Jump to content
GIGN Forum

GIGN ADMINI(MACHO,WORM) loxi,lameri,psc.


maradonna
 Share

Recommended Posts

Saakumaa par jobano un suudaino,piizdaamiizeeju MACHO...

Nu ko lohs peedeejais mazs beerns kuram izteelee straadaa veel shavaak nekaa manam mazajam braalim(3 gadi).Bet lohs ir paliks ko tur vairs teiks kaads piedzimis taads lai dziivShis 1. citaads no vinna ''es nedziivoju Talsos bet gribeetu'' ko var teikt laabaak paarvaacies uz Tasiem un tad tu man vareetu pateikt aciis to ko tu man rakstiiji.Es zinu tad kad man bija 10 gadu tad es arii vareeju nodirst aiz muguras vai nu arii chataa vai kur citur.Tas par pirmo citaatu!

Tagad 2. citaads''man nav 15 gadu bet gribeetu.............NEE''nu shaajaa sakaraa es vareetu teikt ka tev noteikti ir(iidteniibaa) 10 gadu un tu esi 1.50 m garsh un sver apm. 20 kg.Nee nu maziem beerniem jau patiik izlikties par lieliem VIIRIEM!!!

Tagad par WORM-izliekas baigi gudrais bet noteikti nav pat pabeidzis pamatskolu,nu katraa zinaa counter-strike speeleet nejeedz(lamers)... smiliez.de_2477.gif

Nu par abiet:vinni domaa tad kad ir admin tiesiibas tad paareejie ir zemaaki nekaaa vinni iisteniibaa ir otraadi vinniem pasaka uzliec to vai to mapi vai arii uzliec restart un shie kaa sunni liek arii(sessinieki)!

Par sho patiesiibas staastu rakstiissanu atbildiigs MARADONNA jaa un loshi atcerieties sho niku jo tas veel izskanees!!!

MARADONNA.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aj,aj,aj eusa_naughty.gif Ka tik mamma neierauga ko esi te sarakstiijis...

Tikai nenaac mani sist dontlike.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

maradona, itka tu izceltos ar iipasho veelmi dirst cilvekam virsuu aciis skatoties. ja seko taviem dirshanas ieteikumiem, tad tev vajadzetu pasham aizbraukt uz Riigu un dirst macho virsuu vinja klatbutne un skatoties vinam aciis.

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif

es labpraat tevi atkal ablomiitu maradonna, bet tu neesi pirmais kas shaadi izsakaas un man ir apnicis pieraadiit cilveekiem kaa es izskatos/maacos utt.

otrkaart man tieshaam zheel ka tu esi tik stulbs ka nemaaceeji bold, italic un zilo kraasu pareizi uzlikt ... tik tieshaam zheel..... NAV

veel es veeleejos piemetinaat

NEE''nu shaajaa sakaraa es vareetu teikt

nee tu nevareetu teikt. Tu vareetu smirdeet.

Nu par abiet:vinni domaa tad kad ir admin tiesiibas tad paareejie ir zemaaki nekaaa vinni iisteniibaa ir otraadi vinniem pasaka uzliec to vai to mapi vai arii uzliec restart un shie kaa sunni liek arii(sessinieki)!

veelviens muusu "atkodeejs" Agraak cilveeki atkoda ka mees iisteniibaa esam idioti, lohi, augstpraatiigi utt. (pag... vai tik lielaakaa dalja no vinjiem tiesiibas nedabuuja blink.gif ) Nu ko - dienaas buusi psihologs.

+ak satikt tevi? Ja es kauko gribu par tevi pateikt tad man uz forshajiem talsiem jaamochii?

Link to comment
Share on other sites

A tu pirms raxtiji pieteikumu padomaaji vai tas vajadziigs?! Jaa, es arii vareetu uzraxtiit normaalu pieteikumu. Bet es tiesiibas ar to neizpelniishos. Nafig man raxtiit ja zinu, ka es vinjas 100% nedabuushu. Un tad veel visi saaks apdirst par to, ka raxtiju (taa vienmeer notiek kad cilveekam neiedod tiesiibas). Naher man tas vajadziigs. Nee nu smiliez.de_265.gif ka meeginaaji, bet nevaig tak uzreiz uzspraagt!

Link to comment
Share on other sites

tas ka kaads lohs atbild uz normaalu pieteikumu ar shitu ir vinja probleema. Tas neietekmee adminu leemumu par tiesiibu pieshkjirshanu topika autoram. (macho Dec 18 2003, 05:13 PM)

Vienkaarshi besii! Cilveeks puulas raxta lielo gudro pieteikumu un tad kaads lox daunis to njem un noliek. Protams ir arii tadi stuulbumii kaa piem Chuvax uzrakstija tipa kaa prikolu. Nu nah tadus vaig!?

Link to comment
Share on other sites

Nu ko es varu pateikt...Cik cilveeki ir shito suudu izlasiijussi bet nav neko uzrakstiijushi tie kuri klusee es visnotall domaaju ka ir manaa pusee taapeec ADMINI:WORM UN MACHO padomaajiet-ka nevajag uzreiz apdirdsst to kursh uzraksta postu jo aatri jums shis serveris pazudiis,jo to vienkaarssi neapmeklees jo juus visus(lielaako dallu)peec posta uzrakstiissanas apdirssat!!!

Bet varbuut taa nav......Padomaajiet ko juus rakstiet! unsure.gif

Un tas ka juus esiet admini tad juus esat lielaaki viiri !!!

MARADONNA!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu ko es varu pateikt...Cik cilveeki ir shito suudu izlasiijussi bet nav neko uzrakstiijushi tie kuri klusee es visnotall domaaju ka ir manaa pusee taapeec ADMINI:WORM UN MACHO padomaajiet-ka nevajag uzreiz apdirdsst to kursh uzraksta postu jo aatri jums shis serveris pazudiis,jo to vienkaarssi neapmeklees jo juus visus(lielaako dallu)peec posta uzrakstiissanas apdirssat!!!

Bet varbuut taa nav......Padomaajiet ko juus rakstiet! unsure.gif

Un tas ka juus esiet admini tad juus esat lielaaki viiri !!!

MARADONNA!!!!!

diezgan apbriinojami

visapbrinojamaako rindinju esmu izceelis ar boldu.

redzi maradonna - shis ir muusu serveris un mees daram ko veelamies.

sorry sad.gif

es tiesham padomaashu par to cilveeku pazushanu... teiksim 4 no riita darbdienaa nav 20 cilveeku sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...