• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

struncis112

Mirstīgais
 • Content count

  105
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

struncis112 last won the day on January 30 2018

struncis112 had the most liked content!

Community Reputation

-2 Poor

About struncis112

 • Rank
  Advancēts malacis

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Interests
  nav

Recent Profile Visitors

3896 profile views
 1. Nakts Riita Spams

  plkst 00:00 gign pub serveris.... šāds prieks uz nedelu maksa 15 eiro. Varbut kadam ir lieka kapeika un var pacelt atpakal gign.... panemu pa 1.50eiro uz 8 stundam... slinkums stastit ka tas darbojas... Isuma kad noperc boostu serveri iemet masterliste , kura ir tukstosiem cs klientu un tie spiezot internet CS.ā izmet serveri pirmo jebkura pasaules nosturi. SĪKĀK http://cs-boost.com
 2. [Reklāma] FGC.LV

  Future Gaming Community. Viens no lielākajiem gaming projektiem FGC.LV, kas pastāv jau no 2011. Gada 22. Oktobra! Komanda nodarbojās ar Counter Strike un citu serveru izstrādi, pasūtījumu izpildīšana un viss kas ar to ir saistīts. FGC jūs nekādīgi neatstās vienaldzīgus, šinī kārdinošajā izklaides sfērā! Jaunas tehnoloģijas, nestandarta risinājumi, un labāka pieeja pie šā veida izklaides, tā ir Mūsu devīze! Pievienojies lielai ģimenes komandai, mums vēl viss ir priekšā, konkurenti atpūšas, Mēs strādājam! FGC.LV, tā ir Jūsu izklaide, Jūsu telpa, Jūsu laiks! Aktīvi rīkojam dažādus konkursus ar reālām balvām no steam spēļu klāsta. Cieņā tiek turēti gaļas vakari kādā no serveriem, kā arī pokera vakari. Mājaslapa http://fgc.lv Forums http://fgc.lv/forum Runājot par pašiem spēļu serveriem. Uz šo brīdi piedāvājam 5 cs 1.6 serverus. ZM.FGC.LV Zombie Mod + War3FT 25lvl 47/48p - zm.fgc.lv jeb 46.19.144.20 WAR3.FGC.LV War3FT 25lvl + Vampire 47/48p - war3.fgc.lv jeb 46.19.144.21 ZM2.FGC.LV Zombie + GunXP 47/48p - zm2.fgc.lv jeb 46.19.144.22 WAR3DM.FGC.LV War3FT 25lvl + CSDM 47/48p - war3.fgc.lv jeb 46.19.144.23 DD2.FGC.LV DeDust2Land 47/48p - dd2.fgc.lv Piedāvājam arī CS:GO serveri. Cs:GO serveris darbojas testa režīmā, lai mēs paši saprastu, ko tad īsti vajag un, ko vēlamies. Meklējam gan aktīvus adminus serveros, tā arī adminus forumā kā arī atraktīvus, radošus cilvēkus fgc.lv draudzīgajā kolektīvā. Primārais, meklējam stabilus un aktīvus adminus priekš CS:GO servera, šobrīd to vari iegūt tikai uzrakstot man forumā vai citā saziņai domātajā vietā ! Ja ne tur, kur vajadzētu esmu ierakstījis, atvainojos, nevaru vairs atrast reklāmas topiku, atceros, ka sen atpakaļ jums tāds bija.
 3. Nakts Riita Spams

  Iekš Fgc.lv iespējams iegūt cs:go un cs 1.6 anthology paku par brīvu.
 4. nedomā, ka tu tev kādreiz teikšu, bet paldies.
 5. Kur Čigāni dabon naudu?

  Lombardā dabon.
 6. GIGN mediķi sarosās

  Nesen bija pašam, noteikti sacerējos, ka vasara jau klāt, skrēju maikā pat tad, kad vējs bija diezgan labs. Sapūta, tas arī viss. Nevajag par to domāt, spaidīt and shits like that. Pats no sevis pāries nedeļas laikā.(maksimālais) Nav mirstamā kaite.
 7. sienu apdare garaza

  Vispār, priekš garāžas rotbands, pa dārgu, tad jau labāk empešku, jeb mp 75. Ietaupīsi 2ls uz katru maisu.
 8. sienu apdare garaza

  Protams, viņš var darīt arī tā, bet beigās var viņam gadīties tā, ka izvelkot līmeni iztērē pārlieku daudz putru un beigās tas pasākums nesanāks lēts. Domāju, ka nemaz tur nevajag skatīt līmeni, pa plakni iztaisno un miers- kā pats minēji, iztaisot vispirms pikas un tad vadulas, ar rotbandu , vispār, tas viss baigi feini sanāk.
 9. sienu apdare garaza

  Ar reģipsi nemaz nav tik traki, bet jārēķinās ar to, ka viss tas pasākums tev samazinās telpu UN ja garāža nav pietiekami apsildīta, no mitruma tas reģipsis izskatīsies pēc sūda, tas pats ar skaidu plāksnēm. Ja tiešām tās sienas ir tik ļoti nelīdzenas. Kāpēc uzreiz ar kaut ko jāapliek ? Jebkurā gadījumā tev viņas vajadzētu iztaisnot. Iesaku nopirkt Rotbandu, tagad cena, laikam, ir ap 5ls (35kg), domāju, ka uz vienas sienas ar 2 maisiem pietiks. Tas bija domāts sienas izlīdzināšanai, tas nemaz nav tik grūti. Ja siena šķībi iet lēzeni, tad tas ir sīkums. Tā arī atstāj, tik pārmauc pāri ar rotbandu. Bet nu ja ir tā, ka ķieģeli daži lien pa pāris saņi ārā, tad tos vienkārši paņem nosit pirms izvelc sienu taisnu. Darbošanās notiek šādi, paņem puslīdz to sienu izvelc taisni, +/- pus centimetra biezumā to putru. Pagaidi kādu pusstundu lai rotbands apraujās . Tad , tev vajadzētu kaut kādu ūdens smidzināmo, da jebko, kas spēj ūdeni smidzināt. Ar to pēc tās pusstundas paņem saslapini visu apmetumu. Tad vienkārši ar špakteļlāpstu braukā un līdzini kādas 10min visu sienu. (Liekās nu jā, vienkārši pateici, ja to māki, bet patiesībā to spēj katrs muļķis, ja darīsi, tad redzēsi, ka tas ir elementāri, nepaliks neviena cauruma, neviens skrambiņas sienā)Beigās tev sanāks no lētākās apmetumjavas siena ideāli nošpaktelēta kā spogulis,marmors. (špaktelis labs maksā 15ls -25kg) Un tā katru sienu, protams, tas ir pus līdz visas dienas darbs, bet nu beigās pašam būs prieks par paveikto. Vēlāk jau varēsi domāt, vai krāsot, vai nekrāsot. Izmaksas Rotbans 8*5Ls, špakteļlāpsta ,1.50Ls 45cm, agro pūšamais lauksaimniecības veikalos var dabūt, nemaksā vairāk pa pāris lati. Tas arī viss. Vispār, šis variants pat varētu būt baigi šerps priekš garāžas.
 10. GIGN @ CS:GO

  http://www.gign.lv/server/38617
 11. Mājas lapu bloķēšana (rūteris)

  Oboj, Oboj, te briest vēlviens "hot topic"
 12. Googlē atradu tik kādas 3 spēles, varbūt kāds var iedot linku priekš e90 pilnekrāna spēlēt. P.s, ja tu zini, kur dabūt, bet žēl pateikt. Ja vajadzēs, dabūsi reg. niku uz mēnesi.
 13. Komentāri/jautājumi Par "izsaki Savas Domas..."

  Ja serveriem nav ne vainas vietās, kur problēma ? Viņi pēc reseta , ja ir "ne vainas vietās", tad viņi tur arī paliks
 14. Komentāri/jautājumi Par "izsaki Savas Domas..."

  Tu tik ļoti vēlies, lai tavi serveri būtu kaut kur augšgalā. Kas citiem par daļu gar taviem serveriem.. Ja viņi tev ir labi, tad jau viņos jābūt arī spēlētājiem, ja ir un spēlē, tad arī pēc popularitātes tu iegūsti savu vietu gign listē. Kas tur ir negodīgi ? Kāds resets ? Ja kādam serveri ir uz pāris dienām izslēgti vai tauta pazudusi , tad viņi arī nokrīt, bet ja pilni, tad viņi arī ir pelnījuši tur būt. So, domā, ko runā. Es saviem serveriem vietu esmu izcīnījis augšgalā, ar diezgan lielu darbu, serverus visu laiku uzlabojot, lai cilvēkiem patiktu. Par kādiem nopelniem tev ? Ja tev serveri nav labi, nav spēlētāji, tad, lai arī viņi stāv pēdējās lapās.. tālāk no spēlmaņu acīm. Gign serveru listē viss ir godīgi. Vienīgais izveidot tā, lai ja serveris offline ilgāk pa mēnesi (piemēram), tad, lai viņš no turienes dzēšas ārā. 9 lapās ejoši serveri no 45. lapām, ej nu beidziet...
 15. Komentāri/jautājumi Par "izsaki Savas Domas..."

  Gribējās pakomentēt Guska teikto... Šis viss man liekas galīgi garām un nevajadzīgi. Vienīgais , lai servera īpašnieks var dzēst sava servera pretīgos/kaitinošos/spameru komentārus. Ja būs atkal, ka arī + dos servera reitingam, tas , ka daudzi spiedīs "like", ir galīgi garām... atkal stāvēs pirmajās lapās pustukši serveri.. Ja serveris ir labs, viņš būs pilns, agru vai vēlu ! UN vispār, worm, esi lūdzu pretīmnākoš jaunajiem projektiem, izdzēs visus serverus no serveru listes un uzliek par katra servera pievienošanu 5Ls, kā minimums, gign būs materiāla rezervīte un būs vismaz spēlētaji serveros, kuri ir gign listē, savādāk tur ir par daudz serveri, kas tiek pievienoti uz 1 mēnesi un tad pūst gadiem offline. Tā jau to serveru latvijā ir daudz par daudz !