• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Pusdzīvais

Mirstīgais
 • Content count

  3041
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

Pusdzīvais last won the day on February 10 2017

Pusdzīvais had the most liked content!

Community Reputation

476 Mees tevi miilam !

About Pusdzīvais

 • Rank
  Foruma opis!
 • Birthday 05/04/1994

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

7986 profile views
 1. Padomi par auto iegādi

  Pa lielam ātri sakot visi klasiskie beņas motori iekš e9x sūkā un gludeklis brauc joprojām ar to pašu e90, ir apmierināts. es brauktu arī ar savu e91, ja man viņu nenozagtu
 2. KAS NOTIEK AR GIGN ?

  Pēc mēneša gign balle notiek kā parasti, visi laipni aicināti ierasties un wormam iemest ar alus pudeli. Es varu mest pirmais, lai iedrošinātu citus
 3. iphone

  Pilnīgi piedirsas..
 4. Padomi par auto iegādi

  Šis laikam ir GIGN vēsturē ir vienīgais topiks, kur autors ir ar reālu naudu un ar reāli k-ko beigās nopērk Apsveicu gludekli ar jauno autiņu, tīri simpātisks e90. Pēc papīriem gludeklis vel nav īpašnieks, bet tās tik formalitātes, auto ir atrasts, izkratīts, iztestēts un atdzīts par labu. Vairāk ganjau gludais ko pateiks.
 5. ATDZĪVINAM GIGN

  Pa lielam atbildat uz vienu jautājumu, kāda hrena pēc tas ir vajadzīgs wormam? Viņam pašlaik gign taisa tik izdevumus. Laiks iet, viss mainās un attīstās, pa lielam nevienam no vecajiem nav laika un vēlme ne spēlītes kapāt ne uzturēt gign.lv. Ja kādam ir nauda, tad var vērties pie worma un nopirkt gign.lv (nē, 100e neskaitās nauda) un atdzīvināt kā vien vēlas.
 6. ATDZĪVINAM GIGN

  vo vo, sitam krustā wormu.
 7. Pārdodu Steam

  Man labāk patīk šis Pastāsti man ar, kā var sākt normāli dzīvot pa 25e
 8. Padomi par auto iegādi

  n47d20 motoriem ir problēmas ar ķēdēm. Daudziem jau viņas ir mainītas pa garantiju, to var pēc vin pateikt vai ir izdarīts pie jebkura dīlera. Diagnostiskā ar dzirdēs vai ķēde ir sākusi staipīties, un ja tā, nav nekāds kosmos viņu ar nomainīt. Sūdi protams ir tad ka viņa plīst. Tāpat kā jebkurā cienījamā servisā pateiks sprauslu stāvokli. Tāpēc tas maksā ~ 60e. Ir jāatceras, auto ir lietots. Vis plīst. Ejat palasīt laimes stāstus par gadīgiem qashkajiem un insignijām. Kā jau teicu, katrai markai, katram modelim ir kāds trūkums. Ja tik ļoti bail - e-talons. Ja ar uzpeldēs kāds e90 preLCI, ar reāliem ~150k km, tad cena būs x2. Ir jāpērk auto kurš patīk un apmierina, pēc tam pilnīgi visu var saremontēt.
 9. Padomi par auto iegādi

  taa honda gadaa ir nobraukusi 360km jaa protams. es shajas brivdienas nobrauci 400km ja brauc 360km gadaa tad ertak un letak ir braukt ar taksi neka nopirkt un uztureet sev auto.
 10. Padomi par auto iegādi

  Nebiju pamanījis Tavu postu. Ja auto būtu lv pirkt tad būtu reāli tie ~180k. Tas akords pēc numura spriežot ir nācis no francijas, es lieku galvu ķīlā, ka tur odometrs ir x2. tirgo klasisks perekups. Par autoDNA ir dzirdētas visādas lietas, lielākoties cilvēki ir vīlušies, atskaitē ierauga ss.lv sludinājuma bildes un odometru bet paprovēt noteikti var. Es ieteiktu uzzvanīt dīlerim un pajautāt vai nevar iedot info. Bet kā jau esmu teicis, mašīna ir jāpērk pēc pilnas apskates un diagnostikas, nevis pēc odometra un perekupa pasakām.
 11. Padomi par auto iegādi

  Vari dīlerim pajautāt par to vin, bet nemāni sevi, ja auto ievest no k-kurienes, tur noteikti nebūs 20k gadā braukts. Es pa LV nobraucu 20k maz braucot. Vairums tomēr brauc 30/40k gadā, nemaz nerunāsim par Vāciju kur normāli gadā vīlē 50k. It īpaši, ja tas auto ir labas komplektācijas, viņi pērk ērtas/jaudīgas mašīnas ne kia ceed lai vīlētu 100k gadā, Jā, ir izņēmumi, bet tādus brīnumus parasti netirgo tirgus cenā ar perekupa cienīgiem tekstiem.
 12. Padomi par auto iegādi

  man liekas visiem e9x motoriem ir ķēdes, bet dažiem ir problēmas ar to un ķēde ar jāmaina jo izstiepjas drusku. Bet tas pavisam cits stāsts. Pa to nav jāmīž un tāpēc nepirkt auto. Uzreiz noteikti ir jāmaina eļļas un filtri. Lai ar ko pārdevējs saka ka mainījis un ko rāda kompis. No šī gada CSDD izdevumi nav lieli jo atcēla pirmās ŗeģistrēšanas nodokli kosmisko. Tagad ir jāmaksā par numuriem (protams ja nav glabāšanā kādi savi), teh pasi un gada nodoklis autiņam. (e90 320d varētu būs kādi 140e) ganjau vel k-kas jāsamakā, bet ne daudz. Ja atmiņa neviļ, tad čaļi uz treļa no vācijas pat līdz kādi 500e, pieliec vel kāda cilvēka darbu meklējot, dokumentu kārtošanu vācija utt, tad 1K neliekas nemaz tāds kosmoss. Jā ir kosmos, bet bļed par visu ir jāmaksā. Pa lielam mašīnas uzturēšana ir dārga un jo svaigāka mašīna jo viss ir dārgāk. Ja šo nevar pieņemt vai liekas nepareizi, tad rīgas satiksme vai golf nr3 ir īstais ceļš. (tas nav domāts gludeklim, es tā, vispārēji čīkstētājiem, ka viss tik dārgs dārgs) edit: jā, OCTA un KAKO tik pie LAVRx, tur bazara nav.
 13. Padomi par auto iegādi

  Principā, jebkuru mašīnu var uztaisīt smuku. Galvenais ir - krāsa + diski + drusku piesēdināt Arī smuks aparāts uz jobaniem diskiem un spaiņa krāsā izskatās pēc mēsla. Bet šie divi pēdējie posti nekādi nepalīdz gludajam, nu tik cik nepirkt mašīnu spaiņa krāsā
 14. Padomi par auto iegādi

  Gludais negrib unīti un tie volvo ir vienkārši katastrofāla plastmasa. Salons reti pretīgs tam v50 Par 1K e36 sanāks tikai galvassāpes, normāls e36 diemžēl maksā virs 2k. So piepičkāts e46 FL pa ~4K neliekas kosmos. Nav jāķer pirmais kas ss.lv stāv pa tādu ciparu. var atrast labu, par to šaubu nav. Jā, liekas daudz par pacmit gadīgu auto, bet ja esam godīgi, paskatāmies citu marku/modeļu cenas tiem gadiem, +/- tas pats, ja neiet runa par kādu mazmotora brīnumu. e39 te iesaki tik līderis divītis, to postu var neņemt galvā vispār.
 15. Padomi par auto iegādi

  ok, es tinos no shi topika, diviitis staasta gudriibas. ieteikt cilvekam ka pirmo auto vecu pieciiti un vel teikt, ka tur nav visadi elektroniski mesli ir tiesham gudri. un vel pazinjot, ka tikai savileta dizelis ar 300 zirgiem speec uzveikt vinja 2,8 benciinc ieksh smaga veca pieciisha tur vispar komentaaru nav. gludajam ir tieshi plaanaa plivinat ar 200km/h pa lv un ieradit vietu visiem dizeljiem. bljed zeme atveries.