• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 11/10/11 in all areas

 1. 5 points
  Normāli krabji CS:S nespēlē
 2. 4 points
  Rīt Edit. Lūdzu, kam tik ļoti vajadzēja.
 3. 3 points
 4. 3 points
 5. 2 points
  īsfilmu, pietiks ar 30sek, kā tu spēlējies ar kaučuka bumbiņu un es došu treknu rec, it's now up to you.
 6. 1 point
  Neciešami, bet nereti neprotu pareizi uzrakstīt teikumu latviešu valodā! Protams, es neceru, ka šis topiks kļūs par gramatikas paraugstundu (tomēr tas būtu perfekti, ja Jūs ieliktu pārīs āķīgos piemērus), tomēr ceru, ka atbildēsiet uz šiem jautājumiem (vismaz uz šiem): * kad lietot "pa" un kad "par" * kad pirms "ka" ir jāliek komats un kad nav (un vai šajā rindā komati ir pareizi salikti, un - vai komats rakstas ar diviem "m" vai vienu un vai es tiko neiebraucu auzās ar komatiem) Paldies jau iepriekš (ar s galā vai bez?)! Beefs
 7. 1 point
  Kaut kas interesants atgriežas.
 8. 1 point
  Gribētos dzirdēt kādu atsauksmi, par jebkādu no BlackBerry modeļiem!
 9. 1 point
  Dontam un DeaDlyam jaiedod suspendu uz ALLSTAR GAME..Vinjus toch nevar njemt,atceros pagajusho gad kaa vinji FRAGOJA un vel dazhi labi kadri...Un bojoja prieku parejiem spelet gribetajiem... Mani jau njemsiet tachu barinjaa? Es protu izklaideeties
 10. 1 point
  HOLYFUCKOMGLOL Jebāāl. Mans favorite video! xD cmon wnk tik random wtf
 11. 1 point
  Labi, spēlējiet savu singlu veselas trīs stundas.
 12. 1 point
  COD MW3 - 2011 gada spēle uz 99 gada modificēta līdz nelabumam dzinēja ar nekādiem jauninājumiem, tiem pašiem šriftiem, tiem pašiem ieročiem, nekādu fiziku, P2P spēles sistēmu un iespējams ar kaut cik (nvaru spriest jo praktiski jebkurš SP izņemot ko baigi labu liekas....slikts) spēlējamu SP. VAU! 2011 gadā... Apsveicami. Es tiiko nospēlēju veselu stundu MW3 uz pazīstamā ACC.... TAS IR TAS PATS BO, KAS BIJA TAS PATS MW2, KAS BIJA TAS PATS MW! So fucking obvious. Ši nav jauna spēle, tas ir kaut kāds addons vai booster paks... vai arī mods. Suaciet to kā gribat - bet TĀ NAV JAUNA SPĒLE!
 13. 1 point
  "Jūs" raksta ar lielo burtu, kad ir domāts cilvēks vienskaitlī, kā viena persona.
 14. 1 point
 15. 1 point
  Riktīgs kapātājs Waziks šodien jūtās uz urrā, garšīgs vakars. Vakar vēl pēc beigām gribējās kaut ko iekapāt, dabūju sasalušo alu izdzert, nebūtu bauskas, būtu izlējis ārā Vispār šodien skaista diena, silts, saulains, nu jau vakars un atkal jārokās pa prezentācijām... Drīz jau xmas, oooo Tannenbaum, ooo Tanenbaum, wie treu sind deine Blatter...
 16. 1 point
  Līdz ar MW3 iznākšanu, esmu nolēmis atteikties no turpmākās cod sērijas spēļu iegādes savā kolekcijā. Līdz šim, esmu bijis uzticīgs cod piekritējs un atbalstītājs. Manā īpašumā ir pilnīgi visas (legālās) CoD relīzes, sākot ar pašu pirmo Call of Duty, līdz pat šim Money Wastingam 3. Vienmēr esmu uzskatījis, ka labas spēles ir jāpērk, tādējādi atbalstot spēles ražotājus, lai tie arī turpmāk radītu kvalitatīvus produktus, un vienlīdz gūstot full experience of the game (MP, nobugs, nocrashes, utt.). Bet nu šis(mw3) ir vienkārši tāds astojs, ka tālāk jau nav kur. Es saprotu, ka neko diži jaunu un oriģinālu šajā spēļu sērijā neizdomāt, par cik MW3 jau ir devītā (9!!!!) CoD daļa. Bet pie grafikas taču varēja piestrādāt, lai spēle būtu patiešām baudāma. Grafika atbilst 2007 gada spēlēm, kad izlaida pirmo cod MW. Šis gan ir tikai mans subjektīvais viedoklis un es nekādā ziņā necešos nomelnot šo spēli un atrunat Jūs no tās iegādes. Šī negatīvā nostāja, patiesībā ir radusies spēlējot otru lielo grandu, kurš arī nesen iznāca - BF3. Lūk šo es saprotu - čaļi strādājuši vairākus gadus, lai radītu jaunu engine Frostbite 2 un tas ir fakin' awesome. Jautājums, kāpēc Infinity Ward nespēj (varbūt negrib) radīt jaunu dzini?! Varbūt viņu lielais uznāciens būs ar CoD 10 daļas iznākšanu?! Es pat spēju iedomāties, kādu cenu viņi iekruķis MW4
 17. 1 point
  Sakarā ar Š vai s , kad ir jāliek divi vai nav. Paloci vārdu, ja vārdam mainīsies pēc burta s, tad būs divi s. Piemērs, Mēness? Mēnesim, Mēnesī, tātad, divi s. Bet ja locās un s pazūd, tad ar vienu. Piemēram, kaut kādi vārdi, Homērs? Homēram, Homēru, utt. Tāpēc arī dažādi loca vārdus Mikus un Mikuss.. Datīvā: 1) Mikum 2) Mikusam
 18. 1 point
 19. 1 point
  sāls ir Tavas problēmas sāls http://www.wikihow.com/Peel-an-Egg
 20. 1 point
  tākā nevaru editot MGMT - Time to Pretend (alternative) tā visā visumā MGMT diezgan stipri pouvno dupsi, Empire of The Sun - Walking on a Dream (indie, electronic) Empire of The Sun - We Are The People (indie) ļoti jauki video viņiem. ----------------------
 21. 0 points
  http://www.youtube.com/watch?v=DVnhTO-A-2E&feature=related
 22. 0 points
  Cilvēka stulbumam nav gala.
 23. 0 points
  Šito mw viens čalis pirms nedēļas ielika.! ;D tāds video! xDD
 24. -1 points
  Neskaitot tiesību prasītāju topikā drīkst postot TIKAI admini. Visiem, kas nav admini, bet tāpat vēlas ierakstīt kaut ko tiesību topikā, ir jārēķinās ar 7 dienu (vai ilgāku) atvaļinājumu un posta dzēšana.
 25. -1 points
 26. -1 points
  Sveicināti. Pagājis diezgan ilgs laiciņš. Varētu pateikt kāds gala vārdu vai kaut ko tamlīdzīgu. Pēdējās dienās neesmu bijis tāds rupeklis, kad varu spēlēju.
 27. -1 points
 28. -1 points
 29. -1 points
  Mums galvenais uztaisīt sekmīgu viņu, lai var pabeigt skolu tak pārāk grūti bij tēmu izdomāt un tā
 30. -1 points
  Tātad ja jums ir kāds brīvs laiciņš un ir laba sirds, tad palūgšu izpildīt anketu priekš mana ZPD http://visidati.lv/aptauja/576995779/
 31. -1 points
  thumbs up! Tikai ZINĀMUS un NOPIETNUS čaļus.
 32. -1 points
  DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS DZINIS EJ NAHUJ
 33. -1 points
  haha tik reeciigs big bad wolf
 34. -2 points
  Ar pauly esmu ļoti daudz spēlējis kopā uz pub, un es būtu tikai priecīgs, ja viņš kļūtu par adminu, adminu nekad nevar būt par daudz, un es pat teiktu ka viņu ir maz tajos laikos kad spēlē viņš. Atbalstu. Atbalsta viņu arī pietiekami daudz adminu.
 35. -2 points
  Tā ir reklāma un viss, tu uzķēries, muļķīts.
 36. -2 points
  Cs 1.6 spēlēsiet? TF2 CSS? Nesapratu..
 37. -3 points
  EPIC edit: tavs mīnuss fixed
 38. -3 points
  Šis ir pelnījis pats savu topiku, un tajā video sadaļā, piemēram es, neeju nekad.
 39. -9 points
  Un kurš drannijs gailis man mīnusu ielika ?