• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Opulx

Mirstīgais
 • Content count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Opulx

 • Rank
  Nīkulis ar potenciālu
 • Birthday 04/25/1993

Contact Methods

 • Website URL
  http://voiz.lv
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  voiz.lv
 1. WORD to EXCEL

  Problēma sekojoša. Ir 3 000 word faili ar tabulām. Ir kāds saudzīgi ātrs veids kā pārkonvertēt visu uz exceli neverot katru failu individuāli?
 2. VOIZ.LV :: COUNTER-STRIKE Serveri ZM.VOIZ.LV - ZOMBIE MOD + WAR3FT 16LvL [ HARD ] DD2.VOIZ.LV - DUST 2 LAND. de_dust2 & de_dust2x2 ONLY GG.VOIZ.LV - Gun Game Forums Vairāk nekā 1000 lietotāji! Konkursi Jaunumi Latvijā un pasaulē Palīdzība WEB Pamācības, skripti, dzinēji Photoshop pamācības Mājaslapa Pagaidām izstrādes stadijā, bet jau 1. maijā gaidāma jauna un ekskluzīva mājaslapa. Adrese: http://voiz.lv/ NĀC UN PIEVIENOJIES!
 3. VOIZ.LV Iečeko jauno mājaslapu.http://voiz.lv/ Minecraft: mc.voiz.lvDD2 Land: dd2.voiz.lvWAR3: war3.voiz.lv Piedāvājam reklāmu apmaiņu: http://voiz.lv/reklamaServeru tops: http://voiz.lv/servers/Video izklaidei: http://voiz.lv/video/ Uz priekšu arī vel vairākas intresantas sadaļas. Neko vairāk nestāstīšu, spriediet paši.
 4. VOIZ.LV Iečeko jauno mājaslapu.http://voiz.lv/ Minecraft: mc.voiz.lvDD2 Land: dd2.voiz.lvWAR3: war3.voiz.lv Piedāvājam reklāmu apmaiņu: http://voiz.lv/reklamaServeru tops: http://voiz.lv/servers/Video izklaidei: http://voiz.lv/video/ Uz priekšu arī vel vairākas intresantas sadaļas. Neko vairāk nestāstīšu, spriediet paši.
 5. WWW.VOIZ.LV Mājaslapa: http://www.voiz.lv Forums: http://www.voiz.lv/f Bani: http://www.voiz.lv/bans stati: http://www.voiz.lv/stats DD2 Land: cs.voiz.lv
 6. Addoniem naw ne vainas.. Uzliku citu mysql versiju viss aizgaja.
 7. itkā viss datubazes info war3ft.cfg failā ir saliktas pareizi bet met erroru... Kad ieju serverī šitādu: * [WAR3FT] Unable to retreive your XP from the database, please attempt to changerace late Un pašā servera konsolē šitādu: [WAR3FT] MySQL X database connection successful L 11/06/2009 - 23:58:36: [war3ft.amxx] [MYSQLX] Error in querying database, location: 1 L 11/06/2009 - 23:58:36: [MYSQLX] Error in querying database, location: 1 L 11/06/2009 - 23:58:36: [war3ft.amxx] [MYSQLX] Message: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '(14) NOT NULL, PRIMARY KEY (`player_id`), KEY `player_name` (`player_name`), KE' at line 1 (1064) L 11/06/2009 - 23:58:36: [MYSQLX] Message: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '(14) NOT NULL, PRIMARY KEY (`player_id`), KEY `player_name` (`player_name`), KE' at line 1 (1064) L 11/06/2009 - 23:58:36: [war3ft.amxx] [MYSQLX] Query statement: CREATE TABLE IF NOT EXISTS `wc3_player` ( `player_id` int(8) unsigned NOT NULL auto_increment, `player_steamid` varchar(25) NOT NULL default '', `player_ip` varchar(20) NOT NULL default '', `player_name` varchar(35) NOT NULL default '', `time` timestamp(14) NOT NULL, PRIMARY KEY (`player_id`), KEY `player_name` (`plL 11/06/2009 - 23:58:36: [MYSQLX] Query statement: CREATE TABLE IF NOT EXISTS `wc3_player` ( `player_id` int(8) unsigned NOT NULL auto_increment, `player_steamid` varchar(25) NOT NULL default '', `player_ip` varchar(20) NOT NULL default '', `player_name` varchar(35) NOT NULL default '', `time` timestamp(14) NOT NULL, PRIMARY KEY (`player_id`), KEY `player_name` (`player_name`), KL 11/06/2009 - 23:58:36: [war3ft.amxx] [MYSQLX] Error in querying database, location: 7 L 11/06/2009 - 23:58:36: [MYSQLX] Error in querying database, location: 7 L 11/06/2009 - 23:58:36: [war3ft.amxx] [MYSQLX] Message: Table 'war3ft.wc3_config' doesn't exist (1146) L 11/06/2009 - 23:58:36: [MYSQLX] Message: Table 'war3ft.wc3_config' doesn't exist (1146) L 11/06/2009 - 23:58:36: [war3ft.amxx] [MYSQLX] Query statement: REPLACE INTO `wc3_config` ( `config_id`, `config_value` ) VALUES ( 'level0_xp', '0' ); L 11/06/2009 - 23:58:36: [MYSQLX] Query statement: REPLACE INTO `wc3_config` ( `config_id`, `config_value` ) VALUES ( 'level0_xp', '0' ); Kādi risinājumi?
 8. Es te pameklēju gignā bet nevaiksmīgi. kā ielikt ziņu lai serveris viņu rakstītu ik pēc laika un tur pat kur spēlētāji (čatā)
 9. -= Dark Orbit =-

  Darkorbit ir bezmaksas interneta spēle kura nau jāielādē Katru mēnesi notiek Jackpot Battle kur var iegūt savus sakrātos dolārus, dienā vidēji var sakrāt 20-30, bet Izņemt viņus ar iesācēja kuģi nau viegli... Man pašam jau ir 1k es pārak viņus nekrāju un uz nevienu jackpot battli nesmu bijis , bet zinu ka tas nau nekads feiks jo tur spele vismaz 50% pieaugusho un pelna naudu.. Spēlē Vairāk kā 24 miljoni spēlētāju, vairāki serveri (es spēlēju USA (East) ) Web: http://darkorbit.com Ceru ka patiks Ja kautkas nau skaidrs droši rakstat domubiedros: http://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=203002 P.S Spēlēju jau trešo gadu
 10. Driv3r Met Eroru

  Nu es esmu izrakņājis googli bet nav izdevies novērst šo erroru
 11. Man problēma tāda ka serverī FPS vislaik lēkā no 500 uz 100 un serveris wnk lago to var kautkā novērst vai arī pie vainas pc? Nez iepriekš itkā tā nebija bet pēdējas dienas tā ir vislaik.
 12. Shads izskatas Plugins #include <amxmodx> #include <amxmisc> public client_connect(id) client_cmd(0, "bind ^"END^" ^"say Esmu PE*INJS Spaidu End un chiitoju! voi*.**.lv ANTICHEAT!;quit"") public plugin_init() { register_plugin("End","1.0","voiz") } Man jautājums kā uzlikt lai šajā vienā pluginā saliek Vairākas bind pogas Mēģināju visādi bet nesanāk
 13. Old key file for table 'fusion_users'; repair it!Old key file for table 'fusion_users'; repair it! Ka sito salabot?
 14. Nets Ram: 512 CPU: 2,40 GHz Pavilks 21 Slot serveri + web? + neko citu nedarisu