• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

akec

Game Admin
 • Content count

  603
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-33 Sātana pakalpiņš

6 Followers

About akec

 • Rank
  Kūls pacans
 • Birthday 07/22/1992

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

5400 profile views
 1. Labdien! Vēlos izbanot visus čīterus, kuri apgrozās cs 1.6 serverī, taču problēma tāda, ka esmu aizmirsis gan savu paroli, gan to, kā viņa konsolē bija jāieraksta (setinfo _pw ...?). Kā arī, vēlos savam jau esošajam acc klāt imunitāti - zilo krāsu, lai worms mani nevarētu "slapot". Informācija par sevi, lai iegūtu tumši zilu krāsu (imunitāti): Vecums; 26 gadi Nodarbošanās; pedagogs Pieredze CS/CSS/TF2; vairāk kā Jūs domājat Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Labums tāds, ka zilo gignā tagad būs vairāk. Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; gadās... vakar biju iegājis uzspēlēt pool_day 30 minūtes. Linki uz spēlētaju statos. nevaru atrast. P.S. arī mājas lapas profilam neatceros paroli un atjaunot neļauj.
 2. Pašaudamies pub'ā

  Varam novākties uz vienu vakaru un kopīgi pašaudīties cs.gign.lv servakā? Piedāvāju uzreiz divus datumus un abus varētu izmantot: Ceturtdiena (24. augusts) plkst. 20:00 Sestdiena (26. augusts) plkst. 18:00 Noteikti, ka ir gribētāji ! Es jūs visus sašaušu !!!
 3. KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Nē! Ja Tu neesi bijis gignā līdz 2007. gadam, tad Tev to nesaprast!
 4. KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Worm, es nevaru nepiekrist iepriekš minētajam par to, ka cilvēki, tai skaitā es, sāka pazust brīdī, kad forumam tika nomainīts dizains, kurš varbūt ir moderns, taču ne uz pusi tik foršs kā kādreizējais! Tas bija vienkāršs un saprotošs... Sāc ar to, un dizaina nomainīšana atpakaļ jebkurā gadījumā būs neliela kustība un dzīvības pazīme gignā, kas tādejādi mazliet piesaistītu veco gigniešu uzmanību gan tāpēc, ka ir kustība, gan tāpēc, ka tas vecais dizains tiešām patika lielākajai daļai klientu! Par to, ka gign bija etalons citiem cs 1.6 projektiem un tagad ir izgājis no modes. Es teikšu tā - tās vecās lietas pie, kurām ir pierastas arī ir tās labākās, un galīgi neuzskatu, ka gign'am vajadzētu ko mainīt "main" lapā skriptos utt. Jā, kaut kādus sikumus un kādu jaunu ideju var realizēt svaigumam, bet neko nopietnu, jo es personīgi labprāt atkal uzturētos gignā veco labo laiku vārdā un vēlreiz baudītu to veco "garšu" bez jauninājumiem! EDIT: un nevajag teikt, ka cs.16 ir pavisam miris! Kāpēc, atvainojos par reklāmu, kaut kādam kick.lv projektam cs 1.6 serveris ir regulāri pilns ? Un ne ar ko nav labāks par GIGN. Ja šo projektu vēlreiz mazliet iekustinātu - viss aizietu.
 5. KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Kas noticis ar slaveno, leģendāro un populāro GIGN ? Kur visa milzīgā tauta? Worm, Tu esi padevies ???
 6. Ziedojums

  Labdien! Mana problēma - nepieciešams logo (bilde mājas lapas augšā (tā kā gign.lv)). Izmērus un bildes iedošu. Risinājums - tas, kurš ir ar mieru veltīt savu laiku un palīdzēt, tas cilvēks saņems ziedojumu no manis 20 eiro apmērā.
 7. vai kāds ir lietas kursā?

  Labvakar! Pa ilgiem laikiem arī es šeit atkal kaut ko ierakstu un man šobrīd tas ir ļoti aktuāli! Vai, kādam ir bijusi pieredze, saskarsme, varbūt, ko dzirdējuši no citiem par būvniecības uzņēmumu "AU Būve" SIA (vecais nosaukums: SIA "cc&r investments"). Gribētu uzzināt par viņiem - gan labo, gan slikto - visu, ko nu katrs zin par viņiem! Ja nu gadījumā kāds galīgi neko nezin un tēma nebūtu pa tukšo, tad izpaužamies arī par uzņēmumu SIA "Rbsskals". P.S. googli varat nedot, kur pieejamas sūdzības vai, kas cits par viņiem, tur esmu lasījis, bet vēlos vairāk info.
 8. Saint

  Ļoti atvainojos, ja kādu neapmierināja šis serveris! Daru zināmu to, ka ir veikts pamatīgs servera apdeits un ir lielas izmaiņas, kas krasi uzlabos spēlētprieku un interesi! Piemēram, noņemtas nost daudz mapes un spoti salikti tikai devias3 un tarkan mapēs, bet, lai tiktu šajās mapēs, būs jāiekrāj "zen", lai varētu atļauties tur kačāties, kā arī jādabū nepieciešamais personāža līmenis, lai tiktu līdz šīm mapēm un izbaudītu kādu no spotiem.. u.c. fīčās! Jauku dienu!
 9. Saint

  Labvakar! Nezinu, vai ir kādas izmaiņas, jo sen neesmu rādījies, bet cerams, ka smagi pa pakaļu nedabūšu! So.. vēlos Jūs visus informēt un piedāvāt jaunu, teicamu MuOnline serveri pie, kura ir ilgi un smagi strādāts (lai tiktu vaļā no bagiem prasīja vairāk kā 6 mēneši).. Par exp un visu pārējo garās sarunās neizplūdīšu, bet nu pamatā ir doma tāda, ka serverī ir ļoti maz spoti tāpēc, ka tie monstrti ir jāmeklē un jāsit pa vienam, kas arī izveido interesantāku, nepierakstāku "gameplay".. kaut gan tie spoti, kas ir - var uzturēties! http://saintsmu.com Enjoy! P.S. nebariet mani!
 10. Video Karte

  Svecināti! Manam ūberspēcīgajam kompītim nesen noplīsa GeForce 1gb video karte un, lai kompīti varētu pilnvērtīgi ieslēgt, tad ieliku sekojošu video karti, kura man kādu laiku glabājās: Name: Standard VGA Graphics Adapter Chip Type: ATI MACH64 Dac Type: 6 bit Approx. Total Memory: n/a Current Display Mode: 1024 x 768 (24bit) (1Hz) Un problēma - man datorā nav šīs video kartes draiveris, kādu vajadzētu nokačāt/uzinstalēt, jo es šādu video kartes modeli redzu pirmo reizi..
 11. Rajons Pie Vef Tilta

  labs rajons.
 12. Esi Labdaris

  jā, tev taisnība, vainīga ir video karte! pašam šādi nesen gadījās un visu kompi izčekoju līdz izrādijās, ka vainīga ir video karte. mazāk cs'u vajag spēlēt.
 13. Ce Eksāmenu Vērtējumi Ir Zināmi!

  hmm.. kas īsti jādara pēc tam, kad tajā linkā esmu autentificējies, lai uzzinātu savus eksāmena rezultātus?
 14. Zatlers

  Tu esi debīls, patiešām debīls, tiešā nozīmē. Esi gudrāks par jebkuru citu šeit? Tad vispirms paskaties uz savām gramatikas, interpunkcijas un stila kļūdām, tur vien jau Tu parādi cik gudrāks Tu esi par citiem! 9. klases nomācījies jeb nobastoji? Tu drīksti neatbildēt uz šo retorisko jautājumu, jo tas ir retorisks! Tu esi nožēlojams!