Jump to content
GIGN Forum

Delete Clan !


xconer
 Share

Recommended Posts

Sveiki ! Es grizhosh pie jums ar lluugumu uzlikt atpakalj klanu tm.fly *

Es lasiiju kad vins laikam tika izdzestst mytha delj !! ja Taa tad es veletoos dzirdet kaadu paskaidrojumu ! mums ar myth nava labas attiecibas jo es vinju vienmer sauju nost :PPPPP a visn meklee par ko man piesieties sad.gif Tas , kad kaa dzirdeju ka lucians ir bijis shi klana sastavaa un spelejis ar 4itiem !! bet es pat ar vinju runajis nesmu! man iedeva paroli klana izveidotajs ljoti sen vnk jo bijam paris reizes kopaa spelejushi un vins atmeta cs ar roku !!! ES ESMU SHOKA !!!!!! KA DEELJ TA KA GADU ATPAKALJ TIKA NOBANOTS 4ITERIS KLANU IZDZESH !!!!!!!! HELP 12.gifupset.gifevilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

ja es pareizi saprotu, tad lai piereghistreetu klanu nav jaanoraada cik un kaadi ir klana memberi. vienkaarshi, kuram grib, tam iedod clana pw un kaut vai tie buutu 30 cilveeki.

citiem vardiem, savaacas kaudze pidinju kuriem nav reghistreets niks, visi sapikjo taa lai kopaa buutu kaadi 10ls, noziedo serverim, un voilla visiem ir reghistreets niks (sveiciens piilaadzhiem).

Link to comment
Share on other sites

jo vienkaarshi visus fascinee vinju lieliskaa stila izjuuta, cik vinji aspraatiigi speej izveeleeties iistos, traapiigos vaardus, lai kaadu noliktu pie vietas. cik vinji gheniaali speelee. cik stiliigi vinju aciis skaitaas kaut ko dirst virsuu adminiem utt...

es piemineeju vinji izcilo uuberhumora izjuutu?

Link to comment
Share on other sites

ja es pareizi saprotu, tad lai piereghistreetu klanu nav jaanoraada cik un kaadi ir klana memberi. vienkaarshi, kuram grib, tam iedod clana pw un kaut vai tie buutu 30 cilveeki.

citiem vardiem, savaacas kaudze pidinju kuriem nav reghistreets niks, visi sapikjo taa lai kopaa buutu kaadi 10ls, noziedo serverim, un voilla visiem ir reghistreets niks (sveiciens piilaadzhiem).

tātad, tas ko tu saki ir:

1) izdzēst visus klanus, lai būtu vienkāršāk

2) ... (nezinu ko rakstīt jo cita varianta nav)

3) ā nē ir

4) tātad - dzēst tikai tādus, kuros, pēc pāris cilvēku subjektīvajiem viedokļiem ir par daudz cilvēku - teiksim [p] un vēl [p]āris

Link to comment
Share on other sites

Labi cienijamo macho ! es pirmkart tad biju pad ganjai ! un ar klanu tm.fly spelee tikai dzeki no mana rajona " es , Current , eginch un egincha mazais bralitis kam ir 9gadi un kur6 vnk katru reizi citu niku liek !!!!!! Labi ja tu esi bezsirdiigs !! Un tas jau ar nav normali labi es vienigais no visa klana speleju daudz un ari diezgan sakarigi !! online time man ar nav mazinsh skaitot kad speleeju tikai kaadu menesi !! Varbut macho varetu luugt kaadu konpendsaaciju kaut man ?? Kautka iisti pikjot 5Ls vismaz kaa dzirdeeju negribas !! Labi macho tas lai paliek uz tavas sirdapzinjas tongue.gifsmile.gifupset.gif

Link to comment
Share on other sites

tātad, tas ko tu saki ir:

1) izdzēst visus klanus, lai būtu vienkāršāk

2) ... (nezinu ko rakstīt jo cita varianta nav)

3) ā nē ir

4) tātad - dzēst tikai tādus, kuros, pēc pāris cilvēku subjektīvajiem viedokļiem ir par daudz cilvēku - teiksim [p] un vēl [p]āris

nē, es konstatējiu faktu un izpaužu manu necilo viedokli, kurā nebija ne mazākās tiešas norādes uz tavis dotajiem punktiem.

Link to comment
Share on other sites

nē, es konstatējiu faktu un izpaužu manu necilo viedokli, kurā nebija ne mazākās tiešas norādes uz tavis dotajiem punktiem.

nemīz wink.gif

xconer, nu ja tev nepatīk tas iemesls varu piedāvāt vēl vienu - tm.fly luciann tika nobanots par wh - klans izdzēsts. Un jūs tāpat spēlējat tikai tāpēc ka viņš ir reģistrēts, nevis tāpēc, ka tāds klans eksistētu.

Link to comment
Share on other sites

nemīz wink.gif

xconer, nu ja tev nepatīk tas iemesls varu piedāvāt vēl vienu - tm.fly luciann tika nobanots par wh - klans izdzēsts. Un jūs tāpat spēlējat tikai tāpēc ka viņš ir reģistrēts, nevis tāpēc, ka tāds klans eksistētu.

macho es jau vairs nerunaju par iemeslu 18.gif taadu lucian es vispar nepazistu !! un vari prasit un skatities demkas neviena no manaam tm.fly noraadiitajam pazinjam nekad nava citojusi !! Labi bet neiet runa jua par to iet runa par manis apzhelo6anu 18.gif es domaju kad es serveri netaisu podus un arii nebotojos smile.gif HELP ! smile.gif Saproti macho un gign ir mans miljakais pub bez vinja dzivot nevaru kurnu veel briivlaikaa wink.gif un ja neesi registrets tad nevar vnk paspelet uz gign !! taa ir ruugtaa dziives patiesiiba !!!

Link to comment
Share on other sites

pie reizes veel vareetu arii kondensaaciju un veel nezin ko...

p.s. kas ir konpendsaacija?

p.p.s. tas bija rektorisks jautaajums smile.gif

pienemsim ka domaji pareizi uzrakstit vardu Konpensaacija!

Bet vispar taada rektoriska jaut. nava ! Rektors un unversitaates pasniedzeejs DAA smile.gifdevil.gif

Link to comment
Share on other sites

lol, džekiņš divos piegājienos nevar pareizi vārdu uzrakstīt - kauns, un tie "rektoriskie" jautājumi vispār spārda pakaļu. Īstenībā retorisks varētu aizvietot ar rektorisks, jo tas ir tāds rektora smadzenei tikai pa spēkam, nu kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...