• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Korijs

Mirstīgais
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About Korijs

 • Rank
  Geks
 • Birthday 11/29/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://pick.lv
 • ICQ
  0
 • Skype
  npcgaming

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  PORNHUB
 • Interests
  24/7

Recent Profile Visitors

2444 profile views
 1. "KOMŪNU ŠAUTUVE 2015"

  Joprojām rodas neizpratne - ja tēma ir par 1.6 pasākumu, tad neizprotu vēl drīz jau kādiem 10 cilvēkiem pieminēt to, ka GO ir labāks - te pamatdoma nav salīdzināt, kura spēle ir labāka un kurai ir nākotne. Tieši tāpēc tas ir 1.6, jo tas ir tā teikt "izmiris" vai vienkārši tuvojas izmiruša dinozaura statusam. Jāņem taču vērā vēl tas, ka GIGN pašiem ir 1.6 serveri, kuros spēlē 1.6, ja tā nebūtu, tad nemaz šeit neveidotu šo topiku. Par 8 komandām - "reklāma", cik nu to par reklāmu var teikt, ir izziņota pāris komūnām, tās ir tikai pirmās dienas, kurās daži klusībā novēro, saspiežot "like" topikam, bet nekāda atbilde nav, citi vecāki cstrike 1.6 buki labprātāk pievienotos, bet vēl diskutē, nu un jā, citi joprojām stāsta, cik GO ir foršs. Attiecīgi pēc kādas nedēļas aplūkošu komūnu diskusiju rezultātu, apvaicāšos jā vai nē, par cik jau aptuveni nojaušu, kuru piedalītos un kuri nē.
 2. Stopēšanas tēma

  ko Barkavā, Afrodīt?
 3. "KOMŪNU ŠAUTUVE 2015"

  KIBERSPORTS.lv 11. un 12. aprīlī organizē Latvijas komūnu turnīru 5x5 stafetē 8 komandu kopskaitā, kuras pārstāv Counter-Strike 1.6 auditoriju savu spēļu serveru un portāla lietotāju ziņā, cīnoties vienotā virtuālajā arēnā - "Komūnu šautuvē" par spēcīgākās CS 1.6 klasikas komūnas titulu. Turnīrs sadalīts 2 dienu spēlēm, sākot ar 11. aprīļa 1/4 spēļu izspēli līdz ar 12. aprīļa 1/2 un finālspēlēm. Turnīra spēles norisināsies kā online turnīrs BO3 single elimination formātā. Pieteikšanās turnīram ir aktuāla kopš šodienas līdz pat 8. aprīlim. Reģistrēties var ikviena Latvijas CS 1.6 komūna, toties dalība turnīrā tiks apstripināta pēc dalības iemaksas 10 eiro no komandas. Balvu fonda "KOMŪNU ŠAUTUVE 2015" sadalījums labākajām komandām: #1 - 50 eiro, Counter-Strike: GO serveris (2ned.), komūnas reklāma @KIBERSPORTS.lv #2 - 30 eiro, Counter-Strike: GO serveris (2ned.), komūnas reklāma @KIBERSPORTS.lv #3 - 20 eiro, Counter-Strike: GO serveris (2ned.), komūnas reklāma @KIBERSPORTS.lv Pamatinformācija par turnīru kopumā - http://www.kibersports.lv/publ/kibersports_lv_komunu_sautuve_2015/1-1-0-29 Veiksmes šaušanā ikvienam spēlētājam un komūnu komandām! Sazināties par un ap turnīra tēmu ar mani var Jūsu forumā, KIBERSPORTS.lv portālā @pm.
 4. KIBERSPORTS.lv - VIRTUĀLĀ KIBERTELPA 2015. gada 10. martā klajā nācis KIBERSPORTS.lv esporta portāls - http://www.kibersports.lv/ KIBERSPORTS.lv ir informatīvu esporta notikumu ziņu sniedzējs Latvijas un pasaules mēroga notikumos, neregulāru spēļu turnīru organizēšanā, spēļu komandu reģistrēšanā, diskusijas telpas nodrošināšanā foruma un blogu ietvaros, savstarpēju komandu izaicināšana - cw's. PORTĀLA JAUNUMI - http://www.kibersports.lv/ KIBERSPORTA ZIŅAS - http://www.kibersports.lv/publ/ SPĒĻU TURNĪRI - http://www.kibersports.lv/load/ KOMANDU IZAICINĀJUMI - http://www.kibersports.lv/dir KOMANDU REĢISTRS - http://www.kibersports.lv/stuff Atsevišķi var piesekot līdzi @steam grupā - http://steamcommunity.com/groups/KIBERSPORTSlv No šī brīža aktualitātēm: * CS:GO Steam giftu konkurss - http://www.kibersports.lv/news/nakotnes_prognozu_cs_go_steam_giftu_izloze/2015-03-10-13 * Aprīlī plānotā "komūnu šautuve" - http://www.kibersports.lv/news/kibersports_lv_komunu_sautuve_2015/2015-03-10-14 * Personāla atlase - http://www.kibersports.lv/news/tiek_mekleti_esporta_entuziasti_portala_personalam/2015-03-10-15 Veiksmes ikvienam esporta entuziastam!
 5. www.AIMSKILLZ.lv - Esport Gaming Community AIMSKILLZ.lv - cstrike & datosrpēļu projekta portāls, kurš kā primārās un "starta" iespējas piedāvā cstrike 1.6 DD2 serveri, diskusiju forumu, Latvijas & citu valstu kibersporta jaunumus, kā arī datorspēļu turnīrus. AIMSKILLZ.lv WEB - http://aimskillz.lv/f/ AIMSKILLZ.lv SERVER - dd2.aimskillz.lv Projekta paredzēts parastiem datorspēļu lietotājiem, kuru interesēs būtu brīvā brīdī cauršaut cstrike DD2 serveri, padiskutēt par dažādām tēmām, palasīt jaunāko informāciju par Latvijas un citu valstu kibersporta notikumiem, izspēlēt kādu videospēļu turnīru. Informatīvas papildinformācijas saņemšanai iespējams sekot arī sociālajās vietnēs: @steam community group - http://steamcommunity.com/groups/aimskillzlv @twitter - https://twitter.com/AIMSKILLZlv Ar cieņu Korijs @AIMSKILLZ.lv
 6. smuks spieķis

 7. Nopelni 30 Ls Par Muviku

  Sakarā ar mazo atsaucību, termiņš konkursa ietvaros tiek pagarināts līdz 7. maijam! ..joprojām tā pati lielsikā espēja iegūt naudas balvas u.c. noderīgas lietas info - http://pick.lv/f/index.php?showtopic=24188&st=20#entry248285
 8. Steelseries Konkurs !

  tik labi, ka LV ir visvairāk iedzīvotāju kā citās valstīs, gan jau uzvarēsi.
 9. Nopelni 30 Ls Par Muviku

  Vērtēšana privāti starp tiem, kuri atļāvās nozieot kādu naudas summiņu, nevis publiski, kurš kaut ko sadomā - pohuj balsošu vienalga par kuru.. savējiem? nē, neinteresē mums, no kurienes (projekta), kurš ir, galvenais ir rezultāts + no mūsējiem diez vai kāds ir ar samērā normālu mm pierezi. tieši tā. kaut kur jau minēju, ka summa var augst laika gaitā, uz doto brīdi, piemēram no 30ls pirmajai vietai summa paceļas uz 35, bet nu jā..
 10. Nopelni 30 Ls Par Muviku

  Forumā ir vismaz mēnesi garas runas, darbības par demo iesūtīšanu, naudas vākšanu, viss atspoguļojas forumā. Konkurss tika atvērts šorīt 4:00 +/-, neliela reklāma (informācija) veikta šorīt, atsaukušies kā potenciālie dalībnieki - sākot ar 4-5 Tāpēc esmu klāt ierakstījis, ka video sūtīšana tikai privāti, ar domu, ka video autoram par savām pūlēm nav jāpublicē savs garadarbs, un izvēloties tikai labākos - tie tiek publicēti, tie, kas teiksim nav TOP4 vai kāu TOP laika gaitā izdomāšu netiks publiskoti (video), izņemot pēc pašu vēlmes u.tml P.S. sveiks AmE
 11. Hay, hay..! Vēlējos lūgt palīzību pluginu izvēlē, to atrašanā, ceru uz atsaucību. Gribētu dzirdēt no serveru īpašniekiem par savu viedokli, kuru no zemāk minētajiem pluginiem izmantojat, kuru iesakat no savas pierees pēc tā kvalitātes u.tml. Tātad sekojoši interesējos par: Auto demo / POV recorder GAG plugin Tāpat arī meklēju tādus pluginus kā: Prevmaps - uzrāda pēdējās / iepriekšējās spēlētās mapes Vēl gribētu dzirdēt kādu labu ieteikumu sakarā ar pluginiem kas vairāk būtu vērsts uz Jūsu pieredzi un izvēli tāā ziņā - kādi plugini jūsuprāt ir svarīgāki tādos serveros kā dd2, aim only, & war3 + csdm? Paldies jau iepriekš. Zinu, ka var atrast to un to pa citiem topikiem, bet ne gluži visu meklēju, gribētu dzirdēt vairāk ieteikumus no pierezes.
 12. Demo.

  par to vai tas ir windows vista nevaresu pateikt, bet saubos. Anyway pat nav jaraksta stopdemo, jo izejot no servera tiek automatiski uzglabats demo ar Tavu noradito nosaukumu! Paskatosties cstrike mape petiesam near dazkart pamanit, bet uzrakstot searcha gan uzradas..
 13. Noperc jaunu kompi + pieliec ping booster
 14. Vip Kelver?

  - if admin is CT, he wears special helmet - if admin is T, he wears special beret ŠEIT plugins!
 15. Atver valve mapi -> hltv.cfg -> // set HLTV proxy name as shown in score board name "HLTV Proxy"