• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 09/14/11 in all areas

 1. 2 points
  Balsošu par Vienotību, tā pat kā iepriekšējās vēlēšanās. Nedaudz jāpatērzē par politiku. Ja balso par ZZS vai CS, tad balso par šo divu galēji iespējamo koalīciju, bet iespēja, ka ZZS metīsies kopā tikai un vienīgi ar SC ir maz ticams - lai nu kā, bet tā vēl paliek partija ar lozungu "latviešu partija". ZRP kopā ar ZZS valdībā nesēdēs, tātad, tas nozīmē, ka viņa nevar but trešā koalīcijā ar SC un ZZS, bet V un ZRP nevar būt kopā ar SC, jo, nu vismaz V, pat 4000 zīmju programmā ir teikums par okupācijas atzīšanu un citām vecām, bet, manuprāt, ļoti būtiskām štellēm, kurām SC ir jāuzliek "zīmogs", ja viņi grib būt ar V un, iespējams, ZRP koalīcijā. Tātad, pēc šādiem scenārijiem viss bēdīgāk īstenībā ir SC, jo viņiem nu nekādi nesanāk tikt koalīcijā, ja neatzīst pāris faktus, jo divi vien ar ZZS... nu tur nebūs aršana - ZZS sev nedaudz paknakstinās nost elektorātu. Kas attiecas uz NA, tad viņiem būšana koalīcijā var būt tikai tādā variantā, ja V un ZRP domā stutēties kopā, bet viņiem ir nedaudz zem 50 balsīm kopā, bet dikti šaubos, ka NA jeb kad - tuvākajos gados - būs koalīcijā aiz principa, ka viņus vajag, nevis, lai nodrošinātu kvorumu balsojumiem, lai gan pēc šīs saeimas neilgā darba var labi secināt, ka NA ļoti stabili atbalsta V virzīto politiku, tāpēc iespējamība pastāv. Kas attiecas uz ŠRP/LPP/LC vai arī kā tur bija, tad viņiem būt pat saiemā toč nespīd, vienīgais, ko viņš izdarīs, būs veikuši lāča pakalpojumu V atņemot SC kaut mazumiņa krievvalodīgā elektorāta balsis, jo kā zināms, tad SC ir vienīgie, kas šajā saeimā cīnās par 100% krievu elektorāta balsīm - jeb precīzāk, tās masas, kura 24/7 skatās baltiskij pervoj kanal. Kas attiecas uz to, kāpēc es tieši balsoju par V. Lai gan var gari rakstīt to, ko viņi nav darījuši, tomēr mani apmierina šīs partijas, ne tikai kaut kāda konkrēta indivīda, darbība, un es esmu par politiku, kur labāk sakožu zobus un paciešos pāris gadus tagad, nekā grabinu kapeikas vairākus gadus pēc tam, kad citas valstis jau sāk izjust augšupeju - ekonomika nekad nav vienveidīga, ir recesija un ir izaugsme pēc default un tā tam būs būt, bet, piemēram CS un ZZS ekonomiskais un politiskais modelis man nekad nebūs pieņemams, jo, manuprāt, tās viņu idejas par to, kur pašlaik tēret naudu mūs novedīs tādā bezizejā, ka Grieķija liksies tīri laba vieta, kur strādāt. Kā arī neliela atkāpe tiem, kuri uz partijām skatās domājot tikai par kādiem konkrētiem cilvēkiem - nu mīļie ļautiņi, partiju sarakstos ir štukai un vairāk pāri kandidātu, uz saeimas vēlēšanām no lielajām partijām kandidē kaut kur ap 115 cilvēku, un noraidīt vai slavināt kādu partiju atsaucoties uz vienu vai dažiem personāžiem ir gaužām tupi, jo ne jau tāpēc partija mainīs savus uzstādījumus, ja kāds no tās biedriem būs ieesaistīts kaut kādās nelikumībās/divainībās, ir jāvertē partiju darbs kopumā, un vairāk vai mazāk jāvadās pēc savas ideoloģijas nevis pēc tā, ka kādam tajā partijā ir smuka hūte.
 2. 2 points
 3. 1 point
  Šis ir topiks par GIGN spēlētāju piedzīvojumiem iekš League of Legends (turpmāk LoL). LoL ir MOBA žanra spēle. MOBA žanrs aizsākās ar DotA spēles izveidi. Nerakstīšu palagu par spēli pašu (to var atrast gan šajā topikā, gan oficiālajā mājaslapā). Spēle ir Free-To-Play un tiek updeitota iknedēļu. Zemāk GIGN spēlētāju nikneimi iekš LoL. EU-West serveris: minOrity/~ jeyna ~: Ghostwritten m3rsy: ETHECA Su1c1deRv2: Su1c1deR rusty: evanny ARCHEBALDS: ARCHEBALDS amniijs : Fat Drummer hwan: hwanlv kesh: KESHATRON / Sekaiichi / Lady_Gragas boom: uubers direktors: Proctologist SkaM: SkaMzy b0r1ng/Katarinas speciālists: bOr1ng Fake^/šī topika jokdaris : I do tops Dievs : Dievs1337 lasters : lasters MManuvietuienjemaregjistretais : MVIR cash^ : naudinja Godfoot : GodFoot bOoTabEne : BotaBene Renegaats : mp5navy kaaamis : Khaamis 665 : krispats Stifijs : cilvetksD LikeThemApples : Stackerrr Tenchy : Awkid EU-Nordic-East serveris: Rawen: whitepony89 yoyed: Sorave bullet: Get dat beat UP Outlawz: SirWhat. Pirats ar 1 aci : Pirats ar 1 aci kay27: kay27 ExplosivE: Ritinsh Snjiftuzijs: Snjiftuzijs Oddish : Odinsh ANALGINS : kachmando fr0zen : thafr0zen Jimbuga : LatBats Banāna Telefons : Prawnlord jancho: Rukijs kjiselis : zrns SHARp^ : KristapsM1337 puisiitis : Spaikijs Nightmares: EdzhuaNM LazyLac1s : lac1s Mike : Krichukz Stifijs : stiflers from cs Makc : HuXyRCe6e LikeThemApples : stackerrr deziiblis : LVDeziblis Topošie spēlētāji - lūdzu spiežam šeit vai rakstam privāti pie manis, ja vēlaties ielūgumu uz spēli. Jaunie spēlētāji - izlasiet topiku pirms uzdodiet jautājumus. Vecie spēlētāji, kuri iepostēja niku topikā, bet tas nav šajā listē - PM man ar niku. Topiku updeitoju ar nikiem vienreiz nedēļā. Tāpēc, ja savu niku tur vēl neredzi un nav pagājusi vēl nedēļa, lūdzu neraksti. Ja ir pagājusi, met PM un saki, lai neslinkoju. EDIT: Nesūtiet man vairāk sūdu par šo topiku. Niki vairāk netiks postēti, visiem pohuj tāpat. Ja kaut ko vajag, rakstiet Fakeyu, viņš ir šī topika jokdaris. Priekš Katarinas pro tipiem, griežieties pie b0r1ng. p.s. - tie ģēniji, kuri domā, ka esmu gaišreģis, nepievienojot serveri, iečeko vai ir ielikti pareizajā listē. Ja nav, tad PM man.
 4. 1 point
  Man pohuj es 17. septembrī precos un vēlēšanas šoreiz izlaidīšu
 5. 1 point
  Kāpēc forumam vēl nav sataisīts avataru lielums? Šitās mazās kakas ir sviests. Tas ir priekš boot.lv vai bumkapower.lv zdrotiem. Es varbūt neesmu lietas kursā, bet vai tiešām to ir tik grūti salabot?
 6. 1 point
  Par ZRP balso tikai idioti , zatlers ir un būs cilvēks ko ielika šķēle , viņam būtu istenība jau sen jāsēž cietumā , tas ka prezidentūras laikā viņs ir iemācījies sniegt skaistas publiskas runas nenozīmē , ka viņa partija ir atbalstāma. Piemēram Sprūdžš ir pilnigs lošara , es nemūžam tik lielu mulki par premjeru negribētu. Jābalso viennozimigi ir par VL/TB-LNNK , ja esi īsts latvietis , kurš nevēlas 2013. gadā ieraudzīt krievu valodu kā otru valsts valodu. Vienotība ir ok , variants Reali ir tikai jabalso par VL un Vienotibu. Pārējās partijas ir miskaste, izņemot vēl pedejo partiju , bet viņi tāpat nekad netiks saeimā.
 7. 1 point
  Laikam jau, ka neļauj, bet tomēr vairāk tas morālais, kurš bija pēc vairākām vienkārši noslīcinātām dienām alkoholā, kad vairs kompanjonu nebija tad dzēru viens pats, gulēju, dzēru, pīpēju, gulēju, dzēru, pīpēju. Biju domājis iet uz anonīmajiem, bet par cik ierakstīju to šeit tad tagad vairs īsti nav jēgas
 8. 1 point
  Atklaju jaunumu. Izradas pluspunkts kioskos tagad var nopirkt playsafecard lai dabut riot points. Labas zinjas tiem kam nav kartes bet velas dabut riot points.