• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Alise

Game Admin
 • Content count

  848
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Alise last won the day on October 13 2017

Alise had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About Alise

 • Rank
  Nerātna skolniece!
 • Birthday 02/16/1987

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Interests
  and i do what i do

Recent Profile Visitors

6919 profile views
 1. KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Driizaak piekristu shim viedoklim... Viss ko raksti iet uz nee, peedeejaa mana pieredze sheit paluudzot padomu bija Skaaba - mazgaat rokas, nopietni? .D Paluudzot vnk padomu kaapeec Iphone telefoniem vareetu gljuchiit skanja - man atbild lai es peec kkaa mazgaaju rokas.
 2. Nakts Riita Spams

  ziniet pie maniim te ir 32 graadi, man prieks - vairak shaadu dienu! un vispaar, lai jums labas briivdienas .)
 3. Darbs anglijā vai īrijā

  Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta! ... Pat ja dabuushu BANU, celjot vecus topikus augshaa, IR vakances uz Oktobra meenesi liidz Decembrim kaadam 21. IIrija, sezonas darbs, ja kaadam ir interese drosi dodam zinju.
 4. Gign burzins 2017

  Hellooooo, Paaldies 0xDEAD BEEF par aicinaajumu .))) shogad nekaadiigi, man laiciigi jaaplaano laiks. next year,4 sure! Lai laba atpuuta .)
 5. iphone

  problēmas risinājums, iegādāties jaunu iPhone, gadīt nākamo paaudzi šim milzīgajam Brendam Personīgs paldies piedirsas Taiperis Mirstīgais 41 278 posts
 6. iphone

  godīgi pateikt, es tiešām būtu izvairījusies šeit rakstīt, jo nevēlējos šādus komentārus, paldies Dievam man viņi liekās smieklīgi. lai cilvēks iet un mazgā savas rokas un dezinficē cik viņš vēlās, jo saruna jau nebija par to, cik kurš dračī, kur nu vēl vai pēc tā mazgā rokas-atvainojos par rupeklībām.
 7. Darbs anglijā vai īrijā

  tiko uz septembra sākumu bija vakances uz sezonu īrijā, lieliska iespēja-piepelnīties darba gribošiem cilvēkiem, darbs līdz Zsvētkiem.alga 9.15/h ( Īrijā minimālā) pirmie seši mēneši valstij nav jāmaksā nodokļi no algas, tb alga skaitās pilnā apjomā. Bet nju jau par vēlu, tagad var atlikt to uz nākamo gadu.ī Bet runājot vispārīgi, tad nav tā vērts, visur viss ir izrēķināts! tas ja Tev būs stundas likme 8.90 vai vairāk, tad parēķinot izdevumus sanāks tas pats kas LV, un ceļo kur Tu gribi - visur būs viens un tas pats. Primāros tēriņus es neņemu vērā. Vācijā salīdzinoši ar pārtikas cenām un iekšzemes PVN varbūt, iespējams ko iekrāt.. bet cik tur izmaksā zobārsts utt..vai esi interesējies? atkal viss aiziet uz riņķi.. Tad ir jautājums vai Tu domā piepelnīties/iekrāt vai uz dzīvi braukt prom?!
 8. Jautajums par Latvija laimetavam

  jū tieši tā arī ir, to "REZERVĒTS" uzliek spēlētājs kurš tiko/dienas laikā ir zaudējis lielu summu un cer to atgūt. No personīgās pieredzes - spēļu aparātu var rezervēt vismaz uz 3īs diennaktīm kā minimums, protams ja administrators redz Tevī potenciālu klientu.
 9. iphone

  Paldies par ... gudriem padomiem Iphonu satisīju, topiku lūdzu slēgt. diemžēl amniijs kļūdīgi izteica savu prognozi par manu roku higēnu, bet cilvēks balstās no saviem pieņēmumiem "iz" dzīves.
 10. iphone

  Tavs definējums ir viens, ja Tev ir problēmas ar iphone-nomazgā rokas! Diemžēl tas nerisina manu problēmu uz doto brīdi, bet tomēr ja vēlies parunāt par plaukstu/roku higēnu, es domāju, ka es nebūšu īstais cilvēks, kam interesētu tāda veida diskusijas.
 11. iphone

  mjā, šādu problēmas risinājumu es pati diez vai būtu iedomājusies, jo īsti nesaskatu loģiku, starp manu minēto problēmu un tavu rakstīto. Protams liels paldies Tev par padomu, bet domāju, ka šoreiz tas padoms varbūt Tev pašam vairāk noderēs
 12. iphone

  Sveiki, sen neesmu neko neko te rakstījusi, ūn ir iemesls pajutāt un gribētu dzirdēt viedokli, Par... iphone telefoniem... lieta tāda, ka man jau trešajam šī brenda telefonam vnk mistiski pazūd skaņa, tas pats man bija ar modeļiem 4to, 5to un tagad arī ar manu pašreizējo modeli skar šī problēma tb 6s. Skaņa nestrādā kad telefons zvana, nav ne sms skaņas, ne @ skaņas, tikai vibro, nestrādā ari Podcasts-itkā viss strādā tikai skaņas nav. Varbūt kāds ir saskāries ar šādu problēmu un zinās ko ieteikt? Jau iepriekš, liels pāldies .))
 13. [Pre-topic] Gign Burziņš 2016 Ramata

  Domājams ka esi iemācījies ko! Vai tavā valodā dabūjis mācību.. tas tā, 50/50 ka būšu, bet labprāt rezervētu Laivu māju, protams ja vēl pastāv tāda iespēja p.s. noteikti ja braukšu būs iespēja paņemt cilvēkus uz A6, lokācijas vieta - apmēram Ogre (atkarīgs no pieprasījuma)
 14. Nakts Riita Spams

  da ladnnnnn, tie n lido pasi, labi ka cits nekas nelido pagaidaam, vai ne?! ai lol https://www.youtube.com/watch?v=BC2dRkm8ATU
 15. Nakts Riita Spams

  ziniet ko, laikam dazhreiz ir vienagla kas esi, kas biji, kas buusi, kur esi bijis, kas tev ir bijis, kas buus, ziniet ko, .........................