Jump to content
GIGN Forum

Bans..?


Guest LaCoste
 Share

Recommended Posts

Guest LaCoste

Connection accepted by 80.232.169.233:27015

Atvainojiet, serverii dotaja momentaa nav briivu publisko slotu

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: macho

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: REvolution

BAN] Iemesls banam: jojo

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 6 minutem 47 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ------------------------------------------------------------

par ko tad taa???? sad.gif

es nezinu ar ko es to esmu izpelniijies, nebiju pietiekami kruts pi\rieksh servera..?!

luudzu paskaidro...

Link to comment
Share on other sites

var iztikt bez jebkaadiem pleijeriem. novelc .zip failu, atver un ieraksti CS/cstrike direktorijaa. eertuma peec ierakstito failu paarsauc par "demo" (bez peedinjaam) vai arii jebkaa savaadaak. tad palaid cs un konsolee ieraksti "viewdemo demo" (arii bez peedinjaam)

skaties laimiigs.

Link to comment
Share on other sites

Guest LaCoste

man nav nekaads norecoil...!!!

es nemaz nezinu kas taads ir, zinu tikai ka tas ir chiits, bet nezinu pat kaa tas izpauzhas...!!!!

sorry, man chiitu nemaz nav.....!!!!!!!

kaut kaa es tev nemaz nepiekriitu, bishk paspeeleejot serverii es arii saskatiiju dazhus kam vareeja buut chiiti, bet nu taa uzreiz pateikt ''vot chiiters jau no pirmaas lodes pasaku'',tam es nepiekriitu...!!!

bljin cik reizes mani nenovaaca taa pekshnji,nemaz pretinieku nepamaniiju ka esmu jau beigts..., parasti ir taa tu ieraugi pretinieku un shauj nevis shauj un tad ieraugi vinju....

Link to comment
Share on other sites

Guest LaCoste

confused.gif hmm.... nesapratu..!!!!

un kaa tad rakstiitu nechiiters??? blink.gif

rasktiiju ko domaaju...

kjip ja es tagad visam tam piekristu,jaa jums taisniiba..uttt.... kjip es buutu kruts... smiliez.de_2125.gif

Edited by LaCoste
Link to comment
Share on other sites

Guest LaCoste

kaads naivs teksts...

es jautaaju par ko man uzlika ban, nu kjip par norecoil!

es atbildeeju ka man taads norecoil nav..., bet ja man taads nav, es jau nerakstiishu ka man taads ir...!!!

Link to comment
Share on other sites

viena iespeeja ir taada, ka pilniigaakie noobi, pat nezinot kas ir norecoil, bet vnk lieto cd-hack...

un vinjam defaultaa conifgaa ir norecoils, taatad piem dzhekam neiet, vinjsh domaa ierubishu wh, bet ierubijot to ierubijas arii norecoils, laigan pats nemaz nezin kas tas ir

Link to comment
Share on other sites

skaties uz priekšu... tāpat viņš nevienu nenošauj... tur kur viņš uzplantē bumbu... laikam 2 raundus pēc tā

jautājums LaCoste: ja jau tu ne4īto, kāpēc šaujot ar ak-47 tev tēmeklis raujas uz leju?

nevienu tu te nepiečakarēsi!!!

edit: pateikšu minūti!!! tulīt. kautvai tajā pašā 10:20, 9:10 var labi redzēt!!!(tur bik uz priekšu!)

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Guest LaCoste

nepiekriitu...!!! shaujot merkjis kustas uz augshu,nu vismaz man, vienkaarshi shaujot megjinu vinju notureet vienaa punktaa.... un taapeec arii tur taa var buut bija...!!!!!

un veel... kaa tad izpazhas tas norecoil??? ja man vinjsh ir ''on'' un es kaadam shaushu galvaa man vinjsh to meerkji vilks lejaa uz kaajam... hmmm..... tad kaada jeega no taa norecoil...!!!! blink.gif

Edited by LaCoste
Link to comment
Share on other sites

nu psc... tad iznāk, ka es ar vislaik čītoju omg......

es tikai nesaprotu to, kāpēc viņš meiģina šitā visus piečakarēt...

nu tur tok jābūt "smilškastes" līmenim....

šito tu vari stāstīt savai vecmammai.. mozh viņa uzķersies...

p.s. redboot, es gribētu redzēt kā viņam bez čītiem neveicas!!(ja jau ar čītiem viņš nespēja nevienu nošaut!)

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

nu bļa, tu esi tups vai izliecies tikai par tādu?

kā tas izpaužas - tas izpaužās tā, ka tu vienk turi nospiestu peles podziņu un mērķis tā nedabiski lēka uz leju automatiski izlīdzinot atsitienu. saproti, šaujot ierocim ir atsities un turot peles pogu nospiestu pēc pirmajām 5 lodēm mērķis raujas uz augšu, ilgi spēlējot cs vari piešauties izlīdzināt šo atsitienu dabīgā ceļā...

mačo viģikā var labi redzēt, ka tev mērķis nedabiski zemu pēc katra šāviena lec uz leju, pasaki kāda jēga tik tālu raut mērķi uz leju - tev tā kkāda īpaša šaušanas tehnika, negribi iemācīt, tā vispār ir iespējams kādu nošaut ar'?

cirku džeks biki taisa, katrā ziņā dirsu var norekt, tapēc turpini!

Link to comment
Share on other sites

es jau nesaku ka tu chiito, vienkaarshi pasaki kaa tad izpauzhas tas norecoil????

un ko tad es tik briesmiigu tur izdariiju???

redzi. Viens no mums noteikti čīto. Jo man ierocis pēc izšautas lodes palecas uz augšu. Tev - uz leju.

Tagad smagais jautājums ir "kurš no mums čīto?".

Link to comment
Share on other sites

MM. Izrādās LaCostem pilnīga taisnība. Viņš nečīto. (jo viņš tak nečīto, jo ja viņš nečīto kāpēc lai viņš teiktu ka viņš čīto?) Izrādās visu šo laiku es esmu čītojis.

jā. beidzot tas ir atklājies sad.gif

viss uzskatāmi apskatāms šajā burvīgajā mūvikā.

new_silly.gif

ahahahahahahah 4alis te mus uzskata par mul'k'iem ? veiksmi tev ne4ito6ais aazi

Link to comment
Share on other sites

kjip ja es tagad visam tam piekristu,jaa jums taisniiba..uttt.... kjip es buutu kruts... smiliez.de_2125.gif

Jā, tu esi kruts! Ja tie nav čīti, kas ir tai mūvikā vecais, tad kādam no mums ir reālas problēmas ar atmiņu! Padomā kārtīgi, vai pirms nākšanas GIGN tu gadījumā nenokačāji to programmu, ko tev ieteica Jancis no skolas, sakot, ka, tad reāli vieglāk ir spēlēt un galvenais saki, ka esi skiLLD!

p.s play hard go pro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...