• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

3dziits

Mirstīgais
 • Content count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About 3dziits

 • Rank
  Geks
 • Birthday 07/14/1994

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Latvia, Sigulda
 1. TF2 FIX [ADMINI/RED/SKATIES]

  piekrītu par dm, var arī mge, TAČU VISPIRMS IR JĀTIEK SKAIDRĪBĀ AR VIENU SERVER ._.
 2. TF2 FIX [ADMINI/RED/SKATIES]

  Jā, ir nepieciešams safixot winlimitu goldrushā/steelā/dustbowlā. Votes uzlikt uzz 56789 un droši salikt mapes(tik un tā ja viņas nespēlēs, tad viņas tur pūs. neredzu negatīvu iemeslu tam). Tas tākā būtu virspusēji ko vajag pielabot, par timelimitu kartē, nezinu. Personīgi nepatika tas, ka bija 2 izredzētās kartes kuras gāja 60min(vai 3? neaceros par badwater)
 3. TF2 FIX [ADMINI/RED/SKATIES]

  cp_gorge es šobrīd neatrodu !votemap izvēlē.
 4. TF2 FIX [ADMINI/RED/SKATIES]

  atvaino es tagad Tevi nesaprotu, Tu nonāc ar sevi pretrunā? Kā es varu būt spēlējis citas kartes, ja tās ir tās kuras tiek spēlētas.. Reāli ar Tevi vairs te nav ko runāt. Tu esi apmierināts ar to ka spēlē tikai tās kartes, labi. Man Tev nav jāpierāda, ka spēlēju gignā kopš pirmssākumiem un to kā ir bijis agrāk. Pieņemu, ka Tevi apmierina viss esošais, ja Tavās interesēs ir radīt konfliktu, nevis risināt problēmu, kura dēļ tika atvērts topiks. Lūgums Tev neatbildēt uz manu topiku.
 5. TF2 FIX [ADMINI/RED/SKATIES]

  swallow, visu cieņu, taču neuzskatu sevi par atsaldētu. Tās mapes kas ir uz votemap. khm. KO VIŅAS TUR DARA? paskaties internet serveru listē un ieraudzīsi, ka nevienā no tām mapēm nespēlē vairāk kā 5 cilvēki, turpretim manis minētajām ir atbalsts un popularitāte.. tā pati gorge un freights. Viņas tiek spēlētas visur. bet nightfalli un vel nezin kas? Nekad pat neesmu izspēlējis raundu viņās. nezinu cik ilgi tu spēlē tf2. Pēc personīgās pieredzes to visu varu normāli apliecināt, jo gignā spēlēju non nonsteam 24/7 dastbowl laikiem. savus 3 gadus atpakaļ bieži gāja gan tas pats doublecross, gan gorge.. un tici vai nē bet serverī bija spēlētāji un viņi arī votojā par šīm kartēm. nepārproti, es protams atbalsti mainīt mapcycle sistēmu, kautvai uz tiem pašiem 5678 vai f1 f2 utt
 6. TF2 FIX [ADMINI/RED/SKATIES]

  Vakardien runāju ar wormu, lika man bīdīt šito ģēlu caur Teddiju. Šim tredam vajagot piesaistīt pāris adminus/moderātorus, tad worms būs ar mieru kko mainīt. PS. vai tu re, gignā tiek uzlikts degrootkeep dienas aktīvākajā laikā, no 32 uz 19 spēlētāji mmmhm..
 7. TF2 FIX [ADMINI/RED/SKATIES]

  šitam vajag pievērst Teddiju,diemžēl pats viņš jau kādu laiku nav redzēts tf2 ...un, manuprāt, ctf_doublecross > plr_pipeline
 8. TF2 FIX [ADMINI/RED/SKATIES]

  Par 24 slotu serveri varu piekrist. Iedomājieties tikai cik daudz cilvēki sāktu pirkt slotus.. šaubos tikai vai no tā ir kāda finansiāli manāma atšķirība pašam gignam. Joprojām uzskatu ka šīs kartes tikai noturēja serverī cilvēkus savus 2 gadus atpakaļ: cp_junction cp_freight ctf_doublecross cp_gorge (neaceros tādu reizi, kad uzliekot kādu no šīm, serveris no 32 spēlētājiem nokristu līdz 10) gullywash tika iemests vienlaicīgi ar obsucre manšķiet. Par coldfrontu neaceros vairs, jo viņā vairākumam bija manāms fps drops. un par jaunajām highlander mapēm, cik ir spēlētas, viņas ir tiešām milzīgas.. tikai, manuprāt, pubā būtu neiespējami izpušot kādu no tām pl kartēm. ar 16 cilvēku normālu deffensu tas vairs nav goldrush vai badwaters..
 9. TF2 FIX [ADMINI/RED/SKATIES]

  domāju, ka visas uzskaitītās mapes droši var mest iekšā.. uzskatu, ka pagaidām mapciklā ir vairākas šit kartes, piemēram degrūtkīps no kura pus serveris parasti pazūd.. un tad ir 3 cilvēki kuri īd- "kādreiz jau var uzspēlēt", tad ejiet un spēlējiet 24/7 serverī to degrūtkīpu.. tāpat ar daudzām citām kartēm, viņas vienkārši nav domātas 32 slot serverim.. būs lielāka izēle, šaubos vai nāksies ieraudzīt votemapu uz kartes beigām ar 5 kartēm kuras man kretinē. + labprāt uzspēlētu cp_obscure_final (hz vai tas ir pēdējais rīmeiks), viņa ir diezgan plaša karte, 32 slot serverī būtu froši uzspēlēt. Un jā... kur ir nozudusi cp_gorge?
 10. ieteikums

  Kas Tev liek domāt, ka Teddijs ir par to atbildīgs?
 11. ieteikums

  Kur pie velna ir vecās labās kartes.. piemēram cp_gorge.. manuprāt idēāla karte pubam.. atceros pirms kādiem 2 gadiem uztaisīju postu ar listi kartēm, kuras vajadzētu ielikt, dažas tika arī ieliktas. Labi vēl atceros kā pubīju cp_obscure.. man šķiet, ka pat coldfronts bija. Un jā, pēc tf2 apdeita serverim ir nokrašojis "hl2 mods" or whatever its called.. Krč nav konekta ar mājaslapu + nestrādā rtv un citas komandas. FIX ZIS
 12. [PIETEIKUMS TF2] hariits

  Redzēts ir un podus arī nav taisījis, lai jau ir. Un ja iepriekš jau ir administrējis, zinās kā apieties..
 13. Serveris crasho

  Ir, ir tie čīteri vairojās.. Un jā, serveri ganjau vienkaŗši vajag restartēt. Katra raunda sākumā lielākās kartēs serveris nokrašo vai iefrīzo uz ~10sec. Tas darbiņš Tedijam vai Wormam.
 14. Nestrādā ingame mic.

  Nu tātād, biju paņēmis pārtraukumu no TF2 uz kādu laiku, headsetu un mic neesmu mainījis, viss palicis tā pat, taču ne ingame, ne test mic neiet. Tas iespējams ir saistīts ar pc settingiem. TFa konfigā visi propertiji stāv pareizi. Ir nācies sastapties ar audio input maiņu - Realtek HD Digital input uz Realtek HD audio input. Nomainijo šo iekš steam - setting - voice, uztaisot testu caur windowsu viss iet, caur steamu neiet. Varbūt ir kāds speciālists šajā jomā, kas spēs izpalīdzēt..
 15. Trade Topiks

  Pārdodu H5 Tauntu