• Announcements

  • vincister

   Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

   Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
   NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
   NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
   Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
   AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
   Nerakstam ar 325702 smailijiem.
   Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
   Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
   NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
   NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
   AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
   Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
   AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
   AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
   Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
   Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
   Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
   Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
   Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
   NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
   Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
   Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
   Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
   Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
   Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
   Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
   Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
   Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
   Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
   Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
   Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
   LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
   LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
   NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
   Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
   Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
   JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
   Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
   Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
   Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
  • bencik

   GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

   Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 

raivisdotcom

Moderators
 • Content count

  1946
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

raivisdotcom last won the day on January 7 2013

raivisdotcom had the most liked content!

Community Reputation

59 Pirmais čalis ciemā

About raivisdotcom

 • Rank
  Pogu klabeklis
 • Birthday 10/13/1992

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

46487 profile views
 1. Lan party games

  Augstāk jau tika minēts, bet jā - Flatout. Man liekas, ka mēs parasti graizījam Flatout 2 ar showiem un derbijiem - gāja uz urrā. Tālak jau aiziet kontras, UT u.t.t.
 2. website + epasta hostings

  Sveiki kungi, Šobrīd esmu uzsācis savu uzņēmējdarbību un viena no pirmajām lietām ir nepieciešams labs un izdevīgs hostings mājaslapai (sākuma būs visticamāk tukšs domēns), visvairāk nepieciešams uz doto brīdi būtu tieši e-pasta adreses. Noteikti šeit ir cilvēku, kuri ir čakarējušies ar mājaslapām. No kurām firmām izvairīties un uz kurām skatīties? Jautājums par domēnu - vai domēna iegāde ir piselīgs pasākums (domēns šobrīd ir brīvs)? ar cik daudz laiku jārēķinās? un vai nepieciešams uzreiz iegādāties uz 5 gadiem, cik saprotu, tad man kā īpašniekam būtu iespēja katru gadu vienkārši pagarināt par standarta summu līdz ar to kāpēc maksāt uzreiz uz priekšu?
 3. ATDZĪVINAM GIGN

  Mans personīgais viedoklis ir, ka jebkurš kurš māk ielikt pareizu atsauci no kopētā avota noteikti ir pārāk aizņemts, lai ar to nodarbotos par baltu velti. Man vienmēr ir paticis lasīt Nakeda tekstus, bet lai Jums izdodas viņu piespiest divas rindas sacerēt nedēļas garumā un ieskribelēt te. Turklāt, manuprāt, šim ir nedaudz par vēlu, jo te vajag tiešām kaut kādu rebootu un iemeslu cilvēkiem iegriesties gign forumā. Izskatās, ka ar spēlēm to nevar izdarīt - tad jautājums ar ko? Bet iespējams es kļūdos mēdiji, internetings un reklāma tiešām nav mana stiprā puse.
 4. ACC uz GO PUB

  accessi strādā?
 5. ACC uz GO PUB

  Ir un Tev arī map flags ir. CSGO setinfo bija kaut kas nedaudz savādāk, bet es arī neatceros kas - jāpalūr konfigā, kad būšu mājās.
 6. ACC uz GO PUB

  access kā ir bijis tā arī stāv, bet varbūt serveris kaut ko neatpazīst? nemāku teikt, uz tava id stāv access, bet rādās pēdējoreiz manīts - pirms 175 dienām 17 stundām 48 minūtēm STEAM_0:1:42365152 pareizi, tak? paroli ievadi pareizi?
 7. ACC uz GO PUB

  ja esi gatavs dajebko darīt, tad nav problēmu. iedod steam_id savējo, man uz šī kompja nav steams
 8. Padomi par auto iegādi

  Pie atkara, manuprāt, arī visi ir reali pirkumi P.S. Bildi un autora aprakstu par procesu studijā
 9. Padomi par auto iegādi

  Vispār nerali nopirkt mašīnu Latvijā zem 200k, kas nav ievesta. Pēdējās dienās pačekoju audi, hondas, subarus un dažus fordus, kas ir zem 200k visi ir ievesti jautājums tikai pirms cik ilga laika. Tagad izskatās, ka tā shēma ir ievests pagāšogad - pārdodu šogad un neko nevienam nesaku, vai arī sāk vienkārši brukt un jāpārdod. Vislabāk man patīk viena honda ar kuru gadā vidēji brauc 1-3k, ja interesē varat pačekot KB1059. Laikam bus jāatmet cerība par mašīnu zem 200k.
 10. Padomi par auto iegādi

  Kā notiek zvanīšana dīlerim? Šinī gadījuma tupa zvanu http://www.nipponauto.lv/lv/ un prasu informāciju pa kaut kādu figviņzin hondu no figviņzin kurienes? Tur noteikti cilvēki ļoooti pretīmnākoši man būs, uz vietās vēl varētu pabazarēt..Kāds vispār Latvijas dīlerim teorētiski sakars ar šito? Viņi kaut ko tādu uzņēmušies darīt kā "officiālie pārstāvji" or what? Es esmu pietiekami nagls, lai pēc tās servisa grāmatiņas arī atrastu "kur veiktas apkopes" un pazvanītu, diemžēl pats pārdevējs neceļ augšā un interesanti kāda reakcija būs, kad palūgšu ieskanēt grāmatiņas pēdējās lapas es domāju tāds variants ir kudiš labāks par dealera traucēšanu.
 11. Padomi par auto iegādi

  https://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/honda/accord/eppfh.html principā mans jautājums bija vairāk par to vai autoDNA ir jēga maksāt - neko citu daudz maz okej neatradu, kur varētu iemest VIN.
 12. Padomi par auto iegādi

  O jā, pa reģistrāciju gan prieks, tieši nevarēju atrast tagad uzzvanīju un čista atcelts. Man interesē vai kāds ir ar VIN skaniem ņēmies kā maksas pakalpojumu ir vērts? Ir viens accords ievests, bet nobraukums 2009gada dīzelim 168k, drusku pa maz. Ja ir kāds, kam ir pieredze padalaties.
 13. Padomi par auto iegādi

  To funkciju jau teorētiski pilda plači, bet nu lai peļņa nebūtu 100 eur, bet gan 500eur, tad sākās visiem zināmie varianti. Pērkot mašīnu, ko vajadzētu ierēķināt budžetā - eļļu, degvielas filtru, salona filtru, gaisa filtru? vislielākais jautājums par zobsiksnu - vai tā arī uzreiz jāmaina? vēl kas? CSDD izdevumi + apdrošināšana? = 200-300 eur?
 14. Padomi par auto iegādi

  Es šo nesaprotu nekad, vai patiešām grūti ir pieminēt kur pirkta? Ja bail teikt firmu, ir daudz veidi, kā pateikt caur puķēm - piemēram adrese. Es gan nezinu vai no plačiem pērkot ir kaut kāds pirkuma apliecinājums t.i. čeks/līgums, bet nu tos jau nu gan var pievienot šādiem rakstiem. Tautai savi (arī sveši) varoņi ir jāzin.
 15. Padomi par auto iegādi

  Es arī šobrīd eju cauri šim procesam, man vienmēr liekas, ka visas mašīnas ir maksimāli sapistas pie pārdošanas un cena liekas neadekvāti augsta tām, kas izskatās vismaz puslīdz nenojātās. Šobrīd metu acis uz Legacijām >2009 gada. Latvijā 9k+, Igaunijā 8-9k, Vācijā 8k, Lietuvā 6-7k. Kā tā var būt? Lietuvā patiešām tur ir tādas miskastes, kas uz pēdējiem punķiem turās? Ir pazīstams čalis arī, kam ir placis Latvijā un dzen mašīnas no Lietuvas (brauc skatas - ja ir, pērk, ja nav neko nepērk). Nu nevar būt, ka placis reali dzīvotu, ja tur tikai galīgākas miskastes būtu. Iepriekšējā mašīna dzīta no Vācijass tākā tāds variants arī pastāv tikai galīgi neiebraucu, kā var būt cena Lietuvā (dzītas no Vācijas lielāka daļa tāpat) zemāka kā Vācijā. Spidometriem arī galīgi negribas ticēt, es rēķinos 2009.gada mašīnai ar ~150km, ja mazāk, tad jau jāuzdod jautājumi. Neviens nepērk jaunu mašīnu, lai garāžā stāvētu, tādas reali pērk, ja vajag katru dienu kratīties entos km un grib to darīt komfortā. Man šobrīd dienā sanāk 100km min., t.i. nedēļa 500km, t.i. 26`000 gadā. Reiz septiņi ~180kk km spidometrā. Arī par "ziemas cenām" patiešām tas kaut ko baigi svārsta? Es kaut kur redzēju apkopojumu, ka tieši feb-maijs ir zemākas auto cenas, bet nu es neticu, ka uz tavā gadījumā 6k tā cena svārstās vairāk pa 500 eur. Iemetīšu pat linkus, lai uzskatāmi http://latauto.tvnet.lv/sludinajumi/lietotas-automasinas?fk_place_countries_id=0&make_date_from=2009&make_id=46&model_id=312&order_by=2&order_direction=ASC https://www.autoscout24.de/ergebnisse?mmvmk0=67&mmvmd0=2025&mmvco=1&ctf=2&pricefrom=500&fregfrom=2009&powertype=kw&cy=D&atype=C&ustate=N%2CU&sort=price&desc=0 https://www.ss.lv/lv/transport/cars/subaru/legacy/filter/fDgSeF4belM=.html http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?b=23&ae=2&bw=722&f1=2009&j=1 Igaunijā šonedēļ divas aizgājušas pa 8k. Te arī var redzēt, ka tas pats subārs, kas ir 5,7 (4,7 eksports ārpus Lietuvas) Igaunijā iemests pa 7,3k.