• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

ANALGINS

Game Admin
 • Content count

  3588
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ANALGINS last won the day on November 10 2011

ANALGINS had the most liked content!

Community Reputation

33 Excellent

About ANALGINS

 • Rank
  Kā? Kur? Kāpēc? Kad? Ko? Kas?
 • Birthday 09/03/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://sctg.id.lv
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Liepāja

Recent Profile Visitors

9545 profile views
 1. KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Jā man ar, tā bija sāls visam, centrāles pērles bija neaprakstāmas, it sevišķi tie gadījumi kad kāds sāka dirsties ar viņu trīs stundu garumā Vainosim pie visa Igauņus ka palaida pasaulē skype un sačakarēja visu cs
 2. KAS NOTIEK AR GIGN ?

  viņi to buymenu ir salabojuši vai tur joprojām konsolēm piemērotais buymenu ir ? Man tas kapitāli iznervoja ka viņi to visu ir sajaukuši vietām + cipari citi.. neko vairs nevareja fiksi nopirkt, pilnīgi likās ka ir jameklē kaut kāds buymenu skripts lai pus raundu nebutu ar peli pa buymenu jābraukā.. oldstyle gui no 1.5 bija pats labakais ps... kaut kad varētu uzinstalēt to kaku un paprovēt atkal.
 3. KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Esmu atlidojis no marsa, kāds var izskaidrot ko tas nozīmē ? PUBG / Discord ?
 4. KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Ak vai, atveru forumu intereses pēc, ar domu, ir kāds iepostējis vai nē, un ko es ieraugu, kādas personības raksta all hail gign, long live gign !
 5. KAS NOTIEK AR GIGN ?

  man patīk ideja kas tika pausta augstāk.. Es ļoti labprāt pašautu pakaļas ar vecajiem gigniešiem veco labo cs, pie kura ir nosēdētas neskaitāmas stundas.. Biežāk jātaisa šādas savākšanās.. gign allstar ?
 6. KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Gigns nomira tad, kad jaunā čīteru paaudze nejēdza nopatčot css lai varētu spēlēt gign steamed serverī, tad kādam radās mīkstā sirsniņa un uztaisīja nonsteam serveri un es fucking nedēļas divas pirmstam tik css nopirku Anyhow, taisnība jau ir, es pat neatceros kad pēdējo reizi šeit biju ienācis un iepostoju kaut ko, šad un tad atveru main lapu, paskatīt vai nav kāds jauns raksts, un pamanu tik ka serveri tukši un dust2 putekļu bumbas vien skraida.. Šeit nedaudz nostaļģijas tiem kas atceras šo moviku..
 7. Padomi par auto iegādi

  gludekli, mazmotorus nevar ņemt viena iemesla dēļ - dzinēja resurs.. tie mazie sūti ir noskrējuši tos 300k un tur nekā no viņiem nav palicis pāri, 3,0 ir mazāk, bet pie tiem pašiem noskrējieniem dzinēji vēl iet, kapitālo remontu prasās ap 600+k km, bet varot izvilkt arī līdz 700k ps, ja interesē arī kaut kāda degvielas ekanomija, tad ņem 3,0 ar gāzi vai uzliec pats to pēcāk (+~ 1.5k€) ar dīzeļiem ekanomē pirmais saimnieks, pārējie tos remontē.. Protams ir arī otra galējība, ņem dīzeli, atremontē visu dārgo (lasīt sprauslas / sūkni ) nočipo un mauc uz nebēdu kādu laiku līdz tas pats jādara atkal
 8. Padomi par auto iegādi

  Parcik pats esmu tehnisks cilvēks, tad visu kas uzrakstīts ss uzskatu par fufeli, spidometru sagrozīt ir pusstundas jautājums.. Reāli, tev interesē tikai un vienigi vai laicīgi ir mainīta eļļa, vēlams biežāk kā "laicīgi" ko ieteicis ražotājs, kāpēc biežāk ? jauns vw golf7 no salona nenobrauca 100k jad turbīna izjuka dēļ tā ka ražotājs rekomendējis savu "long life" eļļu, kā rezultātā, nomainot eļļu trīs reizes, turba bija sadilusi un metama, tad sākās garantijas procesi utt.. ķēpīga lieta.. Ja redzi izsēdētu salonu, nodilušu stūri / ātrumkloķi, un spidometrā rāda <300k tad zini ka tur kaut kas nav tīrs.. Pati diagnostika, pacelt uz pacēlāju un pieslēgt pie kompja varētu aizņemt stundu +/-, cenas gan nezināšu, pieslēgt pie diagnostikas aprīkojuma pārsvarā maksā +/-25
 9. [Pre-topic] Gign Burziņš 2016 Ramata

  Kāds tad ir rezumē par tusu ? Uz kuru pusi man savas karietes pajūgs būs jāvirza ? xD
 10. [Pre-topic] Gign Burziņš 2016 Ramata

  Liepāja ar savu karieti bija apceļojusi pilsētas nomali, lasīt Rīgu, kad mūs ari vietējie painformēja par ieceri doties uz usmas zaļumballi.. Atcerējos vienu gign formātam valītu kempingu netālu no Abavas rumbas, tas ir netālu no Kuldīgas.. mēģināšu atrast ko precīzāk un šeit iepostēt.. Tur biju 3 gadus atpakaļ, iebraukšana bija 2-3 euro, teltis būvē pats, pilsētas staļļi tur nebija .. RED ALLERT!! Atradu info par atrašānās vietu.. https://www.google.l...509!4d22.526264 http://www.abavasrumba.lv/ Braucot no pilsētas, lasīt Rīgas, rāda 113km... tuvakais veikals bija kādus 5-10km atālumā ja nekļūdos.. cenas kempingā izskatās uuber draudzīgas http://www.abavasrum...lv/cenas-294011 varot noīrēt pat elektrību, kas pie mums purvā maksā ļoti dārgi ir arī cita veida mantas ko var irēt.. SCTG Approves!
 11. GIGN shauj pakaljas oldschool style V2

  šausiet rītvakar ? ~19/20.00 ?
 12. Iron Maiden arēnā Žalgiris

  nejau par pasākumu, bet gan savu plānu, skatos ka bedrē biļete būs visinteresantākā, bet nav nejausmas kur ir tuvākā viesnica utt..
 13. GIGN shauj pakaljas oldschool style V2

  Roger That! Bet vispār es šad un tad pa vakariem pašauju botus serverī, parasti 5x5 vai vairāk salasās pāris minūšu laikā ..
 14. Iron Maiden arēnā Žalgiris

  iedod info kur ko kas kā, negribu laist garām šo koncertu! vai arī atsūti pm skype / steamā
 15. Iron Maiden arēnā Žalgiris

  Sveiki pīrāgi un cepumi. Es te padzirdēju ka feinais britu ansamblis grib uzspēlēt savus džinglus Žalgiris arēnā šovasar.. Kādam ir velme turp doties un uztaisīt burziņu ? Nedaudz vairāk info šajā spama lapā