• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

Glud!naTajs

Moderators
 • Content count

  3033
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Glud!naTajs last won the day on September 14 2011

Glud!naTajs had the most liked content!

Community Reputation

22 Excellent

About Glud!naTajs

 • Rank
  Gļ0Ta!n!s
 • Birthday 08/31/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Anfield Road

Recent Profile Visitors

9527 profile views
 1. Parking sensors BMW E90

  Laba diena, gignieši. Pagājušo nedēļ autiņam uz borta datora parādījās parkošanas sensora kļūda. Vai šeit ir kāds, kurš krāmējās ar autiņiem un pie kura var aizbraukt pieslēgt kompi, lai saprastu, kurš no sensoriem ir atņirdzies?
 2. GIGN šauj oldschool pakaļas: Return of the ancients

  Pašaus vaļā ar'!
 3. MU online

  atbrīvo trepītes
 4. Padomi par auto iegādi

  Laikam esmu jums parādā izklāstu kā gāja ar autiņa meklēšanu/pirkšanu. Lieta sekojoša - manā budžetā līdz ~6500 eiro situācija ir gaužām bēdīga. No katriem 10 sludinājumiem, 9 bija perekupi. Divu mēnešu laikā, tika atlasīti max. 5 sludinājumi, kurus vērts bija braukt skatīties. Tātad mans primārais uzstādījums bija autiņš labā tehniskā stāvoklī (loģiski), uz jēdzīgu komplektāciju nemaz nepretendēju. Sanāca tā, ka pirmais autiņš, kuru braucām skatīties ar deadalive, bija arī tas izredzētais. Situācija vienkārša, dāmīte brauc uz Angliju un ir spiesta pārdot auto. Aizbraucām ar deadalive nočekot. Deadalive kā kārtīga žurka izložņāja katru stūrīti un atzina par labu esam - tālāk vedām pieslēgt pie kompja pārbaudīt sirsniņu, ar kuru arī viss bija kārtībā. Ilgi nedomājot pateicu, ka ņemu un šo pirmdien pārrakstījām doķus un gatavs. Lūk arī pats auto - 2005. gada E90 320d, sedans, 120kW. Cena 5600 eiras - vidēji par vienu paku lētāk kā tirgus cena. Uz virsbūves ir nelieli vizuāli defekti, kas galīgi nelec acīs. Sajūtas pēc auto iegādes: + braukšana kā kuģī + lūka un recaro sēdekļi rulz + feeling sexy with E90 +/- autiņš diezgan smags (bremzēšanas distanci jātur lielāku) - standarta audio iekārta sūkā - meklēšu kaut ko vietā - jāpērk jaunas vasarenes, jo esošās jau ir nodrāztas - motoru gaidīju jaudīgāku Tiešām cepuri nost deadalive par pacietību atbildot uz visiem maniem jautājumiem un diagnostiku. Kā arī teddijam par proaktīvu konsultāciju, lai es nenopirktu e46 Un LAVRx par OCTA un Kasko nokārtošanu. Mašīnu iesvētīšu nākamnedēļ, kad sataisīšu arī bildes.
 5. Padomi par auto iegādi

  Izfiltrējot tonnu ar sludinājumiem no dažādām lapām, esmu izkasījis dažus piedāvājumus, kurus varētu nočekot. Varat uzmest aci, kurus ir vērts pārbaudīt? https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/320/behbmb.html https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/318/bdoeb.html https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/318/apdef.html https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/320/bkegdp.html http://www.auto24.lv/lietoti/bmw/320/2420751
 6. Padomi par auto iegādi

  Ir varbūt kādam zināms uzticams un zinošs cilvēks, kas brauc uz Vāciju un ved jēdzīgas mašīnas pēc pasūtītāja vēlmēm? Nočekoju e-mobile.lv izcenojums, un tur par darbu un mašīnas atdzīšanu vien prasa 1000 eiro + protams auto reģistrācija CSDD.
 7. Padomi par auto iegādi

  Teddy, mani interesē sedani. Bet vai tad oficiālie dīleri tiešām riskētu ar savu reputāciju veicot šādas fiktīvas izmaiņas nobraukumā? Pagaidām diezgan pamaz tādu sludinājumu gan ss.lv, gan e46.lv, gan bmwpower. P.S Cik traģiski ir ar aizmugurējām vietām kupejā? https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/330/bxlcen.html
 8. Padomi par auto iegādi

  Paldies, gēl, par skaidrojumu. Man te vairāki piedāvājumi ir atsūtīti no e46.lv foruma, kur raksta, ka 2002. gada mašīna ar 206000km nobraukumu (ķipa oficiālais dīlera info). Ja ir tas ir dīlera atzīts nobraukums, tad tur visam jābūt legit? 1. sērija diemžēl galīgi necepī. + man slēpes nelīstu mašīnā which is a downside
 9. Padomi par auto iegādi

  LAVRx, tik tiešām dīzelis būs jaudīgāks? Par patēriņu piekrītu. No 330D piedāvājuma tik šis liekas atbilstotšs https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/330/bgpgmi.html Es pieļauju, ka pērkot uzreiz var kaulēties pa 10%-15% no auto cenas, ne? enjoi, good stuff. Šo noteikti servisā ir jāprasa, lai nočeko. Kas ir 16:9?
 10. Padomi par auto iegādi

  Ok, mindsets pārslēgts uz E46 bundžu, neko darīt Te viens kārtīgs zvērs - https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/330/bxlcen.html Klau, tā kā E46 ir 15+ gadus veci, kā ir ar rūsu? Nav tā, ka lielai daļai pēc tam viss ir jāmetina un jāpārkrāso? Un te jau parādās mašīnas ar 350000+ km nobraukumu. Kas darās ar motoru, siksnām n stuff? P.S Šādi sludinājumi laikam līdzīgi standarta interneta scamiem
 11. Padomi par auto iegādi

  LAVRX, es tā arī sapratu, ka manā budžetā jēdzīgs E90 nesanāk (vidēji cena ap 8k) Tomēr tā E90 bundža man vizuāli patīk labāk. Tā vien gribās nočekot šito sludinājumu, cena astronomiski zema, bet mašīna ar normālu komplektāciju un navarotiem. Tur stabili kaut kas nav kārtībā, ne? https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/320/hgixe.html P.S ļoti maz ir sludinājumu 325 un 330 modeļiem :/
 12. Padomi par auto iegādi

  Kas tur par fišku ar to mazo benzīna motoru? Viņi ātrāk tiek nojāti? No kāda tilpuma sākās jēdzīgie motori, 2,5? Man gribās sedanu, nevis universāli, bet izskatās, ka E90 bundža par tādu budžetu nespīd. :/
 13. Padomi par auto iegādi

  Ok, iešu ciemos pie BMW Power. Deadalive, tā arī saucās BR serviss? Drīz jau pokerā satiksies, tad izrunās sīkāk
 14. Padomi par auto iegādi

  Kri, tu savu autiņu pirki caur ss.lv? Ar cik stundām ir jārēķinās, vedot autiņu uz diagnostiku?
 15. Padomi par auto iegādi

  Čau, Izmantojot ziemas priekšrocības, kad autiņiem krīt cena, lūkoju pēc 3. sērijas BMW. (līdz 6000 eiro) Iepriekš ar auto iegādi nav bijusi nekāda pieredze, tāpēc vajag jūsu zināšanas. Kā pārliecināties par to, cik patiesi ir ss.lv sludinājumi? (un vai vispār tur ir vērts ko meklēt?) Piemēram šis https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/320/hgixe.html vai šis https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/bmw/318/bijnk.html Cik daudz par mašīnu tehnisko stāvokli un vēsturi var noteikti autoservisa diagnostikā. (un cik vidēji tāda pārbaude izmaksā)? Ar kādu nobraukumu vairs mašīnu neatmaksājās pirkt, ja no vecajām iekšām nekas nav mainīts? Vai sūtīšana no Vācijas ir drošāks variants? Kas vēl ir "must know", kas man jāzina? Gaidīšu jūsu palīdzību.