• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

darek

Moderators
 • Content count

  703
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About darek

 • Rank
  God hates us all
 • Birthday 10/25/1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Long Beach, CA

Recent Profile Visitors

5589 profile views
 1. GIGN burziņš 2015!

  Ja godīgi, es pāris mēnešus atpakaļ ar kaut ko runāju, ka vajadzētu šogad aizbraukt, sakūdītu vēl kādus vecos un satikt sen nesatiktus draugus, bet jūsu izvēlētie datumi mani pievīla. 9. augustā man dēliņam ir dzimšanas diena kuru, vistacamāk, svinēsim tajā pāšā weekendā kad jums tusiņš.
 2. GIGN burziņš 2015!

  Jā... Neaizdomājos. Tie laiki gignam ir pagājuši. Nu lai vai kā, lai jums izdodas!
 3. GIGN burziņš 2015!

  Beef, un pāris kilometrus no Usmas ezera ir arī vilciena pietura. p.s pusdzīvais, kapēc domā, ka uz Usmu nebrauktu, bija pasākums, neatceros, bet laikam 06 vai 07 gadā, bija visai daudz cilvēku.
 4. Neizdzēšama programma

  nu jau viss ir čiki piki, bija drusku sarežģitāk kā domāju, bet viss ir labi beidzies!
 5. Sadauzīts iPhone ekrāns

  Es domāju, ka tev palīdzēt var tikai apple supports. Ieeju apple.com un tur uz supporta sameklē čatu ar kadu no operātoriem un uzraksti viņiem visu savu bēdu, gan tev palīdzēs. Saku no pieredzes, man bija problēma ar izdzēstu iphonu un dēļ tā visa nevarēju backupot caur parasto sistēmu, pat nevarēju pievienoties itunes. Viņi man tādas pogu kombinācijas lika vadīt telefonā, kas apgāja visas drošības un pat drošību iekš itunes. Tāpēc apple ir tik foršs - supports.
 6. Neizdzēšama programma

  Es biju kaut kā pārliecināts, ka viņai bija jābūt dziļāk sistēmā vai reģistros, vai da jebkur. Cerams ar to pietiks. Paldies.
 7. Neizdzēšama programma

  Tātad, ir ieinstelēta programma, kuru nevar izdzēst... Control panelī pie programmām nav atrodama. Pašas programmas direktorijā nav uninstall fails. Izmantojot instelācijas failu, izdzēšanu vai salabošanas opcijas nepiedāvā. Reģistros arī nav nedz 64, nedz 32 bitu folderī... Izmantoju revo un iobit uninstallerus, bet nekā... Kaut kāds sviests. Un šeit beidzas manas zināšanas. Varbūt ir kāds, kurš ir saskāries ar ko līdzīgu vai vienkārši zin vēl kādu veidu?
 8. Nakts Riita Spams

  .999 ir ap 35euro.
 9. Nakts Riita Spams

  Rembo, es nedz par veikaliem, nedz lombardiem runaju, tada ir zelta cena Latvija, ja nu vienigi tev ir zinams kads pagrabs kur kads uzperk zeltu par vinam visneizdevigakajam cenam pasaule? Pat pie arabiem zeltu ieperk par 35eiro, kas jau skaitas ahujena! Sachomo mani ar savu dzheku un es tevi ari padarisu par miljonaru!
 10. Nakts Riita Spams

  585 provi, ja dabusi 20euro/g tad tas jau bus visai labs darijums.
 11. Nakts Riita Spams

  Haha, ne, ne bija Gamer, ar to dzheku galvenaja loma, kas bija ari law abiding citizen. Labs aktieris, par filmu gan to nevaretu teikt... Cik atceros, filma bija baigais sviests.
 12. Nakts Riita Spams

  Chau, Epix! Zini, es stradaju uz augstsprieguma linijam un visbiezak sanak stradat pa visadam chuhnam, meziem, purviem- visur tur kur iet augstsprieguma linijas- tatad vairak nost no cilveku acim! Un man vairakus gadus bija bite, ko es varu pateikt, zona bitei ir tikai pilsetas un uz lielceliem, kad es sezot purva pat nevareju iszinu aizsutit, man blakus sezh dzheki ar LMT, kuri jutube skatas video ar 4G! Tad nu es ari pargaju pie daudz dargaka LMT. Tagad viss ir lieliski, zona, patiesam, 98% ir visur. P.s ari pazistams dzheks strada LMT, jautaju vinam ko pie viniem ir dargi, bet bite tik superigi leti(es pats tagad ar visiem internetiem utt., maksaju 3x vairak ka agrak bite) vins atbildeja, ka bitei ir liela aizmugure arzemes, tadel varot stumt parejos ara no tirgus, turot minimali virs pasizmaksas.
 13. Sveiks, man slinkums kautko tev stastit jo parak daudz jaraksta tapec izlasi luudzu topiku, un visu sapratiisi :D.

  Ceru ka buus answer.

 14. Up

  Apbrīna vērts čalis! Vien rodas jautājums, vai tādam vispār ir vajadzīgas dajebkādas tiesības?
 15. Tetovējums Un Tā :)

  Varbūt šeit rakstu par vēlu, bet nu varu tomēr sniegt visai noderīgu info. Sākumā gribu teikt to, lai par Vadimu aizmirsti. Pirms gadiem 2, 3 pie viņa taisīt vēl bija visai ok, bet šobrīd viņam ir sācies konveijers un viņam sanāk nu tiešām reti pretīgi tetovējumi - norautas līnijas, nepareizi ēnojumi, citviet par biezu, citviet par smalku - kas ir pats galvenais, arī cenas kādas bija pirms vairākiem gadiem tādas arī ir šobrīd. Man vēl ar viņu paveicās, divus pirmos viņš man uztaisīja patiešām labus, pat labākus kā es biju iecerējis, bet trešo jau es dabūju pārlabot pie cita meistera. Tagad vienozīmīgi, visiem tetovējuma gribētājiem iesaku džekus no RīgasTintes - visi kā viens, jauni, bet pieredzējuši mākslinieki un ar patiešām lieliskām prasmēm gan zīmēt, gan tetovēt. Vēl jo vairāk gribu ieteikt Kasparu Daugmani, viņš ir cilvēks, kuram lieliski izdevās izlabot, visai sūdīgi radīto, Vadima darbu un radīt vēl pārīs jaunus priekš manis. Viņam tikai vajag zināt aptuvenu ideju un tālāk jau viņš Tev sataisīs daudzus un dažādus variantus. Īsāk sakot, viņu var iekš draugiem sameklēt, ja slinkums iet uz salonu, un tad jau tālāk atliek vien sarunāt ko un kā. Par cenām. Tie čaļi gan nav lēti, bet ja runa ir par tetovēšanu, tad man šķiet, ka par lētumu nemaz nedrīkst runāt. Par pēdējo savu tetovējumu, kas ir ~20x10 samaksāju, ja preizi atceros, 100ls? Bet tetovējumā ir loti smalki burti un visai sarežģīts ēnojums. Īstenībā jau arī nemaz nav tik dārgi. Bet galvenais ko gribēju pateikt, cilvēki, aizmirstiet par Vadimu, sabojāsiet sev nervus un kā zināms, skopais maksā divreiz! p.s ā, es arī varu iedot Kaspara telefona numuru, ja kādam ir interese, rakstiet pm'u.