• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

.em^

Moderators
 • Content count

  1129
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

4 Followers

About .em^

 • Rank
  777
 • Birthday 11/07/1986

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  England

Recent Profile Visitors

4150 profile views
 1. Steidzami Vajadzigs Padoms!

  Neesmu izmeginajis. Sakuma es ari ta Beeff domaju, bet izradas kad vinjiem ir birojs ari sheit Uk(paris pilsetas talak) un kad zvaniju uz info centru, tas bija uk nr#.. Sutit neko atpakal nesutishu, ja nu piedzis no manis naudu, doshu Jums zinju!
 2. Steidzami Vajadzigs Padoms!

  Tur ta lieta, es domaju kad man ari bus japarakstas. Un kad pastnieks nesis pacinju, es vnk nevershu durvis valja, bet shis kka dabujis iestukjet vinju pastkastite. Parakstijis neko neesmu, bet pec likuma (cik lasiju), kad pastnieks iemet kastite sutijumu, vinsh atskaitas Pastam, kad vestule/pacinja ir nosutita un shie atkal apstiprina tai kompanijai, kad pacinja veiksmigi nosutita. Mana gadijuma jebkursh kaiminsh vareja mierigi panjemt to pacinju sev, bet ej tu pieradi vinjiem! Tur jau tas scams, vinji atsuta Tev "izmeginat" savu produktu uz 14dienam(kuras ir iekljauts sutishanas laiks no USA, kas parasti ir 1-3nedeljas) un ja Tevi neapmierina, tad vari sutit atpakal! Bet vinji nepienjem atvertas pacinjas, tad man tads jautajums, kaa tad es varu kko pameginat ja es nevaru atvert pacinju?! Un ja es sanjemu produktu pec 1-3nedeljam, kas jau ir pari 14dienu terminjam!? Tadel jau cilveki tiesajas un censhas likvidet to firmu. Pats uzkjeros jo pa vietejo CNN reklameja un teica kad 14dienu paraugs ir par velti, tikai jasamaksa pa pasta izdevumiem, kas ir 1Ј(bet beigas izradijas 11Ј).
 3. Steidzami Vajadzigs Padoms!

  Mekle google Dazzle Smile
 4. Steidzami Vajadzigs Padoms!

  Un starpcitu, kad es vinjiem zvaniju, vinji teica kad nosutishot atgrieshanas informaciju uz manu emailu, ko taa ari neesmu sanjemis!
 5. Steidzami Vajadzigs Padoms!

  Ne nu tik liela summa nav, kkur ap 100Ј, kas shai laikos ir daudz! Es jau zvaniju un centos atgriezt, shie saka man shaukt atgrieshanas nr "Diaz David Ziaz Zeba 071.." uzreiz sapratu kad tas ir joks! Pilns internets ir ar sudzibam par sho kompaniju un lielaka dalja cilveku caur tiesu tiek no vinjiem valja! Tadelj es domaju/ceru, kad vinji aizmirsis par mazu cilvecinju ka mani! Produkta vertiba ir apmeram 5Ј. Varbut labak butu iznicinat un ja kas saks man piesieties, teikshu kad neesmu neko sanjemis, bet ja pat tad neliks miera, vnk samaksashu.. *shausmas ka var lv valodu aizmirst kad ikdiena vispar nepielieto (dunno)
 6. Bodybuilding

  Cilaju metalu jau divus gadus. Mana rutina: 1diena Chest(krutis)+tricepsi 3diena Back(mugura)+bicepsi 5diena Shoulders(pleci)+tricepsi Tricepsi liks tavam rokam izskatities lielakam! Pa vidam patrenne ABS un busi forma! Galvenais neizlaid nevienu sesiju! Kas attiecas uz suplimentiem, viss kas vajadzigs ir proteins (1-1.5g uz lb) Amino acid. Esmu izmeginajis gandriz visu kas pashlaik ir marketa un lielakoties parejie ir scams vai radis tik blakus efektus. Ja Tev nav problema ar akni(pumpam) tad vari lietot Creatinu ari, tik dzer daudz udeni! Ka ari eed ka zvers tikai galju! Un turies prom no steroidiem. *sry par latvieshu gramatiku...
 7. Steidzami Vajadzigs Padoms!

  Situacija tada..Pasutiju produktu no interneta, kursh it ka esot pa velti, bet izradas, kad tikai 14 dienas. Ja es tai laika neatgriezisu produktu, man novilks naudu no konta. Bankas karti jau atcelu(teicu kad nozagta), taka naudu es nedomaju kad vinji varetu novilkt, bet.. Es tomer esmu sanjemis vinju produktu un atgriezt nevaru(personigu iemeslu del). Tad nu man atliek, vai nu iznicinat produktu un teikt kad neesmu neko sanjemis, vai aiznest pacinju uz meilu un teikt, kad shai adrese neviens ar tadu vardu nedzivo. No likuma puses kas butu pratigak? Jo kompanija mani varetu tiesat par zagshanu! Runa iet par palielam summam, ko nevaru atljauties maksat! *sry par Latvieshu gramatiku *situacija notiekas Uk
 8. Ir Laiks!

  Ja akceptēs OMD. Vai tad varēs arī iesaukt armijā 18-27 gadīgos kuri jau izveidojuši dzīvi ārzemes? Divus gadus paldies Dievam esmu prom no viņas (Latvijas) un tagad pēkšņi viņa sagribēs mani atpakaļ? Apbrīnoju tos patriotus kuri vēl cīnās par dzimteni, vai tas ir karā ar ieroci vai majas ar tējas krūzi rokā. Es uzskatu kad valsts manis labā neko tik lielu nav izdarījusi, lai es mocītos ik dienas ar finansēm un noskatītos kā to pašu dara mani radi!
 9. Darbs

  Laikam ejot ārzemēs dzīvot apnīkstās, izdomāju atgriezties Latvijā! Gandrīz biļeti jau biju pasūtījis līdz nejauši viens draugs paprasīja vai nezinu kādu darba piedāvājumu Latvijā, tad pēc nepilnas dienas vēlviens draugs prasīja.. Tākā ilgu laiku neesmu bijis dzimtenē, nezināju kad situācija ir tik traģiska! Tagad savā ziņā esmu spiests palikt šeit, jo izskatās kad Latvijā visticamāk neko labu nevarētu atrast. Turklāt no pāris simtiem nedēļā uz 200ls mēnesī būtu grūti pāriet. Kas attiecās uz ārzemēm, īpaši uz uk arī cilvēki rindām gaida uz vakanci. Sanāca mazliet oftopiks.
 10. Grautiņi Centrā

  Anglija lielvalsts būdama nevar atrisināt krīzes problēmu, kur nu valsts kā Latvija. Bet protams ne vienmēr tas lielākais, tas gudrākais.
 11. Mysql Konektkacijas Problemas

  Pārvietots uz attiecīgo sadaļu! Centies nākamreiz skatīties kurā sadaļā posto.
 12. Left 4 Dead Serveris

  Pārvietots uz atbilstošo sadaļu!
 13. Darbs Dānijā

  Pats esmu paceпojis mazliet un paрlaik esmu apstвjies Anglijв. Varu mazliet izstвstоt tev par paрreizзjo situвciju рeit. Kв jau visur arо Anglijв ir krоze un bezdarbs. Ja tev nav valodas un neesi nekвds diюais cоnоtвjs tad labu darbu bыs пoti grыti atras. Ir daudzas aмentыras bet visвs jau gara liste ar cilvзkiem kuri gaida darbu kurр parвdоsies. Uz aklo, tas ir bez sakariem, radeniekiem neiesaku braukt. Bet ja pзc kвrtоgas apdomврanвs tomзr izlem doties tad tev bыs nepiecieрams NI(National Insurance), kas tev nemaksвs daudz bet prasоs apmзram 2. mзneрus nokвrtot viтu, kam atkal ir nepiecieрama valoda, jo bыs jвiet uz 30min interviju. Un bыs vajadzоgs Home Office a.k.a darba atпauja, kas izmaksвs 100Ј(aptuveni 80Ls) un prasоs aptuveni no 2-4 nedзпвm lоdz visu nokвrtos. Tad kad tev ir papоri tev vajag references from your recent employer (atsauksmes no iepriekрзjв darba devзja), ja tev tвdas nav tad kompвnija visticamвk izvзlзsies kandidвtus kam tвdas bыs. Ar dzоvoрanu ir tв kad vari atrast caur aмentыrвm dzоvokli/istabu vai mвju ko оrзt. Ja mзs skatвmies uz istabu (tas nozоmзm kad bыs jвdala v-istaba un virtuve ar citiem оrniekiem), tad cenas svвrstвs no 35-120Ј nedзпв, tas atkarоgs vai vзlies dzоvot "sыdu bedrз" vai tоrв istabв. 1. istabu dzоvoklis maksв sвkot no 320Ј lidz 400Ј mзnesо, atcerзsimies kad es runвju par tiem lзtвkiem, jo par 320-400Ј jыs varзsiet dabыt dzоvokli bez mзbelзm vai nepвrвk labв stвvoklо. Mвjas....mвjas ir dвrgas, ja nu vienоgi jыs nebraucat ar draugiem un kopв nedalat оres maksu. Pieтemsim kad mзs esam atraduрi vietu kuru vзlamies оrзt, tad jums bыs jвslзdz lоgums ar mвjas оpaрnieku caur aмentыru. Tas aptuveni izmaksвs 300-500Ј, tajв iekпauts bond money(droроbas nauda), maksa aмentыrai par pakalpojumu (apmзram 75-120Ј) un pirmo 2-4 nedзпu оres maksa. Tad ir vajadzоgas vзl divas lietas, konsula nodoklis un tv atпauja (ja domвjat mвjвs turзt tv). Konsula nodoklis jвmaksв katru mзnesi un tas ir 80Ј, tv atпauja jвpзrk katru gadu un maksв 120Ј. Nu tas laikam bыtu viss par izmaksвm, tagad varam parunвt par ienвkumiem! Fabrikas alga ir no 5.55Ј-9Ј stundв. Tu strвdв mazliet zem 40h nedзпв, bet ja darbadevзjs piedвvв papildstundas tad var arо dabыt lidz pat +30h nedзпв, par kurвm stundв maksв vairвk, tas var bыt no 7.50Ј-14Ј/h. Sareiнinвt variet paрi visu kopв un tad no tв noskaitоt 10% NI un aptuveni 22% valsts nodokli. Beigвs sanвks apmзram no 180-250Ј nedзпв standarta alga. Darbs celtniecоbв... alga no 7-15Ј/h, viegli strвdвt, jo Angпi sliтн, bet grыti tikt iekрв. Nodokпu noreiнinврana un stundu skaits tвds pats. Darbs offisв... vari aizmirst, pat ja ir valoda vajag papirus un ne no Latvijas Universitвtes. Tad nu var no visa ро secinвt to kad vajag sвkumв daudz naudu lai iekвrtotos рeit, bet pзctam jau var arо ko nopelnоt. Protams ja tev ir radi vai draugi un tu vari pie viтiem dzоvot un viтi var tev palоdzзt visu nokвrtot un iekвrtoties darbв, tad ir pavisam cits stвsts! Viss kas tika minзts ir vajadzоgs priekр legвlas strвdврanas! Kas attiecвs uz Austrвliju, kв jau iepriekр minзja kвds tв tik tieрвm ir viena no vienоgajвm valstоm kur kautkas iet uz augрu nevis uz leju. Daudzi cilvзki no visas pasaules vзlвs tur nokпыt lоdz ar to viтi nevзlвs jebkuru katru uzтemt. Pats vзlзjos uz turieni braukt un zinu mazliet par situвciju tur. Ir tв kad tu vari dabыt vоzu uz 2. gadiem un tas arо viss! Ja tai laikв tu neapprecies vai tev nav laba izglоtоba (es nerunвju par parasto augstвko, bet par augstвku vai вrsta izglоtоbu) un tevi nepieтem darbв kвda kompвnija kura var pagarinвt tavu vоzi, tad tas arо bus tas laiks cik tu tur pavadоsi. Пoti daudzi angпi brauc uz turieni un pec 2. gadiem atgrieювs piespiedu kвrtв. Nauda tur ir laba un dzоves lоmens augsts, bet nepietiek vietas visiem gribзtвjiem. Alternatоvs variants varзtu bыt Spвnija! Laba nauda, lieliski dabas apstвkпi, lзta pвrtika, bet ir jвmвk spвтu valoda, vismaz pamati. Lai gan uz turieni ir pвrvвkuрies пoti, пoti daudz angпi uz dzоvi, diemюзl ar angпu valodu vien nepietiks, ja vзlies pilnvзrtоgu dzоvi tur, neviss tik strвdвt kв vergam. P.s. Pat neticвs kad visu рo uzdrukвju caur telefonu!
 14. Matu Krāsošana.

  Kad biju jauns nokrāsoju matus ar Hennu, tie kas nezin tādu brendu, tad varu pateikt kad sūdīgākas par tādu nav un viņa maksāja 10 santīmus tolaik. Un pat pēc tās bērnības blēdības mana matu kvalitāte neizmainījās!
 15. Žurkas

  Vari meklēt palīdzību ticējumos.