• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

procrastinator

Mirstīgais
 • Content count

  166
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

procrastinator last won the day on February 13 2017

procrastinator had the most liked content!

Community Reputation

154 Ziepīte

3 Followers

About procrastinator

 • Rank
  Apgreidots geks
 • Birthday 06/18/1987

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Rīga
 • Interests
  Kolekcionēju paklāju, mušu un muļķu sitamos.
 1. ATDZĪVINAM GIGN

  Šeit mani subjektīvie 2 centi, kā atdzīvināt gign: 1) atrast jaunus un spraunus cilvēku/s, kam būtu vēlme un motivācija to darīt, vēlams - nepamest pēc pāris mēnešiem; 2) atjaunot gign.lv sākumlapas dizainu, and i mean really atjaunot, jauns dienas teksts šo lapu nepadarīs atbilstošu 2017. gadam. šobrīd, imho, lielākā daļa no top menu sadaļām ir zaudējušas savu aktualitāti (kad tu pēdējo reizi spēlēji flash games?), to pašu var teikt par mēneša/gada citātiem un citām štellēm. iesaku paturēt tikai tās lietas, kuras reāli kāds izmanto (ņemot vērā, ka lapā ir GA skripts, to uzzināt nav liela māka); 3) par saturu - tāda lieta kā "rakstu rakstīšana" nav nemaz tik viegla, sevišķi, ja vēlamies redzēt kontentu, kas nav pilnīgs sūds. būtu jēgpilni rakstu vietā ievietot arī cita veida saturu, kurš šobrīd atrodams tikai forumā - piemēram, forši skrīni no gigna vai links uz kādu asiņainu fragvideo - lietas, kuras neprasa lielu piepūli, ir interesantas un nodrošinātu vieglāk veidojamu, atjaunojamu un sakarīgu kontentu. also, kāda jēga no plikiem rakstiem tl;dr laikmetā? diez vai kāds šo manu ierakstu izlasīs līdz galam 4) par mirstošajiem serveriem - cerot, kā tā nav beigta zirga sišana, varētu būt opcija nominēt vienu dienu nedēļā iekš servera, kas ir zināma ieinteresētajām personām/veciem bukiem, un tie, kas jūtas vientuļi vai meklē nostalģiju, varētu remdēt savas alkas pēc nūbu ownošanas. that being said, šie nav centieni mest akmeņus kāda dārziņā, vienkārši manas pārdomas par to, kā neļaut nomirt šai komūnai. peace.
 2. kaadam ir vintage itemi?

  Man ir vintāž aitemi & es nemāku treidoties, bet pa velti galīgi negribas neko atdod, jo viss tak ir sūri grūti krāts un savulaik tālajos divtūkstošajos pat aidlots (jā, kauns pa visu seju etc.) Cik naudas te sanāk? Surprise me! (or else...) http://www.tf2items.com/id/katrina_
 3. Investīcija nekustamajā īpašumā

  Skumjš topiks. Vecos graustos būs ar mieru dzīvot tikai melanholiski hipsteri (kā es, I guess), bet tie tad arī pieprasīs koka/parketa grīdas, mūra sienas, koka logus, eko vati siltinājumam, Vispool vannu un hansgrohe dušas. Grausta lokācijai būs nozīme, nepietiks ar bamšļu Fedju kaimiņos. Ieguldīt šādā projektā nekad neatmaksāsies. Sūdu var pulēt, bet pa lēto pulēts sūds izskatīsies vēl sūdīgāk. Un. Tavs "lētais" (lasi: lamināta, makrofleksa, plastmasas logu, rakstainu tapešu un sūdīgi špaktelēta ģipškartona) remonts ir reāli pieejams arī 80% jaunajos projektos. Ko mūsdienās arī izvēlas tie, kas ir gatavi pirkt jaunu dzīvokli. PS. Ja esi iesācējs, iesaku pašam kaut ko paremontēt, piemēram, pasiltināt jumtu ziemas vakaros. Vai apmest kādu sienu. Iemācīsies novērtēt kvalitāti un saprast, ka pa velti nekas nerodas.
 4. Palīdziet atrast filmu

  Varbūt šī, lai gan visas detaļas neatbilst.
 5. Kur pazuda cilveki

  Izrādās, ka serveri var pilnu savākt. Vajag tikai pacietību un kādu stundiņu. Bet skumji, ka šitā notiek in general.
 6. Kur pazuda cilveki

  Tieši tagad cilvēki ir! Jānāk ātri, kritīs dīvainas cepures, spaiss un iespēja zaudēt nevainību!
 7. Tiem, kam nav vienalga.

  Par kartēm diskusija ir koks ar piecdesmit galiem, kā pievieno jaunas kartes, tā pēc diviem mēnešiem kādam jau tās vairāk nepatīk, prasa ņemt ārā un likt iekšā tās, kuras izņēma pēdējā reizē. Dustbowls, goldrush un badwaters ir un būs vienmēr, pilnīgi vienlaga, kādas citas kartes var būt pievienotas, ar to atliek tikai samierināties. Domāju, ka pašreizējais karšu cikls ir ok, cilvēki serverī ir, pat ja ir patukšāks (man gan pret to nav iebildumu, bet citiem laikam esot), diezgan ātri karte tiek nomainīta. Par to, ka karšu balsošanai vajadzētu mainīt ciparus, arī ir daudz runāts (pēc zinātniskām aplēsēm, vismaz 732 reizes). Taču par scramble tiešām vajag padomāt, jo tāda izvarošana lielos apmēros kā gignā, pēdējo reizi pasaulē tika novērota tikai vēl otrā pasaules kara laikā. Pie tam arī fascinējoši, ka ir arī admins/i, kā Hariits, kuri nekad neies pie vājākās komandas un arī scramblei pirksti būs par līkiem. Citos serveros balsošanai par scramble pietiek tikai ar mazāk par 10 balsīm, kāpēc gignā ir jāsavāc 20, vēl ņemot vērā, ka reipistu tīms nekad nebalsos. Man arī liekas, ka anti-scramble raudāšanai čatā nevajag pievērst tik lielu uzmanību, ĪSTI VEČI NERAUD, BET ASIŅO CĪŅĀ! Ņemot vērā, ka pēc scramble taisīšanas arī mediķi mēdz pievienoties dižo Rembo komandai, manis pēc scramble var pēc katra raunda taisīt. Tā kā uztaisiet vienreiz opciju kārtīgam kokteilim serverī.
 8. Alkohols

  Pamēģini nobriedušu pudeles brāļu taktikas: nodzert pēdējo kreklu. Ja krekls jau nodzerts, lai iet arī zeķes, mētelis un pidžama! Ja tevi turpina vajāt zaļais pūķis, nocērt tā galvu un uzpsraud mieta galā! Ja pat tas nestrādā, pameklē caurajā bikšu kabatā pāri, un, roku uz tā turot, apņemies beigt dzerstīties pa kaktiem.
 9. Hodor, hodor! ~ Hodor. (true story)

 10. Nakts Riita Spams

  Bitch please, beidzot Zombie Ass ir pieejams Pirate Bejā: http://www.youtube.com/watch?v=8uE4iKPq2XU Gaidu jau divus gadus!
 11. Kā rodas rūķi?

  Man tomēr ir jautājumi par šo pētījumu, ļoti mulsina šis apgalvojums: "Turpmāka saspiešana veicina atsevišķu sablīvējumu veidošanos, kuriem sagrupējoties, rodas rūķiem raksturīgās mices un ieroči." <- Kas tur īsti sagrupējas un sablīvējas, ka pēkšņi rūķis rokā vicina mērena izmēra giljotīnu? Vai šīe ieroči uzrodas no dabiskas tieksmes, ko veicina bārdas ietekme, vai bioloģiski šāds objekts izaug no rokas, atvasinoties no kaula? Es, piemēram, uzskatu, ka vīrišķim bārda ir tāpat, kā sunim aste - dzīvo pati savu dzīvi...tāpēc labāk šamo nelaist patvaļā! Sāks vēl naktīs luncināties un pieprasīt sviestmaizi. Iesaku jums veikt pētījumu par bārdu mākslīgo intelektu un tā riska pakāpi mūsdienu vispārīgās sabiedrības atpalicības kontekstā. Vēl es iedomājos, vai jūsu zintnieku (vai zinātnieku, man vienmēr jūk) think-tanks ir mēģinājis šo teoriju pierādīt no pretējā? Piemēram, notverot ļoti gara auguma sievietes bez bārdas pazīmēm, un centies izprast šīs mītiskās būtnes no jūsu teorijas viedokļa, vēlams, bez traumējošām sekām no abām pusēm.
 12. Sushi restorāns Rīgā

  Latvijā kvalitatīvus suši var dabūt tikai Japānas vēstnieka rezidencē, Ganbejs ir sūds un Tokio smth ir varbūt nedaudz labāks, Kabuki ir korejiešu parodija par japāņu ēdieniem. Iesaku nebūt kūtram un suši taisīt pašam, nekā grūta tur nav, sanāks daudz garšīgāk un lētāk. Uz restorānu, protams, arī ir jāiet, bet tad nu jāņem kaut kas tāds, kas ir patiešām labs un kuru pašam taisīt nebūtu tik viegli....
 13. [PIETEIKUMS TF2] hariits

  Viens no spēlētājiem, kurš nesabalansētu komandu situācijā 99.99% gadījumu pievienojas stiprākajam All Star tīmam, varbūt vismaz varēs uzlikt scramble.
 14. auto noma

  Vietējais Fight Club briest, vajadzētu kādam arī likmes pieņemt, kurš te visvairāk plātās ar tiem totiņiem vaikāviņtursauc? Es stīmā nopelnīju vienu centu, kā reiz ir brīvi līdzekļi. Vispār labi, beidzot kādas pārmaiņas, citādi jau Gignā sadaļu "spams" vajadzēja pārdēvēt par "intelektuālu cilvēku debates par darbu ārzemēs". Lai uzvar stiprākais!
 15. Nakts Riita Spams

  Man bij līdzīgi ar iPod touch, vajadzēja atjaunot muzīku, nebiju neko mainījusi kopš laķops noplīsa...uzlieku uz jaunā iTunes, tas, protams, liek visādus sinhronizācijas sūdus taisīt ar īPodu. Izdomāju atvērt mūzikas folderi un vilkt iekšā Itunes, tajā sadaļā, kur rāda, kas tev jau ir iekš īPoda. Nostrādāja un nevajadzēja neko sinhronizēt. PS. Man aitjūni vispār riebjas un kaut ko tur pētīt ir kā govij līdz aviācijai, tāpēc manu ieteikumu var arī neņemt vērā