• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.

macho

Admin
 • Content count

  14848
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

macho last won the day on August 13 2011

macho had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

About macho

 • Rank
  ...
 • Birthday 11/19/84

Contact Methods

 • AIM
  sexy15
 • MSN
  superScrewer
 • Website URL
  http://www.whywashesad.com
 • ICQ
  63463
 • Yahoo
  MonsterDick

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  L.A. in California
 • Interests
  Dzīve un nāve.

Recent Profile Visitors

20117 profile views
 1. ATDZĪVINAM GIGN

  Man pa lielam situācija tādi pati, kā wormam, kaut kas tiek uzspēlēts 1x gadā un pārējā laikā ir pāris minūtes dienā Hearthstone. Nebiju iegājis forumā nezincik gadus, jo nevienu multiplayer spēli vispār nespēlēju, bet tad nolēmu uzmest aci, jo sāku iekrist Hearthstone-ā un piefiksēju, ka LV internetā tā arī nav nekāda vieta, kur kaut kas tiek aprunāts par spēlēm. Manuprāt, būtu interese, ja būtu kaut kāda general lapa, nevis konkrēti tikai ar cs/tf2 saistīta. Bet nu tie mani divi centi. Manuprāt, rakstīt rakstus ir vienīgā lieta, ko ir jēga darīt. Pie tiem var izveidoties diskusija un attiecīgi arī forums nedaudz atdzīvotos, atjaunot lapas dizainu nav vērts, tas ir pārāk dārgs un ilgs prieks. Tajā pašā laikā visu to infomāciju var savākt no ārzemju saitiem, piemēram redditā katrai tevis interesējošajai spēlei ir subreddits un arī visi jaunumi par tēmu + vēl spēles developeri sarunājas ar tevi...
 2. Nakts Riita Spams

  lol, skaidrs. 5 cilvēki back to oblivion
 3. Nakts Riita Spams

  omg, te vēl kāds ir? šis forums izskatās bišķi pēc spoku pilsētas
 4. GooD MeN NEED BACKUP

 5. Hearthstone

  bļaģ, jūs sukas vēl esat dzīvi :DDDD es biju nokāpis no geimošanas nedaudz, bet mans kolēģis mani ievilka hearthstonā, fucking addictive. Karoče, pirms MSG iznākšanas šķita, ka apniks, bet ir ok, es tagad maucu ar Renolocku. Kāds no jums zadrotiem ir ticis līdz leģendai? Man ir laiks 10min dienā šitam, es īpaši augstu nekāpju, bet no pēdējā ekspansiona visas svarīgākās kārtis (neskaitot kunu, jo besī druīds un to šamaņa legendary losi) ir. edit: OMFG, te ir arī SuperRembo, mirstu doubleedit: btw, LV joprojām nav nekāda esporta, attiecīgi arī nekādas lapas/portāla pa to tēmu? Es gribēju kaut ko atrast par HS, bet atradu tikai to, ka tie anime frīki taisa fireside gatheringus un tas pa lielam arī viss, LV interneti joprojām klusi. Moš jāmauca augšā kaut kāds HS forums or some shit.
 6. The Elder Scrolls V: Skyrim

  lol man bija tieši tāpat un tad vienā brīdī es kādus padsmit šautus anlokoju! dabūju archery šitu ka var iezūmot. Pēc kādiem 10 leveļiem atcerējos ka man tāds vispār ir - tagad čiksām uz pupiem iezūmoju katrā pilsētā! Iezūmot in actual battle ir totāla čītošana, lol!
 7. The Elder Scrolls V: Skyrim

  aa nu labi, tad varētu iečekot, ja vēl kāds guards būs dzīvs palicis jo izklausās jau inčīgi tas kvests.
 8. The Elder Scrolls V: Skyrim

  es savam magam iedevu vairākas resnas mana burkas un tad viņš diezgan drūmi rullēja no vienas rokas hujārījot laukā ice shards un no otras uguni. vienīgais viņš tās mana burkas diezgan fiksi izdzēra btw lol, markathā ir viens quests kur beigās jāiet cietumā, kas nozīmē automātiski padoties sargiem. Es tāds - nahuj nē, man visas mantas jānoseivo savā mājā lādē un tad tikai varu iet un tāpēc nācās piedauzīt kādus 30 sargus hvz kāds man tur bounty ir būt 40 līmenī faking rullē, gandrīz neviens neko nevar izdarīt izņemot pusbosus un ahūnos pūķus. Parastos pūķus varu kādās 10 sekundēs nosist
 9. The Elder Scrolls V: Skyrim

  es bļe netrāpīju un tad es vienkārši tā APSKUVOS, jo viņam episks recharge un tagad mīžu izmantot
 10. The Elder Scrolls V: Skyrim

  Haha, labs. es atkal satiku kaut kādu baigi sprigano miroņDraugu - parasti viņi man visi ar pāris sitinieniem mirst un tie, kas magojas ar biš vairāk kā pāris. A šitas pacans izkāpj no sava zārka un es jau viņam grasos izsist acis un es pēkšņi HUJAKŠ aizlidoju tā it kā man kāds ar milzīgu āmuru būtu iekrāmējis. Domāju, ka esmu līķis un "nevājš skills čalim, one hit- one kill ar visu manu nāvīgo armoru" a izrādās pacančiks māk FUS RO DAH shoutu un vienkārši ir aizmetis mani nahuj uz sāniem. Nē, pizģec attieksme es domāju slepkavojot viņa čomus ar zobenu, kuram ir šance noslepkavotu undeadu uzspridzināt. Kad tie bija piebeigti, pacančiks mani vēlreiz pāri telpai pārhujārīja un kamēr es cēlos nāca mani klapēt ar savu ultra zobenu. VSJO, two can play that game un kā tenisā es viņu aizbļauju pāri telpai un ekrānu uzrunājot ar "Kā tev šitas patīk, suka" paralēli iz"mace"ojot viņam kiškas, puisis fiksi atstiepa kājas OTREIZ, jo viņš ķipa jau bija mironis. es esmu dzirdējis, ka kompanjoni uzrodoties pie tavas mājas/tavā mājā, ja esi tādu nopircis. man gan faendals apmēram pēc GADSMITA aizgāja atpakaļ uz riverwood, es viņu kādu nedēļu gaidīju.
 11. The Elder Scrolls V: Skyrim

  TU LAIKAM JOKO! Man ir nomiruši trīs kompanjoni - Lidija (1ajā alā kurā iegājām), Faendals (šitas ilgi ar mani tusēja, nomira pie magiem) un kaut kāda dual wielding vecene, kurai Whiterunā sadevu pa jebalu, jo viņa baigi blatoja. Tad viņa saprata, ka es rullēju un nāca man līdzi un neatceros pat vārdu, bet viņa nomira otrajā alā, kurā iegājām. Triks ir tāds, ka viņi pietupjas un tad pretinieki viņus nesit, bet sit mani. A ja nejauši vēl uzpiš pa tupošu tad viņam ir hana. Kompanjoni diezgan daudz tur, no pašiem Companions kādus 3 varu paņemt, Drunken huntsmanā kaut kāda čiksa sēž, vēl vienu pidiņu markathā barčikā var nopirkt + gan jau ka vēl daudzi ir. Es palīdzēju vienam magam kaut kādā pilsētiņā kas sākās ar Dw laikam izpildīt kvestu un tagad staigāju ar to (pirms tam 10 līmeņus viens pats vazājos, bet man magi mēdz sagādāt problēmas). Pacans labais - es viņam nopērku ahūnās magu drēbes, a šis pohujā stāv ar savu veco dzelteno paltraku. es tāds bļe, nu labi, še tev vismaz kepka kaut kāda. Next thing I know Ahujenna izskaties vecais, nemaz ne tizli. Pēc tam es sapratu ka viņš liek mīksto uz magu drēbēm, jo viņām visām armors ir nulle. Tad es atradu veikalā kaut kādu EPISKU dwarven armoru ar 110 armor, kam fīča bija kaut kāda ķipa conjuration spells cost 20% less or something. Es nodomāju, pizģec armors, 110 (heavy gan) un ar magu fīču. pēc minūtes pie manis atskrien kurjers ar vēstuli kuru atsūtījis kaut kāds bomzis no OTRA KARTES GALA, jo viņš esot PADZIRDĒJIS ka man ir kaut kāds mega dvarfu armors, kuram veikalā vispār nevajadzēja atrasties un ka viņš viņu labprāt nopirktu. Ej nah, nodomāju un bliezu tālāk. Vēl tas mans mags no DIBENA izvilka loku, es nezinu kas tas par loku, viņam inventorijā NAV loka.
 12. The Elder Scrolls V: Skyrim

  Tev nu gan patīk uzticēties cilvēkiem. Es pārbaudu vai kāds ir draudzīgs vai ne iešaujot viņiem ar bultu. Pārsvarā neviens nav draudzīgs, vienreiz ar Farkas vai kuru tur kompanjonu gājām sist Silverhandus un tad viņš mani vienā vietā gaidīja, es uzšāvu no attāluma pa viņu - šis neko, značit draudzīgs. Šī metode baigi labi strādā, iesaku!
 13. The Elder Scrolls V: Skyrim

  man zirgs nomira pie pirmā sabre cat, ko satika, es pat nepaspēju viņu izglābt. Pēc tam gan nomiru pats un loadoju pirms zirga nāves, bet kopš tās reizes viņu ignorēju. Ar laiku izskatās viņš vienkārši ir izdomājis ar mani vairs netusēt Kaut kur pasaulē mētājas otrs zirgs ko vienā kvestā dabūju.
 14. The Elder Scrolls V: Skyrim

  omg, visi runā par to Lidiju, man viņa nomira pirmajā alā kur mēs iegājām - tur kaut kāds ultra-bandīt pidiņš bija. Tad es Faendalu līdzi vazāju hvzcik ilgi, bet tas arī nomira vienā alā. Labāk bez, mazāks čakars. btw, kur jūs pārdodat savas mantas? Man ir sakrājusies čupa ar vērtīgiem sūdiem, kas kopā varētu būt kaut kur 40k vērta, bet tiem bamzīgajiem merchantiem nav nevienam vairāk par 1000 gold. Es tur labi ja vienu mantu varu pārdot, wtf es esmu jestri spēli padarījis interesantu - paņēmu dark elf, iedevu thief stone un staigāju riņķī ar heavy armor un shieldu + weaponu. Principā savilcis 3 dažādas klases kopā un beigās sūds sanācis Līdz šim mani visi pretinieki baigi klapēja, tikai tagad esmu uzkačājis normāli archery un one-handed un varu tikt galā ar bosveidīgajiem nedzerot 20 health potionus, kurus līdz šim spēlē īstenībā vispār nekur nevarēju atrast, tāpēc regulāri miru. jāiet spēle būs otro reizi, cītīgi lasot visas grāmatas un izpētot visu, tagad gribās prosta galvenajam kvestam cauri izbraukt, moš vēl visām ģildēm kvestus papildīt, dabūt 1000 bounty katrā pilsētā un viss. Nākošajā reizē taisīšu magu, kam kačāšu tikai destruction skillu un kas visus nositīs 2 sekundēs kad spēšu atiet no spēles nedaudz - droši vien ne ātrāk par vīkendu, ielikšu galvenajā lapā jaunumu ar tonnu skrīnšotiem - spēle tomēr ir faking daiļa.
 15. kas ellē ratā ir saules kodola sms skripti?