ir daži dieva dēla bērni. okej viņš moš paspēj izvilkt ,bet tomēr ja viņš paņem ~ cik tur miljardus tad ganjau kaut 1 cilvēkā kļūdās

Link to comment
Share on other sites

taatad - savu uzdevumu esmu izpildiijis... linkaa apakshaa ir gan procentuaals sadaliijums gan aptuvens vieniibu uzskaitiijums (22 lielaakajaam religijaam). Cilveekiem, kas negrib tajaa iedzilinaaties, varu tikai noraadiit, ka shobriid pasaulee ir 23.000.000 sikisma paarstaavju (taa sauc religiju).

http://www.adherents.com/Religions_By_Adherents.html

taatad:

kristieshi - 2.1 miljards

ateisti, agnostikji, nereligiozie cilveeki - 1.1 miljards

paareejais nebuutu tik svariigs.

kas veel? aaa - statistika nav iipashi preciiza, jo kopeejais cilveeku skaits pasaulee ir nedaudz par lielu, kas man taa kaa izbriina dry.gif (nezinaataajiem pateikshu, ka aizvakar mees vareejaam nosvineet to, ka pasaulee beidzot piedzima 6.5 miljardais iedziivotaajs smile.gif...

nu izdariet apreekinus. Paina noraadiitais skaitlis bija mazaaks smile.gif

PS palasiijos juusu komentus un izdomaaju juus iepaziistinaat ar vaardu agnostikis - iisti nezin - tic vai nee, ticeet vai nee

PPS peeksni sapratu, ka mans kristieshu skaitlis ir tieshi 14 reizes lielaaks par paina izveeleeto skaitli smile.gif... attieciigi, JK aatrums ir 14 reizes lielaaks lololol

Link to comment
Share on other sites

kamēr neesmu iegrimis dziļākās pārdomās, vēlos tik teikt vien to, ka manuprāt, viņš neizmanto aizsargāšanās līdzekļus (varbūt kāds no tiem šarlatāniem izmanto), jo Jēzus ir šķīsts un tīrs no visādām slimībām.

Marija (kas starp citu bija preceeta) arii izbaudiija sho "ieieshanu", ko tobriid veica pats Dievs tas kungs un radiija sev aizstaajeeju. Kaalab lai vinja deels domaatu savaadaak un lietotu aizsargliidzekljus?

Link to comment
Share on other sites

taatad... Runaajot par izsargaashanos, uzskatu, ka jeezulinjam tas nav vajadziigs... Taatad atcerieties, kaa sveetais gars (a.k.a. Dievs (nu tur nekad taa iisti nevar saprast, it kaa viena persona, it kaa divas dazhaadas)) aplaimoja JAUNAVU Mariju (ar uzsvaru uz vaardu "Jaunava", jo visas Biibeles gaitaa (ja nemaldos) vinja taa tika saukta). Taatad Vinjsh to izdariija nepaarpleeshot neko jeb taa, ka Marija veelkoprojaam palika par meiteni. Ieteicams, sheit piefikseet, ka taatad jeezulinjsh dzimstot paarpleesa pleevi un padariija savu maati par sievieti (vai bazniica atbalsta incestu? blink.gif). Bet nejau par to klaajas runa, vienkaarshi gribeeju piemineet. Uzskatu, ja sveetais gars var ieiet sievietee bez pleeshanas, bet ar apaugljoshanu, tad domaajams, jeezlinjsh ar var ko liidziigu - pat izveeleeties ieieshanas veidu. Taatad pirms ziemassveetku nakts jeezulinjsh ieliek savu chibriku rezhiimaa "nepleeshana, neapaugljoshana, slimiibu nepaarneesaashana" un AIZIET.

Veel vareetu piemineet faktu taadu: maaciitaaji visi kaa viens uz jautaajumu, kaapeec cilveeki meedz dzimt kropli, atbild, ka vinji tiek sodiiti par vecaaku greekiem, tad sanaak, ka sho cilveeku liktenis jau ir "uzrkakstiits", tad var secinaat, ka visu cilveeku liktenis sen ir uzrakstiits, bet tas atkal noziimee, ja tavaa liktenii rakstiits, ka tev nebuus ar AIDU saslimt, tad tas arii nenotiks...

Veel veelos pateikt, ka turpinot teemu par to, ka dievinjsh jau ir izleemis muusu liktenjus, mees varam veesturiski iet atpakalj un nonaakt pie Aadama. Taatad varam secinaat, ka dievinjsh radot aadamu jau zinaaja, ka shis greekos, tomeer radiija.. Tad nu var secinaat, ka vinjsh nav nemaz tik labs un iisteniibaa radiija cilveekus, lai vareetu vinjus sodiit...

p.s. pie tam tas viss kaukaa neshtim ar to, ka dievs ir viszheelsirdiigs utt. Kaa zheelsirdiiga persona var sodiit kaadu par cita kljuudaam/greekiem. Pie tam shii persona vareeja noveerst shos greekus. Kaukaa rodas sajuuta, ka shii sodiishanas padariishana Vinjam sagaadaa baudu.

Link to comment
Share on other sites

turpinot determinisma teemu:

ja jau Dievulis zinaaja, ka Adams sagreekos un ka viss shitas notiks, tad man naak praataa tikai viens secinaajums: viss cilveeku dzimums ir radiits lai Jeezulinjam buutu ar ko kniebties dry.gif

nu logiku nepaskaidroshu - bet attieciigi, mees tikaam radiiti kaartiigam (es pat teiktu - dieviskam) kniebienam smile.gif

(un tad veel saka, ka sekss ir slikti sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...