• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

lo4a57

Mirstīgais
 • Content count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lo4a57

 • Rank
  Malacis
 • Birthday 03/01/1990

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Par mums Rift.lv projekta ideja dzima 2016. gada 17. Aprīlī. Atvērt portālu idejas tapšanas laikā mazliet par strauju, nevēlējāmies visu sasteigt, bet gan kārtīgi pārdomāt turpmāko saturu. Tā stunda ir situsi un lapa ir atvērta publiskai apskatei. Mazliet par portāla idejas tapšanu - daudzi varbūt ievērojuši portālā pazīstamus lietotājus Administrācijas sastāva. Nav noslēpums, mēs esam sen izbijušā Glad.lv komanda, kas bija veidota 2013. gadā. Ja kāds ir piemirsis, tad Glad serveri bija diezgan populāri un iemīļota vieta daudziem lietotājiem līdz brīdim, kad administrācijas starpā izveidojās konfliks un visi ceļī šķīrās katram uz savām pusēm, portāls beidza eksistēt 2015 gadā. Komanda atgriežas ar jaunām idejām, ar jaunu pieredzi. Izveidojām jaunu portālu kā vietu, kur cilvēkiem atpūsties, iegūt jaunas zināšanas un draugus, kā arī forši pavadīt savu brīvo laiku. Turpmākais mērķis Vēlamies piesaistīt vairāk cilvēku, pilnveidot mājaslapu, izveidot vairākus spēļu serverus, kā arī rīkot regulāras aktivitātes un konkursus portālā, gan serveros. Mēs darām visu, lai ikviens šeit varētu pavadīt labi laiku, Rift.lv administrācija ir ļoti atsaucīga un laipna, ar prieku atbildēsim un izskatīsim visus jautājumus, sūdzības un ieteikumus. Mājaslapas adrese http://www.rift.lv/ Serveri RIFT CS 1.6 PUB / cs.rift.lv MINECRAFT 1.9 SURVIVAL / mc.rift.lv DISCORD / https://discord.gg/ntd5Pt9 Kontakti e-pasts: riftlv@mail.com skype: jonsons12
 2. Viens no populārākiem spēļu portāliem ir atgriezies un gaida tieši tevi, plašāka informācija @ www.Glad.lv Par mums: Tātad Glad.lv oficiālā dzimšanas diena, ja nemaldos ir 2013. gada 2. Janvāris. Portāls tika izveidots, kā vieta kur cilvēkiem atpūsties, iegūt jaunas zināšanas un daudz jaunu draugu, kā arī forši pavadīt savu brīvo laiku pie datora. Mūsu turpmākais mērķis piesaistīt vairāk cilvēku, pilnveidot mājaslapu, izveidot vairākus spēļu serverus, kā arī rīkot regulāras aktivitātes mājaslapā un serveros. Mēs darām visu, lai ikviens šeit varētu labi pavadīt laiku. Glad.lv administrācija ir ļoti atsaucīga un laipna. Ar prieku atbildēsim un izskatīsim jebkādus jautājumus, sūdzības un ieteikumus. Mēs novēlam tev labi pavadīt savu laiku kopā ar mums. Mājaslapa: www.glad.lv Serveri: cs.glad.lv:27015 Counter-Strike 1.6 Public serveris (47/48p) mc.glad.lv:25565 Minecraft 1.7.5 Survival serveris Kontakti: email - locha@glad.lv twitter - Glad_lv skype - jonsons12
 3. ir un tas ir visām jaunieliktajām mapēm kā arī soundiem uzliku pagaidām sv_downloadurl "http://mysite/cstrike" tagad viss lādējas no weba bet tas neatrisina problēmu kāpēc serveris pats nelādē
 4. Ja kāds vēlas ieiet serverī tad serveris nelādē klientam trūkstošos failus! Ja lietotājs pats no neta nokačā tos failus un ieliek savā cs'ā, ienākot serverī rādas errors Funkcija ir pievienota sv_allowdownload 1 bet labuma nav. Galvenais ir tas kad serveris ir svaigs Hostinga dots un nekas vēl nav mainīts, vai var būt kad hostings nav ielicis permissions servera folderim?
 5. Grand opening Glad.lv Sveicinam visus jaunos apmeklētājus! Šobrīd projekts ir pilnībā sagatavots, esam atvērti tavām idejām un ieteikumiem Glad.lv forumā. Serveru grand openings būs šo sestdienu (26.Janvārī) 15:00, pēc Latvijas laika. Pubs * Serverī naudas limits neierobežots un saglabājas arī pēc mapes maiņas Jailbreak * Glad punktu sistēma (/points) * Bandu sistēma (/gang) * Pastaisīts veikals (/shop) * 10 dažādas dienas (/days) * 14 veidu Last request (/lr) * futbola bumba (/ball) * Longjump stati (/ljsmenu) u.t.t * Nekāda jāklausa saimonam murga Serveri ir pilnīgi unikāli un tiek taisīti speciāli glad.lv projektam lai būtu maksimāli interesanti spēlēt un regulāri tiks uzlaboti, iespējas ir neierobežotas vajag tikai ideju. Palīdzi un sasauc pazīstamos lai interesantāk spēlēt un uzreiz rīkosim konkursus un turnīrus, paldies!
 6. Statsme 2.8.3

  Jāiet pašos Statsme un jāizslēdz /rank, /top10 bet kur to var izdarīt nezinu
 7. Ieliku serverī Statsme 2.8.3, līdz ar to serverī kad raksta /rank parādas uzreiz čatā 2 ranki, kā izdarīt lai rādītos tikai viens, bet saglabājot statsme modu
 8. Apsveicu ar tavu stulbumu un bagāto vārdu krājumu, mazais! Pēc vecās pamācības daudzi varbūt vairs nezin kā uztaisīt, tāpēc ir šis update:(swds.dll, dproto) kā arī bagātīgāks server.cfg
 9. HLDS servera uzstādīšana Šeit ir aprakstīts kā uzinstalēt pliku hlds serveri, par modiem lasam zemāk... hlds updatetool novilkšana No steampowered.com saites zem sadaļas TOOLS, lapas apakšā ir jauks links ar uzrakstu Windows HLDS Update Tool. Velkam to nost. hlds updatetool instalēšana Pēc novilkšanas palaižam to, lai ieinstalējas. Ieteikums norādīt direktoriju, kur atradīsies uzstādāmais HLDS serveris (piem. C:\mansserveris) Pie reģiona norādam Europe un spiežam next, kamēr instalācija ir pabeigta. hlds servera instalēšana hlds updatetool ir konsoles rīks, tāpēc, lai varētu ieinstalēt hlds, nāksies lietot konsoli. Attiecīgi jāizdara pāris darbības: Spiežam pogu Start -> Run ierakstām tur cmd atvērsies melns logs ( <<<< KONSOLE >>>> ) ja ieinstālētais hldsupdatetool atrodas uz cita diska, tad ierakstām cd X: (kur X ir diska burts) ierakstām tur cd C:\mansserveris (aizvietojam ar mūsu instalācijas direktoriju) ierakstām: hldsupdatetool.exe blah blah vietā var ierakstīt jebko, jo pirmajā lietošanas reizē hldsupdatetool tikai atjaunos sevi no steampowered saites. laižam vēlreiz hldsupdatetool, šoreiz sekojošā veidā: hldsupdatetool.exe -command update -game cstrike -dir . -retry Teorētiski šo darbību izpildes rezultātā vajadzētu iegūt svaigu hlds servera instalāciju. Ja hldsupdatetool pa vidam izmet kādu kļūdu, tad to vajag vienkārši palaist vēlreiz un tas turpinās instalēt serveri no tās vietas, kur tas pabeidza. spēlēšana internetā Lai cilvēki varētu spēlēt serverī, ir vajadzīgs swds.dll Updated (06.03.2012) servera konfigurēšana Tātad, lai serveris būtu pilnvērtīgs un foršs, vajag nedaudz viņu apstrādāt. Admin modu instalācija būs apskatīta zemāk. Šeit apskatīti tikai servera iespējamie parametri. Konfigurējas tie iekš faila server.cfg, kas atrodas zem cstrike direktorijas, kura savukārt atrodas servera instalācijas direktorijā. Iespējamie mainīgie un to apraksts: Priekš PUB servera labākais server.cfg servera palaišana Šeit netiks apskatīta vizuālā režīma palaišana, bet tikai konsoles palaišana. Neesu nekad atbalstījis vizuālo režīmu, jo tas rij resursus vairāk, līdz ar to serveris lago vairāk. Lai padarītu dzīvi vienkāršu, nospiežam uz hlds.exe ar labo pogu un izvēlamies Create Shortcut. Pēctam šim izveidotajam shortcutam spiežam ar labo peles pogu un izvēlamies Properties. Mūs pašreiz interesē rindiņa zem nosaukuma Target. Tekstu, kas ierakstīts šajā ailē, lielam pēdiņās un galā pierakstām: -game cstrike -console -insecure -nomaster +maxplayers 10 +sv_lan 1 +map de_aztec galu galā šai ailei ir jaizskatās aptuveni šādi: "C:\mansserveris\hlds.exe" -game cstrike -console -insecure -nomaster +maxplayers 10 +sv_lan 1 +map de_aztec nedaudz pastāstīšu par to, kas tur īsti rakstīts: -game cstrike (diezgan elementāri, norādam, ka serveris būs CS) -insecure (valve izmanto savu antičītu VAC, bet tam nav jēga uz krakotajiem/LAN serveriem, jo tas banno tikai legālos klientus, tāpēc to jāatslēdz) -nomaster (norādām, ka serveris netiek izreklamēts globālajā serveru datubāzē, mēs tak negribam lai valve mūs pieķer ar krakotu serveri, ne?) +maxplayers 10 (norāda, ka serverī varēs spēlēt 10 spēlētāji) +sv_lan 1 (šim ir jābūt OBLIGĀTI, ja vien serveris nav domāts priekš legālajiem klientiem) +map de_aztec (norāda, kāda karte tiks ielādēta pirmā, pie servera palaišanas) Īsumā viss... pēc šo darbību izpildes, vajadzētu iegūt funkcionējošu serveri AMXX moda instalēšana Teorētiski amxx modam ir pietiekami laba dokumentācija angļu valodā, kā arī forums viņiem nevājs ir... bet nu... lai jau tiek tiem, kas neprot angļu valodu, vai arī nejēdz parakāties pa forumu. amxx moda novilkšana no amxx saita Lai viss normāli funkcionētu, ir nepieciešamas divas paciņas no AMXX saita downloads sadaļas. Pirmā ir AMX Mod X Base un otrā ir Counter-Strike Addon. Atverot vaļā pirmo arhīvu (amxmodx-1.8.1.zip), ieraugam folderi addons. Šo te folderi ekstraktējam uz cstrike direktoriju, kas atrodas iekš hlds direktorijas. Kad tas ir darīts, tad veram vaļā otro arhīvu (amxmodx-cstrike-1.8.1.zip). Tur iekšā ir tieši tāds pats folderis addons. Ekstraktējam to arī iekš cstrike direktorijas un ja izlec kaut kādi paziņojumi par eksistējošiem failiem, droši bliežam šos te pa virsu, spiežot Overwrite pogu. metamod instalēšana Gari nerunāšu - bez šī rīka nesanāks palaist AMXX, tāpēc lasam pamācību. Novilkt metamod var no viņu saita. Tur gar labo malu smuki uzskaitīti faili, ko var novilkt. Uz šī raksta tapšanas brīdi metamod versija ir 1.19. Būtu ieteicams ievērtēt saitu, nevis uz aklo spaidīt manis dotos linkus. Bet nu ja ir slinkums, tad spiežam šo te linku, kas satur metamod dll failu. īsa instalēšanas pamācība: iekš addons direktorijas, kura tika izveidota instalējot AMXX, izveidojam direktoriju metamod zem metamod izveidojam direktoriju dlls atveram pirmīt novilkto failu (metamod-1.19-win.zip) un ekstraktējam saturu iekš tikko izveidotās direktorijas dlls atveram failu liblist.gam, kurš atrodas direktorijā cstrike ar kādu editoru (piem. notepad) nomainam sekojošo rindu: gamedll "dlls\mp.dll" uz šo te: gamedll "addons\metamod\dlls\metamod.dll" pagaidām ar šo te pietiks... amxx iekļaušana servera startup skriptos Kā jau saprotams, amxx pats no sevis nepalaidīsies, tas ir "jāiebaro" serverim. Piebilde. Ja tev nerādās failiem paplašinājumi (piem. tu neredzi .exe, .zip, .doc, utt), tad tev pirms nākamo darbību izpildes būs jaizdara sekojošas lietas: Atver My Computer Izvēlies Tools->Folder Options Gar augšu izvēlies View Atrodi sarakstā opciju Hide extensions for known file types izņem ārā ķeksi un spied OK Tālāk dari sekojošo: atveram metamod direktoriju, kura atrodas zem addons izveidojam jaunu failu plugins.ini ierakstām šajā failā šo te rindu: win32 addons\amxmodx\dlls\amxmodx_mm.dll noseivo failu un aizver to. Kā uzlikt serverim 48 protokolu? Novelkam dproto 0.9.87 iekš addons direktorijas, kura tika izveidota instalējot AMXX, izveidojam direktoriju dproto atveram pirmīt novilkto failu (dproto-0.9.87.rar) un ekstraktējam dproto.dll iekš tikko izveidotās direktorijas dproto Tālāk dari sekojošo: atveram metamod direktoriju, kura atrodas zem addons atveram failu plugins.ini pievienojam šajā failā šo te rindu: win32 addons\dproto\dproto.dll noseivo failu un aizver to. atveram pirmīt novilkto failu (dproto-0.9.87.rar) un ekstraktējam dproto.cfg iekš direktorijas cstrike amxx konfigurēšana Visi galvenie parameti glabājas iekš faila amxx.cfg, kurš atrodas zem cstrike\addons\amxmodx\configs. Kas būtu jāpamaina? amx_password_field "_pw" (nomainam _pw uz kaut ko oriģinālu, piemēram _pw-server to tu izmantosi konektējot pie servera un norādot setinfo _pw-server parole) amx_scrollmsg (ieraksti tur kaut ko spēcīgu vai arī vienkārši izdzēs rindu ārā, ja negribi ka serverī ik pa 10 minūtēm ekrāna vidū parādās šis paziņojums) amx_imessage (arī droši var ņemt ārā, tas parādās, kad spēlētājs ienāk serverī) amx_reservation (būtu labi uzlikt šeit ciparu no 2 līdz 4, atceries, ja tev maxplayers pie servera konfigurēšanas ir norādīts 10, un šeit tu norādi 4, tad parastajiem spēlētājiem būs atvēlēti tikai 6 sloti) īsumā par amxx.cfg viss. neaizmirsti iekš users.ini, kas atrodas tajā pašā direktorijā kur amxx.cfg, uztaisīt sev un saviem draugiem admin tiesības. Izdarīt to var ļoti vienkārši. Piemērs: "nick" "serverrulz" "abcdefghijklmnopqrstu" "a" ko tas viss nozīmē? "nick" (spēlētāja niks) "serverrulz" (parole, kuru norāda ar setinfo palīdzību) "abcdefghijklmnopqrstu" (tiesības, skaties users.ini faila augšdaļā, tur viss rakstīts) "a" (pieejas līmenis, norādi "a" ja ir niks, vai "ab" ja ir klans, tad nepiederoši nevarēs izmantot šos nikus/klanus) Tā... tas laikam arī būtu viss... cerams neesmu nekur nomudījies. Serveri palaižam ar izveidoto shortcutu. Varam to iznest arī uz desktopa, lai nav jāmeklē pusstunda... Pamācība by Worm (gign) Updated by Lo4a
 10. Ja nu kādam tāda pati problēma kā man, tad te ir zāles. start.bat @echo off cls title StartUp :hlds echo (%time%) HLDS Started... reg add "HKCU\Software\Valve\Steam\ActiveProcess" /v SteamClientDll /t REG_SZ /d "" /f start /wait /high hlds.exe -autoupdate -console -game cstrike -insecure -master -noipx +map de_dust2 +maxplayers 32 +port 27015 echo n| goto hlds echo (%time%) HLDS Crashed, restarting... goto hlds
 11. esmu pamanījis ka man vairs nav mainīgā ip, bet pirms kāda mēneša bija. Pie vainas tad laikam tas MDSL lattelecom 2.komplekts
 12. nē vēljoprojām nejiet vainu kautkas man ar to dsl ip vai arī kautkas kautko bloķē
 13. Ir tāda lieta ka es tikko uztaisīju serveri. Ieinstalēju un updeitoju izmantoju jaunāko amxx un metamod un izmantoju droto jaunāko. Firewall izslēgts, rootera nav ip normāls 84.237.174.56. Es varu tikt iekšā bet citi nē, netieku skaidrībā. Paldies ka uzklausījāt
 14. manam ip ports ir 27005 tape ari laikam negaja 27015
 15. Dosu 3ls tam kurs uztaisis man serveri, bet lai butu ejoss nenovecojis un citi varetu piekonekteties