• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

allworth

Moderators
 • Content count

  2593
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

About allworth

 • Rank
  kurmītis :o)
 • Birthday 01/01/1986

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Temperschwee
 • Interests
  Spam

Recent Profile Visitors

8632 profile views
 1. Gign Burzins 2014 !

  Kaut kādus pāris gadus atpakaļ jau es ierados - atvedu ali un bloodlordu, pagaidīju, kamēr asiņu kungs sasūksies spirtu, iemetu mašīnā un aizvedu. Tā ka nav tik traki.
 2. Gign Burzins 2014 !

  Ja būs labs laiciņš, es uz pāris stundām mēģināšu pieskriet. Sarakstā mani var nelikt, jo neko neēdīšu, apkārtni nepiekakāšu, kā arī ir visādi IFi, kas ietekmēs to, vai vispār parādīšos pie apvāršņa.
 3. Gign Burzinsh 2013 !

  Izņēmu sevi un plānotos līdzbraucējus no saraksta pirmajā poustā, jo tomēr saņēmos pieņemt skarbo lēmumu, ka GIGNa pasākumu izlaidīšu. Ja nu kāds no potenciālajiem līdzbraucējiem šausmīgi vēlēsies pasākumā tomēr ņemt dalību, tad gan jau nedēļas laikā vēl saorganizēsies.
 4. Gign Burzinsh 2013 !

  Lielāks katls, lielākas manevru iespējas. Ja tā brīvi var izvēlēties un tas nav saistīts ar izmaksām, tad jau droši vien tas 20 litrīgais jāņem.
 5. PDF Tabulas

  Kāpēc nevar vienkārši ekselī taisīt tās tabulas un saglabāt kā PDF failu?
 6. Gign Burzinsh 2013 !

  Nus, tā piekomplektētā mašīna ir nosacīti. Ja es nebraucu, tad vai nu nebrauc arī komplektējošās sastāvdaļas, vai arī meklē citus veidus, kā nokļūt pasākumā.
 7. Gign Burzinsh 2013 !

  Ko darīt ar maksāšanu neizlēmīgajiem, tādiem kā es? Ja saņemšos, tad būšu no piektdienas vakara līdz sestdienas vakaram. Tusēšanas nodevu uz vietas varēs noskaitīt? MAN VAJADZĒS ČEKU!!!
 8. Gign Burzinsh 2013 !

  Ok, apdeitoju sava auto aizņemto/brīvo vietu sarakstu.
 9. Gign Burzinsh 2013 !

  Pieņemu, ka viņš negrib iet ar kājām, tāpēc meklē vietu mašīnā. Ņemot vērā to, ka es negarantēju savu braukšanu, iespējams, viņš ir pieteicies vēl pie kāda.
 10. Gign Burzinsh 2013 !

  Ja jau mans vāgens ir ielikts sarakstā, kaut gan par visiem 100% vēl neesmu devis savu akceptu braukšanai (bet tomēr sliecos pāsākumu apmeklēt), tad manā autombīlī var iedrukāt arī asiņu kungu un DoubleT, kas ir aizsituši dibenvietas. Teorētiski viena vieta paliek, kuru idejiski, ņemot vērā vecas tradīcijas, varētu aizsist ali, ar kuru gan vēl neesmu par to runājis. Par savas braukšanas iespējamību mēģināšu apreģeļitsa pēc iespējas ātrāk, lai neuzmestu iespējamos līdzbraucējus... kaut gan viņus piečakarēt, jāatzīst, būtu smieklīgāk. P.S. atļāvos pirmo poustu sava auto sakarā paeditēt.
 11. Ēdnīcas, kafejnīcas Purvciemā!

  Nemāku ar to jauno Google Maps vēl apieties, tāpēc pievienoju bildi, skatoties no iebrauktuves, kas ir no Ulbrokas ielas puses. PBLC ieejot, pa kreisu roku gaitenī līdz galam jāiet. Rindas parasti mazākas kā Sunny, kur mēdz būt tā, kav kur dienvidu galu piemest.
 12. Ēdnīcas, kafejnīcas Purvciemā!

  Jā, Sunny var diezgan normāli paēst, bet ar laiku pieriebjas tas ēdiens. Man personīgi šķiet, ka tur ir kaut kāda viena "Vegeta", ko liek visam ēdienam klāt, tāpēc rīsi garšo tāpat kā aukstā zupa, kotletes un salāti. Man ofiss atrodas tajā pašā adresē, kur Sunny, tāpēc zinu, ko runāju, jo vezumu jau tur esmu apēdis. Es labāk ieteiktu tajā pašā RIP teritorijā iet uz PBLC mājas ēstuvi. Tur tiešām ir garšīgi, palielas porcijas un var ierakstīties pirmajā poustā minētajā pusdienu budžetā. Kā arī, ja pietiekami bieži iesi tur ēst, smukā meitene pie kases, kurai patīk zīmīgi spaidīt savu aifonu, lai visi redz, ka viņai tāds ir, pēc ģīmja skenēšanas metodes tevi atpazīs un piešķirs autoatlaidi. http://www.pblcbiznesacentrs.lv/lv/ Kaut gan spriežot pēc šeit pieejamās informācijas, tie jau ir Dreiliņi, nevis Purvciems.
 13. Gign Burzinsh 2013 !

  Baigi dārgi sanāks tas pasākums... 6 Ls paikai, tad vēl šmiga, degviela un hipotekārais kredīts, lai uzpirktu sievu, kā rezultātā varētu izlūgties atļauju braukt. Lai nu kā, ja viss izdodas, tad kādus pāris viepļus varēšu no Purvciema paķert līdzi. Kad zināšu ko skaidrāk, tad te katrā ziņā vēl iekakāšu.
 14. Gign Burzinsh 2013 (Pre-topic)

  Nobalsoju par abiem pirmajiem variantiem, jo... *viss jau augstāk uzrakstīts*. Ja es īpaši pacenstos, šogad iespējams varētu aizbraukt ne tikai otrās dienas ģīmjus papētīt, bet arī savu ģīmi ielikt otrās dienas kategorijā.
 15. Maģistra kursu meklējumos

  LU un RTU mājaslapās nevajadzētu būt grūti atrast ar IT saistītās maģistra programmas, jo, cik man zināms, citu augstskolu, kurās IT būtu vērts studēt, Latvijā nav. Ja nu tomēr tas izrādās par grūtu, tad varbūt tomēr nevajadzētu studēt maģistrantūrā. http://www.lu.lv/gribustudet/augstaka-limena-studijas/programmas/2013-2014-rudens/datorzinatnes/ https://stud.rtu.lv/rtu/vaaApp/sprpub Tas gadījumam, ja ar "Maģistra kursu meklējumos" tu biji domājis maģistra studiju programmas, bet ja tomēr sagatavošanas kursus studijām, tad http://www.lu.lv/par/strukt/studiju-centri/pmc/ http://www.rtu.lv/content/view/100/728/lang,lv/