• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Hivemind

Mirstīgais
 • Content count

  1098
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

5 Followers

About Hivemind

 • Rank
  Mr. Arguments
 • Birthday 09/14/1988

Contact Methods

 • MSN
  blitkotaaajs2@hotmail.com
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Miami, Vice
 • Interests
  Pārsvarā patīk vagīnas :)

Recent Profile Visitors

4632 profile views
 1. Kekavas Menti Suka !

  Labi es tevi laikam sajaucu ar Limpy, bija tāds āri. Doma paliek sekojoša , viss ko es pateicu ir taisnība un tā tas arī ir bijis.
 2. Kekavas Menti Suka !

  Es tev stāstu kā ir , man nevajag tev batonus stumt ausī! Lumpy tu gadījumā kādreiz poligonā nesēdēji ?
 3. Kekavas Menti Suka !

  Nu gandrīz uzminēji, ir nedaudz augstāka par parastu vidējo un būs vēl augstāka, bet nu tev kā pediņam gar to nav nekādas daļas Es spriežu pēc taviem utubungas tekstiem, var tak redzēt, ka tu neko nerubī un tikai smalki dirs, jo tu vari nopirkt jauno aifounu un esi iemācījies nodirst pārējos, neapjēdzot kāds mēsliņš tu pats esi, šķiet, ka tu no laukiem neko nejēdz. Tu ne sūda nevari atļauties dirst, jo es ļoti labi redzu, ka tu kļūdies gandrīz par visām tēmām, par kurām tu te pļūti. Man varētu daudzi piekrist, bet es saožu, ka daudzi te nekomentē, jo nepatīk atbildēt uz tiem mēsliem ko tu raksti. edic: un izklausās, ka tavs draugs prokurors arī nav īstais cilvēks, ar ko runāt. Arī es pazīstu šādus tādus cilvēkus no tām aprindām, esmu dzirdējis tieši pretējo, tobiš to, ka jāiet un jādara, nevis jāmaksā par katru sūdu. Ne jau amata pakāpe nosaka cilvēka kompetenci, bet gan tas, kā rubī fiška un cik maz lien dirsā citiem, lai tiktu augstāk Tu esi galīgi atsaldēts ? Es nesaprotu BLAD , kur tādi cilvēki rodas! Tu kastē esi audzis vai ? Ko tu pazīsti ? Reģionālo sētnieku valdes priekšsēdētāju! Tad jau ir skaidrs no kurienes esi radies, no tehnikuma vai no citas līdzīgas iestādes ,kurās dod profesiju jau kā pieredzējušam sētniekam , galdniekam vai citiem īsto lietu darītājiem. Tu vispār saproti , kas ir ģenerālprokurors ? Tu nu gan esi pilnīgs atmarozaks (Atvainojos iepriekš par šī vārda pielietojumu , bet savādāk personu nevar aprakstīt) . Kādā sakarā tu vēl kaut ko runā par iphone,es strādāju , lai to varētu atļauties . Tu sēdi ar savu minimālo algu tālāk un turpini urbt savu šauro galdiņu ! Vairāk neatbildēšu uz taviem reply, jo viss jau ir skaidrs!
 4. Kekavas Menti Suka !

  Labi, kad dabūsi pa mici, paliksi pie atlauztām tukša dzīvokļa/mājas durvīm, nesauc policiju. Tāpat, ja Tev kāds vienkārši izsitīs mājai logus, nolaupīs/nogalinās kādu tuvinieku. Pats gan jau tiksi galā. Novilksi pa sezonai no C.S.I un Skaitļiem, un pats tiksi skaidrībā. Tērēts es Tev.. Lumpy piemērs no dzīves. Braucu ar mašīnu caur pļavniekiem , redzu vecis velk ārā veceni no mašīnas un sāk dauzīt, es zvanu uz policiju un aprakstu situāciju un prasu pēc cik ilga laika viņi būs. Man pateica , ka viņiem nav laika braukt un viss. To tu sauc par labu policijas darbu ? Viņiem ir pofig viss. Lumpy par izmeklētājiem man nav ne mazāko šaubu , ka cilvēki strādā, bet ceļu policisti , pašvaldības policija un operatīvie darbinieki ir vienā kastē metami. Tāds operatīvais dienests mums nav vajadzīgs! P.S. Man liekas , ka tu dzīvo cita realitātē! Te ir Latvija , te viens otru cenšas appist kā vien māk. P.S.2. Es tev varētu 2 pilnas a4 lapas pierakstīt , kāpēc operatīvie darbinieki ir pēdējie pidari. + Es esmu runājis ar prokuroru(tagadējais ģenerālprokurors) pirms gāju pats uz menteni , viņš man skaidri pateica , ka ar tiem pidariem nav ko pīties un vienkārši samaksāt sodu , jo nav jēga oponēt operatīvajam dienestam , kur strādā bijušie apsargi un bandīti! Ko tu tagad vari man pateikt A ? Un tu lauķi , ko tu dzīvē esi sasniedzis ? Gan jau sēdi un kasi olas ar vidējo izglītību , ja tāda vispār ir iegūta. Es varu atļauties dirst par konkrētām tēmām , jo es viņās esmu kompetents (cerams , ka šis vārds tev nebija par grūtu) ! Turpini novākt savus dārzeņus no laukiem un neatļaujies mētāties ar komentāriem , jo pats vēl dzīvo leiputrijā . Tu nu gan esi īstais zinātājs ne ?
 5. 10. Saeimas Vēlēšanas

  Tomēr runājot par šādām lietām , mans viedoklis ir tāds pats kā Macho viedoklis. Nemaz nezināju , ka tas ir iespējams.
 6. Let The Flame War Begin

  Dzīves jēga ir tādā , ka tev sava dzīvē ir jānodzīvo tā , lai tavs mūžs uz šīs planētas būtu nozīmīgs.
 7. Htc Desire

  Es, protams, nesaku, ka Liztikz nav daunis un ka viņa rakstītais ir kaut kas īpaši gudrs, tomēr salīdzinājumā ar foršāko pilsētnieku 'atrodi draudzeni' čali, velns viņu zin... Vēl viens siena vācējs uzradies forumā , no Pļaviņu pļavām ? Peredasts es dzīvoju 21.gs un wifi nav nekāda sevišķa ekstra . Runājot par uzdiršanu ar aprzīmējumu " lauki" , to var interpretēt 101 vienā versijā , kā es to biju domājis.
 8. Htc Desire

  Nopērc wifi rūteri pimpausi
 9. 10. Saeimas Vēlēšanas

  Blood , ja tu būtu kaut cik kompetents šādos jautājumos , tu zinātu , ka devalvācija ir pēdējais salmiņš aiz kā jāķeras , un Latvijas gadījumā devalvācija būtu liela kļūda.
 10. Htc Desire

  Kri , es prasīju , kuru no visām shipping kompānijam izvēlēties! Šeit , kā redzi nekur nav pieejams wifi.
 11. Htc Desire

  "Lauki" , man liekas šis vārds izsaka visu.
 12. 10. Saeimas Vēlēšanas

  BloodHunters pēdējos gadus dzīvojis mucā.
 13. Iphone4 Shipping Uk>latvia

  nu 499 poundi un japagaida 3 nedeļas un iphone4 atradīsies , jebkurā UK adresē , kurā vēlies. Worm fiziski nav laika, lai brauktu pakaļ viņām. Ja tā varētu tad es aizbrauktu un vēl atpūstos pa to naudu ko ietaupu , ja pirktu viņu Latvijā.
 14. Iphone4 Shipping Uk>latvia

  Tā kā jau esmu pre-orderojis iphone4 caur apple store UK un aparātu saņems mana māsa , kura dzīvo Skotijā (Dundee) , kāds būtu labākais veids , kā viņu notransportēt uz Latviju. DHL etc ?
 15. Lnt

  Pa pastu , vai telegrammas veidā.