• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

kept

Mirstīgais
 • Content count

  994
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

kept last won the day on February 18 2016

kept had the most liked content!

Community Reputation

142 Ziepīte

4 Followers

About kept

 • Rank
  Īpašs trīcpirkstis
 • Birthday 01/01/2007

Contact Methods

 • Website URL
  http://https://www.youtube.com/channel/UC7fyCig6Cev3WicgXmR_pTA
 • ICQ
  0
 • Yahoo
  Woohoo!

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  [City Life]

Recent Profile Visitors

6377 profile views
 1. Nakts Riita Spams

  Nu ir tā, ka es palīdzu vienam džekam atrast cilvēku, kuru tas džeks meklē, par ļoti slimiem tekstiem vērstiem pret vairākām sievietēm. Ir zināms, ka čalis staigā apkārt pa Youtube un raksta visādas slimas lietas. Pa lielam, šis kvalificējas, kā kārtējais interneta heiteris, bet cik noprotu, tur ir kas vairāk par parastu heitošanu. Varbūt kāds zin, kā izvilkt adresi caur no paypal epasta? @attach Noskaidrošu, vai ir zināma IP. Paldies. edit2: IP diemžēl nebūs.
 2. Nakts Riita Spams

  Gign detektīvi vēl šeit apgrozās?
 3. Nakts Riita Spams

  Pat 12.klases matemātikas eksāmens nav tik sarežģīts, kā viss, kas jādara, lai pieteiktos šajā izlozē. bs
 4. Nakts Riita Spams

  Čau! Varbūt kādam ir uzkrājums ar vecajām Džekija Čana filmām ar veco labo latviešu tulkojumu? Uznāca kaut kāda apetīte pēc vecām filmām. Varbūt, ja ir vēl kas bez Džekija Čana, piem, ar Žaku Van Dammi vai kas cits? Skatījos torrentos, tur nekā nav (vai nemācēju atrast), tajos filmu portālos video source's ir pazudušas vai arī atpaliek skaņa. Jā, būšu pateicīgs, ja kāds padalīsies, pašēros vai varbūt ieteiks vēl kaut ko foršu.
 5. KAS NOTIEK AR GIGN ?

  cik atceros, tajos laikos, kad bija 1.6 un mu, tad gign bija etalons visiem cs projektiem, bet tā kā daudzi projekti pēc pāris gadiem, ar sviedriem uz sejas, beidzot panāca to pašu (server listi, monitors ar ts un ct, sms serveri un gan jau vēl kkas) un gigns īpaši neturpināja attīstīies, tad jau īpaši nav ko brīnīties. Šķiet, ka vienīgais kāpēc gign vēl pastāv ir tradicionālais gign tuss, kas notiek katru gadu? Vai arī pavisam vienkārši, visi ir izauguši un dara savas lietas vai spēlē citas spēles... agrāk jau nebija liela izvēle ar spēlēm kā šodien. Tāpēc ir vnk jāsamierinās, ka vairs nekad nebūs tā kā bija, tāpat kā, nekad vairs nebūs hameleonu rotaļas utt. fsjo.
 6. KAS NOTIEK AR GIGN ?

  lol...akec, no kurienes tu uzradies
 7. Nakts Riita Spams

  ok. Ja tomēr neatrodas atrast, tad varu ieteikt foršus organizatorus. Man personīgi patika, varēja just organizatorisko pirkstu, ka viņi tiešām kontrolē situāciju, dodot slepenos mājienus kur, kad un kas jādara. Cena, ja nemaldos bija 300 vai 350e par pusdienu (no vietas, kur notiek ballīte līdz mičošanai.). Ja kas PM.
 8. Nakts Riita Spams

  Atradi tos organizatorus? Varu ieteikt vienus foršus no Liepājas... tik neatceros kā sauca, jāprasa savējai
 9. Nakts Riita Spams

  Kāds nezin kā ir ar policistiem lv un automašīnu no citas valsts, kurai ir tonēti priekšējie sāna logi? Ja tajā valstī "tehniskajā apskatē" ar tādiem logiem laiž cauri, tad lv policistiem būtu tiesības uzlikt sodu vai pieprasīt plēvi raut nost?
 10. Nakts Riita Spams

  Skaidrs, tad tā varētu būt problēma, jo pēdējo 6 mēnešu laikā ir bijis ātrais kredīts. Varbūt ir kādi kreditori, kuri tam nepievērš tik lielu uzmanību?
 11. Nakts Riita Spams

  Jautājums tiem, kuri ir saskārušies ar kredītiem un saprot viņu domāšanu. Kādas ir iespējas tikt pie patēriņa kredīta Citadeles bankā 3k apmērā, ja nav tās bankas klients. Ir kredīts par automašīnu(swed), kurš godīgi bijis maksāts un ir atlikuši vēl 2 mēneši. Kā arī šad tad bijuši mazie sms tipa kredīti, kuri arī bijuši laicīgi atmaksāti. Vai būtu kāds labāks variants par Citadeli? Swedbanka atteica, dēļ tā, ka vēl 2 mēneši par automašīnas kredītu. p.s. Jā, stulbi geiming forumā jautāt ko tādu, bet.... Vai tad šis šodien ir geiming forums? Visu gadu garumā šeit ir redzēti ne šādi vien jautājumi haha..
 12. Nakts Riita Spams

  andergraundi nekad nebūs lv veikalos, kur nu vēl kaut kas tāds kā šalle haha.. Bet jā, sen, sen shalle neko nav darījis, šķiet, ka pēdējais gabals kas no viņa ir bijis ir tas "lai jau mauc", kurš viņš arī izsakās par tiem, kuri kopē viņa balsi.. Drošvien nav vairs tas vecums, lai beztolkā pavadītu laiku pie miķa kā tu noripoji, 1 veselā failā, vai sagraizīji, saliki dziesmu nosaukumus utt?
 13. Nakts Riita Spams

  laikam referendums pamatīgi iespaidojis citu valstu attieksmi pret uk haha http://prntscr.com/bod2lv Ja kāds ir sakačājis un uztaisījis foršu folderi shalle kurā ir tās dziesmas..lūdzu sararo un uzlādē uz failiem vai kādu citu hostu, kurš vēl nav nobloķējis ūkā. paldies. p.s. nezināju, ka shalle ir tas džeks no transleitera..zināju tik ka ir kaut kāds sakars, jo viņiem tur bija dziesma ķipa kopā... interesanti, sanāk, čalim ir 2 grupas, kurās ir vieni un tie paši dalībnieki un izveido dziesmu kurā šīs abas grupas saspēlē kopā... tas ir tas pats, kas piemēram, ja musiqq sadarbotos ar bermudu divsturi lol kr4 enīej, ja kāds var uzhostē lūdzu shalles folderi
 14. Nakts Riita Spams

  nav kādam šalles albums kompī, kur katra dziesma ir savā mp3 failā? https://www.youtube.com/watch?v=TANUQM5_uOE
 15. Amazon Refundi