• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

brugeetaajs

Game Admin
 • Content count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3 Poor

4 Followers

About brugeetaajs

 • Rank
  Advancēts malacis
 • Birthday 05/17/1989

Contact Methods

 • Skype
  gatins18

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga/Ķengarags
 • Interests
  Nu pirmkārt ģimene un mana sieva. Tad laikam jāliek skola, jo augstākā izglītība būtu jādabū. Tad protams- CS 1.6. un pārējās intereses. Fanoju par hokeju, tāpēc arī slidošana patīk (ja nav ko darīt varat uzaicināt kopīgi apmeklēt slidotavu- kopā jautrāk). vasarā atpūšos pie ūdeņiem..
 1. Nakts Riita Spams

  Piecelos 7:30 lai no pasa rita jau 8 veretu online rezima aizpildit gala parbaudijuma testu augstskolai! esmu izdzeris kafiju, paeedis, tagad speleeju Baldu one.lv un ceru, ka izdosies uzspelet kadu machu ari cs, ja cilveki paradisies online!
 2. Pieteikums Tiesībām Uz Csdm.gign.lv

  Nu domāju, ka mana pieredze cs, izglītības līmenis un smadzenes ir pietiekami attīstītas, lai zinātu, kas ir jādara!
 3. Nakts Riita Spams

  mierigi, es par laba izklaide un labs piedzivojums!
 4. Pieteikums Tiesībām Uz Csdm.gign.lv

  nu ne vienmer xban vajag lietot pret visiem speletajiem. voteban var veiksmigi izmantot pret speletajiem, kuri ir free fragi, kuriem ir liels pings, kuriem nav chiti.... pie kā tad vērsties, lai ātrāk izskatītu un pateiktu verdiktu?? Uzliku voteban, nobanoja vienu speletaju, pec tam vina vieta ienaca cits un vairs nevareju caur voteban neko izdarit voting is not allowed
 5. Pieteikums Tiesībām Uz Csdm.gign.lv

  Nu vēlētos iegūt csdm votemap, voteban, ban... domāju, ka ar šīm komandām spētu uzturēt kārtību! Jautājums- rakstīt jaunu pieteikumu vai ar šo beidzot tiksim skaidrībā??
 6. Nakts Riita Spams

  Piecelos pirms stundas, paedu, izdzeru kafiju, uzpipeju! Tagad klausos muziku un domaju, ko darit atlikuso dienas dalu! dzivesbiedre aizgaja uz darbu, nakas vienam sedet majas! Varetu uzspelet cs, bet serveri tuksi
 7. Pieteikums Tiesībām Uz Pub.

  Njā, var redzēt, ka cilvēkam nav bijis naktī ko darīt un vienkārši Postojis kaut ko! Pirmkārt, nav ne stati, ne pamatojums, ne izskatās, ka čalītim būtu nopietna attieksme pret administrēšanu. P.S. paskaties pieteikuma iesniegšanas paraugu un padomā vēlreiz...
 8. Pieteikums Tiesībām Uz Csdm.gign.lv

  Tātad ir pagājušas divas nedēļas no šī pieteikuma uzrakstīšanas! Ir izteikti vairāki apstiprinājumi, kā arī nesaistīti ar tematu ieteikumi servera uzlabošanai! Tātad vajadzētu nonākt pie kopsaucēja. Vai nu jā, vai nu ne.. uzskatu, ka spesu dot pietiekamu ieguldijumu servera "dzives" uzlabosanai un kartibas ieviesanai. jau ieprieks paldies!
 9. Šis Tas Par Csdm

  Manuprāt jau tā csdm serverī aims ir noregulēts par lielu, jo stabili katrs trešais ir HS.. citos serveros, kuros spēlēju, līdzīgos apstākļos trāpīt hedā ir uz 50 %mazāka iespējamība... p.s. vai kāds varētu pateiks, kā noskaidros spēlētāju ip gign serverī,bez iešanas psyhostatos??
 10. Pieteikums Tiesībām Uz Csdm.gign.lv

  Vai varētu nonākt pie kopsaucēja galu galā? Šodiena atkal ik pa laikam iegāju serverī lai redzētu, aks notiek, atradās tādi, kuri skraidīja ar hakiem, bet adminu kā nebija, tā nebija.. arī pārējie spēlētāji prasīja man lai pasaucu, kādu, bet rakstiju, gan chatā, gan sūdzībās bet teju pus stundu neviena darbība nebija no esošo adminu puses! Pašam arī nolaidās rokas spēlēt. pietiktu ar voteban vai kick, lai novērstu nekārtību
 11. Pieteikums Tiesībām Uz Csdm.gign.lv

  Topiks sākās kā pieteikums, bet beigās apspriežam pašu serveri un tā plusus un mīnusus! Pats arī zinu, ka ir šādas-tādas problēmas ar serveri, bet personīgi man tās netraucē spēlēt.
 12. Pieteikums Tiesībām Uz Csdm.gign.lv

  Tāpēc arī rakstīju pieteikumu, lai mēģinātu ko uzlabot serverī. Zinu, ka neesmu "super pro", bet chiterus ar aim un speed un wh atšķirt māku!
 13. Informācija par sevi: Vecums- 22 Nodarbošanās: studēju RTU IEVF, Uzņēmējdarbības loģistiku 4. kurss Pieredze CS/CSS/TF2;cs aktīvi spēlēju jau gandrīz divus gadus.. pirms tam spēlēju prieka pēc ļoti reti.. Ir sanācis piedalīties CW turnīros. Šo to saprotu un ir bijusi pieredze administrēšanā. Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Regulāri uzturos CSDM serverī. patīk spēlēt, bet tracina, ka atrodas cilvēki, kuri klaji ignorē vispārējos servera noteikumus, bojā spēli citiem spēlētājiem, kā arī izmanto palīg programmas, lai liktos, ka ir pārāki spēlētāji par citiem. Tāpēc iesākumam palīdzētu ar spēlētāju "kik'ošanu" jo dažreiz ļoti ilgi sanāk gaidīt adminus, lai kādu spēlētāju "nobanotu". Tā pat bieži esot serverī daudzi spēlētāji lieto vulgāru izteikšanas veidu, lieto lamas un\lieto rasistiskus un nacistiskus izteicienus, tāpēc būtu nepieciešams tiem uzlikt gag, vai arī spēles laikā bļaustās mikrofonā. Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros: no 10-21.. brīvdienās protams biežāk, bet darba dienās vairāk vakarpusē. dienā sanāk savas trīs četras stundas paspēlēt. Linki uz spēlētaju statos: http://stats.gign.lv/csdm/player.php?id=6256 OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī- Ir. Niks: brugeetaajs To, ka regulāri spēlēju var apliecināt admins aM-; nak3D arī ir mani redzējis online spēlējot.
 14. Ka Rekinat Iespejamas Promiles

  Vai nu tu centies kāadu piemānīt vai arī gadi vēl neļauj ne vienu ne otru, vai arī esi ļoti stipras gribas cilvēks...
 15. Ka Rekinat Iespejamas Promiles

  Nezinu kas un kā tiem policistiem ir, bet četru gadu laikā, kopš ir tiesības, mani apturējuši tikai divas un paldies dievam, ka tā.. riskēt nav labi...