• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

#wL.Media

Dabas brīnumi
 • Content count

  1319
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

#wL.Media last won the day on January 26 2018

#wL.Media had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

About #wL.Media

 • Rank
  zēns ar sapni...
 • Birthday 01/01/1914

Profile Information

 • Location
  Debesis

Recent Profile Visitors

8233 profile views
 1. Zeme ir plakana

  Neesmu personīgi baigi par altum interesējies, bet pēc draugu/paziņu nostāstiem esmu ideālā grupā, lai dabūtu to. 24gadi, precējies aka jauna ģimene, abi strādājoši.
 2. Zeme ir plakana

  Čau, Skatos pirms kāda laika macho un vēl pāris domubiedru mēģināja kaut ko atkal iekustināt, uz īsu laiku tas izdevās, bet tagad atkal eju jau ento dienu/nedēļu forumā un viss kas no jaunumiem ir kārtējā episkā Mu online servera atvēršanas reklāma. Baigā diskusija ir, vajag citu cilvēku pieredzi/viedokļus utt. Jau kādu laiku īrēju dzīvokli par kosmosa ciparu, kosmosa komunālie, vienkārši viss kosmoss..saprotu, ka turpināt tā negribu. Ir patstāvīgs darbs, ar patstāvīgiem ienākumiem, bet uzkrājumu īsti nav (pie šī atgriezīšos vēlāk sakarā ar pirmo iemaksu). Kā jau tipisks patērētājs ieraugu skaistu reklāmas banneri internetā, redzu skaista photoshopā veidotas bildītes, vēl kāds motivējošs citāts mājaslapas headerī un uzreiz uzķeros uz tiem "jauniem projektiem", kuri vai nu tik tikko ir uzbūvēti, vai atrodās būvniecības stadijā. Pats esmu diezgan iesaistīts būvniecības nozarē un ļoti labi redzu un saprotu, ka būvnieki maksimāli mēģina ieekonomēt uz materiāliem un darba kvalitāti, ka tie jaunie projekti uzcelti nepārāk forši (protams, no ārpuses viss spīd un laistās, izskatās kā spīdīgi Dubajas augstceltne), bet burtiski pēc pāris gadiem viss sāk lēnām brukt un jukt. Tomēr tās reklāmas spēj pārāk labi intriģēt. Labi, nerakstīšu gari utt, doma pa visam vienkārša. Ja es gribu ņemt hipotēku (bankās esmu bijis +- zinu, ka man iedos un zinu cik man iedos piķi), ko labāk ņemt tīri no Jūsu viedokļa, jaunā projekta studio tipa 3-istabu dzīvokli par kosmosa neadekvātu cenu, pisties līdz mūža galam maksājot ikmēneša maksājumu (un tas maksājums būtu mazāks nekā šobrīd bezjēgā īrēju), vai paņemt kādu 103. vai 104. sērijas 2-istabas dzīvokli vecā tipa mājā pa normālu ciparu un pēctam, kad pēc entiem gadiem (gan jau pienāktu tas brīdis, ka apniktu tur dzīvot), tad notirgot un viss. Tātād, jaunais projekts vs vecā māja. Kas, ko, kāpēc. Par cenām ko es skatos: jaunais (80-110k), vecais (30-60k) Un ja vecā (īstenībā tās pat nav vecas, vienkārši parastās guļbūves kā visā Rīgā), tad ar remontu jau gatavu, vai paņemt pa mega lēto bez remonta un to piķi ko ieekonomētu iegrūst savā remontā un uztaisīt par sapņu dzīvokli? Par to sadalījumu kāpēc 3-istabu jaunais, bet vecajā interesē 2-istabas nedaudz vēlāk pateikšu ja ir interese. P.S. runājot par uzkrājumiem, fak. Šobrīd, gandrīz visur prasa ap 10% pirmo iemaksu, lai Tev iedotu hipotēku..protams, ja neizmanto kaut kādu atvieglojumu Altum (neatceros no galvas kā saucās) utt. Tādēļ tas šobrīd ir neliels šķērslis. Paldies.
 3. Ko iesākt ar GIGN lapu?

  Ar lielu spēku, nāk liela atbildība..
 4. KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Nu ja jau visi, tad visi augšāmceļamies. mind, kur tu bro?
 5. Nakts rīta CS:GO spams

  Lolzyy, nemaz nezināju to, paldies par info. PS. Tās item ruletes ir trakākas par fēniksu. Stundu sēdēju skatījos kā citi spēlē un vienmēr uzvarēja tie kuri lielākās likmes ieliek un tad pēkšņi es ielieku max bett un uzreiz badluckwlmedia
 6. Nakts rīta CS:GO spams

  Kāds netirgo parasto awp asiimov bez ST, bet vēlams kautko augstāku par FT? Marketā cik skatos tik FT pa 30 eiro. Savējo likmēs neveiksmīgi zaudēju.
 7. Nemāku, nesaprotu un nezinu

  Nu tagad viss ok, atradu 2-3 ar kuriem vislaik spēlēju un neeju viens pats randomā, jo nu tādi rītardi tur ir..tagad ik pēc ~5 spēlēm uzvarām pēc kārtas ir rank up un var teikt vienas/divās nedēļās tiku lîdz gold nova 1 ar 60 wins.
 8. Nemāku, nesaprotu un nezinu

  Omggggg 25 wins un beidzot silver 2 nu vismaz kautkas..
 9. Nakts Riita Spams

  eueueue, tankeri, kādu avataru esmu nozadzis? Ja tu par šo foruma avataru tad viņš man jau no 09(??) gada? Tākā ja esmu nozadzis kautko, es atvainošos tavā priekšā, bet ja nē, tad kšs. P.S. man patīk gari rakstīt un, kad man gari atbild tākā plusiņš Jeyrazzam
 10. Nemāku, nesaprotu un nezinu

  Nu jā..te jau ir tā problēma, ka tās pirmās 3 vecās uzvaras es galīgi neatceros, bet 100% zinu, ka toreiz nespēlēju tik labi, kā tagad (hz kāpēc) un jā varbūt arī, ka man tās 3 spēles sapisa visu, jo iespējams vinnēju 3, bet zaudēju 10, es vienkārši vispār no tām neko neatceros.. Stulbi, ka visur steam forumā katrs raksta savu stāstu, ka viens saka, ka zvaigznītes ir must-have, otrs saka vajag KD zaibis, trešais, ka tikai win/loss ratio un tādēļ nevarēju neko saprast.. Tā jau vienalga par to ranku, vienkārši kaitina, ka komandas biedri vienmēr ir rītardi (labi, ka vēl nav trāpījušies tādi, par kuriem daudzi raksta un sūdzās, ka to vien dara visu spēli mikrofonā bļauj vai skaļa mūzika..) Gribās jau tak spēlēt ar normāliem cilvēkiem, kur gan ir savas +- primitīvās fnatic taktikas utt. Daudzi bija ieteikuši spēlē ar irl draugiem vai meklē komandu, bet te man abi atkrīt to, ka draugi nespēlē cs:go, bet lol, dota2, un otrs tas, ka komandu meklēt galīgi liekas garām vismaz pagaidām.. Faceit un Esea servisi pirmā dzirdēšana..vēlāk jāpačeko. Vēl ko salasījos, ka ja ilgi uzkavēsies silverī, tad pēctam ārā netiksi nekad mūžā (hz cik taisnība..) Besī kur mans dreamteams..
 11. Sveiki, Sākšu ar nelielu pre-story kā man tas ļoti patīk. Precīzi neatceros, bet iespējams pusotru vai divus (??) gadus nebiju spēlējis cs:go dažādu iemeslu dēļ. Tad nu šajā Ziemassvētku brīvlaikā kamēr vēl nebija sākusies sesija universitātē izdomāju uzrambāt, un bija tā..toreiz sen, sen biju hz pa cik ilgu laiku nokapājis 40h spēlē, bet tagad var teikt pa 1-2nedēļām sanāca pie 60h uzspēlēt un gandrīz viss tas laiks tika pavadīts DM spēlēs..ā un btw, skatos pēc pēdējiem postiem šeit GIGNā visi baigi krutie GE ranki, tākā cerams, ka varēs man visu normāli pastāstīt un apgaismot mani.. Labi, sākās mana bēda par kuru ļoti pārdzīvoju.. Pa seniem laikiem ieeju cs:go, skatos, man 3 competitive wins ir (no seniem laikiem saglabājušās OK), nu neko nedēļu regulāri nosēžu DM geimos un skatos kkā baigi labi sanāk nu nepārspīlēju..vienmēr pirmajā, otrajā vietā un vienmēr kkur ap 40 kills un 15-20 deaths, nu domāju mošk kkādi sīkie trāpās, jo zsvētku brīvlaiks, OK. Izdomāju uzspēlēt competi (kā man besī šis vārds, nemāku viņu ne rakstīt, ne izrunāt, fail.) Nu neko sāku spēlēt un psc..visi komandas biedri visās spēlēs ir tādi retardi nu nepārspīlēju, reakcija 0, skatās debesīs meklē Dievu..utt..nu ok, izspēlēju tās spēles, lai dabūtu 10 wins un dabūtu ranku..vienmēr biju pirmajā vieta komandā un kopsummā..negribu blatot, ka esmu baigais pro, jo īstenībā esmu 0, ļoti daudz stundas tagad pavadīju skatoties GE youtubā strīm spēles un tur psc līmenis dažiem, ok samācījos diezgan daudz ko par taktikām, pre-fire dažādas vietās mapēs un kā pareizi izmētat smoke, flash, he...ok. LABI, cik sapratu, tad pēc 10 wins cerēju būt vismaz vai pēdējais silvers vai pirmais gold nova, jo nu šis līmenis priekš manis varētu būt ok, manuprāt. Ā jā pateikšu uzreiz..bija tā: 3 wins bija kopš seniem lakiem, un tad, lai tiktu pie 10 wins es pārējās 7 spēles win un vēl bija 1 tied un 2-3 lost (mega retardi team), karč statistika +- ok, bet vienmēr biju pirmajā vietā, kad kāsām un kad win.. Te sākās mana sāpe, viss pēdējo spēli uzvarējām, un te man dod ranku....SILVER 1...es nepārspīlēju, tad kad to ieraudzīju es 3-5minūtes sēdēju ar muti vaļā un klusumā izmisumā klausījos cs:go intro dziesmu kas skan profilā... Es saprotu, es neesmu mega pro un neprasu GE vai to ērgli vai kalašus, bet faking pēdējo vai gold nova es esmu pelnījis? Vēl aizmirsu pieminēt to, ka diezgan bieži redzu, ka pretinieku teams sūdzās, ka man wh+aims un man dod reportu utt, nu par to man pofig, lai jau sūta mani uz to overwatch, jo tur viss tīrs, pats īstenībā esmu skatījies game replijus, lai secinātu kļūdas un saprotu, ka omg esmu brīžiem baigais rītards, ka nah daru tādas kļūdas, bet nu jā arī rēcīgi, kā cilvēki var sūdzēties, ka ir čīteris ja spēle vēl iet un neredz kā spēlēju un repliju nav noskatījušies? Lohi, mļē. Nu ok, domāju mošk valve sapisās izspēlēju pēc 10wins vēl 5 spēles tagad, VISAS UZVARĒJU, VISĀS 1-2 vieta man un nekāds rank-up...es lasīju, ka svarīgi pelnīt mvp zvaigznītes un pildīt misijas plant/defuse...es visu vienmēr daru. Pa spēli man ir ap 7-8 zvaigznēm utt. Tagad lasīju steam forumā, ka ir čalītis ar tādu pašu problēmu kā man vienmēr 1-2 vieta, un jau pie 42 comp wins un still silver 1...wtf veči.. Lasīju daudz par to, ka tā ir ELO šaha (??) sistēma ar tiem elo points un tur viss grūti, ka neviens izņemot valve darbiniekiem nezin kā strādā un kad būs deranks un rank-up..bet nu kāpēc mani iedalīja pie tās spēlētāju grupas, kur cilvēki skatās gaisā, nepilda misijas, skraida pa mani meklējot kko, un KD attiecība ir -20? Pievienošu pāris skrīnus kas saglabāti stīm profilā (pārējie ir uz cita pc) vienkārši kā nelielu pierādījumam manam tekstam, ka nediršu.. 1. http://postimg.org/image/53qbxt199/ 2. http://postimg.org/image/okc8w4di5/ 3. http://postimg.org/image/dyms54bhr/ Viss es beidzu savu penteri.. Tad nu lūk, kāds GE var paskaidrot kāpēc man iedeva viszemāko ranku spēlē? Ceru, ka visi saprot, ka Spam forumā var dzīt huiņu nepatēmu utt, bet šeit citos vēlams, lai nopietni un korekti..cerams, ka moderātori pasargās mani. P.S. Kur visi vecie gign buki pazuduši? macho, aļe? P.S.S. Man pēc 2 dienām paliek 22 gadi un draugi..tā gribās sīko, ka pizdec..
 12. Nakts Riita Spams

  Čau!
 13. Nakts Riita Spams

  šonakt kaut kas būs..
 14. Nakts Riita Spams

  Sveiki!