• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

SnowY^

Mirstīgais
 • Content count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About SnowY^

 • Rank
  Geks
 • Birthday 06/28/1994

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Maiami
 1. suņu būdu

  Ari neesmu nekad saskaries ar nekadiem pajoliniem kas tapat vien ietu virsu sist, vienigi ir bijis kad kads sadzeries taisa provokacijas, bet katrs ar galvu domajoshs cilveks noignores un aizies talak savu celju, pakalj neviens nekad nav gajis.
 2. Nakts Riita Spams

  Nav tik traki, 11 gadus dzivoju Riga, vel nekad neesmu sastapis uralus, kas tapat vien, bez iemesla virsu lektu
 3. Nakts Riita Spams

  Mes tepat, tikai te nav ko iedirst, jo vienmer runa iet par dzershanu.
 4. Spēles bomāriem gandrīz par velti!

  Tikko noziedoju 10$ vezha cietejiem, nebija zhel, jo nesen aizsaule aizgaja viens tuvs cilveks delj taa maitas... P.S Pedeja laika gaming community sak aktivizeties tieshi ar labdaribas akcijam.
 5. Arma 2 Dayz !

  Noperkot to krievu versiju ir iespejams uzlikt kautkadu patchu lai butu angliski, atbilde - jaa man nederes, tieshi interese vai kadam ir izdevies.
 6. League Of Legends

  No sakuma lielaka dala jauno chempju liekas ka ir OP un nevar counterot, jo nav isti izprasts chempja speks, iespejas utt, ja esi spelejis diezgan biezi pret lissandru tad leinu var vinet vesa prata.
 7. Nakts Riita Spams

  GIGN community ir palicis sarkastiski "intelektuals", cilveks vairs nevar izteikt savu viedokli, un jau vilku bars metas virsu, ar savam galejibam un uzdirsieniem, jusu vidu laikam valda teiciens - ko pirmo dos, to njemsu, ka bus - ta bus, ganjau pacietisu, nav jegas te ar jums runat vai apspriest kautko, saskries viss intelektualju slanis un saksies kartejais GIGN flamewar, jo redz vinji uzskata ka vinjiem ir taisniba, un citu acis ta ari jabut, es jau nedrikstu izskatities sliktak par vinu piem. (Teletubijs & Shariks), pieaugushi virieshi, noteikti abiem pari 20, bet interneta uzvedas ka berni, megina viens otru, rupji sakot, apdirst, tikai lai bara vidu butu kuul pacani. been there done that. Reku jau, uz tumsu sak izlist trollji no alam, ezis noteikti shausmigi ar sevi lepojas tagad. Ezi - ja liekas, tad var sasisties.
 8. Nakts Riita Spams

  Kas tava uztvere ir sadzivot? Tad kad Tev gonji virsu (par neko) teikt viss kartiba, viss kartiba nedusmojies? Ne visiem veicas atrast to perfekto meiteni kurai bus visas tevis veletas ipasibas, protams sakuma ta var likties, bet ar laiku viss atklajas un rodas domstarpibas, un cilveku nevar izmainit, lai ka ari tu censtos . P.S - ar silikona pezhu noteikti forshi nakti gulet kopa, vietas gulta ari vairak, est ari noteikti uztaisis, cool ne? @AmE - Mainisies tas cilveks tikai tad kad vins pats to gribes, vari motivet, nemotivet, ja vinam pofig uz Tevi tad ta ari paliks, nav shi nekada sapnu pasaulite. 2. Ne par mani sheit ir jazile, bet es atbildeju uz to ko gribeja teikt "Murgi^^", ka ne ar visiem ir iespejams sadzivot, lai ari ka no sakuma liktos ka vina ir ista un vieniga, biezi vien tas taa nav.
 9. Nakts Riita Spams

  Sievietes visas vienadas, vienmer atradis pie ka piesieties, ka teica mans fizikas skolotajs (sievietes celas no merkaka - viriesus atveda citplanetiesi) EDIT - no sakuma vienmer viss liekas perfekti, pec pirma gada sakas stridi un parmetumi.
 10. League Of Legends

  Less QQ more pew pew. Nevaru iebraukt, kas tur tajā LoL noticis? Viņiem Database nobrucis, ka jūs tos, cik sapratu, refundus prasat, vai arī Jūs ķerat viņus uz muļķi? Hwan - Tu izskaidroji kā tas noteik, bet es gribēju zināt kapēc jūs tos refundus sūtat? Pazuduši Champi? Vai vienkārši mēģinat uzķert uz muļķi? Pats tagad pie LoL netieku, tāpēc nevaru pārbaudīt.
 11. Nakts Riita Spams

  Šodien salīdzinoši agri pamodos, aizlipušām acīm aizvlikos uz virtuvi, uztaisīju sev kafiju, ienācu forumā, pārskrēju pāri pāris topikiem un uzdūros nevēlamam viesim. Action failed: You have reached your quota of negative votes for the day. Vēlāk jābrauc uz Rīgu pāris lietas nokārtot, tāpēc veiksmīgu Jums dienu.
 12. Video Karte

  Gadījumā Tev videokartei nav PCI-E 1.6 un mātesplatei PCI-E 2.0 vai otrādāk?
 13. Spēles Raustās.

  Pēc manām domām vainīga būs tava aizvēsturiskā videokarte, pārējais daudzmaz vel pieņemams. Vel vari pamēģināt videokartes driverus ierakstīt un DirectX.
 14. Problēma Ar Pamatplati

  Pamēģini BIOSā uzlikt optimized vai fail-safe defaults.
 15. Skaņas Karte

  Sveiki! Vēršos pie Jums, GIGN memberi, jo pats jau trešo dienu cīnos ar šo problēmu un sāk piegriezties. Viss sākās ar to, ka pirms ~3 dienām iztīriju C disku pa tukšo.Iedzinu Windows XP un attapos bez skaņas. Zinu, ka otram kompim tiku galā ar šito problēmu caur Device Manager, kur updeitoju driverus caur windows updater, bet šim gan tā neiet cauri. Mēģinājis jau esmu daudzko - Services pie Windows Audio ir kā vajag. Driverus manuāli esmu ~5 izmēģinājis, manufacturer saitos nav iespējams novilkt tik vecas skaņas kartes driverus. Draugs ieteica updeitot MB Driverus, pilnīgs murgs, bet kautkādus ļevos ( šaubos, ka pareizos ) tomēr atradu. Vel kas likās interesanti bija tas kad ļāvu meklēt driverus man skaņas karte uzrādijās C-Media AC97 Audio Device, protams tie driveri negāja, ierīce nelietoja nekādus resursus. Novilku Everest - uzmetās ka skaņas karte jau ir VIA AC97,uninstall iepriekšējos driverus un iedzinu rekomendētos no manufacturer site priekš šī modeļa. Pēc PC Restart jau uzrāda pavisam citu skaņas karti. P.S - Control Panel pie Sound rāda "No Audio Device". Varbūt Everests nosaka Skaņas Karti uz Driver based principa? Nevermind, Problem Solved. TC.