• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

amnezija

Mirstīgais
 • Content count

  972
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

3 Followers

About amnezija

 • Rank
  Īpašs trīcpirkstis

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Salīdzinoši lēts sākuma risinājums ir https://www.digitalocean.com/pricing kur VPS var dabūt, kurš fizisti atradīsies Amsterdamā.
 2. xbox 360 power brick

  Pieslēdzu ar tādu vadu, viss aizgāja.
 3. xbox 360 power brick

  Tipa šitāds? http://www.datapro.net/products/computer-power-cord-europe.html
 4. xbox 360 power brick

  Sveiki! Situācija tāda, ka man ir Anglijā pirkts xbox 360, kuram ir Anglijai domāts strāvas vads uz pārveidotāju xboxam. Kā tagad ir, ja es gribu šo xbox lietot Latvijā? Es varu vienkārši izmantot mūsu barokļu vadus pieslēgt tam pārveidotājam? Vai arī tur vajag vēl kaut kādu "starp fīču"?
 5. diplomprojektam

  Ļoti nožēlojama aptauja, par tādu videnē ZPD dotu 2 un Tev tiešām šitāda rada kādu vērtību bakalauram?
 6. Rēķini par siltumu Rīgā

  Bez papildus paskaidrojumiem un atbildēm. Par decembri bija ~18Ls par manis īrētajiem 12m2 - tas gan nav par dzīvokli, bet par istabu komunaļņikā.
 7. Eiro Latvijā

  Visus komentārus neesmu lasījis, bet katrs otrais ir caurskatīts. Dīvaina tā situāciju, godīgi, es biju pārsteigts, kad ieraudzīju, ka aptauja ir ~50:50, ok, kaimiņu sašam, kuram PBK ir izskalojis smadzenes un omei, kura ir vienkārši ome, var būt smaga nepatika pret EUR, bet šitādi viedokļi starp cilvēkiem vecumā - es nez, kāda te vidējā vecuma vērtība 15-25? Te kaut kur sākumā bija arguments, "Ja jau Zviedrija un Anglija patur savu valūtu, kapēc ne mēs", kāpēc nē? C'mon, kāda ir ekonomiskā kapacitāte Latvijai pret šīm valstīm, kurām ir seni kapitālisma modeļi un tās pašas var sašūpot citu valstu ekonomiku nevis tās krata. Ja Latvijai ir EUR, tad mēs esam "lielo čaļu klubiņā", ko tas nozīmē? Ja EUR uzsper pa pakaļu, mēs nekratamies līdzi, jo esam mata galiņš, mūs nerausta, ka Spānijai bankas peld prom, jo mums zaudējumus izlīdzinās kā pārējiem EUR dalībniekiem, nevis būs pašiem jāsedz, jo drukājam savu naudu. Teiksiet piesaistīta EUR? Paprasiet uzņēmējiem, kuriem konvertācijā ir pārsimts štukas jāizliek un kredīti paņemti EUR. Ā, atceraties vēl to pasniedzēju no zviedriem, kurš kādu laiciņu atpakaļ uztaisīja šmuci, un cilvēki gāja mainīt valūtu, jo domāja ka devalvēs? Redzat, viens cilvēks var pat nejauši sašūpot mūsu pašu valūtas kursu pat uz neilgu laiku, tagad padomā, kas notiktu, ja kāds mērķtiecīgi samainītu kādu miljardu X -> LVL un pēc tam LVL -> X, vēl atceraties no skolas, kas jādara valsts bankai, lai apgrozībā būtu pietiekams līdzekļu skaits un kas notiek, kad sadrukā daudz bezjēdzīgas naudas? Vēl te kaut kur kāds kaut kādu Sorosu pieminēja, fuck, Soros drošivien pat nezin kur Latvija ir, kāda viņam daļa gar ekonomiku, kurā nav vērtīgu asetu ne finaņšu ne ģeopolitiskā kontekstā? Iegūstot EUR mēs varēsim uzreiz pārfinansēt aizdevumu un ātrāk atmaksāt, ko TP/ZZS/LPP mums atstāja. Kāds te kaut ko arī vēl par ražošanu pieminēja, mums jau tagad ražošana iet uz urrā, kad būs EUR, tad uzņēmējiem vismaz nebūs jāatstāj nauda konvertācijā...
 8. Gaming datora iegāde

  Es jau liktu kopā pats, ja vien manā rakstā nebūtu frāze "Tā kā es no datora tehniskajiem parametriem ne pārak daudz saprotu[...]".
 9. Gaming datora iegāde

  Sveiki! Tā kā es no datora tehniskajiem parametriem ne pārak daudz saprotu, tad loģiski būtu kaut kādu viedokli pajautāt gaming forumā. Tātad, man ir apnicis dzīvot tikai ar portatīvo un gribās šad tad uzspēlēt kādu spēlīti, bet kā jau visiem, daudz naudas tērēt negribās Pagaidām esmu nospraudis visai zemu budžetu - 300Ls - un atradis šādus variantus 1) http://m79.lv/datori/m79-s4-ultra_9888.html# 2) http://capital.lv/Produkti/Katalogs/Personalie_datori/Spelem/Dators_Capital_NEO_X_Advanced_FX_3.6GHZ_4GB_500GB_HD7750_2GB_DVDRW Vienīgais mans personīgais piemērs ar ko salīdzināt datora gaming veikstpēju ir šis, kuru man bračka iegādajās kaut kur apmēram pirms gada. Kompis ir labs, velk tādas spēles kā Battlefield 3, assassins creed revelations, Dirt 3, u.c. Mani jautājumi ir vienkārši, kāda varētu būt veiktspējas atšķirība starp šiem diviem un to, kurš ir kā piemērs no dateks, kurš no tiem diviem ir labāks? Ja kādam ir citi ieteikumi, būtu pateicīgs par info.
 10. Populāri Web Dizaineri

  Nu ļoti labs dizaineris ir Gints Gūtmanis - http://www.madebyme.lv/ - cik ir nācies ar viņu sadarboties, ļoti kvalitatīvi darbi.
 11. 18. Februārī Tev Ir Jāiet.

  Mirinājuma tabletes.
 12. Iesniegums Lmt

  Kādā nozīmē atbloķēšanu? Tu bloķēji numuru, un tagad gribi to atjaunot?
 13. Zpd Aptauja

  Aptaujā ne smakas no florbola attīstības LV un pasaulē, no jautājumu viedokļa...
 14. Portatīvais Dators

  Gadījumā nav nosprādzis video kartes čips? Man bija dv6 - sliktākais pirkums manā dzīvē... Cik gadus jau tu viņu lieto? Vienīgais variants vari likt ss.lv, bet man pašam savu dv6 ne pārāk veiksmīgi sanāca notirgot - beigās izjaucu un savācu citām iekārtām lietojamas detaļas. Varbūt pa detaļām kādam iesmērēsi līdz 100ls, bet nezinot cik vecs tas kompis ir grūti jau spriest...
 15. Nepieciešamas Atsauksmes

  Nu, interesanti. Tāds "Tron" tipa sižeta stāstiņš. No literārā viedokļa derētu nerakstīt ar tik īsiem teikumiem - t.i, vairāk izcel detaļas un apraksti lietas/situācijas. Kā arī centies neatkārtoties - vietām ir tā, ka doma tiek pateikta un tā tikai ar savādākiem vārdiem tiek nākamajā teikumā atkārtota. Piemēram, šī daļa ir tā neveikti sanākusi Nu, es personīgi izlasīju līdz galam - tā kā ierauj vēl kādu tabletīti un uzdrukā nobeigumu. Vēl kas, tā tīri subjektīvi - no sižeta viedokļa viss ir +/- ok līdz brīdim par "iekšējo cīnītāju", nez, man kaut kā šajā vietā stāsts vairs nesāk līmēties kopā ar to iepriekšs izveidoto tēlu.