• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.

Buhar

Mirstīgais
 • Content count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

1 Follower

About Buhar

 • Rank
  Nīkulis ar potenciālu
 • Birthday 01/06/81
 1. Banned by Bro...

  Paldies! VIss ok.
 2. Banned by Bro...

  Cik saprotu, man tur salika kaudzi ar baniem, šāds vēl stāv. +-[Pieeja liegta]--------------------------------------------------- | BANA ID: 1461 | ADMINS: U mad Bro? | NOBANOTAIS NIKS: Buhar | NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:0:16164932 | IEMESLS: | UZLIKTS: 06.09.2016 17:19 | Uzlikts pirms 2 dienam 20 stundam 34 minutem | Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku! | Info webaa: http://www.gign.lv/ban/1461
 3. Banned by Bro...

  | BANA ID: 1457 | ADMINS: U mad Bro? | NOBANOTAIS NIKS: Buhar | NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:0:16164932 | IEMESLS: wh | UZLIKTS: 06.09.2016 17:17 | Uzlikts pirms 7 stundam 35 minutem | Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku! | Info webaa: http://www.gign.lv/ban/1457 +------------------------------------------------------------------- Kicked by Console: "wh, tev ir bans #1457! Ej uz http://www.gign.lv/ban/1457 lai nonjemtu! Vairak info konsolee!" Nu jau jāsaka, ka kārtējais... http://caramba.gign.lv/cs.gign.lv/2016-09-06/weekly-cs.gign.lv-1609061648-fy_pool_day.zip niks - matainais, pēc bana - Buhar.
 4. Bans matainais

  1. rounds? -2 ūdeni un tad nomiru no muguras? Par ko vispār ir runa? Visus redzēju, nošavu, kāds wh? Apskatījos visu demo pats - pilnīgi nekā. Ir kāds moments, kur "nu točna jābūt baigai haļavai vai wh"? Iemesls "varbūt wh vai arī labas austiņas", manuprāt, ir nedaudz par maz manā gadījumā. Es gignā CS kapājis esmu 15(?) gadus. Es saprotu, ka tas nebūtu īpaši svarīgi, ja tiešām būtu konkrēti, pārliecinoši momenti, bet vai jums tiešām liekas, ka es tagad sagaidīju, kad serveri atgriežas dzīvība, lai nu tagad uzinstalētu wh un tik sāktu krušīt? Visiem ir dienas, kad aims ir labs un dienas, kad nevienu nevari nošaut, ne? Man to imunitāti uz 'Buhar', starpcitu, iedeva pēc kārtējā nepatiesā bana, jo, admins nespēja atbanot, un macho bija pārliecināts, ka es nečītoju tad, un nekad arī nečītošu. CS čīti man nekad nav bijuši - pat uz kompja apskatīšanai. Gribētu, lai tieku atbanots, jo nav poh.
 5. Bans matainais

  Kicked :"wh iepriekseja aztec mape, tev ir bans #744! Ej uz http://www.gign.lv/ban/744 lai nonjemtu! Vairak info konsolee!" http://caramba.gign.lv/cs.gign.lv/2015-12-27/weekly-cs.gign.lv-1512272036-de_aztec.zip Nav man čītu, Niks: matainais
 6. Aizmukushie Chiiteri

  NIKS : FUCK ME LIETO : WH DEMO : http://pussy.gign.lv/cs.gign.lv/2014-04-04/weekly-cs.gign.lv-1404042013-de_dust2.zip Nu, ja te nav wh, tad es beigšu dzert, kad spēlēju CS. Admini serverī ir, bet tā īsti neskatās pat tad, kad saka.
 7. matainais

  +-[Pieeja liegta]--------------------------------------------------- | BANA ID: 140352 | ADMINS: R._ | NOBANOTAIS NIKS: matainais | NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:0:16164932 | IEMESLS: wh | UZLIKTS: 29.04.2013 21:28 | Uzlikts pirms 21 minutem | Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku! | Info webaa: http://www.gign.lv/ban/140352 +------------------------------------------------------------------- Demo Niks mans. Čītu, protams, nav. Gribu unbanu. Nošauju vienu pusadminu (Prometheus) 14 raundā atztekā caur durvīm (cik rets gadījums, ne?), otrs bez skatīšanās 17 raundā nobano. Tā, manuprāt, nedrīkst. Paldies!
 8. Kada Piedzinja Tev Patiik?

  Speciālists ibio. Bez diviem jaunākajiem Lamborghini pamēģini nosaukt vēl kādu 4x4 īstu sporta auto. Varbūt pārīti vēl atradīsi. Ar vārdu "īsts" tiek izslēgti varianti, kad ģimenes automašīnai nedaudz upgreido dzinēju, ieliek sporta sēdkļus un nosauc to par "sporta". BWD - the only way to go.
 9. Baltcom Internets

  Papētot Balticom.lv lapu, nonācu pie patīkama secinājuma, ka man tomēr ir iespēja tikt vaļā no "foršajiem" Baltkoma pakalpojumiem, jo manā mājā ir pieejams Balticom internets. Taču ir viena nianse - viņu uzrādītie max ātrumi ir pieejami tikai mikrorajonos: Purvciems, Pļavnieki, Ķengarags u.t.t. Jautājums ir, vai kāds atdzīst šo kantori par labu esam arī Centra raj.? Un otrs jautājums. Vai tiešām Lattelecom piedāvātais "Mājas komplekts 2" ar ātrumu līdz 5 mb/s ir tāds shits un ir galīgi nelietojams? Paldies.
 10. Bans Ne Pa Tēmu.

  Jep Baltkoms. A ko ta jūs 3minemu atbanojāt? Eh, lai gan nav svarīgi. Paldies!
 11. Bans Ne Pa Tēmu.

  Nē. Es spēlēju kā vienmēr ar niku Buhar. Demo var redzēt gan mani, gan 3minem. Kaut kāds gļuks laikam.
 12. Bans Ne Pa Tēmu.

  Tu taču nebanoji mani (Buhar)? Spēlēju es un redzēju arī tādu 3minem. Tjip kas mums vienādas IP vai arī tu šamo nemaz nenobanoji?
 13. Bans Ne Pa Tēmu.

  BAN] ---------------------------------------------------------------------- BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!! BAN] Izbanojis tevi ir: meniks BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: 3minem BAN] Iemesls banam: aimbot BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 20 sekundeem BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa BAN] ------------------------------------------------------------- Spēlēju es un spēlēja 3minem. Kāds varētu izskaidrot kāpēc tā. Demo īsti nav vērts likt, bet, ja vajag - ielikšu, kad būs.
 14. Vecie Muuzoni

  Jimi Hendrix - Voodoo Child, Hey Joe, Izabella, All Along The Watchtower, Purple Haze, Crosstown Traffic u.c. Free - All Right Now; T.Rex - 20th Century Boy u.c. Un nedaudz jaunāks, bet tā pat labs: Motorhead - Ace Of Spades.
 15. Still About Xektor.

  Nokaveeju suudziibu sadaljaa par sho teemu ievietotaa poustasleegshanu, taapeec lieku sheit. Shis te - ja nu kaads, tomeer sho te nav redzeejis. Nav jau it kaa svariigi, ko cilveeks dariijis uz citiem serveriem, bet nu tomeer. Pieredze shajaa shtellee ir, lai arii, kaa pats apgalvo, tikai uz 10 min. P.S. Nesaku, ka vinsh chiitoja shoreiz, jo demkas neesmu redzeejis - nav laika, un taa pat neesmu chiiteru pazineejs.