• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

HaiZivS

Game Admin
 • Content count

  227
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

HaiZivS last won the day on July 11 2014

HaiZivS had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

3 Followers

About HaiZivS

 • Rank
  Kēkss
 • Birthday 03/06/1993

Contact Methods

 • Skype
  rudis666

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Draugi, meitenes, mācības, sports, alus.
 1. http://stats.gign.lv/csgo/hlstats.php?mode=playerinfo&player=11189 -stati http://steamcommunity.com/profiles/76561198044334812 - steam Jauki no tavas puses
 2. CS:GO Lounge

  Izdomaju norm čerņu ar facit lan turniru. Ja ir 2 vai 3 acc ir 85%+ garentēts income. Tātad: 1. Uzliec uz fnatic betu, lai uzvarot tev atmaksājas tavs bets uz LDLC un VP. 2. Uzliec uz LDLC beu, lai uzvarot tev atmaksājas tavs bets uz VP un fnatic. 3. Uzliec uz VP betu, lai uzvarot atmaksājas tavs bets uz fnatic un LDLC. Domājams, ka kāda no pirmajām komandām uzvarēs, tāpēc pats lkm likšu tikai uz LDLC un fnatic. BET ja ir vēlme iet all in, tad go for them 3. (more safe) Ja pieklibo matene, kā tas ir man ,tad vnk aprēķini http://www.wolframalpha.com/ Kas tev sanāk pēc metodes : (ja beto uz 3.komandām) KOEFS1*BETS - BETS2 -BETS3. KOEFS2*BETS - *BETS3 - BETS1. KOEFS3*BETS - *BETS2 - BETS1. Protams jābeto tā lai visos 3 gadījumos tu paliec plusos. IZBAUDI INCOME no cilvekiem, kas liek uz amerikas komandām @ lan tournaments.
 3. Sveiki!

  Gribi teikt, ka nav iespejams neko mainiit? Sanāk, ja man sapistos videne, es kompi varetu mest ārā..? Nu tā taču nav.
 4. Sveiki!

  http://postimg.org/image/smof1azwt/ Problēma : no draudznes laptopa neiet NBA 2k15. Biju pārliecināts, ka visam jābūt ok, jo nebija bijis problēmas ar neko citu, tāpēc domāju, ka videne ir decent, bet izrādās, ka ir tā kā linkā. Jautājums : Kādas ir iespējas kaut ko pievienot laptopam -> kādu +/- ok videni, cik tas izmaksās? Kāds saits vai forums, kur kaut ko piemeklēt? Paldies par palīdzību jau iepriekš, mikado-
 5. JEYRAZZ @ go.gign.lv

  Čalis spēlē labi, rubī fišku, pēc tik laba NA b03 series nevar būt negatīva attieksme IBP ftw(max offtopic). REC
 6. CS:GO Lounge

  uzliku 3.5$ uz LC vs Epsilon, par LC. (Dažiem protams, tas liekas smieklīgs value ) Lc jāņem.
 7. palidziet saistiba ar CS:GO

  Kreisajā pusē, pie tava avatara jāparādās ACCEPT ar lieliem burtiem, kas demonstrē sistēmai, ka tu esi gatavs spēlēt - ja visi 10 spēlētāji, kas pieteikušies uz maču ACCEPTO, tad viņus iemet geimā, ja kāds neakceptē, tad notiek tas, kas parādīts tavā skrīnā Pameklē TE kaut ko... (can't accept mm), tā meklēju es un izskatās, ka ļoti daudziem ir tāda pat problēma kā tev.
 8. CS:GO - komanda

  Piedalīšanās turnīrā kā mērķis nav daudzsološi (protams ar kaut ko ir jāsāk) Ieteiktu sākumam paskaidrot kāds ranks vai kāda pieredze tev pašam ir, lai citi gribētāji var noprast ar ko rēķināties Veiksmi!
 9. 2014/07/02 update csgo

  Ar summitu ir tā - viņš daudz runā, bet nedomā, ko saka. (bieži nav arī nepieciešams) Neesmu pēdējā laikā skatījies viņa strīmus, bet neticu, ka viņš visas mapes kārtīgi izdrotēja - arī man de_mist liekās mēsls, tāpat kā visas mapes pēc pirmā game( it īpaši, ja zaudē ). Tici man, paies 2-3 nedēļas un zipās arī viņš jaunās mapes uz urāā. Esmu drošs, ka komjūnai iepatiksies de_castle un de_owergrown, otrā man pašam īpaši simpatizē.
 10. 2014/07/02 update csgo

  esmu DMG, spēlēju ar tādiem pašiem - pretī ērgļi, dmg, dažreiz mg kāds. Tas, ko summits saka ir viņa personīgais viedoklis un tas nav akmenī iekalts. Ja obama pasaka, ka viņi neiebruka afganistānā un tā ir miera uzturēšanas operācija, nevis naftas zādzība, tas nenozīmē, ka tas tā ir no visām pusēm skatoties. * ieteikums - parasti more skilled palyeri ir tie, kuriem ir mazāk vieweri (starp globaliem) vnk viņi tik daudz nečato ar saviem doneitoriem. Vnk parādā, kā reāli ir jāspēlē. Nerunāju par tiem, kas ir pro un dažreiz strīmo. Par CoD - varu piekrist par insertion mapi, bet tās ir jaunas vēsmas, kas ir nepieciešamas cs'am. Pats cs spēlēju jau no 1.5 un dd2, inda, nuke bik sēž aknās.
 11. Nakts rīta CS:GO spams

  Ar tādu gear, ja tu neesi globals, tad im jealous - to Jey. (sory, ja spele esea, tad no comments) Protams, ja tu to pērc priekš sevis, lai izbaudītu spēli, tad ir citādāk un var teikt, ka gear neizsaka visu, bet iekš fps, tas izsaka vairāk, nekā citos game.
 12. 2014/07/02 update csgo

  Vienmēr būs kāds, kuram kaut kas nepatiks. Vislabāk man patīk tie čaļi, kas heito jaunās mapes, pat tās nespēlējuši. Vakar/aizvakar padrotējot jaunās mapes, sapratu, ka man tās pat ļoti patīk. Protams, var jau dirst par mapi to pirmo reizi spēlējot - bet tu tač nezini neko - ne defaultus, ne kur crosshairu pleisot, kur range mainīsies, kur kāda galvas vieta paslēpta... Izspēlējot castle, owergrown, insertion, black gold un mist, secinājums ir tāds - visas mapes ir labas, bet mist mapei nepieciešama papildus drotošana, tā šķiet ir viss piņķerīgākā. Par ieročiem visi pīkst, bet reāli, 2 dienu laikā izspēlēju kādus 15mm un REĀLI neviens 1st, eco raunds netika tašīts ne ar tec, ne dīgli. (ne mūsu, ne pretinieku puses.)
 13. breakout pass

  mežpils alēns uz atlaidi rimčikā sanāk par to, cik jāpārmaksā. rr steam nepalīdzēja.
 14. breakout pass

  Lieta tāda : vēlos iegādāties breakout pass. Līdzekļu pietiek, ieeju cs-go, spiežu uz paredzētā itema un parādās CS:GO store : checking out Un nekas nenotiek. Iepriekš esmu pircis passus, kā arī keyus ingame un viss bijis kārtībā. Vai iespējams, ka tā ir viņu vaina? Vai man būtu jāpērk pass iekš steammarket? It kā neesmu pilnīgs kapeiku pisis, bet negribas pārmaksāt kādam.