• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

slow hands

Mirstīgais
 • Content count

  1491
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

5 Followers

About slow hands

 • Rank
  w00t wr1t3r

Profile Information

 • Location
  Bodom Beach

Recent Profile Visitors

4074 profile views
 1. Grautiņi Centrā

  un vēl jautrāk vandāļiem ietu, ja tu dzīvotu vecrīgā un kāds no tiem molotoviem pa logu ielidotu tavā istabā, ne? pirms tādas hujņas raksti padomā par sekām, kas varētu rasties, ja tur sāktos metāšanās ar degmaisījuma kokteiļiem pa labi, pa kreisi.
 2. Yes We Can!

  well, es nezinu par bezkontakta vai kontakta karatē neko, bet gadījumā tādā vecumā viņi nevelk tās mīkstās aizsarhujņas (nezinu kā tās sauc) uz galvas? btw, bildes ar medaļam no čempjiem or gtfo!
 3. Grautiņi Centrā

  *uzliek Rolling Stones - Surprise, Surprise* u mean no aizturētajiem, kā drošības līdzeklis apcietinājums ir piemērots tikai kādiem 8 purniem. diez reāli kādu no viņiem arī iesēdinās...
 4. Grautiņi Centrā

  http://www.apollo.lv/portal/news/73/articles/146633
 5. Yes We Can!

  čau, diemžēl neatceros... kur tu iepriekšējo bildi biji "publiskojis", skolas avīzē? kapēc tev "akvatarā" ir tieši tāds pats klauna bildes fragments kā Dr. Peinam signaturē? tev garšo čīzburgeri? kapēc tu divas rindiņas savā pirmajā postā esi iekrāsojis sarkanā krāsā un uzlicis boldā? tev patīk vampīri? katrā ziņā "NO WE CAN'T", kā gan tu iedomājies no skolnieka kļūt par tumšādainu prezidentu? tev patīk Toms Krūzs? more like "zēns ar sāpi" P.S. raprock, cic!
 6. ''mērnieku Laiki''

  e-mail davaj, prišļu priglašeņije, nax!
 7. ''mērnieku Laiki''

  ez game! fano trakerī ir pilnā filma...
 8. Grautiņi Centrā

  http://iblog.lv/blog/2009/01/13-janvari-ne...zens-zaude-aci/ "pēc mierīgā piketa doma laukumā mēs devāmies prom, bet pūlis mūs aizrāva līdzi līdz saeimas ēkai, mēs tikai skatījāmies kas tur notiek un tad Egaram iešāva..." apmēram kaut kas tāds LNT ziņās izskanēja no Oļega mutes. YEAH, FOKIN RIGHT! once again my fellow citizens, don't trust russian! kāds nezin kā var dabūt, lai man TVNET mājaslapā viģikus rādītu, man rāda tikai vienu bildi no video, pat nekur neuzrādās nekādas play pogas... mož kaut kāds playeris jāuzinstalē?
 9. Grautiņi Centrā

  bļe, šitos kretīnus, kas aizsāk tās ķēdes vēstules un vedina cilvēkus uz masveida nekārtībām tie draugiem.lv admini nekādā veidā nevar sazīmēt? Jā, kurš gan negribētu alkohola reibumā pademolēt vecrīgas veikalus un ieņemt varoņa statusu
 10. Grautiņi Centrā

  scuko, LNT ziņās vai Panorāmā (hz, neatceros) vienā no sižetiem blondīne 2x ar bruģa gabaliem iegasēja pa policijas mašīnas priekšējo stiklu, labs skats par to čali, kuram izšāva aci. nav zināms vai tiešām tas bija policijas raidīts šāviens, tiem otmarozakiem, kas bija gatavojušies vandālismam arī ķipo bijuši kkādi ieroči... es tiešām apbrīnoju viņa māti, kā naxren var tik bezatbildīgi rīkoties un palaist 16 gadīgu dēlu ar saviem frendiem uz pasākumu, kurš draug pārvērsties masveida nekārtības. kā bļeģ var neapzināties, kad 16 gados parasti cilvēki nedomā ar savu galvu, bet skrien pakaļ baram un rīkojās līdzīgi kā pārējais bars. kā bļeg var neapzināties, ka iespējams kādam no viņa draugiem būs līdzi šmiga un pārējie šmigos, jo tā dara visa kompānija. kā bļeģ var neapzināties, ka 16 gadīga draugu grupiņai varētu rasties interese aiziet un apstīties kā norisinās nemieri. kā bļeg var neapzināties, ka jebkurš tur varēja dabūt ar ķieģeli pa galvu un sliktākajā gadījumā vispār nepamosties. šitie bezatbildīgie vecāki pirms lien kamērā un nosoda policiju, lai paskatās uz savu rīcību pirmām kārtām, bļeģ! jā, traģiski un neviens no nevainīgajiem garāmgājējiem nebija pelnījis ciest vai tikt sakropļots dēļ grupiņas idiotu, kuriem sagribējās ieņemt saeimu, bet lielākā daļa vainas tur jāuzņemas pašiem vecākiem!
 11. Grautiņi Centrā

  mēģināt ieņemt saeimu, what a pointless bs... būtu maķīti labāk ieņēmuši! pats rēcīgākais, ja kāds arī gribētu ieņemt saeimu, tad tie 15 menti, kas stāvēja uz trepēm pa vienam tiktu ievilkti pūlī un izģērbti pliki. tie "ieņēmēji" tur vienkārši bezpontā stāvēja, dzēra, demolējot ēku un bļaustoties (mordas jau labās bildēs, vismaz tie kas bija pirmajās rindās visiem kā vienam urīlas morda kotoroja prosiķ kirpiča) pavadīja labi laiku. kāds bija viņu mērķis apgānot Saeimas ēku, izdemolējot neskaitāmus vecrīgas veikalus, nodarot fizisku kaitējumu drošības sargiem, kuri vispār pie nekā nav vainīgi (viņi vienkārši pildīja savus darba pienākumus) utt. ? jā, bļe, šī valsts pateicoties mūsu vadošās politiskās elites "apķērīgumam" 15 gadu laikā ir pilnīgi izsaimniekota, izpārdota un visādi citādi novesta uz bankrota sliekšņa. ņepovezlo, Latvija atbrīvojās no padomju savienības jūga un jebkurš, kas tanī laikā tika kādā vadošā amatā saskatīja iespēju pacelt savu materiālo labklājību sky-high. greed is blind and it doesn't know when to stop... Nebija iespējams, ka toreiz pie varas grožiem stātos jauni politiķi, kuri nebūtu tik samaitāti un mantkārīgi kā vecā šlaka, šīs valsts liktenis nax... ja kāds no tiem protestētājiem, kas tur vakar plosījās patiešām kaut ko gribētu darīt ar savu dzīvi, lai to uzlabotu (nevaru galvot, bet man liekas, ka lielākā daļa no tiem "intelektuāļiem", kas apmētāja saeimas ēku ar olām, krāsu un bruģa gabaliem, strādā mazkvalificētu darbu un dzīvi redz tikai drūmās krāsās. jā, bļeģ, nenoliedzu, ka tādi cilvēki arī ir vitāli nepieciešami, lai valsts varētu funkcionēt, neba visi būs baņķieri, juristi, politiķi utt., kā saka vīru neskata pēc cepures, darbi ir tie kas par mums runā) tad jau sen būtu atradis veido kā to izdarīt, kaut vai pametot šo valsti. nenoliedzu, ka mēs esam šeit piedzimuši, mēs esam šīs valsts iedzīvotāji un mums pienākas dzīvot vidē, kurā politiķu un valsts vadošo amatpersonu main mērķis nebūtu saraust pēc iespējas vairāk naudas, kamēr silda (vai pilda, atkarībā no masas. for example - Kalvītis pilda krēslu, piepilda, ya know) krēslu kādā labā amatā, valsts kurā nebūtu jājūtās kā kaut kādiem pāris miljoniem nevienam nevajadzīgu punktiņu diendienā cīnoties, lai nodrošinātu sev un savai ģimenei pienācīgus dzīves apstākļus, kamēr ūsaina ar kultūru saistīta valdības mēbele kaļ kārtējo plānu kā "likumīgi" tikt pie kārtējā sešciparu skaitļa savā bankas kontā apjājot valsti un uzbūvējot nevienam nevajadzīgu melnu kaku čupu. protams, kad ir pietiekoši saraust, tad var mierīgi 40 gadu vecumā doties pelnītā atpūtā līdz mūža beigām, bļeģ, man arī sāktos hroniskas muguras sāpes vai sāpes locītāvās, ja visu laiku būtu jāstaipa naudas maisi apkārt jā, tas kas notika vakar pie saeimas ēkas bija sava veida signāls mūsu politiķiem, lai tie pamostos no savām siltajām midziņām, bet vai bez tā nevarēja iztikt? domāju, ka rīkojot vairākas miermīlīgās protesta akcijas, kāda vakar notika doma laukumā politiķu uzmanība tiktu pievērsta. vai bija nepieciešams šāds vandālisks akts, domāju, ka nē... ne policisti, ne veikalu īpašnieki, ne vecrīgas iedzīvotāji nav vainīgi pie tā, ka mūsu valsts ir tādā situācijā kādā tā ir, kapēc viņiem ir jācieš, tapēc, ka bariņam iereibušu jauniešu sagribējās norauties no ķēdes? varu derēt katrs otrais no viņiem nevarētu pateikt kādu motīvu vadīts viņš tur ārdās, visisplatītākā atbilde būtu: "ai, mans draugs meta un es arī izdomāju, ka būtu forši ar akmeni izsist kādu logu"... pīīīīīīs!
 12. Kas Tev Tagad Skan?

  Iron Maiden - Futureal (N.W.O.B.H.M.) Judas Priest - Rocka Rolla (N.W.O.B.H.M.) Manowar - Blood Brothers (Heavy Metal)
 13. Kas Tev Tagad Skan?

  Dead Rival - 300 (paxodu heavy metal, dziesma no kaut kādas VA izlases) "we died in hell tonight, 300 we fight!" ya know DragonSlayer - Blind Terror (N.W.O.B.H.M. - New Wave Of British Heavy Metal) Angra - Temple Of Hate (Power Metal)
 14. Jancis On Fire!

  viens no labākajiem pēdējā laika mūviem ko esmu redzējis, stabils 10/10 ! montāža, bildes, dziesma, disco uzraksts sākumā, fragi - viss vienkārši perfekti nostrādāts! P.S. tu esi nereāls!
 15. Piedzima Bubucis ^^

  1337a būtu viskrutāk Apsveicu SR ar ģimenes pieaugumu!