• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

(^___^)

Mirstīgais
 • Content count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About (^___^)

 • Rank
  Geks
 1. Servera Reklaama

  www.vgc.lv - www.irek.lv Sveiki, ir atvēries jauns projekts zem jauna nosaukuma, kas iepriekš visiem zināms saucās - vgc.lv Ir atvēries ar jauniem spēkiem, atsaucīgu administrāciju un ar lieliem mērķiem un redzējumu uz nākotni, pievienojies - esi viens no mums! Mums ir pieejams dd2.irek.lv serveris un pavisam drīz jau mūsu serveru klāstu papildinās arī deathrun un deathmatch serveri, lai arī esam ļoti jauni, serverī jau esam sasnieguši 21/21 apmeklējumu dienā, nāc un šaudies ar mums! Kā arī vēlāk domājam palaist citu spēļu serverus, kā cs:go un ne tikai. Kā arī bez tā mums mājas lapā ir iespējams pievienot video, bildes, piedalīties serveru/foruma konkursos, lasīt katru otro dienu jaunumus pasaulē, IT un ne tikai, kā arī daudz, daudz, kas cits vēl mums ir padomā, kas tikai vēl būs, kad sasniegsim attiecīgo lietotāju skaitu! Kā jau jebkuram jaunam projektam ir nepieciešams nokomplektēt komandu un šobrīd esam aktīvi meklējot serveru uzraugus, kā arī ban team un moderatora amatu pratējus Projekts, varam galvot būs ilgs un veiksmīgs, jo tam visam pieejam ar lielu atbildību un precizitāti, par naudas problēmām, mēs nevērsīsimies pie lietotājiem, bet gan paši risināsim, bet arī tas nebūs jādara, jo tādu nebūs - to mēs varam Jums apsolīt. Ar cieņu, irek.lv administrācija. Forums Statistika Mājaslapa Banu saraksts
 2. Counter Strike Steam

  6,99 pa eiro lētāk, nekāda lietā starpība un + es tādu saitu dzirdu pirmo reizi tā kā nezinu kas tas pa saitu un pārāk droši neliekas, bet paldies par info un par meklēšanu / palīdzību, ļoti novērtēju! edit: Kā arī tu neievadīji select your location - ja ievada Latvija, tad tie paši 9eiro ir.
 3. Counter Strike Steam

  man vajag tikai 1.6 un pieliekot klāt laikam tas ir pvn, tie paši 9 arī sanāk, jau skatījos un jau iemetu grozā pa dārgu kā arī laikam nevar norēķināties ar visa electron iespējams te ir kāds tirgotājs?
 4. Counter Strike Steam

  vēl dārgāk 9,82
 5. Counter Strike Steam

  Neizliecies par stulbeni, spēli steamotu man vajag CS!
 6. Counter Strike Steam

  Nav kādam zināms, kur dabūt cs steamu lētāk, izņemot pērkot no steam lapas? Tas tak nav normāli, ka viņš maksā 8eiro, tad jau labāk cs:go nopirkt 3eirikus piemetot Vai varbūt ir kādam šeit uzticama persona no kuras varētu nopirkt? Lūdzu palīdzat, vajadzība steidzama
 7. Akūta problēma!

  Sveiki ļaudis! Griežos pie Jums ar palīdzību, ieteikt kā rīkoties tālāk, jo ir ļoti aši nepieciešams kaut kā to datoru atdzīvināt. Sanāca ziemassvētkos tā, ka no apmēram metra augstuma, nokrita protatīvais dators HP PROBOOK 4330s un ja mani atmiņa neviļ(biju dzēris) ieslēdzu uzreiz kā nokrita un viss aizgāja līdz windows ielogošanai un viss arī tālāk gāja, viegli nopūtos un nodomāju ka labi paveicās.., bet nākamajā rītā slēdzot datoru iekšā vairs neiet tālāk par windows starting logu, kur parādās tie 4 win7 karodziņi un nu jau ir gandrīz kā ieslēdzies, bet tālāk par to diemžēl neiet. Arī pirms windows starting loga piedāvā divus variantus - windows repair (spiežot uz šī, aiziet pats sākums windows repairam un pakarās ar melnu ekrānu.) start windows normal (spiežot uz šī aiziet līdz windows starting logam un uzkaras) Lūgšu Jums padomus, kas varētu būt par problēmu? Itkā visu vaļā attaisīju, apskatīju nekur nekas īsti neredzas, ka būtu kaut, kas nokritis vai kaut, kas atvienojies, kā arī pakratot datoru nekādas skaņas, ka dziļāk iekšā būtu, kas salūzis. Kur labāk griezties uz kādu remontu un cena laikam jau nav vidēja, bet gan atkarīga no problēmas ja? Tapēc laikam lieki Jums jautāt aptuveno cenu. Lūdzu uz jūsu palīdzību, liels paldies jau iepriekš!
 8. Servera Reklaama

  4. mēnešus jauns projekts www.semtex.lv, aicina pievienoties jaunus un aktīvus spēlmaņus, lai neiznīktu šī nostalģiskā spēle - counter strike 1.6 Mums pieejami pašlaik 2 serveri dd2.semtex.lv csdm.semtex.lv (manuprāt, labākais serveris Latvijā, kur arī ir regulāri cilvēki, bet mums vēl vajag tieši TEVI!) Un mēs augam ar katru dienu ar vien lielāki, nāc pievienojies, iegūsti jaunus draugus, kā arī daudz ko citu, mēs esam vienīgais projekts, kas neaprobežojas tikai ar spēlēm, mums arī ir pieejama daudz cita izklaide, kā piemēram var aplūkot ~700 filmas par brīvu un pilnā versijā tikai pie mums! Pievienojies un iegūsti daudz ko jaunu! http://www.semtex.lv
 9. Lūdzu Palīdzi.

  Idiots! Tā ir konkurence un tas ir tikai normāli, ka es uztraucos, ka mana draudzene tur netiks, tādejādi lūdzot nobalsot, nekāda sakara spamam.
 10. Lūdzu Palīdzi.

  Viss, kas Tev ir jāizdara, jāieiet draugiem.lv portālā jāuzspiež uz http://www.draugiem.lv/blendamed/special_blendamed_konkurss/members/?forceOpen=1042&stat=say un jāieliek vērtējums ar 5 zvaigznēm, pavisam nedaudz pietrūkst, lai mēs būtu to skaitā "7 laimīgākie smaidi" Paldies jau iepriekš visiem, kas palīdzēja! Atlikušas 3 dienas, līdz balsojuma beigām.
 11. Lūdzu Nobalso.

  Zem kā tieši un, kas slēpjas? Tas noteikti nēesmu es. Ja tas kaut ko izsaka esmu mangarsocepumi, iespējams būsim zināmi.
 12. Lūdzu Nobalso.

  Uzspied lūdzu šeit, sameklē tādu bildi un lūdzu nobalso! ar 5 zvaigznēm
 13. Hello

  my name is joy and my contact adderss is:(joybeko@yahoo.com) :iam a beautiful young girl with full of love and carely, well i saw your profile and i love it, i think we can click together. please i will like you to contact me through this my email adderss thus (joybeko@yahoo.com) please contact me with my email adderss i will like to show you my photo and at desame time you wi...

 14. Servera Reklaama

  Atvēries nu jau neilgu laiciju jauns projekts http://cs.itap.lv ar gana labu administrāciju, mērķiem, cieņu pret lietotājiem un daudzveidību, pievienojies. ------------------------------------------------------------- Mājas lapa - http://cs.itap.lv/ Forums - http://cs.itap.lv/forum/ Stati - http://cs.itap.lv/stats Bani - http://cs.itap.lv/bans/ban_list.php ------------------------------------------------------------- Kā arī serveru modi, kas pašreiz ir pieejami cs.itap.lv serveru piedāvājumā. ------------------------------------------------------------- Pub serveris - cs.itap.lv:27015 CSDM serveris - csdm.itap.lv:27016 War3 serveris - war3.itap.lv:27017 -------------------------------------------------------------
 15. Servera Reklaama

  Counter Strike Source projekts http://cs.technonet.lv ir atgriezies ar jauniem spēkiem, jauniem mērķiem. Mūsu mājas lapa - http://cs.technonet.lv Forums - http://cs.technonet.lv/modules.php?name=Forums Bani - http://cs.technonet.lv/sourcebans/ SourceTV - http://cs.technonet.lv/sourcetv/ (Izstrādes stadijā.) Statistika serveriem - http://cs.technonet.lv/hlx1/ Un mūsu 4 css serveru modi. Pub - 84.237.231.200:27015 GG - 84.237.231.201:27016 WAR3+DM - 84.237.231.201:27015 ZM - 84.237.231.200:27016