Jump to content
GIGN Forum

Vienkaarsh Staasts


ojaars
 Share

Recommended Posts

taatad!

viss notika shodien un - tik strauji, ka pat nespeeju izsekot notikumu virpulim...

Seedeeju kaa parasti taa paveelaak darbaa (taads nu man darbs)... Seedeeju un domaaju. Doma bija loti vienkaarsha: jaaiet maajaas, jaapanjem mashiina, jaaizbrauc pie senciishiem, atpakalceljaa jaaieskrien veikalaa, jaanopeerk kaut kas eedams un tad maajaas jaaiebruuvee. Plaans vienkaarsh un geniaals. It seviski mani vilinaaja iespeeja paeest, jo raugi - taa kaa iisti nebiju paspeejis pa dienu neko uzeest (iznemot divas triistuurmaiziites ko pa 85 saniishi tirgo narvikaa pie mana darba - tiiri labs eedamais, tikai nevajag nemt ar lasi - iznemot gadiijumus, ja pa rokai ir citrons, jo savaadaak garsho vienkaarshi debiili).... Taatad es biju eedis tikai vienu shaadu maizi kuraa iekshaa bija viitinaata galja (viitinaataas galjas maiziite ir leetaaka - 75 saniishi). Tas protams bija patiikami, bet, tomeer nepietiekami augosham organismam kaads esmu es.

taa nu sakraameeju visu shitu somaa, uzliku locku kompim, paplaapaaju ar koleegiem (viniem arii taads darbs ka parasti jaaseezh ilgi) un devos uz trolejbusu veel joporjaam tiiksminoties par paartiku ko nopirkshu un veelaak arii realizeeshu.

attieciigi - trolejbusaa uzstaadu rekordu - visu celju varu nobraukt neturoties, bet - tas par nelaimi veel vairaak veicina eestgribu un nu jau es gariigi atrodos maajaas un cepu vai vaaru kaadu diivaina izskata pusfabrikaatu (taadus lietoju jo man patiik lasiit kaa leetie tulki ir iztulkojushi gan produkta aprakstu, gan saturu, gan visu paareejo).

nokluvu galaa. viss kaa parasti. (vismaz saakumaa taa vareetu skist). ar kaa parasti es saprotu - mani gandriiz nobrauc mashiina, ir tumsh un kaut kur aiz muguras jaunieshi iznaak no veikala ar shmigu (tas ir tikai normaali, jo netaalu ir skola). tai briidii es veel neapjautu ka gaisaa virmo nozieguma skanja, aromaats un taa divainaa kraasa, ko gredzenu paveelniekaa legolass nodeeveeja par asinjaino sauli (nee liiku shajaa rakstaa nebuus). Es veel izbaudiidams ikdienu un taas pierastos ritmus soloju uz savas maajas pusi savaa nodabaa dziedot liidzi nensijai sinatrai ik pa mirklim noburkstot "ziz buuts ar meid for volking". (nepaarprotiet, es neesmu gejs, man manaa mp3 ir ljoti liels daudzums dazhaadu muuzikas stilu ierakstu).

Taa nu nonaacu uz savas ielas un pa priekshu man soljo divas chiksas. kaa ziimeejoties no attaaluma nospiezhu signalizaacijas pulti, tadaa veidaa panaakot, ka meitenes apluuko manu mashiinu (+20 cm). Ar sajuusmunoluukojos kaa meitenes apluuko manu mashiinu... Pie sevis tikai nodomaaju: "OK! biski vinas par ilgu skataas, bet nu ok - vajadziigais efekts ir!" ljoti ziimiigi pieeju pie mashiinas un pirms sleedzu valjaa durvis uzdodu sev sho tipisko jautaajumu: "kaadeelj uz blakus seedeklja ir stikla lauskas? es tachu taas tur nenoliku!" naakamais jautaajums, ko katrs autovadiitaajs sev reizi uzdod ir"kaadeelj mana radio stiprinaajumi meetaajaas pa griidu, un vispaar, kur palicis radio?"

Shinii mirklii mani paarnjeema nelaaga nojausma, kas robezhojaas ar atklaasmi - esmu aplaupiits, apzagts un citaadi gariigi izvarots sad.gif

jaasaka atklaati, nozheela savijaas ar lepnumu, ka beidzot man ir iemesls uzzvaniit policijai, ko es apzinoties visu shajaa mirklii esosho nopietniibu arii izdariiju. tajaa kaa es runaaju ar policijas paarstaavi nav nekas interesants, ja nu vieniigi tas, ka nosaucot numura burtus peeksni aizmirsu visus pieklaajiigos vaardus kas saakas ar F.

Enivei - jau shajaa mirklii es pamaniiju sho skuuto teelu, kas man tuvojaas un visos iespeejamos veidos centaas noklausiities ko es runaaju. jau tajaa mirklii es jutu, ka muusu abu komunikaacija ir neizbeegama (buutiibaa muusu abu liktenjos jau beerniibaa bija ierakstiits, ka mums ir jaarunaa un jaapilnveidojas abpuseeji)...

apnika rakstiit... turpinaajums sekos tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol, es jau cerēju, ka tanī mirklī, kad tās 2 čiksas skatījās uz tevīm, uz tavu autiņu uz tavu satriecošo autiņu, es cerēju ka tu viņām uzsauksi: "ē, māzās, nevēlaties dodiet mežonīgā izbraucienā?" un tad jūs trauktos pa Rīga - Bauska šoseju ar 180km/h un mašīnā virmotu alkohola, lūpukrāsas un mīlas smarža smile.gif roadtrips būtu tikai sācies - jūs mēneša laikā apbraukātu visu Eiropu, apzagtu 5 nacionālās bankas, izdemolētu 10 veikalus un beigās aizmuktu uz Meksiku, kur laimīgi dzīvotu līdz mūža beigām (nauda būtu pāri pārēm) smile.gif psc, bet tas pa radio nozagšanu bija šausminoši - kurš nelietis to varēja izdarīt? drošvien kaut kāds narkomāns, kuram vajadzēja naudu priekš devas un jau bija sākušās lomkas smile.gif

P.S. cerams stāsta turpinājums sekos drīz, degu nepacietībā uzzināt, kas bija tas lisais vecis - cerams tas bija tas reslinga vecis Goldbergs un viņš uz ojāra uztaisījas savu specialu - harpūnu. nu tas ir tā - viņš ieiet ringa stūrī un tad saliecās ar galvu uz priekšu un mega ātrumā triecās pret upura vēderu, tādā veidā satricinot viņa iekšas, nu varētu teikt, ka zarnas apmetas uz otriem sāniem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Lai jūs ieintriģētu, darīšu zināmu, ka stāstā iesaistos arī es un vēl divi taisnības cīnītāji smile.gif

No savas puses varu piebilst, ka vakars kopumā vakars bija interesants - uzzināju ka ir tāda rokgrupa "The Flying Burito Brothers", kuru disku "Hot Burito 2" es tagad kāroju iegūt savā īpašumā.

Link to comment
Share on other sites

mjā, nepatīkams strorijs. atceros, ka pirms daudziem daudziem gadiem. ( manuprāt pat ļoti daudziem ) . man bija ~ 5 gadi. ok varbūt 6. bijām ar senci rīgā pa nakti palikt. un no rīta bija arī uzlauztas durvis bet radio nebija nozagts. pilnīgi dauņi bija gribējuši zagt. viss ko izdarīja bija noplēsts vāciņš un uzlauzts durvis ( stikls bija kārtībā smile.gif ). tam radio bija tāda uuber sistēma. lai izņemtu vajaga 4 naglas, kuras jaiesprauž stūros un tad ir klikšķis un radio var izņemt. viņi dauņi to nerubīja un neozaga

Link to comment
Share on other sites

uzreiz atceros, kaa vienu dienu ( manaa dzimenee!!! ) mamma mani veda uz beernudaarzu ar valjaa logu, jo bija izsists.. smile.gif

Mhm, agraak, kad dziivoju Riigaa, tas laikam bija 1.klasee, mammas mashiinai bija iznjemts aizmugureejais stikls un tur pat zaaliitee atstaats smile.gif Bet nu atpakalj ielikt jau nevareeja, bet uz skolu mani bija jaaved. Taa nu mees braucaam bez aizmugureejaa stikla un es baazu galvu pa bagaazhnieku aaraa un skatiijos, kaa mirkshkjina pagrieziena lukturi un skatiijos uz citaam mashiinaam smile.gif Labi, ka nebija ziema un nebija tik auksti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Man sitaads atgadiijums , arii bijis ir kad biju kaadus 12 gadus vecs treneejos Hokeja un kaadu vakaru kad braucu no ''Daugavas Sporta nama'' ( taja laika dziivoju PLavniekos ) Devos maajas izkaapu pieturaa un kopa ar brali mazo kuram bija apmeeram 9 gadii gaajam majaas tikaam liidz maajas durviim ( dziivoju tad 9 staavene ) devos augshup uz 3 staavu kur tad dziivoju , pie lifta ejot dziivoklii redzeeju kaadu viirieti kas uz maniim loti blenza , un nopeetiija mani no galvas liidz kajaam , tad pagriezos un Gling Glang zvaniiju pie durviim , durvis atvera mana mamma , kura izskatiijas loti beediiga , koridoorii (Dziivokla bija vairaaki policisti uniformaas un 2 vai vairaaki expertiizes darbinieki , devos talaak izstabaa kur ieraudziiju ka vissas atvilknes izvandiitas un mans miilotais Sony Playstation kas taja laika maxaaja 180 ls bija nozagts , bija nozagts arii Lielais Sony Muuzikas Centrs , JVC Videomagnetafons un 200$ vai 300$ dolaari , kas bija manas mammas mantaas! Vieniigais man lielum lielais Sony TV netika aizskarts!

Protams ka visu nakti nevareeju pat ne acis aziveert , no riita pat negaaju uz skolu , jo man bija tik bail ka kautkas notiks veel !

Peec kaadaam 2 , vai 3 nedeeljam atrada vainiigos kas izraadiijaas bija kaadi 2 narkomaani , ( 23 gadus veci) dry.gif pidinji kas deelj heroiina devas apzaga visu manu dziivokliiti !

Mana mamma iepazinaas ar vina vecaakiem un vecaaki Tiesas celja manai mamma izmaxaaja 1100 ls un veel kautko !

Taads nu bija mans piedziivojums!

Zinaam tikai tas ka tas zeens tika kodeets tiesas celjaa pret narkotikaam! smiliez.de_2538.gif pilniigi slikti paliek atceroties sho visu! zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

enivei - taatad staasta saakums jau bija. Taatad - es turu vienaa rokaa telefonu, ar otru izteiksmiigi zhestikuleeju, bet praataa apceru, kas vareetu buut tie nerupjie vaardi, kas saaktos ar F burtu (kaa jau teicu, man policija prasiija mashiinas numuru, un izraadiijaas, ka puskurlais police vorkeris nevar saklausiit tieshi sho burtu). Taatad, kaut kur starp vaardiem Falls, Fekaalija un vienkaarshi Fak es ar acs kaktinju nogjidu sho staavu, kas man tuvojaas. Shis ~1.90 garais kretiins tieshaam centaas radiit neuzkriitoshas pastaigas iespaidu, bet, manu veeriigo eerglja aci tomeer piesaistiija vinja ieshanas trajektorija, biezhaas pauzes tieshi manaa tuvumaa un meeginaajumi ienjemt peec iespeejas dabiskaaku pozu tieshi man blakus. Es pavirziijos prom un turpinaaju uzsaakto jautro sarunu ar RPD (kaut kas liidziigs LAPD tikai riigaa). Mans mistiskais viirietis man sekoja. SHajaa mirklii es gribeetu kaa iists rakstnieks ierakstiit, ka vins no uztraukumiem bija sakodiijis luupas liidz asiniim un, ka rogaa vinsh zhnjaudza mashiinas kurbuli - bet taa nebija. vinsh vienkaarshi izskatiijaas aizdomiigs un biistams.

situaaciju uzjautrinaaja tas, ka RPD man pazinoja, ka tik driiz nebuus, bet lai es gaidot uz ielas. Nezkaapeec iespeeja gaidiit blakus shim teevainim mani neiepriecinaaja. Shajaa mirklii es sapratu, ka muusu telefona saruna ir beigusies, bet es arii nogidu, ka tikliidz es nolaidiishu telefonu, man nepaarprotami buus jaastaajaas kontaktaa ar blakus esosho jauneekli. Es veel kaadu mirkli patureeju pie auss klausuli imiteejot aktiivu sarunu un nosaucot mistiskus skailjus tanii pat laikaa, patiesiibaa domaajot par turpmaakaas riiciibas strateegijaam.

Ticiet man - staaveet blakus aplaupiitai mashiinai un redzeet ka blakus tev staav kaut kaads nariks, kas kaut ko grib no tevis, nav paaraak patiikami. Tam varbuut nav nekaada saistiiba, bet shajaa mirklii, kaut gan es nemaz neesmu detektiivs es redzeeju vistieshaako sasaisti.

Es nolaidu telefonu. Un tas notika. Puisis meerkjtieciigi man tuvojaas, kaut gan jaanoraada, ka manupraat, izdzertais alkohols vina meerktieciibu manaami ierobezhoja.

Vins man pienaaca klaat un paprasiija kaut ko tik vienkaarshu, ka tik turies: "Kam tu zvaniiji" (lasiit ar tizlu akcentu)... Es aatri galvaa paarliku visas atbildes strateegijas un jutu, ka visas atbildes skiet nepareizaas. Man bija sev jaatziist, ka laigan es zinaaju pareizo atbildi, es nezinaaju kaadu atbildi puisis sagaida un tieshi taadeel es izleemu aktiivi riikoties. Es negodiigi izmantoju to, ka vinja shiibriizha attieciibas ar alkoholu nelaava vinjam paarietoties aatri, nelaava paarvietoties taisni un nelaava sekmiigi manevreet uz ledus, kaads ir manaa ielaa izleemu sho nespeeju izmantot pret sevi un - izliekoties, ka neko neesmu dzirdeejis pagriezos un aatri aizgaaju liidz tuvaakajam krustojumam...

Puisis centaas man sekot cik jaudas, bet, juutami, fizisko speeku izsiikums lika vinjam izvilkt cigaretes, aizpiipeet, un atgriezties pie manas apzagtaas automashiinas. Es biju ticis no vienas probleemas valjaa, bet situaacija tik un taa bija makeniit diivaina. Man bija jaagaida policija pie mashiinas (un bija augsts), bet pie mashiinas mani gaidiija diivaina izskata skuutgalvis (peec izskata naidiigi noskanots).

Shajaa mirklii man smadzenees naaca atskaarsme, kas ir jaada... Taa - ko juus dariitu shaadaa situaacijaa? hehehe, gan jau nezinaatu ko dariit. Es gan zinu - jaaiedod tam dzekam konkreeti sejaa - taa lai neatceras kur dabuujis (vins tachu tuseejaas pie manas maajas durviim) un taa lai neatceras kas vinjam iedevis. Taapat skaidrs bija, ka es, cilveeks, kas vairaak pieradis lasiit nevis dot kaadam bietee, shito 1.9 garo kraaninju viens pats nenolikshu. Risinaajums shaadai situaacijai protams ir vienkaarsh - jaazvana baram smile.gif hehehe... Taapat - es atcereejos, ka agraak paina mashiinaa staaveeja policijas steks. to ka vins labi pievelk es zinaaju no eksperimentiem, kuru nosaukums vareetu buut - cik stipri ir jaaiesit, lai steks radiitu saapes.

Kaa saciit nesaka - domaats dariit. Izmantojot to, ka esmu attaalaak no uzmaaciigaa pidinja panjeemu telefonu un uzzvaniiju painam... IIsi izskaidroju situaaciju un nodevu mesidzu - panem steku, panjem baru un shauj pie manis - jaapiesit viens pidish...

OK es atkal piekusu... turpinaajumu uzskriceleeshu vakaraa (cerams arii nobeigumu). biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...