• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.

EMOLSY

Mirstīgais
 • Content count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

EMOLSY last won the day on August 14

EMOLSY had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About EMOLSY

 • Rank
  Malacis
 • Birthday 09/04/89

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 • Interests
  do drugs?!
 1. ATDZĪVINAM GIGN

  pastāvēs, kas mainīsies
 2. nedārga geiminga pele

  MX518 baigi ātri atjūdzās, jo ar kontaktu vadā parādījās problēmas. Gribēju pirkt vēl vienu, bet čoms atrunāja, sakot, ka vairāki cilvēki sūdzas tieši par šādu problēmu MX518 pelēm. Steelseries XAI - 60 lati, viennozīmīgi labākā ar ko esmu spēlējis. Un principā, ja Tu esi noskatījis sev peli pa 35 ls, tad ņem tik ciet, gan jau ir labākais variants no te piedāvātajiem, bet teorētiski, Microsoft intelli v1.1 ir izcila pele Tavām prasībām, tikai nezinu, vai viņu vēl var nopirkt Es ļoti sen viņu iegādājos par 12 latiem, pārdevu tikai tāpēc, ka biju stulbs un domāju, ka viņa nav tik laba. Kad nopirku MX518, tad sapratu, ka intelli 1.1 bija patiesi lēta un laba pele.
 3. bans

  Kāds audzināts džentelmenis. Kaut Tev tik daudz zobu, cik apvainojumu uz manu pusi. Man pat gūglēt nevajag, lai saprastu, ka nospread visticamāk savāc lodes no lidojuma uz labo un kreiso pusi un norecoil noņem dabisko atsitienu. To visu, ģeniālākie cilvēki apvienoja vienā vārdā norecoil jau pašā pirmajā cdhack versijā. Visi laimīgi arī pie tā pieturējās. Neviens nepisa sev smadzenes, vismaz, lasot šo topiku, gardi pasmējos + neizraisīja agresivitātes lēkmes legālo narkotiku pārpīpējušos jaunekļos. Vai ne bende? Cerams, ka kādreiz nostaigāšu Tavu purnu ar kājām :*
 4. bans

  Haha, wtf ir nospread? Varbūt no citas spēles aizgūts termins? Iekš cs mums eksistē tikai norecoil. Norecoil nozīmē, ierocim tiek atņemts dabiskais atsitiens, līdz ar to, lodes lido praktiski vienā punktā, atkarībā no tā, cik MOČNA viņš ir sakonfigurēts. Gde kupil prava?!
 5. Gign Atmet Smēķēšanu

  Manuprāt, visa māksla slēpjas attieksmē pret dzīvi un pret sevi. Katram cilvēkam ir dažādas dzīves vērtības, citam mašīna, citam nauda, citam top prioritāte veselība, mīlestība. Savā mazajā dzīves pieredzītē jau esmu paspējis saprast to, ka katrs tiecas pēc vērtībām, kuras viņiem kaut kur iekšā mīt. Citam tas izdodas neapzināti, cits pat apzināti nespēj to paveikt. Dažreiz ir grūti izprast savas vērtības, ko patiešām vēlies pats nevis reklāma pa tv vai draugs pažobelē. Pašam personīgi nejauši nācās saskarties ar tādu kā sevis analizēšanu un to ceļu ejot es iepazinu sevi (dīvaini skan), es atklāju to, ka tie mazie sapnīši, kurus nevienam nestāstu, tā klusā balstiņa citreiz, kas dīc, lai eju izdaru kaut ko ir manas kvēlākās vēlēšanās, dzinis pēc vērtībām. Tajā brīdī, kad es beidzot saliku pa plauktiņiem savas dzīves vērtības, kā akmens uz galvas uzkrita, es uzreiz sapratu, ko es daru nepareizi un ko es daru pareizi. Jo nevar taču gribēt vienu, bet darīt citu, vai ne? Un tajā brīdī es sapratu, ka es nesaprotu, kādēļ es pīpēju, dzeru, citreiz palietoju ko spēcīgāku. Es pat sajutos tā, it kā es būtu pamodies no kaut kāda dīvaina sapņa, jo pēkšņi viss apkārt mainījās, viss ieguva citādu jēgu un tagad esmu sajutis nikotīna atkarības spēku. Pēdējās divas nedēļas iet kā pa kalniem, tad pīpēju, tad nepīpēju. Vienkārši es vēl īsti neesmu izlēmis. Jo pats galvenais ir izlemt. Justies gatavam. Līdz, ko cilvēks izlemj, tad tas principā jau ir izdarīts. Respektīvi, ja kādam ir grūti atmest smēķēšanu, paņem rokās papīru, lai arī tas izklausās muļķīgi, saraksti lietas, kas Tev dzīvē šķiet svarīgās, uzraksti emocijas, kuru dēļ Tu esi gatavs dzīvot un Tu sapratīsi, vai pīpēšana ir domāta Tev vai nav. Tad vienkārši izlem, pīpēsi vai nē. Tas tiešām ir tiek vienkārši, ir tikai pašam jāpieņem lēmums. Man tas palīdzēja. Un gribasspēks ir nepieciešams tikai uz pāris sekundēm, lēmuma pieņemšanai. Viss, kas notiek tālāk, jau ir labi.
 6. Bans.

  Solīts makā nekrīt.
 7. Bans.

  Beidziet cepties, čill. maddn, Tev ir mana domāšana, vismaz cs lietās. Tālu tiksi, nopietni. Par lietu. Tiem kuriem šķiet, ka tur ir kaut kāds čīts, lūdzu izskaidrojiet man momentus, kuros Jūs viņu atrodat, paskaidrojiet, kas tas par čītu un es mēģināšu Jūs pārliecināt par pretējo. Jo pagaidām nevienas konkrētas atbildes te nav, izņemot to, ka jāgaida esot atbilde no augšas. Bet Jums taču viedoklis pašiem arī kādā azotē ir aizķēries, vai ne? Droši rakstiet, kur un kas nepatika, es ar lielāko prieku mēģināšu visu paskaidrot.
 8. Bans.

  Es esmu lielais, apskatījos un tur nekā nav. Es taču lūdzu, neievelciet uz trīs dienām.
 9. Bans.

  Tu nopietni? A kādam tam atsitienam jābūt?
 10. Bans.

  Vakar biju tādā reibuma stāvoklī nedaudz. Noskatījos demo, wh tur točna nav Rekoils izskatās citādāk. Laižam atpakaļ kara laukā?
 11. Bans.

  labi, paldies.
 12. Bans.

  Tik tikko nobanoja, reason: cheats +-[Access denied]---------------------------------------------- | BAN ID: 109286 | ADMIN: Spec_Alfa | BANNED NAME: MAKSĪC DŪMOS ^^, | BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:2117131354 (nosteam generated ID) | REASON: cheats | TIME SET: 2012-03-21 19:33:46 (less than a minute ago) | EXPIRE: Never | More info: http://www.gign.lv/ban/109286 demo http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2012-03-21/20120321-1916-de_dust2.zip Tikai lūdzu neievelciet uz trīs dienām kā iepriekšējo reizi, tiešām besis gaidīt tik ilgi. Paldies.
 13. Bans

  Un visiem 10 slinkums izskatīt sūdzību? Jau 3 dienas pacietīgi gaidu, it kā jau saka pacietība - atslēga uz panākumiem, bet nervi saka kaut ko citu.
 14. Bans

  Cik jūs vispār kopā css admini esat?
 15. Bans

  Daram, nedaram?